10 z najlepších živých tapiet …

Táto živá tapeta nie je taká zaujímavá, ako bývala. Raz sa označuje ako „jedna z charakteristík Apple produkt nie je “, pretože upadol do malej tmy. To neznamená, že táto živá tapeta nemá fanúšikov. Pokračovanie sekty bolo veľmi veľké a veľmi jasné. Existuje veľa živých tapiet a uvidíme desať najlepších aplikácií pre živé tapety pre Android. Toto je, samozrejme, úplne subjektívne, takže ak existuje niečo dobrého, ktoré chcete zdieľať s ostatnými čitateľmi, uverejnite ho v komentároch!

  kartogramy
  Lesné živé tapety
  Žirafové ihrisko
  KLWP Live Wallpaper Maker
  Živá tapeta Maxelus

  Muzei živé tapety
  Tapeta s informáciami o zariadení Oajoo
  Walloop
  zvukové vlny
  Živé tapety Water Park

Tu je niekoľko ďalších aplikácií, vďaka ktorým bude vaša domáca obrazovka vyzerať úžasne!

Top 10 zdrojov pre Android 4K tapety a Android QHD tapety!

10 najlepších ikonových balíkov pre Android (od vývojára)

kartogramy

Cena: 199 dolárov

Kartogramy sú celkom jedinečné živé tapety. Ako pozadie sa použije vaša aktuálna poloha a štylizovaná mapa. Keď sa pohybujete na rôznych miestach, mapa sa mení, takže pri jazde po meste je vždy niečo iné. Existuje niekoľko možností nastavenia vrátane rôznych farieb a režimov OLED, ak sa vám páči tmavšie. Môžete tiež nastaviť toto miesto ako tapetu namiesto toho, aby ste sa pohybovali ako živá tapeta. Videli sme niekoľko sťažností, ale žiadne z nich neboli významné a aplikácia pri našich testoch fungovala veľmi dobre.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

10 z najlepších živých tapiet ... 1

Lesné živé tapety

Cena: Zdarma / do 50,00 dolárov

Forest Live Wallpaper je zábavná živá tapeta pre fanúšikov Material Design. Má minimálne lesné scény, ktoré sa hojdajú vo vetre. Môžete upraviť farbu podľa svojej témy alebo vkusu. Tiež mizne zo dňa na noc, má efekt paralaxy a ďalšie. Používa sa tiež na vytváranie meteorologických informácií. Popularita však viedla vývojárov k pozastaveniu ich účtov OpenWeatherMap. To nie je dobrá správa. To je stále veľmi dobré. Obzvlášť ak hľadáte jednoduchú aplikáciu na živé tapety.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

10 z najlepších živých tapiet ... 2

Žirafové ihrisko

Cena: Zadarmo / 250 dolárov

Giraffe Playground je vývojár v službe Google Play. Vytvárajú dve živé tapety. Prvým z nich sú veľmi zábavné hodiny naživo. To ukazuje v reálnom čase. To tiež robí to funkčné. Druhá aplikácia je o niečo zaujímavejšia. Toto je aplikácia pre tapety, ktorú ste vytvorili pomocou podobnej štruktúry hodín. V súčasnosti prebieha rekonštrukcia. Nakoniec by to malo byť celkom pôsobivé. Najdôležitejšia je živá tapeta Hypno Clock. Odporúčame vám to vyskúšať ako prvé.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

KLWP Live Wallpaper Maker

Cena: Zadarmo / 349 dolárov

KLWP Live Wallpaper Maker je jednou z najlepších aplikácií na živé tapety. To vám umožní robiť svoje. Získate tak editor WYSIWYG. Je pomerne jednoduché použitie. Niektoré funkcie prispôsobenia zahŕňajú hodiny, údaje Google Fit, počasie, systémy a dokonca aj váš informačný kanál RSS. Existuje aj niekoľko pekných grafických nastavení, ktoré môžete hrať. Bezplatná verzia je dodávaná s väčšinou funkcií. Go vám umožňuje odstraňovanie reklám a niektoré rozšírené funkcie. To má určité nedostatky. Nič nie je veľmi vážne.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

Živá tapeta Maxelus

Cena: Je to zadarmo

Maxelus je vývojár v službe Google Play pre mnoho krásnych živých tapetových aplikácií. Medzi najobľúbenejšie patria Space Colony, Supermassive Black Holes, Alien Shapes, Symfónia farieb a mnoho ďalších. Väčšina tematických priestorov. Majú tiež niektoré prvky, ktoré je možné upraviť ako farby. K dispozícii je viac ako tucet živých tapiet. Nebudú vás ohromovať. Avšak, 3D mozaika tapety je veľmi pekná.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

Tu je niekoľko ďalších odporúčaní zo zoznamu aplikácií!

