11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS)

P├í─Źi sa v├ím upravi┼ą vide├í? K vide├ím m├┤┼żete prida┼ą hudbu a video efekty, aby ste ich vylep┼íili. V┼íetci vieme, ┼że existuje ve─ża programov na spracovanie videa pre po─Ź├şta─Źe. ─îo by sme mali urobi┼ą, ak nem├íme po─Ź├şta─Ź alebo ak do videa skuto─Źne potrebujete prida┼ą hudbu? Aplik├ícia smartf├│nu v├ím pom├┤┼że. Na┼íli sme najlep┼íiu aplik├íciu na prid├ívanie hudby k vide├ím za v├ís.

Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete vytv├íra┼ą skvel├ę vide├í. S├║ multifunk─Źn├ę. Vysk├║┼íajte v┼íetky funkcie tejto aplik├ície. Je jednoduch┼íie spracova┼ą vide├í na smartf├│ne. U┼ż to nebude z├ívisie┼ą od PC zariaden├ş. K videu m├┤┼żete prida┼ą hudbu kdeko─żvek a kedyko─żvek. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą a hudba sa prehr├í na pozad├ş v├í┼ího videa.

K dispoz├şcii je zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre hudbu na video pre Android a iOS. Vysk├║┼íajte ich v┼íetky alebo si len vyberte jeden.

VivaVideo – editor videa a tvorca videa

Toto je bezplatn├Ż editor videa. Do svojho videa m├┤┼żete prida┼ą obr├ízky piesn├ş. Ak pracujete s videami, t├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że r├Żchlo ich upravi┼ą. M├┤┼żete tie┼ż za┼íkrtn├║┼ą video. Pridajte do svojho hudobn├ęho videa texty. M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą titulky. Jedn├í sa o profesion├ílny editor videa, ktor├Ż m├í mnoho r├┤znych ┼ípeci├ílnych efektov. Oreza┼ą, vystrihn├║┼ą, kombinova┼ą, kop├şrova┼ą a prilepi┼ą ─Źasti videa.

Zl├║─Źi┼ą ├║ryvky videa. Video m├┤┼żete pred─║┼żi┼ą alebo skr├íti┼ą. M├┤┼żete zmeni┼ą pozadie na modr├║. Vytv├írajte profesion├ílne vide├í. Zr├Żchlite svoje vide├í pomocou hudby. M├┤┼żete tie┼ż spomali┼ą. Vytvorte videoprezent├íciu. Ak potrebujete urobi┼ą zauj├şmav├Ż projekt, t├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że urobi┼ą to. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş prida┼ą roztomil├ę samolepky.

VivaVideo - editor videa a tvorca videa

K vide├ím m├┤┼żete r├Żchlo prida┼ą titulky. Zme┼łte p├şsmo a farbu. M├┤┼żete zv├Żrazni┼ą d├┤le┼żit├ę ─Źasti textu. Pom├┤┼że v├ím to urobi┼ą video pozdravy pre va┼íich priate─żov alebo spolu┼żiakov. Gratula─Źn├ę video je origin├ílny sp├┤sob, ako zablaho┼żela┼ą bl├şzkym. M├┤┼żete vytvori┼ą vide├í pre Instagram, T├íto aplik├ícia je ve─żmi popul├írna. Bola stiahnut├í viac ako 100 mili├│nov kr├ít.

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 1 11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 2

Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą: 11 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre pomal├Ż pohyb videa pre Android a iOS

n├ívrat do menu ÔćĹ

Editor videa Magisto

H─żad├íte modern├ęho editora videa? T├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş upravi┼ą video a prida┼ą k nemu hudbu. Pr├íca v tejto aplik├ícii je jednoduch├í. Nebudete sa zmias┼ą. M├┤┼żete pril├íka┼ą ve─ża pozornosti. Zdie─żajte vide├í s hudbou na soci├ílnych sie┼ąach. Ak chcete vytvori┼ą prezent├íciu, m├┤┼żete kombinova┼ą viacero fotografi├ş. Nezabudnite zvoli┼ą najlep┼íiu hudbu.

Sta┼łte sa superhrdinou videa. Uvid├şte, ak├ę ─żahk├ę je pre v├ís spracovanie videa. T├íto aplik├ícia m├í siln├║ umel├║ inteligenciu, ktor├í v├ím pom├┤┼że pri va┼íej pr├íci. Z├şskajte pokyny z aplik├ície. Do svojich vide├ş m├┤┼żete prida┼ą kr├ísne filtre, aby boli zauj├şmavej┼íie. Vysk├║┼íajte r├┤zne n├ístroje pre video. R├Żchlo sa prisp├┤sob├ş dizajnu aplik├íci├ş.

