11 najlepších bezplatných závodných hier dostupných pre Android smartphones

– reklama –

Hľadáte najlepšiu závodnú hru, ktorú môžete hrať na smartfónoch alebo tabletoch s Androidom zadarmo? Tu je niekoľko rôznych kategórií.

Niet pochýb, že takmer každý, kto číta tento článok, má určite smartphone, pravdepodobne Android smartphone. Aj keď nie sme závislí na hrách, každý z nás rád hrá niektoré z našich obľúbených hier počas sviatkov alebo dokonca aj vtedy, keď sú naše mysle rozptýlené alebo len keď sa nechceme nič robiť. V tomto článku som preto zahrnul najlepšiu dostihovú hru dostupnú zadarmo na stránke Google Play Store Sme krásni.A áno, v kategórii herných aplikácií pre Android je veľa variácií, ale do tohto článku som zahrnul najlepšie aplikácie pre závodné hry. Tento článok sa hodí takmer pre každého bez ohľadu na to, či ste závislý na hre alebo bežný hráč. Teraz, bez ďalšieho oneskorenia, začnime:

Najlepšie bezplatná závodná hra pre Android 2019

asfalt 9: Legendy – akčná závodná automobilová hra

Pravdepodobne najobľúbenejšia závodná hra, ktorá je k dispozícii v obchode Android Play, a to je dokonca jedna z najuznávanejších hier medzi divými hráčmi na svete. Toto je jedna z najlepších prác spoločnosti Gameloft SE. Aj keď je táto hra k dispozícii zadarmo, môžete nakupovať v aplikácii od 29 do 15 500 Rs za položku. Ale počkajte, upokojte sa, nemusíte robiť tento nákup, pokiaľ nie ste závislý na hre alebo nejakým profesionálnym hráčom, môžete si užiť to najlepšie z tejto hry bez platenia desetníka.

Veľkosť tejto súpravy je cca. 182 GB a musíte mať najmenej 2,5 GB Voľný priestor pre túto hru. Má zoznam supercarov, ktoré sa nenachádzajú v iných hrách. Ferrari, Porsche, Lamborghini, motor W atď. Čokoľvek a všetko. Nielen to, budete milovať behať po skvelých miestach, ktoré už v iných závodných hrách nenájdete. Ohromujúce displeje, vysoká grafika a realistické zážitky zvyšujú oheň. Môžete si vziať viac ako 50 supercarov a usporiadať ich vo virtuálnej garáži, potom jednoducho vybrať svoj obľúbený stroj a naraziť do ulíc. Takže nabudúce sa budete nudiť, stačí si stiahnuť túto skvelú aplikáciu a jednoducho si vyzdvihnúť svoje obľúbené zviera, vybrať si svoje obľúbené miesto a potom stlačiť plynový pedál tak tvrdo, ako môžete.

Stiahnite si ju

Carx Highway Racing

Toto je ďalšia závodná hra pre Android v zozname CarX Technologies, tvorca tejto hry. Táto hra je opäť k dispozícii zadarmo v Obchode Play, ale môžete za ňu zaplatiť 95 4.250 rupií za nákupy v aplikácii, čo opäť nie je vôbec potrebné. Veľkosť tejto hry je okolo 326 MB, Teraz vyvstáva otázka, čo je na tejto hre zvláštne. To vám dáva realistický závodný zážitok a to aj na rušnej ceste. Môžete hrať v rôznych režimoch. Režim súpera a režim úniku polície sú dva najobľúbenejšie režimy.

Môžete si vybrať z množstva pretekárskych automobilov, úžasných miest s dennými a nočnými možnosťami, ťažko prekonateľných súperov, hustej premávky, mazaných policajtov a rôznych ďalších výziev. Zakaždým, keď otvoríte túto aplikáciu, budete určite cítiť adrenalín pretekajúci vašimi žilami. Kompaktná veľkosť tejto hry je tiež bonusom pre všetkých, ktorí majú málo mobilných telefónov alebo ktorí používajú staré telefóny s menšou pamäťou. Túto hru si preto musíte stiahnuť a začať súťažiť.

Stiahnite si ju Táto bezplatná závodná hra.

Carx Drift Racing 2

Ďalšia hra pre Android od CarX Technologies. Môžete nakupovať v aplikácii od 95 do 4250 rupií, nie je to však vôbec potrebné. Veľkosť tejto hry je 110 GB a je to veľmi cenné. Môžete bojovať proti hráčom v reálnom čase ako ste na celom svete a vyhrať online majstrovstvá tým, že porazíte všetkých prítomných. Toto prichádza s niektorými z najlepších ovládacích prvkov dostupných v závodnej kategórii. Pri otáčaní volantom alebo brzdou sa budete cítiť ako jazdiť so skutočným autom. Všetky tieto funkcie vás ešte viac a viac zapôsobia a stanú sa závislými niekoľko hodín alebo viac.

11 najlepších bezplatných závodných hier dostupných pre Android smartphones 2

Rozdiel môžete cítiť, keď pretekáte, ak sa tlak vzduchu v pneumatikách zvýši alebo zníži, krásne miesta, rôzne pretekárske vozidlá, realistickú ergonómiu atď. Všetko je úžasné a všetko, čo od neho môžete očakávať. Takže, ak ste fanúšikom závodných hier alebo len niekým, kto chce, aby dobrý a divoký priateľ strávil čas, na čo čakáte? Stačí otvoriť obchod Google Play a stlačiť tlačidlo sťahovania a vstúpiť do bláznivého sveta pretekov.

