10 vecí pre systém Android, ktoré mi v iPhone chýbajú

strana 1: 10 vecí pre systém Android, ktoré mi v iPhone chýbajú

Ak má systém iOS niektoré aspekty, ktoré ho robia vhodnejším ako Android, je pravdou aj presný opak. V tomto článku sme preto zhromaždili typické funkcie systému Android, ktoré nám pri používaní iPhone chýbajú. Ako vždy, nejde o absolútne pravdy a to, čo pre nás predstavuje veľkú hodnotu pre niekoho iného, ​​sa môže zdať hroznou chybou. Ide o to, aby ste vzali do úvahy čo najviac hľadísk a potom si postupne vybrali, ktorý smartphone kúpite.

Opäť uvažujeme o základnej verzii systému Android, pretože je zrejmé, že prispôsobenia rôznych výrobcov a alternatívnych verzií (napríklad OS Cyanogen) môžu mať malé a veľké rozdiely. Tento aspekt je v skutočnosti jedným z tých, ktoré sa dostali na tento zoznam.

pokiaľ ide o Windows Telefón, nezabudli sme. Zjednodušene povedané, operačný systém Microsoft má veľmi malú distribúciu, príliš veľa na odôvodnenie porovnania tohto typu – hoci to samozrejme nie je bez kvality.

Súhlasíte s nami? Jedná sa o desať najlepších výhod systému Android pre iPhone? Alebo možno existuje dôležitejšia vec, ktorú sme mali zahrnúť.