Magisto - editor videa a tvorca hudobn├Żch prezent├íci├ş

Magisto - editor videa a tvorca hudobn├Żch prezent├íci├ş Magisto - editor videa a tvorca hudobn├Żch prezent├íci├ş

Funkcia fotografickej kol├í┼że bude k dispoz├şcii. M├┤┼żete si vytvori┼ą kr├ísne acapella vide├í. Zasiahnete svet. V┼íetky vide├í alebo ├║ryvky m├┤┼żete upravova┼ą jednotlivo. Zr├Żchlite a spomalte svoje video. Ak video zr├Żchlite, bude to z├íbavnej┼íie. Ak pracujete s videami, t├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że u┼íetri┼ą ─Źas. U┼ż nepotrebujete laptop ani po─Ź├şta─Ź. T├íto aplik├ícia si zasl├║┼żi va┼íu pozornos┼ą.

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 1 11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 2

n├ívrat do menu ÔćĹ

Prida┼ą zvuk do videa: mix├ęr zvuku a videa

Chcete k videu prida┼ą zvuk, aby bolo z├íbavn├ę? T├íto aplik├ícia v├ím s t├Żm pom├┤┼że. Vyberte ─żubovo─żn├║ ─Źas┼ą videa a pridajte zvuk. K vide├ím m├┤┼żete prida┼ą neobmedzen├Ż zvuk. V┼íetko z├íle┼ż├ş na va┼íej fant├ízii. Ak je zvuk krat┼í├ş ako video, zopakuje sa. Je to jednoduch┼íie a ┼íetr├ş v├ím ─Źas. T├íto aplik├ícia je inteligentn├í. Toto urob├ş dobre ako video editor.

Na pozad├ş videa m├┤┼żete tie┼ż kombinova┼ą ─Ćal┼í├ş zvuk s hudbou. M├┤┼żete vyjadri┼ą vide├í. Urobte skvel├ę zvuky vide├ş. Uk├í┼żka po ├║prave videa. Ulo┼żte, ak chcete. Vide├í m├┤┼żete zdie─ża┼ą priamo z aplik├ície. S t├Żmto videom bud├║ va┼íi priatelia spokojn├ş. M├┤┼żete uklada┼ą vide├í v r├┤znych form├ítoch. Vyberte kvalitu videa.

    Prida┼ą zvuk do videa: Audio a video mix├ęr

    Prida┼ą zvuk do videa: mix├ęr zvuku a videa     Prida┼ą zvuk do videa: Audio a video mix├ęr

T├íto aplik├ícia m├í tie┼ż n├ístroje na spracovanie videa. M├┤┼żete vytv├íra┼ą ├║┼żasn├ę vide├í bez pou┼żitia po─Ź├şta─Źa alebo notebooku. Ak m├íte radi hudbu, t├íto aplik├ícia je pre v├ís. M├┤┼żete si vybra┼ą zvuk z kni┼żnice alebo na─Ź├şta┼ą svoj vlastn├Ż zvuk. T├íto aplik├ícia nezaber├í ve─ża miesta na va┼íom smartf├│ne. Bolo stiahnut├ę viac ako 500 tis├şc kr├ít. Vysk├║┼íajte a stanete sa siln├Żm tvorcom videa.

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 2

n├ívrat do menu ÔćĹ

iMovie

H─żad├íte profesion├ílnu aplik├íciu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş prida┼ą hudbu k vide├ím? Na┼íli sme to. Stiahnite si t├║to aplik├íciu a z├şskate pr├şstup k multifunk─Źn├ęmu editoru videa. M├┤┼żete pou┼żi┼ą re┼żim Hollywood. Va┼íe video tak bude kr├ísne. T├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą film ako celok. Vyberte najlep┼íie vide├í a fotografie. Samotn├í aplik├ícia vykon├í v┼íetku pr├ícu. M├┤┼żete upravi┼ą nastavenia.

