11 najlep┼í├şch softv├ęrov na hackovanie s├║borov pre Mac v roku 2020

V s├║─Źasnosti sa bezpe─Źnos┼ą d├ít stala hlavn├Żm zameran├şm v technologickej oblasti v d├┤sledku prudk├ęho n├írastu ┼íkodliv├ęho softv├ęru a ├║tokov typu phishing na celom svete. Preto je mimoriadne d├┤le┼żit├ę ma┼ą v po─Ź├şta─Źi Mac nain┼ítalovan├Ż efekt├şvny softv├ęr na ni─Źenie s├║borov.

Teraz sa m├┤┼żete p├Żta┼ą, ako funguje skartova─Ź s├║borov Mac? A pre─Źo potrebujete n├ístroj na ni─Źenie s├║borov na ochranu svojich ├║dajov? Znie to trochu ─Źudne, ale odstr├ínenie ├║dajov z v├í┼ího po─Ź├şta─Źa Mac ich nezni─Ź├ş, k├Żm miesto obsaden├ę t├Żm ist├Żm s├║borom nie je prep├şsan├ę nie─Ź├şm in├Żm.

A je to tam Softv├ęr na skartovanie s├║borov pr├şde vhod. Prep├ş┼íe u┼ż odstr├ínen├ę s├║bory a zabezpe─Ź├ş, ┼że zostan├║ natrvalo odstr├ínen├ę a nebude ich mo┼żn├ę obnovi┼ą ani odstr├íni┼ą ani pomocou program obnovy d├ít,

S mno┼żstvom n├ístrojov na zni─Źenie s├║borov dostupn├Żch online je mimoriadne n├íro─Źn├ę na to, aby sa v├í┼í po─Ź├şta─Ź Mac stal u┼ż┼í├şm v├Żberom.

Ale nebojte sa, sme tu, aby sme v├ím pomohli! Aby sme v├ím pr├ícu trochu u─żah─Źili, zostavili sme prec├şzny zoznam podrobnost├ş o najlep┼íom lupe s├║borov, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że n├íjs┼ą ten najlep┼í├ş pre v├í┼í Mac.

Najlep┼í├ş softv├ęr na skartovanie s├║borov pre Mac 2020:

Trval├ę odstra┼łovanie s├║borov z po─Ź├şta─Źa Mac alebo z ├║lo┼żn├ęho m├ędia nebolo nikdy jednoduch┼íie v─Ćaka pr├şchodu aplik├íci├ş na zni─Źenie s├║borov. Po─Ćme do toho:

1, Jednoduch├í starostlivos┼ą o Mac

Jednoduch├í starostlivos┼ą o Mac - najlep┼í├ş softv├ęr na skartovanie s├║borov

Mnoh├ş maj├║ ot├ízku, ÔÇ×Ak├Ż je najlep┼í├ş skartova─Ź s├║borov Mac? ÔÇ×A jednoduch├í odpove─Ć na t├║to ot├ízku je Easy Mac Care. Dod├íva sa so ┼íirokou ┼ík├ílou komplexn├Żch ─Źistiacich modulov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vymaza┼ą nechcen├ę s├║bory a ├║daje aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ preplnen├ę na va┼íom pevnom disku, tak┼że je nemo┼żn├ę, aby si ich niekto stiahol.

Zabr├íni tie┼ż tomu, aby boli va┼íe citliv├ę a d├┤vern├ę ├║daje vystaven├ę hackerom a zvedav├Żm o─Źiam t├Żm, ┼że vyma┼ż├║ hist├│riu prehliadania, duplikuj├║ a spamuj├║ s├║bory, ├║daje z vyrovn├ívacej pam├Ąte, zvy┼íky aplik├íci├ş a ─Ćal┼íie. Jednoducho povedan├ę, Easy Mac Care je ide├ílnym rie┼íen├şm na optimaliz├íciu bezpe─Źnosti a v├Żkonu v├í┼ího po─Ź├şta─Źa Mac.

