11 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android Auto pre Android – U┼żite si jazdu!

aplikácie pre Android

Vlastn├şte telef├│n s Androidom a auto? Potom ste odteraz pripraven├ş na ├║┼żasn├ę jazdy! Aj ke─Ć va┼íe vozidlo nie je kompatibiln├ę s Android Auto, m├┤┼żete tieto aplik├ície pou┼ż├şva┼ą aj na─Ćalej priamo z displeja svojho telef├│nu. D├┤razne v┼íak odpor├║─Źame, aby ste nepou┼ż├şvali aplik├ície, ktor├ę odv├ídzaj├║ va┼íu pozornos┼ą od cesty!

Vo vozidle je nieko─żko kateg├│ri├ş aplik├íci├ş, od aplik├íci├ş na streamovanie hudby po navig├íciu (Duh!) A dokonca aj na odosielanie spr├ív alebo spr├ívy. Pozrime sa, o ─Źo tu v┼íetci s├║!

Najlep┼íie zvukov├ę aplik├ície pre Android Auto – hudba, zvukov├ę knihy, podcasty

 1. Spotify

  Logo Spotify

  Logo Spotify

  Pravdepodobne ste u┼ż po─Źuli a pou┼ż├şvali ste Spotify – je to celkom popul├írne. M├í na v├Żber obrovsk├ę mno┼żstvo hudby a je skvel├ę aj na objavovanie nov├Żch rytmov, na ktor├Żch sa d├í ├şs┼ą. Aby ste si v┼íak mohli naplno vychutna┼ą Spotify, mus├şte si k├║pi┼ą predplatn├ę Premium – alebo budete m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą iba re┼żim n├íhodn├ęho v├Żberu.

  11 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android Auto pre Android - U┼żite si jazdu! 1

  Google Play

 2. Hudba Google Play

  Logo hudby Google Play

  Logo hudby Google Play

  Ak e┼íte nem├íte preferovan├║ aplik├íciu na odhodenie jamov, potom je dobr├í vo─żba Hudba Google Play. M├┤┼żete prida┼ą hudbu, ktor├║ u┼ż m├íte v ├║lo┼żisku, a po─Ź├║va┼ą ju prostredn├şctvom aplik├ície alebo si m├┤┼żete zvoli┼ą vysielanie rozhlasov├Żch stan├şc. Je dobr├ę sk├║si┼ą to!

  11 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android Auto pre Android - U┼żite si jazdu! 2

  Google Play

 3. YouTube hudba

  YouTube Hudobn├ę logo

  YouTube Hudobn├ę logo

  T├íto aplik├ícia je k dispoz├şcii, iba ak m├íte predplatn├ę slu┼żby YouTube Premium. Aplik├ícia je ├║plne bez rekl├ím a n├íjdete takmer ka┼żd├║ skladbu, po ktorej va┼íe srdce t├║┼żi (a st├íle existuje) YouTube). Okrem toho si m├┤┼żete s┼ąahova┼ą skladby a uklada┼ą ich na 30 dn├ş – tak┼że si m├┤┼żete po─Źas offline prezera┼ą ob─ż├║ben├║ hudbu.

  11 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android Auto pre Android - U┼żite si jazdu! 3

  Google Play

 4. po─Źute─żn├Ż

  Zvukov├ę logo

  Zvukov├ę logo

  M├┤┼żete si k├║pi┼ą zvukov├ę knihy a po─Ź├║va┼ą ich – prostredn├şctvom tejto aplik├ície. Ak si st├íle mysl├şte, ┼że mus├şte urobi┼ą viac ─Ź├ştania, ale nikdy nen├íjdete ─Źas, nabud├║ce budete v dopravnej z├ípche, vysk├║┼íajte t├║to aplik├íciu! Slu┼żbu predplatn├ęho si m├┤┼żete k├║pi┼ą aj vtedy, ak si knihu nechcete vybra┼ą sami alebo ak chcete len n├íjs┼ą nov├ę zauj├şmav├ę veci.

  11 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android Auto pre Android - U┼żite si jazdu! 4

  Google Play

 5. Pocket Casts – prehr├íva─Ź podcast

  Logo vreckov├ęho obsadenia

  Logo vreckov├ęho obsadenia

  Pocket Casts je skvel├í aplik├ícia na po─Ź├║vanie podcastov po─Źas jazdy. N├íjdete tam v┼íetky svoje ob─ż├║ben├ę, ale je tie┼ż skvel├ę na objavenie t├Żch, o ktor├Żch ste e┼íte nepo─Źuli! M├í tie┼ż synchroniz├íciu medzi zariadeniami, tak┼że po vyst├║pen├ş z auta m├┤┼żete pokra─Źova┼ą v po─Ź├║van├ş epiz├│dy v telef├│ne.

  11 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android Auto pre Android - U┼żite si jazdu! 5

  Google Play

Najlepšie aplikácie Android Auto pre zasielanie správ a správy

 1. Pulzná SMS

  Logo pulznej SMS

  Logo pulznej SMS

  Toto je aplik├ícia SMS pre r├┤zne zariadenia, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą kdeko─żvek, aby ste dohnali svoje spr├ívy. M├í ─Źist├Ż dizajn, mo┼żnosti organiz├ície a je konfigurovate─żn├Ż pod─ża va┼íich potrieb. Priamo z aplik├ície m├┤┼żete pl├ínova┼ą aj spr├ívy alebo ─Ź├şsla zak├ízan├Żch polo┼żiek. Po─Źas jazdy v├ím v┼íak odpor├║─Źame posla┼ą iba jednu spr├ívu –Porozpr├ívajte sa nesk├┤r, som na volante.

