10 ├║plne bezplatn├Żch streleck├Żch hier pre Android, Bang Bang!

Na zabit├ş nepriate─ża z bezpe─Źnej vzdialenosti je nie─Źo ├║┼żasn├ę a pozera┼ą sa, ako pomaly zomieraj├║. Nebojte sa, hovor├şm tu o hran├ş jednej z bezplatn├Żch strie─ża─Źkov├Żch hier pre Android. Nemyslel si si, ┼że zabijem mu┼ża, v┼íak? Akoko─żvek beriete moju ├║vodn├║ vetu, nem├┤┼żete poprie┼ą uspokojenie z tohto v├ş┼ąazn├ęho v├Żstrelu. Je v na┼íej prirodzenosti dominova┼ą a teraz to m├┤┼żeme urobi┼ą iba vo virtu├ílnych svetoch proti AI alebo ─żudsk├Żm protivn├şkom.

PRE─î├ŹTAJTE SI TIE┼Ż: 5 Ohromuj├║ce aplik├ície pre Android na precvi─Źovanie stre─żby

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na bezplatn├Żch strie─ża─Źk├ích pre Android je, ┼że s├║ zadarmo. Aj ke─Ć st├íle poskytuj├║ ur─Źit├Ż druh podnetu na n├íkup ─Ćal┼íieho obsahu, v z├ísade ide o bezplatn├Ż z├í┼żitok. To znamen├í, ┼że neexistuje ┼żiadna prek├í┼żka pri ich vysk├║┼ían├ş. Ak m├ím by┼ą ├║primn├Ż, keby som uv├ídzal zoznam platen├Żch aplik├íci├ş, na v├Żber t├Żchto desiatich by som nehral ve─ża hier. Ni─Ź sa nevyrovn├í hraniu hier v kancel├írii.

Pozn├ímka: Bezplatn├ę strie─ża─Źky pre Android boli testovan├ę na Samsungu Galaxy Smartf├│n Note III. Po─Źas testovania aplik├ície fungovali dobre. V├Ą─Ź┼íina hier si vy┼żaduje poriadne stiahnutie, preto v├ím ich odpor├║─Źam stiahnu┼ą prostredn├şctvom pripojenia Wi-Fi. Online komponenty niektor├Żch hier vy┼żaduj├║ kon┼ítantn├ę a trochu stabiln├ę internetov├ę pripojenie, aby sa predi┼ílo oneskoreniu alebo odpojeniu.

1. Brothers in Arms® 3 od Gameloftu

Strie─ża─Źky zdarma pre ikonu Android 1

Za─Źnime zoznam ak─Źnou strie─ża─Źkou orientovanou na akciu, ktor├í sa v┼íak ─żahko hr├í. Bratia v zbrani 3 pokra─Źuje v trad├şcii uv├ídzania historick├Żch vojen v z├íbavnom svetle. T├íto hra v├ís vrhne na vojaka, ktor├Ż potrebuje predra┼żi┼ą nieko─żko zabit├ş.

Za udalos┼ąami je ┼ítandardn├Ż pr├şbeh, ale h─żadanie historickej presnosti sa neodpor├║─Źa. Hra m├í skvele vyzeraj├║cu grafiku, a preto bola zaraden├í aj do n├í┼ího zoznamu najlep┼í├şch 3D hier pre Android. Hrate─żnos┼ą je zalo┼żen├í na obale a samotn├í hra sa hr├í skuto─Źne hladko.

Bezplatná verzia

2. SHADOWGUN: DeadZone

Strie─ża─Źky zdarma pre ikonu Android 2

V syst├ęme Android nie je ve─ża strie─ża─Źiek pre viacer├Żch hr├í─Źov. Pr├íve preto som r├íd hr├íval SHADOWGUN. T├íto hra v├ím umo┼żn├ş jednoducho sa pripoji┼ą k hre a za─Źa┼ą hra┼ą. To je pravda, nie je potrebn├ę ┼żiadne povinn├ę prihl├ísenie, ak sa len potrebujete zapoji┼ą do z├íbavy.

Hrate─żnos┼ą je takmer ┼ítandardn├í pre strie─ża─Źku z poh─żadu prvej osoby v syst├ęme Android. Pohybujete sa a mierite pomocou virtu├ílnych joystickov a strie─żate tla─Źidlom. K dispoz├şcii je tie┼ż tla─Źidlo gran├ítu, ktor├ę d├íva nepriate─żovi d├┤vod nen├ívidie┼ą v├ís.

