10 tipov na vytvorenie hlášky Facebook diania

Ak vy z├║─Źast┼łova┼ą sa podujat├ş prostredn├şctvom Facebook a / alebo m├íte svoj vlastn├Ż, tento pr├şspevok by v├ís mal zauj├şma┼ą. Facebook Udalosti aplik├ície je jednou z najviac v├Żkonn├ę n├ístroje na platforme a existuje dobr├ę umenie na efekt├şvne vyu┼ż├şvanie.

Pri pr├şprave udalosti ako organiz├ítora odpor├║─Źam nechajte v┼íetky predvolen├ę nastavenia tak, ako s├║ – to znamen├í umo┼żni┼ą hos┼ąom poz├Żva┼ą ostatn├Żch, odovzd├íva┼ą fotografie, p├şsa┼ą na stenu at─Ć. D├┤vodom je, ┼że ka┼żd├í z t├Żchto aktiv├şt vytv├íra spr├ívy, ktor├ę cho─Ćte na jedlo t├Żch ─żud├ş a ich priate─żov. To je pre v├ís ve─żk├í vir├ílna vidite─żnos┼ą. Tu je pr├şklad v┼íetk├Żch mo┼żnost├ş, ktor├ę chcete skontrolova┼ą:

A ako ├║─Źastn├şk akejko─żvek udalosti v Facebookm├┤┼żete ─żahko Pom├┤┼żte vytvori┼ą vzru┼íenie a zvidite─żnenie pre v├ís a organiz├ítora podujatia., V├Żhra: v├Żhra!

Odpor├║─Źam by┼ą strategick├Ż a bra┼ą do ├║vahy udalosti, pre ktor├ę potvrd├şte svoju ├║─Źas┼ą. (Som si ist├Ż, ┼że rovnako ako ja dost├ívate pozvanie na nerelevantn├ę udalosti!)

Pri nastavovan├ş vlastn├Żch udalost├ş tie┼ż nezabudnite Vyberte si skuto─Źne chyt─żav├Ż n├ízov, popis a fotografiu, Tieto tri polia s├║ jedin├ę, ktor├ę sa zobrazuj├║ v ─Źasti ÔÇ×┼ŻiadostiÔÇť, ke─Ć pozvete svojich priate─żov (a poz├Żvaj├║ va┼íich priate─żov). Mal├Ż pozdrav, ktor├Ż m├┤┼żete zahrn├║┼ą, sa zobraz├ş v e-mailovom upozornen├ş, tak┼że je tie┼ż d├┤le┼żit├Ż.

Tu je mojich prv├Żch dev├Ą┼ą tipov na vytv├íranie povest├ş ako Facebook Asistent udalosti a / alebo hostite─ż.

1, Svoju ├║─Źas┼ą v┼żdy potvr─Ćte

Ak sa z├║─Źastn├şte nejakej udalosti, nezabudnite RSVP a nap├ş┼íte spr├ívu do po─ża na str├ínke ÔÇ×┼Żiados┼ąÔÇť. Tu je pr├şklad osobnej pozv├ínky na udalos┼ą. Hos┼ą mohol nap├şsa┼ą odpove─Ć do pol├ş─Źka ni┼ż┼íie. Ak sa chcete trochu vylep┼íi┼ą, m├┤┼żete si dokonca z po─Ź├şta─Źa nahra┼ą kr├ítke video a informova┼ą svojho priate─ża, ┼że ste nad┼íen├ş, ┼że sa jeho akcie m├┤┼żete z├║─Źastni┼ą. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je klikn├║┼ą na ikonu videa a nahra┼ą ju!

10 tipov na vytvorenie hlášky Facebook diania 1

2, Dajte si pozor

Ak potvrd├şte svoju ├║─Źas┼ą na udalosti, ur─Źite nap├ş┼íte pozn├ímku na stenu udalosti – ak je v├í┼í RSVP ├íno, nie alebo mo┼żno. Toto je skvel├í vidite─żnos┼ą pre v├ís!

Ak je to va┼ía udalos┼ą, pokra─Źujte vo vytv├íran├ş klebiet pravidelne komentova┼ą svoje vlastn├ę podujatia, Ke─Ć ─żudia reaguj├║ a p├ş┼íu na stenu udalosti, cho─Ćte nap├şsa┼ą na stenu a osobne sa im po─Ćakujte. Komentujte v┼íetky pridan├ę fotografie / vide├í / odkazy. Ka┼żd├í z t├Żchto aktiv├şt sa t├Żka v├í┼ího mini feedu a noviniek va┼íich priate─żov. T├║to strat├ęgiu naz├Żvam RSV: radik├ílna a strategick├í vidite─żnos┼ą.

3, Odovzdajte fotografie

Nezabudnite vybra┼ą atrakt├şvnu fotografiu pre popis hlavnej udalosti a prida┼ą nieko─żko fotografi├ş s├║visiacich s udalos┼ąou, aby vzbudili z├íujem. Atrakt├şvna fotografia by mala by┼ą p├║tav├í, tepl├í, priate─żsk├í a pr├şjemn├í. Tv├ír osoby je zvy─Źajne lep┼íia ako log├í / obr├ízky / grafika. Mus├şte zahrn├║┼ą fotografiu, inak va┼ía udalos┼ą bude ma┼ą ┼íkared├Ż ot├íznik. A kto sa chce z├║─Źastni┼ą ÔÇ×?ÔÇť ┬┐Event?