Vide├í m├┤┼żete nahr├íva┼ą priamo v aplik├ícii. pou┼żitie 8 Jedine─Źn├í t├ęma pre video. M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą zvukov├ę efekty. T├íto aplik├ícia m├í prechod. Vide├í m├┤┼żete vylep┼íi┼ą pridan├şm filtrov. Pou┼żite spomalen├Ż pohyb. M├┤┼żete tie┼ż zr├Żchli┼ą svoje video alebo uk├í┼żku. Pridajte obr├ízok na obr├ízok. Vyberte svoju ob─ż├║ben├║ skladbu a aplik├ícia sa bude zhodova┼ą s trvan├şm a zvukom.

iMovie

iMovie

T├íto aplik├ícia v├ím pom├íha r├Żchlo pren├í┼ía┼ą vide├í z r├┤znych zariaden├ş. Ulo┼żte svoje mobiln├ę ├║lo┼żisko pomocou cloudu. Zdie─żajte vide├í so svojimi priate─żmi prostredn├şctvom soci├ílnych siet├ş. Je to skvel├Ż pomocn├şk pri pr├íci s videami. M├┤┼żete vytv├íra┼ą kr├ísne hudobn├ę vide├í. Pridajte k videu titulky. M├┤┼żete urobi┼ą ┼í┼ąastn├ę video. Vysk├║┼íajte to a nebudete sklaman├ş.

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 6

n├ívrat do menu ÔćĹ

Pridajte hudbu k videu Video Cutter Audio Video do MP3

Je to skvel├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş prida┼ą zvuk k videu. Pridajte hudbu k svojmu pozadiu videa, aby bola kr├ísna. T├íto aplik├ícia m├í tie┼ż ├║┼żasn├Ż editor videa. K svojim vide├ím m├┤┼żete prida┼ą fotografie alebo vide├í. M├┤┼żete vytv├íra┼ą vide├í pre svoje soci├ílne siete. Pou┼żite ich na profilov├ę vide├í alebo pr├şbehy. Hudba v┼íetko vylep┼íuje.

Pridajte hudbu do videa Video Cutter Audio Video do MP3

Pridajte hudbu k videu Video Cutter Audio Video do MP3 Pridajte hudbu k videu Video Cutter Audio Video do MP3

Dizajn tejto aplik├ície je ve─żmi pohodln├Ż. Nebudete sa zmias┼ą, preto┼że navig├ícia je intuit├şvna. Export videa audio. K hudobn├Żm vide├ím m├┤┼żete prida┼ą zrkadlov├ę efekty. K videu m├┤┼żete s├║─Źasne prida┼ą viac zvukov. Svoje vide├í m├┤┼żete zdie─ża┼ą na soci├ílnych m├ędi├ích priamo z aplik├ície. Vysk├║┼íajte t├║to aplik├íciu. Nebudete sklaman├ş. Toto bolo stiahnut├ę znova 1 mili├│nkr├ít.

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 2

n├ívrat do menu ÔćĹ

Video Star

T├íto aplik├ícia sa ─żahko pou┼ż├şva. Vyberte svoju ob─ż├║ben├║ skladbu. Potom vyberte video, ktor├ę chcete spracova┼ą. Po─Źkajte min├║tu, k├Żm aplik├ícia spoj├ş tieto dve komponenty. U┼ż bolo dokon─Źen├ę. T├íto aplik├ícia je tie┼ż editorom videa. Uverejnite video u v├ís doma a pracujte s vybranou sc├ęnou. M├┤┼żete prida┼ą video efekty alebo n├ílepky. K vide├ím m├┤┼żete prida┼ą filtre, aby boli kraj┼íie.

Video star

Stiahnite si aplik├íciu a z├şskate celo┼żivotn├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm bal├ş─Źkom. Ak pracujete ako editor videa, potrebujete t├║to aplik├íciu. Niekedy je potrebn├ę upravi┼ą video alebo prida┼ą zvuk naliehavo. Na to mus├şte n├íjs┼ą po─Ź├şta─Ź. Nesp├║┼í┼ąajte sa h─żada┼ą. M├┤┼żete to urobi┼ą na svojom smartf├│ne. Len p├ír sek├║nd a va┼íe hudobn├ę video je pripraven├ę!

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 6

n├ívrat do menu ÔćĹ

Editor videa: Bezplatn├Ż program na vytv├íranie vide├ş s klipom

U┼ż ste vysk├║┼íali ve─ża aplik├íci├ş na pridanie hudby k videu a nena┼íli ste t├║, ktor├í sa v├ím p├í─Źi? Sk├║s to. Ur─Źite sa v├ím bude p├í─Źi┼ą. T├íto aplik├ícia m├┤┼że r├Żchlo prida┼ą hudbu k v├í┼ímu videu. To nepo┼íkodzuje kvalitu obrazu. M├┤┼żete prida┼ą jednu alebo viac zvukov├Żch st├┤p. Vyberte skladbu, ktor├í sa v├ím p├í─Źi, a pridajte ju do aplik├ície. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą zvuky pripraven├ę na pou┼żitie dostupn├ę v aplik├ícii.