15 Najlepšia dostupná aplikácia pre Android dnes!

15 Najlepší editor aplikácií pre Android!

Muzei živé tapety

Cena: Je to zadarmo

Muzei Live Wallpaper je jednou z ikonických živých tapiet. Nepohybuje sa a robí veľa vecí ako bežná aplikácia na živé tapety. Namiesto toho automaticky nahradí vašu tapetu klasickými umeleckými dielami. Môžete tiež vyhodiť svoje obľúbené fotografie. Je dodávaný s podporou Android Wear. Muzei podporuje aj mnoho ďalších aplikácií. To je bezpochyby to najlepšie.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

Tapeta s informáciami o zariadení Oajoo

Cena: Je to zadarmo

Oajoo Device Information Wallpaper zobrazuje informácie o systémoch na domovskej obrazovke. Ukazuje využitie CPU, využitie pamäte, teplotu, batériu a ďalšie informácie. Ukazuje všetko v úzkom, ale užitočnom štýle. Farbu môžete upraviť podľa svojich predstáv. Podporuje tiež tablety. Toto je jedna z nových živých tapiet. Zdá sa však, že funguje celkom dobre s minimálnym počtom chýb. Dúfame, že sa časom zvýši.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

10 z najlepších živých tapiet ... 3

Walloop

Cena: Zadarmo s reklamami / až do 849 dolárov

Walloop funguje podobne ako tradičná aplikácia pre tapety. Nie je to len živá tapeta, ale úložisko pre veľké množstvo z nich. Môžete preskúmať rôzne kategórie vrátane AMOLED, Sezónne, Príroda, Anime, Zhrnutie a ďalšie. Táto aplikácia tiež podporuje rôzne rozlíšenia do 4 kB, čo z neho robí jeden z mála dobrých zdrojov pre živé tapety 4 k. Aplikácie obsahujú reklamy a nákupy v aplikácii, ale reklamy nie sú také zlé a nákupy v aplikácii nie. Toto je skvelé miesto na prezeranie rôznych živých tapiet.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

zvukové vlny

Cena: Je to zadarmo

Sound Wave je ďalšia jedinečná (a bezplatná) živá tapeta. Táto živá tapeta funguje ako druh osciloskopu a vytvára vlny, keď počúvate veci vo vašom mikrofóne. V podstate to je a je to veľmi jednoduchý predpoklad. Chceme niektoré ďalšie možnosti prispôsobenia, ale celkovo je tento nápad minimálny a zábavný. Okrem toho je nízka úroveň nabitia batérie. To je skvelé, ak chcete niečo trochu pútavejšie ako pevná tapeta, ale nechcete niečo tak pútavé, že je to nepríjemné.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

10 z najlepších živých tapiet ... 4

Živé tapety Water Park

Cena: Zdarma / až do 149 dolárov

Voda Záhrada Live Wallpaper je dobrá pre fanúšikov vody. Má vynikajúci efekt zvlnenia vody, krásne ryby a rôzne prírodné scenérie. Striekajúca voda môže byť trochu nadmerná. Ale veľa vecí je možné upraviť. Má tiež držiak na tablety. To naozaj nie je. Je to iba rybník s rybami a striekajúcou vodou. Je veľmi hladký a vyzerá dobre. Môžete si ho vziať zadarmo. Ďalšie funkcie sú k dispozícii ako nákupy v aplikácii.

STIAHNUŤ GOOGLE PLAY!

Vďaka za prečítanie! Tu nájdete najnovšie články!

10 z najlepších tapiet a tapiet pre Android!

10 z najlepších tém pre Android, témových aplikácií a prispôsobení!

Dajte nám vedieť v komentároch, ak nám chýba vynikajúca aplikácia na živé tapety pre Android. Kliknutím sem tiež môžete zobraziť zoznam našich najnovších aplikácií a hier pre Android!