Bezplatná verzia

3. Modern├Ż boj 5: Blackout od Gameloftu

10 ├║plne bezplatn├Żch streleck├Żch hier pre Android, Bang Bang! 2

Modern├Ż boj 5 je defin├şcia vojenskej strie─ża─Źky pre Android. Hru vyr├íbaj├║ t├ş ist├ş chlapci, ktor├ş vyrobili asfalt 8, jedna z mojich osobn├Żch ob─ż├║ben├Żch z├ívodn├Żch hier pre Android. Prirodzene, hral som hru s ve─żk├Żmi o─Źak├ívaniami a chlapec to splnil.

Ohromuj├║ca grafika? Skontrolujte, skvel├í hrate─żnos┼ą? Pozrite sa na ├║┼żasn├ę ak─Źn├ę sety, ktor├ę konkuruj├║ hollywoodskym trh├íkom? Skontrolujte a dvakr├ít skontrolujte. Sta─Ź├ş poveda┼ą, ┼że je to bezplatn├í modern├í vojensk├í strie─ża─Źka pre Android. Odpor├║─Źam v┼íak pou┼żi┼ą ovl├ída─Ź na v┼íetku online z├íbavu.

Bezplatná verzia

4. Blitz Brigade – Online z├íbava FPS

10 ├║plne bezplatn├Żch streleck├Żch hier pre Android, Bang Bang! 3

Tu budem k v├ím priamy. Blitz Brigade je ├║pln├Żm odtrhnut├şm od Team Fortress 2 ktor├í vy┼íla u┼ż d├ívnej┼íie na PC. ─Äal┼íou dobrou vecou je, ┼że hr├í rovnako dobre ako hra, z ktorej bol in┼ípirovan├Ż.

V z├ísade ide o online t├şmov├║ hru, ktor├í si v├í┼żi spolupr├ícu a s├│lov├ę schopnosti. To znamen├í, ┼że ak chcete vyhra┼ą ak├ęko─żvek z├ípasy, budete potrebova┼ą tohto lek├íra. Kreslen├í grafika dod├íva k├║zlu hry, podobne ako p├┤vodn├í hra, m├┤┼żem doda┼ą. Je to bezpochyby jedna z najz├íbavnej┼í├şch hier pre viacer├Żch hr├í─Źov pre telef├│ny a tablety s Androidom.

Bezplatná verzia

5. NOVA 3: Freedom Edition od Gameloftu

10 ├║plne bezplatn├Żch streleck├Żch hier pre Android, Bang Bang! 4

Pokryl som historick├║ strie─ża─Źku pre Android a dokonca som uviedol modern├║ vojensk├║ strie─ża─Źku pre Android. Teraz je na─Źase pozrie┼ą sa do bud├║cnosti s NOVA 3. Platen├í verzia hry bola vydan├í u┼ż d├ívnej┼íie, ale toto je mierne vylep┼íen├í a bezplatn├í verzia.

Gameloft si uvedomil, ┼że multiplayerov├║ ─Źas┼ą hry v skuto─Źnosti bude hra┼ą viac hr├í─Źov, ak bude bezplatn├í. T├íto hra obsahuje niektor├ę z najlep┼íie vyzeraj├║cich graf├şk, ak├ę som kedy videl v hre pre Android. Efekty, anim├ície a zvuk s├║ na ┼ípi─Źkovej ├║rovni.

Bezplatná verzia

6. SMRTONOSTN├ü SP├Ü┼á┼Ą 2 od MADFINGER Games

10 ├║plne bezplatn├Żch streleck├Żch hier pre Android, Bang Bang! 5

Ka┼żd├Ż miluje zombie. Dokonca aj program├ítori a hern├ş dizajn├ęri ich maj├║ ve─żmi radi, preto┼że sa ─żahko vyr├íbaj├║ a k├│duj├║. Niet divu, ┼że jednou zo skvel├Żch bezplatn├Żch strie─ża─Źiek pre Android je zombie hra. Smrtonostn├í sp├║┼í┼ą 2 nadv├Ązuje na z├íkladn├Ż predpoklad pre┼żitia zombie apokalypsy a pos├║va ho na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł.

Existuje ve─ża zbran├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na zab├şjanie zombie. Existuje nieko─żko vylep┼íen├ş, ktor├ę m├┤┼żete vybavi┼ą, aby sa stali najbezoh─żadnej┼í├şm strojom na zab├şjanie zombie. Najlep┼íie na tom je, ┼że zombie sa rozpl├Żvaj├║ na krv a vn├║tornosti potom, ─Źo ste s nimi skon─Źili. Odpor├║─Źam ┼íikovn├║ brokovnicu pre va┼íe potreby zab├şjania zombie.