Stiahnite si ju

Skutočný závodný prevodový klub

Známy ako úžasný svet automobilov, je to jedna z najlepších hier pre Android od spoločnosti Eden Games. Nákupy v aplikácii sa pohybujú od 75 do 10 900 R, nemusíte sa však vôbec obávať. Veľkosť tejto hry je 1, 19 GB a prichádza s niekoľkými úžasnými funkciami. Toto je jednoducho najlepšia závodná hra, v ktorej môžete vidieť niekoľko neuveriteľných okamihov, z ktorých vás určite bude triasť.

11 najlepších bezplatných závodných hier dostupných pre Android smartphones 3

Môžete bojovať s priateľmi alebo kýmkoľvek online a vyhrať šampionát porazením všetkých prítomných. Má rôzne autá, môžete ich všetky zbierať, vylepšovať ešte viac a lynčovať všetkých, ktorí sa odvážia stáť v ceste. Má úžasnú grafiku a ak máte dobrý a drahý smartphone, môžete mať úžasný herný zážitok s maximálnym nastavením grafiky. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť túto hru a začať sa baviť.

Stiahnite si ju

GT Racing 2

Jedna hra Gameloft SE na zozname. Majú veľkosť 1, 12 GBa nákupy v aplikácii sa pohybujú v rozmedzí od 79 do 7900 GBP. Táto hra má čo ponúknuť, veľa športových automobilov by mohlo byť jednou z hlavných funkcií. Môžete si vybrať z ponuky viac ako 71 superšportov, 13 tratí, ktoré nemajú čeľusť. Mercedes-Benz, Dodge, Ferrari, Nissan, Audi, Ford, atď. sú to niektoré z dostupných závodných motorov.

11 najlepších bezplatných závodných hier dostupných pre Android smartphones 4

No, ešte nie je koniec, môžete vyskúšať alebo ovládať svoje zručnosti účasťou na viac ako 1400 podujatiach, klasických dostihoch, súbojoch, knockoutoch, predbiehaní. Navyše každý týždeň dostanete aj 28 nových výziev. V tejto hre sa naozaj stratíte, neveríte mi? Dobre, skúste to a sami to nájdete.

Stiahnite si ju

DR Driving 2

Táto hra má iba veľkosť 20 MB a musíte byť prekvapení, a to aj z dvoch dôvodov. Prvý dôvod, prečo táto malá hra skutočne existuje? Po druhé, čo robí v najlepších článkoch o závodných hrách? Odpoveď na vaše dve otázky je jednoduchá a knihu nikdy neposudzujete podľa jej obálky. Áno, táto hra existuje a je tiež jednou z najlepších závodných hier. Toto je klenot od LDS Inc., ktorý tak usilovne pracoval, aby sa to stalo. V skutočnosti nejde o čisto závodnú hru, ale o vodičskú hru, ale verte mi, že sa pri prvom hraní budete milovať. Dodáva sa s fantastickou grafikou, viacúrovňovými výzvami a online režimami pre viacerých hráčov.

11 najlepších bezplatných závodných hier dostupných pre Android smartphones 5

Táto hra preverí vašu trpezlivosť a zručnosti v každej sekunde vašej hry a musíte byť tiež veľmi pokojní a zameraní na postup do ďalšej úrovne. Nákupy v aplikácii sa pohybujú v rozmedzí od 120 do 6700 Rs, ale opäť sa nemusíte obávať. Stačí si ich stiahnuť, hrať a zamilovať sa.

Stiahnite si ju

CSR Racing 2– # 1 v závodnej hre

Toto je opäť jedna z najlepších závodných hier, ktoré sú k dispozícii pre Android v Obchode Play, a hra má obmedzený prirodzený pohyb, tvorcovia tejto hry veľmi tvrdo pracovali, aby to dokázali. Veľkosť tejto hry je 2 GBA vďaka svojej veľkej veľkosti ponúka hra neuveriteľnú grafiku a množstvo hypercars vo vrecku a len na jedno kliknutie. Môžete prehrávať online hry pre viacerých hráčov a vyzvať svojich náhodných priateľov alebo mužov, aby si nárokovali titul ako najlepší. McLaren, Ferrari, Porsche atď. Sú to niektoré z supercarov, ktoré vám táto hra ponúka.

11 najlepších bezplatných závodných hier dostupných pre Android smartphones 6

Úžasná grafika je skutočným šťastím a ak máte herný smartphone, zahrajte si túto hru s maximálnou grafikou a stratte sa vo svete svojich snov, že sa už nikdy nevrátite. Môžete si vybrať z veľkého zoznamu automobilov, inovovať ich a jazdiť na rôznych miestach, ktoré uchvátia a eliminujú každého z vašich konkurentov. Existuje niekoľko spôsobov, ako si vybrať a hrať. Na záver je to neuveriteľná hra a ak máte dobrý herný telefón s Androidom, môžete si ho vychutnať s najlepším.

Stiahnite si ju