11 najlep┼í├şch softv├ęrov na hackovanie s├║borov pre Mac v roku 2020 1

Pre─Ź├ştajte si viac: 7 Najlep┼íie aplik├ície na klonovanie diskov pre Mac 2020

2, Stellar Wipe Mac

Stellar Wipe Mac - najlep┼í├ş softv├ęr Mac File Shredder

Stellar Wipe Mac je nepochybne jedn├Żm z najlep┼í├şch softv├ęrov na skartovanie s├║borov, ktor├ę s├║ dnes na trhu k dispoz├şcii. S mno┼żstvom n├ístroje na ─Źistenie a optimaliz├íciu pon├║kan├Żch touto aplik├íciou, pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu bezpe─Źne odstr├íni┼ą inform├ície z vybran├Żch pevn├Żch diskov a syst├ęmov. Kr├ísne navrhnut├ę, pohybliv├ę rozhranie a pokro─Źil├ę n├ístroje na mazanie s├║borov ho robia ide├ílnym ─Źisti─Ź pre zariadenia Mac,

Najlep┼íie na Stellar Wipe je to, ┼że ni─Ź├ş va┼íe citliv├ę inform├ície, ako s├║ internetov├ę aktivity, syst├ęmov├ę stopy, s├║bory cookie a nevyu┼żit├Ż priestor bez toho, aby zostal priestor na obnovu ├║dajov.

11 najlep┼í├şch softv├ęrov na hackovanie s├║borov pre Mac v roku 2020 2

3, MacClean File Eraser

MacClean File Eraser - najlep┼í├ş softv├ęr na skartovanie s├║borov 2020

File Eraser od Mac Clean je vynikaj├║ci profesion├ílny n├ístroj na skartovanie s├║borov pre Mac a dod├íva sa so ┼íirokou ┼ík├ílou v├Żkonn├Żch n├ístrojov na ─Źistenie diskov. Umo┼ż┼łuje v├ím natrvalo odstr├íni┼ą zastaran├ę a ve─żk├ę s├║bory z po─Ź├şta─Źov Mac a extern├Żch ├║lo┼żn├Żch zariaden├ş, ─Ź├şm sa stan├║ neodstr├ínite─żn├Żmi. Jeho cie─żom je tie┼ż chr├íni┼ą va┼íu online identitu pred pon├║kan├Żmi zariadeniami vymazan├şm ┼íkodliv├Żch s├║borov cookie, nevy┼żiadanej po┼íty a s├║kromia, ktor├ę odha─żuj├║ ─Źl├ínky, ├║daje o pou┼ż├şvan├ş aplik├íci├ş, hist├│riu vyh─żad├ívania a ─Ćal┼íie.

11 najlep┼í├şch softv├ęrov na hackovanie s├║borov pre Mac v roku 2020 3

4, VoidTech s Drvi─Źe papiera

Softv├ęr File Shredder od spolo─Źnosti VoidTech pre po─Ź├şta─Źe Mac

Softv├ęr spolo─Źnosti VoidTech na ni─Źenie s├║borov poskytuje jednoduch├ę rie┼íenie na vymazanie v┼íetk├Żch inform├íci├ş z v├í┼ího po─Ź├şta─Źa Mac nad r├ímec ak├ęhoko─żvek obnovenia. S pomocou tohto Mac filf├Ârst├Ârare app, pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu natrvalo ─żahko maza┼ą s├║bory / prie─Źinky alebo bezpe─Źne maza┼ą po─Ź├şta─Źe Mac a syst├ęmy. Ak chcete tieto inform├ície bezpe─Źne odstr├íni┼ą, m├┤┼żete vybra┼ą mo┼żnos┼ą Skartova┼ą alebo Zabezpe─Źi┼ą.

ÔÇ×Bezpe─Źn├ę skartovanieÔÇť T├íto vo─żba je v├Żhodnej┼íia, preto┼że prep├ş┼íe s├║bor na pevnom disku, tak┼że nie je mo┼żn├ę obnovi┼ą odstr├ínen├ę ├║daje pre kohoko─żvek.