M├┤┼żete tie┼ż vystrihn├║┼ą hudbu. Pok├║ste sa oreza┼ą video. To je ─żahk├ę. Vide├í a hudbu m├┤┼żete spomali┼ą, aby ste vytvorili z├íbavn├ę vide├í. M├┤┼żete tie┼ż zr├Żchli┼ą. Vysk├║┼íajte v┼íetky ├║┼żasn├ę n├ístroje na ├║pravu videa. V┼íetko z├íle┼ż├ş na va┼íej fant├ízii. Precvi─Źte si strih videa a stanete sa majstrom videa. Ak chcete zv├Ą─Ź┼íi┼ą video, pou┼żite zv├Ą─Ź┼íenie. Va┼íe video nestrat├ş kvalitu. M├┤┼żete upravi┼ą d─║┼żku videa.

Editor videa: Free Video Maker s klipMix

Editor videa: Free Video Maker s klipMix Editor videa: Free Video Maker s klipMix

Na ovl├ídanie r├Żchlosti videa pou┼żite funkcie r├Żchleho a pomal├ęho pohybu. M├┤┼żete nahra┼ą svoj hlas pre video. Z├şskajte to priamo do aplik├ície. Pridajte k svojmu hlasu efekty. M├┤┼żete vyd├íva┼ą zvl├í┼ítne zvuky alebo vtipn├ę zvuky. Va┼íe video bude chladnej┼íie. M├┤┼żete vytv├íra┼ą prehr├ívacie vide├í. T├íto aplik├ícia bude va┼íim asistentom vo svete ├║pravy videa. Pou┼ż├şvaj├║ ho viac ako 5 mili├│ny ─żud├ş

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 2

n├ívrat do menu ÔćĹ

Clipper – editor okam┼żit├Żch vide├ş

T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą mini filmy. Pou┼żitie tejto aplik├ície je ve─żmi jednoduch├ę. Otvorte aplik├íciu. Vyberte video, z ktor├ęho chcete vytvori┼ą mal├Ż film. Pridajte viac zvukov├Żch st├┤p. Pam├Ątajte, ┼że je lep┼íie zvoli┼ą hudbu, ktor├í vyhovuje n├ílade ka┼żd├ęho videa. T├íto aplik├ícia v├ím uk├í┼że dostupn├ę zvukov├ę stopy. Zvuk m├┤┼żete prida┼ą do videa.

Clipper - editor okam┼żit├Żch vide├ş

Clipper - Instant Video Editor

Tento editor videa nezaber├í ve─ża miesta na va┼íom smartf├│ne. Dizajn tejto aplik├ície je modern├Ż. M├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą v┼íetky n├ístroje na ├║pravu videa. Intuit├şvna navig├ícia. Do videa m├┤┼żete prida┼ą r├┤zne filtre, aby bolo kr├ísnej┼íie. Hudobn├ę video diela m├┤┼żete vytv├íra┼ą pomocou smartf├│nu a tejto aplik├ície. Nezabudnite zdie─ża┼ą va┼íe video s priate─żmi.

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 6

n├ívrat do menu ÔćĹ

Vyzv├í┼łac├ş t├│n: vystrihnite, pripojte, prev├ídzajte zvukov├ę s├║bory MP3 a Mp4

T├íto aplik├ícia si zasl├║┼żi va┼íu pozornos┼ą. Umo┼żn├ş v├ím to upravova┼ą vide├í a prid├íva┼ą k nim hudbu. Je ├║plne zadarmo. S videom m├┤┼żete robi┼ą ve─ża oper├íci├ş. T├íto aplik├ícia m├í reza─Źky videa a zvuku. To nepo┼íkodzuje kvalitu zvuku. Podporuje v┼íetky form├íty s├║borov. M├┤┼żete kombinova┼ą viacero vide├ş a zvuku. Vytvorte remixy svojich vlastn├Żch skladieb a zdie─żajte ich so svojimi priate─żmi.

Ak potrebujete zmeni┼ą form├ít videa alebo zvuku, t├íto aplik├ícia to urob├ş ─żahko. T├íto aplik├ícia je kompatibiln├í s takmer v┼íetk├Żmi form├ítmi. Po konverzii sa nezmen├ş kvalita va┼íich obr├ízkov. Zvuk m├┤┼żete z videa vystrihn├║┼ą. Niekedy n├íjdeme vide├í s dobrou hudbou, ale tieto piesne nem├┤┼żeme n├íjs┼ą. Sta─Ź├ş vystrihn├║┼ą zvukov├║ stopu a z├şskate skvel├║ stopu.

