Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

10 textov├Żch aplik├íci├ş pre Android a iPhone

Ak radi po─Ź├║vate hudbu, pravdepodobne tie┼ż radi spievate. ─îasto v┼íak nevie┼í, ─Źo spieva┼ą, tak┼że predstieraj, ┼że to naozaj sleduje┼í. Tento zoznam sme vytvorili s najlep┼í├şmi aplik├íciami na p├şsanie, tak┼że sa nem├┤┼żete pripoji┼ą

Chcete ma┼ą pr├şstup k textom va┼íich ob─ż├║ben├Żch skladieb v ruke? Potom si pre─Ź├ştajte n├í┼í ─Źl├ínok, ktor├Ż v├ím ur─Źite n├íjde t├║ prav├║ aplik├íciu!

1, Genius – piesne a ─Ćal┼íie

Jednou z najzn├ímej┼í├şch aplik├íci├ş pre texty je Genius, ktor├Ż m├í verzie pre Android, iOS a pre pou┼żitie v prehliada─Źoch. N├íjdete tu viac ako 1,7 mili├│ny textov, rozhovory s umelcami a inform├ície o skladb├ích a hudobnom vesm├şre.

Umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom zisti┼ą, ak├ę skladby sa okolo nich prehr├ívaj├║, stla─Źen├şm tla─Źidla na obrazovke. T├Żm sa automaticky zobrazia texty piesn├ş, ─Źo v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą aj piesne, ktor├ę nepozn├íte. Ak chcete prevzia┼ą, prejdite do Obchodu Play pre Android alebo iOS App Store. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą aj z├şskan├şm pr├şstupu na jeho ofici├ílnu webov├║ str├ínku.

g├ęnius

2, musixmatch

Je to nepochybne jedna z najlep┼í├şch alternat├şv pre textov├ę aplik├ície, ktor├í pon├║ka obrovsk├║ zbierku hudby z cel├ęho sveta. Tu m├┤┼żete synchronizova┼ą texty s ─żubovo─żnou skladbou prehr├ívanou v telef├│ne.

Funguje v spojen├ş s aplik├íciami na po─Ź├║vanie hudby online, ako s├║ Spotify, Youtube a Pandora Apple Hudba – nezabudnite sa pozrie┼ą na na┼íe porovnanie medzi Spotify a Apple Hudba – tak┼że m├íte texty, ktor├ę sprev├ídzaj├║ to, ─Źo po─Źujete.

Ak to nesta─Ź├ş, aplik├ícia v├ím st├íle umo┼żn├ş identifikova┼ą piesne, ktor├ę po─Ź├║vate, vyh─żad├íva slov├í a umo┼ż┼łuje tvorbu LyricsCards, vybran├ę obr├ízky s ver┼ími hudby, ktor├í sa v├ím p├í─Źi. M├┤┼żete si ho stiahnu┼ą pre Android. na iOS alebo pou┼żi┼ą vo va┼íom ob─ż├║benom prehliada─Źi.

3, SoundHoundÔł×

T├íto aplik├ícia je zalo┼żen├í na schopnosti r├Żchlo a ─żahko identifikova┼ą piesne, ktor├ę hraj├║ pou┼ż├şvatelia, a pon├║ka┼ą texty, ktor├ę treba sledova┼ą. Takto st├íle zobrazuje inform├ície o umelcoch a pies┼łach ako zauj├şmavosti.

Funguje to v spojen├ş s najlep┼í├şmi slu┼żbami streamovania hudby, tak┼że v┼żdy m├┤┼żete spieva┼ą. Tie┼ż, ak m├íte v hlave skladbu, ale neviete, ─Źo to je, iba zvuk, ktor├Ż SoundHoundÔł× rozpozn├í, ─Źo to je. Stiahnite si pre Android pomocou tohto odkazu alebo pre iOS tu.

4, Lyrics.mus.br

Je to jedna z najstar┼í├şch a najzn├ímej┼í├şch braz├şlskych platforiem, v─Ćaka ktorej m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia sledova┼ą texty piesn├ş, ktor├ę po─Ź├║vaj├║. Teraz m├í aj verziu pre smartphones, v syst├ęme Android a iOS.

Tu m├┤┼żete nielen po─Ź├║va┼ą hudbu a sledova┼ą texty, ale tie┼ż sledova┼ą videoz├íznamy v p├┤vodnom jazyku aj v prelo┼żenej verzii. M├┤┼żete tie┼ż vytv├íra┼ą zoznamy skladieb a po─Ź├║va┼ą n├ívrhy na z├íklade va┼íich hudobn├Żch zvykov. Ak ich chcete prevzia┼ą, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov pre Obchod Play alebo App Store alebo prejdite na ofici├ílnu webov├║ str├ínku.

Lyrics.music aplikácie

5, Shazam

Toto je jedna z najpopul├írnej┼í├şch textov├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę mesa─Źne pou┼ż├şva viac ako 100 mili├│nov jedine─Źn├Żch pou┼ż├şvate─żov. Jeho hlavnou funkciou je rozpoznanie, ktor├í skladba sa prehr├íva okolo v├ís, a ukazuje nasleduj├║ci text.