5, Mac Optimizer Pro

Mac Optimizer Pro - najlep┼í├ş softv├ęr na skartovanie s├║borov 2020

Chcete chr├íni┼ą svoje s├║kromie a d├┤vern├ę inform├ície? Ale neviete, ako natrvalo odstr├íni┼ą ulo┼żen├ę ├║daje z pevn├ęho disku? Na bezpe─Źn├ę zni─Źenie citliv├Żch inform├íci├ş zo syst├ęmu je potrebn├Ż iba najlep┼í├ş skartova─Ź s├║borov Mac.

A Mac Optimizer Pro je tak├Ż elegantn├Ż program, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że udr┼ża┼ą va┼íe s├║kromie neporu┼íen├ę trval├Żm odstr├ínen├şm s├║borov, ktor├ę obsahuj├║ citliv├ę ├║daje. ─îo to rob├ş Mac Optimizer Pro Verejn├ę vyst├║penie je tak├ę, ┼że prich├ídza s vojensk├Żm rezn├Żm n├ístrojom vojenskej triedy, ktor├Ż zais┼ąuje, ┼że ani tie najn├íro─Źnej┼íie n├ístroje na obnovenie ├║dajov nem├┤┼żu nikdy vymazan├ę s├║bory obnovi┼ą.

6, Stála guma

St├íla guma - najlep┼í├ş n├ístroj na skartovanie s├║borov

Permanent Eraser je v s├║─Źasnosti zaraden├Ż medzi najlep┼í├ş softv├ęr na ni─Źenie s├║borov pre Mac v─Ćaka svojim inteligentn├Żm funkci├ím ─Źistenia, ├║─Źinnosti a u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ęmu rozhraniu. Pou┼ż├şva pokro─Źil├ę ─Źistiace algoritmy ako 35-priechodn├Ż Gutmann a 3-pass DoE na trval├ę odstr├ínenie ├║dajov. Opakovane zapisuje vymazan├Ż s├║bor, zmie┼ía jeho p├┤vodn├Ż n├ízov a skr├íti ve─żkos┼ą s├║boru na nulu, ne┼ż sa nakoniec odpoj├ş (odstr├íni symbolick├Ż odkaz) od opera─Źn├ęho syst├ęmu.

Ke─Ć vyma┼żete ├║daje z pevn├ęho disku, u┼ż ich nem├┤┼żete na─Ź├şta┼ą pomocou existuj├║cich technol├│gi├ş alebo n├ístrojov na obnovenie dostupn├Żch na trhu.

Pre─Ź├ştajte si viac: 11 najlep┼í├şch bezplatn├Żch editorov PDF pre Mac v roku 2020

7, CleanMyMac 3

CleanMyMac 3 - Softv├ęr File Shredder pre Mac

CleanMyMac 3 od Macpaw je dokonal├Ż ─Źistiaci n├ístroj, ktor├Ż obsahuje v┼íetky d├┤le┼żit├ę optimaliza─Źn├ę a ─Źistiace funkcie, ktor├ę h─żad├íte v ide├ílnej aplik├ícii na fragment├íciu Mac. Pom├íha v├ím odstr├íni┼ą osobn├ę aj d├┤vern├ę ├║daje z v├í┼ího po─Ź├şta─Źa Mac bez toho, aby v├ím zanechali stopy po obnove. Aplik├ícia funguje aj ako in┼ítal├ítor syst├ęmu Mac, r├┤zne ─Źistiace prostriedky, odstra┼łova─Ź vyrovn├ívacej pam├Ąte a nevy┼żiadanej po┼íty a spr├ívca miesta na disku.

8, ShredIt

ShredIt - aplikácia Mac Shredder

Pou┼żit├şm tohto dobre navrhnut├ęho softv├ęru na ni─Źenie s├║borov, optimaliz├ície v├Żkonu a bezpe─Źnosti syst├ęmu Mac, regener├ície straten├ęho ├║lo┼żn├ęho priestoru, trval├ęho odstr├ínenia d├┤vern├Żch s├║borov alebo prie─Źinkov bud├║ v┼íetci hra┼ą deti. V─Ćaka svojim vynikaj├║cim schopnostiam mazania s├║borov je v s├║─Źasnosti uzn├ívan├Ż ako "Najlep┼í├ş permanentn├Ż guma" pre zariadenia Mac.