Bezplatná verzia

7. DINO HUNTER: SMRTOVÉ KRÁTKY od Glu

10 ├║plne bezplatn├Żch streleck├Żch hier pre Android, Bang Bang! 6

Ja osobne milujem dinosaury. S├║ to jednoducho fascinuj├║ce tvory. Dino Hunter n├ím umo┼ż┼łuje zab├şja┼ą tieto fascinuj├║ce v├Żtvory a zab├íva┼ą sa pri tom. Preto┼że je to bezplatn├í strie─ża─Źka pre zoznam Android, cie─żom je v┼żdy nie─Źo alebo niekoho zabi┼ą a v tomto pr├şpade s├║ ┼í┼ąastn├Żmi v├ş┼ąazmi dinosaury.

Existuje mnoho zbran├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na lov chudobn├Żch dinosaurov. Na n├íkup uveden├Żch zbran├ş v┼íak budete potrebova┼ą mince. Ak zran├şte dinosaura, ale nezabijete ho, nebojte sa, hra m├í ┼íikovn├Ż re┼żim spomalen├ęho pohybu, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş prist├í┼ą posledn├Ż v├Żstrel.

Bezplatná verzia

8. FRONTLINE COMMANDO 2

10 ├║plne bezplatn├Żch streleck├Żch hier pre Android, Bang Bang! 7

Ak h─żad├íte strhuj├║ci z├í┼żitok zo stre─żby s n├íro─Źnou ├║rov┼łou obtia┼żnosti, pozrite sa na Frontline Commando. T├íto hra obsahuje plne nabit├ę komando, ktor├ęho ├║lohou je zab├şja┼ą nepriate─żsk├Żch vojakov. Hra m├í jedny z najlep┼í├şch graf├şk, ak├ę som kedy videl, a hr├í sa skuto─Źne hladko.

Aj ke─Ć by sa hra dala trochu vylep┼íi┼ą, mechanika stre─żby je skuto─Źne uspokojiv├í. Nepriatelia ukazuj├║ bar zdravia, ktor├Ż je potrebn├ę vy─Źerpa┼ą, a headshoty v├ím v tom skuto─Źne pom├┤┼żu. Presnos┼ą a na─Źasovanie je k─ż├║─Źom v tejto krycej strie─ża─Źke.

Bezplatná verzia

9. M┼Ľtvy efekt

10 ├║plne bezplatn├Żch streleck├Żch hier pre Android, Bang Bang! 8

Hranie tejto hry ma skuto─Źne prekvapilo, preto┼że som o─Źak├íval ─Ćal┼í├ş nezmyseln├Ż n├ízov zab├şja─Źky zombie. Uk├ízalo sa, ┼że Dead Effect je hororov├í hra, ktor├í na v├ís nehod├ş zombie. Hra m├í dobre prepracovan├Ż pr├şbeh, ktor├Ż je skuto─Źne p├║tav├Ż.

Mal som hra┼ą hru asi 15 min├║t, ale nakoniec som hral asi 40 min├║t. Hra je rozhodne in┼ípirovan├í sl├ívnou s├ęriou Dead Space, je to zrejm├ę z prostredia a tempa. Ale hra vyzer├í a hr├í ├║┼żasne a to je v┼íetko, ─Źo potrebujeme.

Bezplatná verzia

10. DEER HUNTER 2014 od Glu

10 ├║plne bezplatn├Żch streleck├Żch hier pre Android, Bang Bang! 9

Tlmia va┼íe po─żovn├şcke pl├íny svokra? Nain┼ítalujte si Deer Hunter do svojho smartf├│nu s Androidom a z├şskajte skvel├Ż z├í┼żitok. Hra sa nem├┤┼że pribl├ş┼żi┼ą k skuto─Źnej veci, ale rozhodne v├ís bude bavi┼ą, k├Żm nebude jasn├ę po─Źasie.

Existuje nieko─żko skvel├Żch pu┼íiek na odomknutie, ktor├ę robia hru ove─ża pr├şjemnej┼íou. V hre m├┤┼żete skuto─Źne zasiahnu┼ą ┼żivotne d├┤le┼żit├ę org├íny jele┼ła. Hra sa pres├║va do skvelej filmovej spomalenej sekvencie za ├║─Źelom zabitia.

Bezplatná verzia

T├Żmto sa zoznam bezplatn├Żch strie─ża─Źkov├Żch hier pre Android kon─Ź├ş. Viem, ┼że v hre m├┤┼że by┼ą k dispoz├şcii viac hier Google Play Store ale pr├íve tieto poskytuj├║ jedine─Źn├Ż z├í┼żitok bez toho, aby v├ís otravovali kv├┤li peniazom. Iste, rovnako ako ka┼żd├í bezplatn├í hra, aj tieto hry v├ím pr├şle┼żitostne pripomen├║, ┼że s├║ zadarmo a vlastn├şte za ne ur─Źit├║ kompenz├íciu. V├Ą─Ź┼íinou je to v┼íak hladk├í plavba. M├íte nejak├║ strie─ża─Źku, ktor├║ milujete? Uve─Ćte to v koment├íroch ni┼ż┼íie.