Funguje to aj v spojen├ş so slu┼żbou Spotify, tak┼że ak po─Ź├║vate nie─Źo v streamovacej slu┼żbe, Shazam v├ím tieto slov├í uk├í┼że. Umo┼ż┼łuje tie┼ż prid├íva┼ą hudbu do zoznamov Spotify zo samotnej aplik├ície!

Kompatibiln├Ż s mnoh├Żmi inteligentn├Żmi hodinami v├ím umo┼ż┼łuje zdie─ża┼ą hudbu objaven├║ na soci├ílnych sie┼ąach, ako s├║ Facebook a Twitter, Ak chcete t├║to aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov pre obchod Play alebo App Store.

6, sv├Ątoj├ínska mu┼íka

─Äal┼í├ş braz├şl─Źan na tomto zozname je Vagalume, platforma, ktor├í je u┼ż dos┼ą star├í, ale st├íle dokonal├í. Spustili ste svoje aplik├ície pre smartphones pred nejak├Żm ─Źasom.

Tu m├íte pr├şstup k mili├│nom textov, z ktor├Żch v├Ą─Ź┼íina bola prelo┼żen├í do portugal─Źiny. S├║ synchronizovan├ę s videom, tak┼że m├┤┼żete dokonale sledova┼ą, ─Źo sa spieva. Je k dispoz├şcii pre Android aj iOS.

7, QuickLyric

─Äal┼íou skvelou alternat├şvou je aplik├ícia QuickLyric, ktor├í neposkytuje preklady, umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom pr├şstup k textom offline, ─Źo sa oplat├ş. Podporuje dokonca synchronizovan├ę texty pre milovn├şkov karaoke.

Texty sa vzn├í┼íaj├║ na obrazovke, tak┼że spolu s pies┼łou nemus├şte presta┼ą s t├Żm, ─Źo rob├şte. Umo┼ż┼łuje v├ím identifikova┼ą skladby pomocou mikrof├│nu a zisti┼ą, ktor├í skladba sa hr├í na ve─Źierku.

Podporuje tie┼ż desiatky zn├ímych hudobn├Żch prehr├íva─Źov, napr├şklad Spotify, Apple Hudba – Vysk├║┼íajte na┼íe porovnanie medzi Spotify a Apple Hudba -, Hudba Google Play a ─Ćal┼íie. Ak chcete prevzia┼ą aplik├íciu, postupujte pod─ża t├Żchto pokynov pre obchod Play. Aplik├ícia nem├í verziu iOS, ale s─żubuje, ┼że bude ─Źoskoro.

QuickLyric listov├ę aplik├ície

8, Kboing

─Äal┼í├şm dobre zn├ímym textom je Kboing, ktor├Ż sa p├┤vodne objavil ako agrega─Źn├í str├ínka. V s├║─Źasnosti m├í aplik├íciu pre Android a vlastn├║ online rozhlasov├║ stanicu.

Tu m├┤┼żete po─Ź├║va┼ą hudbu a sledova┼ą texty v samotnej aplik├ícii, vytv├íra┼ą zoznamy skladieb, vyh─żad├íva┼ą ob─ż├║ben├Żch interpretov a sledova┼ą spr├ívy zo sveta hudby. Pre stiahnutie kliknite na odkaz.

9, Mania Texty piesn├ş

T├íto alternat├şva m├í ve─ża funkci├ş a tie┼ż zobrazuje texty piesn├ş hran├Żch v in├Żch aplik├íci├ích po─Ź├║vania hudby. Jednou z najlep┼í├şch je schopnos┼ą zobrazova┼ą inform├ície o umelcoch.

Tu m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą slov├í, zis┼ąova┼ą prehr├ívanie hudby, vytv├íra┼ą textov├ę obr├ízky hudby, ktor├║ po─Źujete, ovl├ída┼ą sp├┤sob zobrazovania textu na obrazovke a ─Ćal┼íie. Pre stiahnutie kliknite na tento odkaz. pre Android a tento na iOS.

10. Textov├í kni┼żnica

N├í┼í zoznam sme ukon─Źili kni┼żnicou textov, jednou z textov├Żch aplik├íci├ş dostupn├Żch iba v syst├ęme Android. V ┼łom m├┤┼żete ─żahko n├íjs┼ą text ktorejko─żvek skladby, aj ke─Ć nenab├şz├ş preklad.

M├┤┼żete tie┼ż p├şsa┼ą listy, ktor├ę nie s├║ v adres├íri, upravova┼ą a uklada┼ą. Pridanie akordov a ┼íifier do textov s├║ tie┼ż aplika─Źn├ę funkcie a mnoho ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş.

Nezabudnite, ┼że ak chcete prehr├íva┼ą hudbu, m├íme zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ┼íifrovanie hudby. Stiahnutie prevezmite do Obchodu Play.

Kni┼żnica textov textov aplik├íci├ş

─îo si mysl├şte o na┼íom zozname textov├Żch aplik├íci├ş?

V koment├íroch zanechajte, ak u┼ż niektor├ęho z nich pozn├íte, alebo ak ste na┼íli lep┼íiu alternat├şvu k pou┼żit├ęmu. Skontrolujte tie┼ż na┼íe porovnania medzi Spotify vs Deezer a Spotify vs Youtube Music.