4, Odovzdajte videá a odkazy

Ako je uveden├ę v odpor├║─Źan├ş ─Ź. ┬░ 1, m├┤┼żete nahra┼ą video a nahra┼ą ho na ktor├ęko─żvek zo svojich slu┼żieb RSVP. Ak je to va┼ía udalos┼ą, m├┤┼żete urobi┼ą kr├ítke video s vysvetlen├şm, o ─Źom je va┼ía udalos┼ą, a nahra┼ą ju na pozv├ínku. A podobne ako fotografie a vide├í, odkazy s├║ tie┼ż skvel├Żm sp├┤sobom, ako prinies┼ą v├Ą─Ź┼íiu hodnotu. Ak m├íte strat├ęgiu prij├şmania, mus├şte sa uisti┼ą, ┼że ste do svojich ├║─Źastn├şkov vlo┼żili odkaz na prihl├ísenie. Dajte to svojim ├║─Źastn├şkom ve─żmi jasne najavo.

5, Nap├ş┼í osobn├║ spr├ívu

V─Ćaka tomu bude va┼ía udalos┼ą pr├şjemnej┼íia. V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş m├í zapnut├ę e-mailov├ę upozornenia a dostane e-mail s n├ízvom, d├ítumom, ─Źasom a osobnou spr├ívou o udalosti. Odpor├║─Źam tie┼ż zahrn├║┼ą ─Źasov├ę p├ísmo do osobnej spr├ívy, preto┼że Facebook predvolen├ę pre va┼íe vlastn├ę ─Źasov├ę p├ísmo.

6, Posla┼ą pozv├ínky

Kliknite na ÔÇ×Pozvite ─żud├ş, aby pri┼íliÔÇ×A pozva┼ą svojich priate─żov. T├íto pozv├ínka bude ur─Źen├íÔÇ× ┼Żiadosti o udalos┼ą ÔÇťva┼íich priate─żov.

10 tipov na vytvorenie hlášky Facebook diania 2

10 tipov na vytvorenie hlášky Facebook diania 3

7, ┼á├şrte slovo

Kliknite na ikonu ÔÇ×podiel"Y"Uverejnite pr├şspevok vo svojom profileÔÇ×A va┼íe pozvanie p├┤jde na va┼íu stenu, aby ju videli v┼íetci.

Alebo pou┼żite ÔÇ×podielÔÇ×Ak chcete posla┼ą pozv├ínku konkr├ętnym priate─żom alebo zoznamom.

Toto je moje pravidlo (mo┼żno budete chcie┼ą otestova┼ą svoje vlastn├ę parametre): Svoju vlastn├║ propag├íciu propagujem iba v slu┼żbe Facebook ka┼żd├Ż mesiac, tak┼że nem├ím pochybnosti o poz├Żvan├ş v┼íetk├Żch svojich priate─żov, preto┼że moje udalosti s├║ virtu├ílne (konferen─Źn├ę hovory). (V tomto pr├şpade by som pou┼żil Sugerencia # 6 predch├ídzaj├║ci a ÔÇ×Pozvite ─żud├ş, aby pri┼íli"Y"Vyberte v┼íetkoÔÇ×Pozva┼ą v┼íetk├Żch.) V pr├şpade udalost├ş ┼ípecifick├Żch pre dan├║ oblas┼ą by ste mali by┼ą viac selekt├şvni.

10 tipov na vytvorenie hlášky Facebook diania 4

10 tipov na vytvorenie hlášky Facebook diania 5

8, Tweet o vašej udalosti

Po┼ílite tweety s odkazom na Facebook event. Najlep┼íie nie iba: ÔÇ×Pozrite sa na moju udalos┼ą! (Vlo┼żte odkaz).ÔÇť Sk├┤r pon├║kaj├║ nie─Źo atrakt├şvne, napr├şklad ÔÇ×Nau─Źte sa, ako vytvori┼ą BUZZ Facebook Udalosti (vlo┼żte odkaz, pou┼żite kr├ítku URL) " Facebook Str├ínka udalosti alebo str├ínka registr├ície.)

Zahr┼łte tie┼ż odkaz do svojho Facebook Stav sa pravidelne aktualizuje a zmiente sa o svojej udalosti na str├ínkach Plurk, LinkedIn, Plaxo, FriendFeed, Ping.fm, na akejko─żvek platforme, na ktorej ste akt├şvny a m├íte nasledovn├şkov / priate─żov! Va┼íi priatelia a sledovatelia v├ím radi po┼íl├║ odkaz na vystrihnutie.

9, Experimentujte so sociálnymi reklamami

Propagujte svoju udalos┼ą pomocou rekl├ím v soci├ílnej sieti a v┼żdy, ke─Ć niekto odpovie, sa ved─ża va┼íej reklamy m├┤┼że zobrazi┼ą va┼íe meno a fotografia. Experimentujte s t├Ż┼żdenn├Żm / mesa─Źn├Żm rozpo─Źtom a sledujte, ─Źo sa stane.

10 tipov na vytvorenie hlášky Facebook diania 6

10. Posla┼ą pripomienky

S bl├ş┼żiacim sa d├ítumom udalosti nezabudnite pripomen├║┼ą ─żu─Ćom, ktor├ş sa e┼íte nezaregistrovali, ┼że st├íle existuje ─Źas.

P├íni, to bolo ve─ża na pokrytie! D├║fam, ┼że v t├Żchto tipoch n├íjdete hodnotu!

─îo si mysl├ş┼í? Dozvedeli ste sa nie─Źo nov├ę Facebook Existuj├║ udalosti? Ak├ę s├║ va┼íe doteraj┼íie sk├║senosti? Facebook Existuj├║ udalosti? Pode─żte sa o svoje my┼ílienky v poli Pozn├ímky ni┼ż┼íie.