  11 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android Auto pre Android - U┼żite si jazdu! 6

  Google Play

 2. Facebook Messenger a WhatsApp

  Facebook Messenger & WhatsApp

  Facebook Messenger & WhatsApp

  Tieto aplik├ície sa nemusia predstavova┼ą, preto┼że s├║ ur─Źite najob─ż├║benej┼í├şmi aplik├íciami na odosielanie spr├ív v s├║─Źasnosti. Obaja maj├║ skvel├║ podporu syst├ęmu Android Auto – svoje spr├ívy m├┤┼żete po─Ź├║va┼ą aj po─Źas ┼íof├ęrovania a reagova┼ą aj hlasom. Ak tieto aplik├ície pou┼ż├şvate ka┼żd├Ż de┼ł, potom je ├║plne zbyto─Źn├ę, aby ste si ich zaobstarali aj so svoj├şm automatom Android – ak ste tak e┼íte neurobili.

  Google Play

  Facebook Messenger

  Google Play

  WhatsApp

 3. NPR One

  Logo NPR One

  Logo NPR One

  Ak sa v├ím nedar├ş po─Ź├║va┼ą miestne rozhlasov├ę stanice – reklamy, bezduch├ę kl├íbosen├ş, hudbu, ktor├í sa v├ím nep├í─Źi, sk├║ste t├║to aplik├íciu, aby ste pri volante zostali v kontakte so svetom okolo v├ís. Po─Źas po─Ź├║vania s├║dr┼żn├ęho rozpr├ívania m├┤┼żete dohna┼ą ak├ęko─żvek spr├ívy. Presko─Źte pr├şbehy, ktor├ę v├ís nezauj├şmaj├║, alebo po┼żiadajte o ─Ćal┼íie novinky t├Żkaj├║ce sa t├ęmy, ktor├í v├ís zauj├şma.

  11 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android Auto pre Android - U┼żite si jazdu! 7

  Google Play

─îo sa p├Żtaj├║ ostatn├ş ─żudia

─îo je to Android Auto?

Ide v podstate o aplik├íciu vyvinut├║ spolo─Źnos┼ąou Google, ktor├í v├ím pom├íha udr┼żiava┼ą vo─żn├ę ruky pri ┼íof├ęrovan├ş po─Źas pou┼ż├şvania niektor├Żch funkci├ş telef├│nu. Ak sa chcete dozvedie┼ą viac, pre─Ź├ştajte si n├í┼í ─Źl├ínok ÔÇ×Android Auto: veci, ktor├ę mus├şte pozna┼ą a porozumie┼ą imÔÇť

Je moje auto kompatibiln├ę s Android Auto?

Nie je prekvapen├şm, ┼że v├Ą─Ź┼íina zna─Źiek automobilov na s├║─Źasnom trhu je kompatibiln├í. Ak v┼íak chcete skontrolova┼ą cel├Ż zoznam, odpor├║─Źame v├ím pozrie┼ą si n├í┼í ─Źl├ínok. ÔÇ×Kompletn├Ż zoznam automobilov kompatibiln├Żch s Androidom v roku 2019ÔÇť

Je m├┤j telef├│n kompatibiln├Ż s Android Auto?

V├Ą─Ź┼íina telef├│nov pou┼ż├şva l├şzatko 5,0 alebo nov┼í├ş, m├┤┼żete spusti┼ą Android Auto, ale pre bezdr├┤tov├║ verziu alebo telef├│ny, ktor├ę nepatria spolo─Źnosti Google, budete potrebova┼ą Oreo 8,0 alebo vy┼í┼íie. Pre─Ź├ştajte si viac v zozname ÔÇ×Android Auto Compatible Phones: 8 Najlep┼íie telef├│ny pre Android Auto ÔÇť.

Najlep┼íie aplik├ície pre Android Auto – pou┼ż├şvajte opatrne

Zatia─ż ─Źo v├Ą─Ź┼íina kateg├│ri├ş aplik├íci├ş je skuto─Źne u┼żito─Źn├í, napr├şklad Navig├ícia alebo Hudba, niektor├ę z nich nie s├║ po─Źas jazdy naozaj potrebn├ę. Hovor├şme o prehliadan├ş spr├ív alebo odpovediach na va┼íe spr├ívy. Uistite sa, ┼że ke─Ć sa rozhodnete pre pou┼żitie ur─Źitej aplik├ície, ste v bezpe─Ź├ş a zameran├ş na cestu. Sme presved─Źen├ş, ┼że tieto nezodpovedan├ę spr├ívy m├┤┼żu chv├ş─żu trva┼ą, k├Żm sa nedostanete na miesto ur─Źenia!

Ktor├ę aplik├ície Android Auto ste teda pou┼żili? Ak├í bola tvoja sk├║senos┼ą? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie!

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok