10 z najlep┼í├şch obalov a puzdier pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 5

10 z najlep┼í├şch obalov a puzdier pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 1

Puzdrá pre Samsung Galaxy Poznámka 5

Nie je poch├Żb o tom, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung sa r├Żchlo stala popredn├Żm v├Żrobcom smartf├│nov pre Android. Popularita spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 je jasn├Żm d├┤kazom ├║spechu spolo─Źnosti na trhu Android. Preto┼że ide o vlajkov├Ż phablet spolo─Źnosti, je trochu drah├Ż. Ke─Ć nie─Źo stoj├ş ve─ża, mus├şte to dobre chr├íni┼ą.

Tu s├║ kryty a puzdr├í pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 vst├║pi┼ą do hry. Tieto kryty a puzdr├í v├ím umo┼żnia nielen vytvori┼ą ┼ít├Żlov├Ż v├Żraz, ale tie┼ż ochr├ínia va┼íu invest├şciu pred modrinami a ┼íkrabancami. Tento telef├│n je ve─żmi odoln├Ż kovov├Ż, ale nie je nezni─Źite─żn├Ż, preto odpor├║─Źame, aby ste investovali do dobr├Żch krytov a puzdier pre spolo─Źnos┼ą Samsung. Galaxy Pozn├ímka 5.

Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 je kr├ísny smartphone, s kovov├Żm telom a sklenenou povrchovou ├║pravou je skuto─Źne p├║tav├Ż. Preto┼że ide o ve─żmi popul├írny smartf├│n s Androidom, nie je n├║dza o dobre vyroben├ę kryty a puzdr├í pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 5.

Obaly a kryty pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 nie s├║ v ┼żiadnom konkr├ętnom porad├ş.

1. Tauri Note 5 Pe┼ła┼żenkov├ę puzdro

Tauri Note 5 Pe┼ła┼żenkov├ę puzdro

Ke─Ć je v├í┼í smartphone tak├Ż ve─żk├Ż ako Samsung Galaxy Pozn├ímka 5, d├íva zmysel urobi┼ą z neho notebook. Toto puzdro na pe┼ła┼żenku pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 prich├ídza so skvel├Żmi funkciami a ve─żmi n├şzkou cenou. Tento kryt je vyroben├Ż z prvotriednej syntetickej ko┼że, ktor├í bola navrhnut├í ┼ípeci├ílne pre tento smartphone. Puzdro m├í aj praktick├ę vn├║torn├ę vreck├í, do ktor├Żch sa daj├║ ulo┼żi┼ą va┼íe kreditn├ę karty a ob─Źiansky preukaz.

K dispoz├şcii je aj pe┼ła┼żn├Ż obal, ak ho chcete ma┼ą pri sebe, rad├şm v┼íak, aby ste vzali ve─żmi m├ílo pe┼łaz├ş, inak sa puzdro poriadne nezatvor├ş. Toto konkr├ętne puzdro na pe┼ła┼żenku pre Note 5 dod├íva sa tie┼ż so vstavanou funkciou stojana, ktor├í u─żah─Źuje videorozhovor a sledovanie filmov. To v┼íak nie je v┼íetko, puzdro je k dispoz├şcii aj v nieko─żk├Żch ─Ćal┼í├şch farb├ích, ktor├ę s├║ ├║primne vzru┼íuj├║ce ako oby─Źajn├í ─Źierna.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

2. Fliptroniks Galaxy Pozn├ímka 5 N├írazn├şk

Fliptroniks Galaxy Pozn├ímka 5 N├írazn├şk

Som ve─żk├Żm fan├║┼íikom n├írazn├şkov├Żch puzdier, preto┼że nielen┼że vyzeraj├║ ┼ít├Żlovo, ale tie┼ż pom├íhaj├║ chr├íni┼ą v├í┼í drah├Ż smartphone. Sp├Ą┼ą v mojom Galaxy SIII. De┼ł, d├┤veryhodn├Ż n├írazn├şkov├Ż kryt zachr├ínil m├┤j smartphone pred neuverite─żne drsn├Żmi p├ídmi. Dobre vyroben├ę robustn├ę puzdro n├írazn├şka m├┤┼że by┼ą tie┼ż rozdielom medzi ├║plne jemn├Żm alebo prasknut├Żm smartf├│nom.

Toto puzdro nielen┼że vyzer├í ┼ít├Żlovo, ale tie┼ż poskytuje v├Żnimo─Źn├║ ochranu v├í┼ímu smartf├│nu. Aj ke─Ć nie je tak├Ż robustn├Ż ako ostatn├ę mohutne vyzeraj├║ce n├írazn├şky, prich├ídza s ve─żmi pri─żnav├Żm dizajnom. Text├║rovan├í zadn├í strana tohto puzdra u─żah─Źuje dr┼żanie telef├│nu. Puzdro na n├írazn├şk je tie┼ż ve─żmi tenk├ę a ─żahk├ę, ─Źo u─żah─Źuje manipul├íciu a vo vrecku sa v─Ćaka tomu c├şti pohodlnej┼íie. Jedinou nev├Żhodou je, ┼że puzdro je k dispoz├şcii iba v ─Źiernej farbe, ─Źo m├┤┼że by┼ą pre niektor├Żch ─żud├ş prek├í┼żkou.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

3. Flipov├Ż kryt S-View

Flipov├Ż kryt S-View

Ak m├íte radi drah├ę kryty na prv├║ p├írty, potom sa v├ím m├┤┼że p├í─Źi┼ą tento. Flop Cover Folio S-View si vyrobil s├ím Samsung a b├Żval ve─żmi drah├Ż. Na┼í┼ąastie si spolo─Źnos┼ą uvedomila, ┼że nikto nebude kupova┼ą jednoduch├ę foliov├ę puzdro za 50 dol├írov a zodpovedaj├║cim sp├┤sobom zn├ş┼żil cenu. Aj ke─Ć nie som ve─żk├Żm fan├║┼íikom obalov prvej strany, existuje trh pre ne, a to v─Ćaka pridanej funkcionalite.

Potom, ─Źo ste vybavili svoj Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 s t├Żmto krytom v├ím interakt├şvne okno otvor├ş pr├şstup ku k─ż├║─Źov├Żm funkci├ím smartf├│nu. Puzdro je vyroben├ę z tvrd├ęho plastu a m├┤┼że v├ím poskytn├║┼ą v├Ą─Ź┼íiu ochranu, ale nerob├şte si tak ve─żk├ę n├ídeje. Okrem pridan├Żch funkci├ş a ─żahk├ęho pr├şstupu k funkci├ím u┼ż puzdro z h─żadiska v├Żnimo─Źnej ochrany ni─Ź nepon├║ka.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

4. Vodotesn├ę puzdro SUPCASE

Vodotesn├ę puzdro SUPCASE

Ve─ża ─żud├ş pracuje vonku alebo s├║ nemotorn├ş ako ja, tak┼że potrebuj├║ zv├Ż┼íen├║ ochranu. Toto puzdro je robustn├ę puzdro na cel├ę telo, ktor├ę je vybaven├ę funkciami odoln├Żmi vo─Źi vode a vstavan├Żm chr├íni─Źom obrazovky. Nielen, ┼że je puzdro skuto─Źne robustn├ę, ale tie┼ż vyzer├í neuverite─żne silne. Predn├Ż kryt je dod├ívan├Ż so vstavanou ochranou obrazovky, ktor├í v├ím pom├┤┼że vyhn├║┼ą sa po┼íkriabaniu.

Nekvalitn├ę chr├íni─Źe predn├Żch obrazoviek zvy─Źajne zni┼żuj├║ citlivos┼ą dotykovej obrazovky, na┼í┼ąastie to tak nie je. Najlep┼íia ─Źas┼ą pr├şpadu je, ┼że je dod├ívan├Ż s tromi vymenite─żn├Żmi zadn├Żmi krytmi, ktor├ę s├║ vymenite─żn├ę. Siv├ę, strieborn├ę a zlat├ę varianty zadnej dosky poskytuj├║ ur─Źit├║ ├║rove┼ł prisp├┤sobite─żnosti. Aj ke─Ć je puzdro odoln├ę vo─Źi vode, v├Żrobcovia varuj├║, ┼że nie je vodotesn├ę a zape─Źaten├ę, preto by som odporu─Źil opatrnos┼ą.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

5. Verus Galaxy Pozn├ímka 5 Pr├şpad

Verus Galaxy Pozn├ímka 5 Pr├şpad

Toto puzdro je vybaven├ę ├║pln├Żm stup┼łom ochrany, preto┼że jeho dizajn pokr├Żva v┼íetky ┼ítyri rohy smartf├│nu. Puzdro tie┼ż chr├íni vyv├Ż┼íen├ę okraje a veko TPU, aby nedo┼ílo k po┼íkriabaniu obrazovky alebo dokonca k dotyku zeme. Priliehav├ę puzdro je navrhnut├ę s oh─żadom na tenkos┼ą bez toho, aby bola ohrozen├í bezpe─Źnos┼ą smartf├│nu. Presn├ę v├Żrezy v puzdre v├ím u─żah─Źia pr├şstup ku v┼íetk├Żm portom.

Puzdro je vyroben├ę z TPU a polykarbon├ítu, tak┼że si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że ─żahko absorbuje po┼íkodenie n├írazom. Jednou z jedine─Źn├Żch vlastnost├ş puzdra je slot na karty, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş ─żahko pren├í┼ía┼ą svoje ob─Źianske alebo kreditn├ę karty. Puzdro je k dispoz├şcii v piatich r├┤znych farb├ích a ┼żlt├í prekvapivo vyzer├í prinajmen┼íom pre m┼ła neuverite─żne.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

6. Puzdro na nah├Ż ┼ít├şt OBLIQ

Puzdro na nah├Ż ┼ít├şt OBLIQ

Ve─ża ─żud├ş m├í rad Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 pre svoj kr├ísny dizajn a kovov├ę telo. D├íva zmysel, ┼że mo┼żno nebudete chcie┼ą skr├Żva┼ą kr├ísnu estetiku, ktor├║ n├ím Samsung tentokr├ít poskytol. Ale necha┼ą svoj smartf├│n nah├Ż v de┼ł, ke─Ć sa narodil, to je akosi na hrane. Na┼í┼ąastie v├ím toto puzdro pom├┤┼że, nielen ┼że predvedie kr├ísny vzh─żad smartf├│nu, ale aj ho ochr├íni.

Prieh─żadn├ę puzdro sa k smartf├│nu hod├ş naozaj dobre a p├┤vodn├Ż dizajn nijako neohrozuje. Puzdro je kri┼ít├í─żovo ─Źist├ę a je ├║plne prieh─żadn├ę, ─Źo je pekn├ę, ak sa chcete pozrie┼ą na kr├ísny smartf├│n so zapnut├Żm telef├│nom. Tento obal, na rozdiel od in├Żch ─Ź├şrych, je dod├ívan├Ż s vyhraden├Żm stojanom, ktor├Ż udr┼ż├ş v├í┼í smartphone vodorovne zdvihnut├Ż pri sledovan├ş filmov alebo chatovan├ş.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

7. Hybridn├ę karb├│nov├ę puzdro Spigen

Hybridn├ę karb├│nov├ę puzdro Spigen

Som ve─żk├Żm fan├║┼íikom Spigenu a jeho obrovsk├ęho radu puzdier pre Android smartphones. Spolo─Źnos┼ą sa presl├ívila na trhu a vo svojich v├Żrobkoch ukazuje ich oddanos┼ą a sk├║senosti. Tento pr├şpad je dod├ívan├Ż s pl├í┼í┼ąom TPU a r├ím po─Ź├şta─Źa poskytuje zosilnen├║ ochranu n├írazn├şka. Zadn├í strana m├í text├║ru z uhl├şkov├Żch vl├íkien a dod├íva zadnej ─Źasti smartf├│nu mimoriadnu odolnos┼ą a pri─żnavos┼ą.

Tento konkr├ętny pr├şpad je dod├ívan├Ż s kovov├Żmi bo─Źn├Żmi tla─Źidlami na ovl├ídanie hlasitosti a nap├íjania. Aj ke─Ć puzdro skr├Żva vzh─żad smartf├│nu, pou┼ż├şvanie modern├Żch kovov├Żch tla─Źidiel je rados┼ą. Celkovo je to ve─żmi kr├ísne vyzeraj├║ce puzdro n├írazn├şka s karb├│novou text├║rou pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 5.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

8. Puzdro Armor Defender

Puzdro Armor Defender

Tento pr├şpad je pre t├Żch, ktor├ş ich pravidelne up├║┼í┼ąaj├║ smartphones a chc├║ pre to maxim├ílnu ochranu. Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 je ve─żmi odoln├Ż smartphone, ale silne pochybujem, ┼że zvl├ídne nieko─żko p├ídov v kr├ítkom ─Źasovom obdob├ş. To je presne d├┤vod, pre─Źo je tento pr├şpad v s├║lade s ochranou a vyzer├í ├║primne ako tank. Jedn├í sa o pancierov├ę puzdro s vysok├Żm n├írazom, ktor├ę je dod├ívan├ę s dvojitou ochranou pre v├í┼í pekn├Ż smartphone.

