Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

100 GB za 12 €/mesiac je nová šoková ponuka dostupná v RED od SFR


Vojna s mobilnými ponukami je v plnom prúde, keďže sa blíži koniec letných výpredajov. RED by SFR ponúka na obmedzený čas balík za mesačnú cenu 12 eur so 100 GB dát.

Plán RED by SFR v skratke:

  • Obálka 100 GB mobilných dát
  • Lacný plán 4G
  • Neobmedzené volania a SMS/MMS

Pozrite si ponuku balíka RED by SFR 100 GB za 12 € mesačne

Predaj: RED by SFR znovu uvádza na trh svoj BIG RED balíček

Kým B&You nedávno predstavilo svoju novú ponuku so 100 GB dát, RED by SFR pohotovo zareagovalo čerpaním balíka s rovnakým objemom dát.

Nízkonákladová dcéra SFR tak prostredníctvom svojej prevádzky BIG RED umožňuje mať balík za 12 eur s obálkou 100 GB. Cena balíka bez viazanosti sa po roku nezmení a zostane fixná nad rámec 12-mesačného obdobia.

Obsah 100 GB mobilného plánu podrobne

Do utorka 27. júla 2021 si môžu noví zákazníci operátora predplatiť tento balík RED by SFR za 12 eur mesačne.

Predmetný balík obsahuje neobmedzené SMS/MMS volania vo Francúzsku a mobilný internet vrátane 100 GB dát z pevninského Francúzska vďaka pokrytiu 4G.

V rámci Európskej únie a v zámorských departementoch bude možné využívať neobmedzené volania a SMS/MMS a 8 GB mobilných dát ako vo Francúzsku.

Pre informáciu, RED by SFR si za zaslanie trojnásobne vyrezanej SIM karty poštou účtuje jednotnú sumu 10 eur. Pred prihlásením na odber ponuky by ste mali vedieť, že mobilné číslo je možné uložiť pomocou RIO kódu, ktorý je možné konzultovať buď prostredníctvom SMS alebo jednoduchým hovorom.

Pozrite si ponuku balíka RED by SFR 100 GB za 12 € mesačne

Aké sú momentálne najlepšie mobilné plány?

RED by SFR nie je jediným mobilným operátorom, ktorý ponúka balíčky.

Ak sa chcete dozvedieť viac o alternatívach k plánu BIG RED 100 GB, odporúčame vám pozrieť si naše porovnanie venované najlepším mobilným plánom v roku 2021.

Prečítajte si tiež:
Predaj Amazon : najlepšie high-tech ponuky 4. marže