Timbre: Cut, Join, Convert Mp3 Audio and Mp4 Videos

Vyzv├í┼łac├ş t├│n: vystrihnite, pripojte, prev├ídzajte zvukov├ę s├║bory MP3 a Mp4 Timbre: Cut, Join, Convert Mp3 Audio and Mp4 Videos

Ak m├íte radi GIF, m├┤┼żete to urobi┼ą v tejto aplik├ícii. Vyberte s├ęriu fotografi├ş alebo vide├ş. Aplik├ícia ich prevedie na GIF. M├┤┼żete to posla┼ą svojim priate─żom. Vytvorte vtipn├ę gify pre ak├║ko─żvek konverz├íciu. T├íto aplik├ícia je popul├írna. Toto bolo stiahnut├ę znova 1 mili├│nkr├ít. T├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą najlep┼íie hudobn├ę vide├í. Vysk├║┼íajte to a nebudete ─żutova┼ą.

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 2

n├ívrat do menu ÔćĹ

Perfektn├ę video, film├ír

T├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że prida┼ą zvuk do videa, ale tie┼ż ho uprav├ş. Toto je skvel├Ż pomocn├şk pre editory videa. Pridajte anim├íciu, aby video malo k─ż├║─Źov├║ s├║─Źas┼ą. Pou┼żite obr├ízky vo funkcii obrazu. M├┤┼żete prepoji┼ą dve vide├í s efektmi ved─ża seba. To v├ím pom├┤┼że vytvori┼ą hudobn├ę video. Vysk├║┼íajte v┼íetky n├ístroje na ├║pravu. M├┤┼żete vytvori┼ą najkraj┼íie vide├í na svete.

Perfektn├ę video, Movie Maker

Perfektn├ę video, Movie Maker Perfektn├ę video, Movie Maker

T├íto aplik├ícia v├ím pom├┤┼że nahradi┼ą pozadie videom. Pri sn├şman├ş nezabudnite pou┼żi┼ą modr├ę alebo zelen├ę pozadie. T├íto aplik├ícia dokonale nahr├ídza pozadie. Pozadie m├┤┼żete nahradi┼ą videom za in├║ fotografiu alebo video. Vytvorte mozaikov├ę video. M├┤┼żete upravi┼ą farbu videa. Zme┼łte jas, tie┼ł, s├Żtos┼ą a teplotu. Pok├║ste sa vytvori┼ą atmosf├ęru, ktor├í lad├ş s atrakt├şvnymi farbami.

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 6

n├ívrat do menu ÔćĹ

Pridajte k videu ─żubovo─żn├║ skladbu. Hudobn├ę video na pozad├ş.

Je to skvel├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş prida┼ą hudbu k vide├ím. Podporuje ve─ża zn├ímych form├ítov. Ak chcete aplik├íciu vidie┼ą, nemus├şte video konvertova┼ą. Ak chcete do svojho videa prida┼ą hudbu, postupujte pod─ża jednoduch├Żch krokov. Najprv vyberte video. Potom vyberte zvukov├Ż s├║bor. M├┤┼żete prida┼ą zvuk od za─Źiatku alebo vybra┼ą pas├í┼ż. Vytvorte si neobmedzen├Ż po─Źet hudobn├Żch vide├ş.

Pridajte k videu ─żubovo─żn├║ skladbu. Hudobn├ę video na pozad├ş.

Pridajte k videu ─żubovo─żn├║ skladbu. Hudobn├ę video na pozad├ş. Pridajte k videu ─żubovo─żn├║ skladbu. Hudobn├ę video na pozad├ş.

Zdie─żajte najnov┼íie vide├í so svojimi priate─żmi prostredn├şctvom soci├ílnych siet├ş. Svoje hudobn├ę vide├í m├┤┼żete vylep┼íi┼ą pomocou video efektov. Pridajte hudobn├ę efekty. Vide├í m├┤┼żete vyjadrova┼ą priamo v aplik├ícii. T├íto aplik├ícia je u┼żito─Źn├í na ve─Źierku. Toto je nov├Ż typ doskovej hry. Zaznamenajte, ako spievate a prid├ívate hudbu na pozad├ş. Budete sa bavi┼ą a va┼ía p├írty bude v poriadku. T├íto aplik├ícia bola nain┼ítalovan├í viac ako 500 mili├│nov kr├ít.

11 Najlepšia aplikácia na pridávanie hudby do videa (Android a iOS) 2

M├┤┼że sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą: 13 najlep┼íia aplik├ícia na f├║ziu videa pre Android a iOS