Bezpe─Źn├ę miesto, potvrdenie pred skartovan├şm a panika s├║ niektor├ę z vynikaj├║cich bezpe─Źnostn├Żch prvkov, v─Ćaka ktor├Żm je perfektnou alternat├şvou pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov po─Ź├şta─Źov Mac.

9, DoYourData Super Eraser pre Mac

DoYourData Super Eraser pre Mac

DoYourData je najlep┼í├ş skartova─Ź s├║borov Mac do roku 2020 a jeho cie─żom je pon├║knu┼ą ve─ża flexibiln├Żch rie┼íen├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vymaza┼ą ├║daje z po─Ź├şta─Źov Mac, pevn├Żch diskov, jednotiek USB flash a ─Ćal┼í├şch extern├Żch ├║lo┼żn├Żch zariaden├ş.

Tak┼że ak h─żad├íte sp├┤sob, ako skartova┼ą svoje mili├│ny d├┤vern├Żch inform├íci├ş, odpor├║─Źa sa DoYourData Super Eraser.

Pre─Ź├ştajte si viac: 10 najlep┼í├şch organiz├ítorov fotografi├ş pre Mac 2020

10. Drvi─Źe papiera z Sunyouth

Softv├ęr File Shredder vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou Sunyouth

Toto je ─Ćal┼í├ş vysoko hodnoten├Ż skartova─Ź s├║borov pre Mac vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou Sunyouth. Dod├íva sa s mnoh├Żmi u┼żito─Źn├Żmi rie┼íeniami na odstra┼łovanie ├║dajov, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ vymaza┼ą vo─żn├ę miesto na pevnom disku natrvalo odstr├ínen├şm u┼ż odstr├ínen├Żch s├║borov / prie─Źinkov. In┼ítal├ícia je ve─żmi jednoduch├í a m├í jednoduch├ę u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę rozhranie.

11. Spa─żov┼ła

Spa─żov┼ła - najlep┼í├ş s├║bor Chopper pre Mac

Spa─żov┼ła m├┤┼że by┼ą najnov┼í├şm softv├ęrom v na┼íom zozname najlep┼í├şch skartova─Źov s├║borov Mac, ale je to st├íle dobr├í vo─żba, najm├Ą ak chcete, aby va┼íe citliv├ę dokumenty boli chr├ínen├ę pred zvedav├Żmi o─Źami. Pomocou tohto vynikaj├║ceho programu m├┤┼żete vymaza┼ą nevyu┼żit├Ż alebo nepridelen├Ż priestor a natrvalo odstr├íni┼ą u┼ż odstr├ínen├ę s├║bory / prie─Źinky zo zariaden├ş Mac.

Kone─Źn├Ż rozsudok

Je to rok 2020, ale v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş si st├íle neuvedomuje, ┼że odstr├ínenie alebo vymazanie ├║dajov z pevn├ęho disku, jednotky USB flash alebo in├Żch extern├Żch ├║lo┼żn├Żch zariaden├ş ich ├║plne neodstr├íni z po─Ź├şta─Źa Mac. Namiesto toho zostane v po─Ź├şta─Źi, k├Żm sa rovnak├Ż ├║lo┼żn├Ż priestor neprep├ş┼íe nov├Żmi ├║dajmi.

Preto je d├┤le┼żit├ę ma┼ą dobr├Ż n├ístroj na ni─Źenie s├║borov, preto┼że v├ím nielen┼że pom├┤┼że vy─Źisti┼ą po─Ź├şta─Ź Mac a obnovi┼ą straten├ę miesto na disku, ale tie┼ż umo┼ż┼łuje natrvalo vymaza┼ą v┼íetky citliv├ę a d├┤vern├ę inform├ície z po─Ź├şta─Źa Mac.

V┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę n├ístroje s├║ jedn├Żm z najlep┼í├şch softv├ęrov na ni─Źenie s├║borov pre Mac v roku 2020. Stiahnite si teraz svoje ob─ż├║ben├ę a uistite sa, ┼że va┼íe s├║kromie nebude nikdy ohrozen├ę!