Napriek tomu, ┼że sa toho ve─ża deje, puzdro v├ím umo┼żn├ş ─żahk├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm tla─Źidl├ím a portom. Rohy puzdra s├║ ─Ćalej zosilnen├ę a vy─Źnievaj├║ von. Ale ak h─żad├íte mimoriadne siln├║ ochranu, budete musie┼ą obetova┼ą nieko─żko poh─żadov.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

8. Tekut├Ż kry┼ít├íl Spigen

Tekut├Ż kry┼ít├íl Spigen

Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 je ve─żmi kr├ísny smartphone a d├íva zmysel, ┼że mo┼żno nebudete chcie┼ą zakry┼ą vzh─żad. Spigen na to tie┼ż myslel a Samsungu poskytol ├║plne ├║pln├ę jasn├ę pr├ęmiov├ę poloprieh─żadn├ę puzdro Galaxy Pozn├ímka 5. Toto je mo┼żno najjasnej┼í├ş n├írazn├şk, ak├Ż som kedy pre tento konkr├ętny smartphone videl, a vyzer├í to neuverite─żne.

Puzdro je vyroben├ę z ve─żmi tenk├ęho materi├ílu a na sn├şmkach obrazovky vyzer├í ├║┼żasne. Aj ke─Ć silne pochybujem, ┼że poskytne v├í┼ímu smartf├│nu v├Żnimo─Źn├║ ochranu, vyzer├í ve─żmi dobre. Minim├ílne zadn├í strana v├í┼ího Samsungu Galaxy Pozn├ímka 5 bud├║ chr├ínen├ę pred ┼íkrabancami a ┼ímuhami, ktor├ę na kovovom tele vyzeraj├║ hrozne.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

10. ┼át├şt Verus Pro

┼át├şt Verus Pro

Tento pr├şpad pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 5 m├í leskl├Ż metalick├Ż vzh─żad na zadnej strane. Dod├íva sa tie┼ż v piatich r├┤znych farb├ích, v─Ćaka ktor├Żm je ve─żmi prisp├┤sobite─żn├Ż. Tenk├ę, ale prakticky vyroben├ę puzdro vyzer├í v├Żnimo─Źne, pokia─ż ide o vzh─żad. Puzdro kombinuje ┼ít├şhlos┼ą s ochranou a v d├┤sledku toho poskytuje oboje v dobrom mno┼żstve. Puzdro sl├║┼żi na pln├Ż stupe┼ł ochrany vr├ítane vyv├Ż┼íen├Żch okrajov smartf├│nu. Dvojit├í vrstva je vyroben├í z TPU a polykarbon├ítu; zais┼ąuje dobr├Ż stupe┼ł ochrany. Puzdro je na zadnej strane tie┼ż zakriven├ę, aby poskytovalo dobr├Ż ├║chop.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

Záver

Toto bolo nieko─żko skvel├Żch puzdier a krytov pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 5. Viem, ┼że ich nie je ve─ża, ale ver├şm, ┼że v┼íetky poskytuj├║ pou┼ż├şvate─żovi nie─Źo jedine─Źn├ę. Ako sa teda k v├ím najnov┼í├ş phablet k├│rejsk├ęho giganta spr├íva? Pr├íve ste dostali smartphone a chceli ste ho chr├íni┼ą, alebo sa ho chyst├íte chr├íni┼ą po nejakom pou┼żit├ş?

Povedzte n├ím svoje my┼ílienky a n├ízory v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Najd├┤le┼żitej┼íie je, ak m├íte e┼íte jeden pr├şpad, ktor├Ż si zasl├║┼żi by┼ą na zozname, pokojne sem po┼ílite aj odkaz, koment├íre, ur─Źite sa na to osobne pozriem.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku