10 stránok ako Kahoot

Kahoot je ├║┼żasn├í platforma pre u─Źite─żov a ┼ítudentov, ktor├í m├┤┼że organizova┼ą a hra┼ą online kv├şz, ale je ve─żmi napadnut├í robotmi a v minulosti sme nap├şsali ─Źl├ínok o zastaven├ş robotov Kahoot. V tomto blogovom pr├şspevku sa chyst├íme zdie─ża┼ą 10 str├ínok ako Kahoot ─Źo m├┤┼żu by┼ą najlep┼íie alternat├şvy Kahootu, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą.

Kahoot, predpoklad├íme, ┼że by ste o ┼łom mali vedie┼ą, je online kv├şzov├í platforma, ktor├í bola vyvinut├í v roku 2013. Platforma je ┼ípeci├ílne navrhnut├í na pr├ícu so vzorom v triede a mala by by┼ą vynikaj├║cou vo─żbou na pou┼żitie v triede.

Bol to jeden z vynikaj├║cich n├ístrojov, ktor├ę sa daj├║ zdvojn├ísobi┼ą ako skvel├í vo─żba, preto┼że v├ím poskytne lep┼íie sk├║senosti s u─Źebn├Żmi n├ístrojmi pre deti a ┼ítudentov. Kahoot m├í v┼íak nieko─żko nev├Żhod a nedostatkov, a to by mal by┼ą jeden z d├┤vodov, pre─Źo by ste h─żadali najlep┼íie alternat├şvy k Kahootu. Z tohto poh─żadu sme si mysleli, ┼że by sme seri├│zne porozm├Ż┼í─żali nad zostavovan├şm str├ínok, ako je Kahoot, aby sme dospeli k najlep┼íiemu z├í┼żitku z vyu─Źovania a vzdel├ívania v├┤bec.

Pre─Źo potrebujete nav┼ít├şvi┼ą str├ínky ako Kahoot?

Kahoot je s├şce jednou z prominentn├Żch mo┼żnost├ş, ako u─Źi┼ą svoje deti v triede, ale napriek tomu prin├í┼ía nieko─żko nedostatkov, ako sme u┼ż uviedli vy┼í┼íie. Pr├íve kv├┤li t├Żmto nedostatkom budete musie┼ą ├şs┼ą s nieko─żk├Żmi webmi, ako je Kahoot.

Kahoot trp├ş obmedzen├Żm po─Źtom typov ot├ízok. E┼íte jeden ve─żk├Ż nedostatok, ktor├Ż sme zistili na platforme Kahoot, zah┼Ľ┼ła nedostatok nieko─żk├Żch typov grafov, ako je kol├í─Źov├Ż graf, ─Źo ho rob├ş ako vyu─Źovac├ş n├ístroj trochu podpriemern├Żm. Niektor├ę z nev├Żhod, ktor├ę sme na Kahoote pozorovali, by zah┼Ľ┼łali obmedzen├ę prisp├┤sobenie vyp├║┼í┼ąania, nedostatok mo┼żnost├ş otvorenej diskusie a samozrejme nedostatok ot├ízok a odpoved├ş. A je zle bombardovan├Ż robotmi.

Drah├í netransparentn├í cenov├í ┼ítrukt├║ra je ─Ćal┼í├şm v├Żznamn├Żm prvkom, ktor├Ż sme pova┼żovali za dos┼ą chybn├Ż, a preto sa st├íva jedn├Żm z komplikovan├Żch webov, ktor├ę je niekedy mo┼żn├ę pou┼żi┼ą.

To je len nieko─żko d├┤vodov, pre─Źo sme n├║ten├ş h─żada┼ą najlep┼íie alternat├şvy k Kahootu.

Najlep┼í├şch 10 str├ínok, ako je Kahoot – impozantn├Ż zoznam najlep┼í├şch alternat├şv Kahoot

Pochopili sme, pre─Źo by sme mali ├şs┼ą s alternat├şvami ku Kahootu, a teraz vymenujme nieko─żko vybran├Żch mo┼żnost├ş pre najlep┼íie slu┼żby a hry ako Kahoot. Zoznam bol vytvoren├Ż po kontrole pravosti a funk─Źnosti v┼íetk├Żch aplik├íci├ş a webov.

  1. AhaSlides

Okrem toho, ┼że ste kv├şzov├Żm hern├Żm n├ístrojom, n├íjdete v bal├şku aj mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch d├┤le┼żit├Żch aspektov. D├í sa definova┼ą ako perfektn├Ż prezenta─Źn├Ż softv├ęr typu v┼íetko v jednom, ktor├Ż pon├║ka obrovsk├ę mno┼żstvo funkci├ş. V skuto─Źnosti tento n├ístroj obsahuje zna─Źn├Ż po─Źet mo┼żnost├ş vo forme hlasovan├ş, ┼żiv├Żch grafov, kr├ísnych slovn├Żch mra─Źien a n├ípadov.

Interakt├şvny prezenta─Źn├Ż n├ístroj, ktor├Ż je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na zlep┼íenie vzh─żadu a priebehu va┼íich sch├┤dz├ş, tried alebo workshopov, s mno┼żstvom funkci├ş, ako s├║ prieskumy verejnej mienky, rel├ície ot├ízok a odpoved├ş a ─Ćal┼íie akcie. Jednoduch├í a ─żahko sledovate─żn├í mo┼żnos┼ą z neho rob├ş jednu z najlep┼í├şch str├ínok, ako je Kahoot, na ktor├║ sa m├┤┼żete spo─żahn├║┼ą.

  1. Kv├şz

Toto je ─Ćal┼íia vynikaj├║ca mo┼żnos┼ą pre vylep┼íen├Ż a vylep┼íen├Ż z├í┼żitok pre ─Źo najlep┼í├ş z├í┼żitok z aplik├ície v triede, ktor├í by v├ím poskytla skuto─Źne n├ídhern├Ż z├í┼żitok. Navy┼íe je ├║plne bezplatn├Ż a pr├íve to by z neho malo urobi┼ą spo─żahliv├Ż zdroj vylep┼íen├ęho v├Żkonu. Aplik├ícia funguje bezprobl├ęmovo na po─Ź├şta─Źov├Żch a mobiln├Żch platform├ích.

Ak ste u─Źite─ż a chcete pr├şs┼ą so z├íbavnou interakt├şvnou atmosf├ęrou pre vyu─Źovanie v triede. Tento n├ístroj m├í viac ako 120 000 r├┤znych hotov├Żch kv├şzov. M├┤┼żete si dokonca vytvori┼ą vlastn├ę kv├şzy a zdvojn├ísobi┼ą ich ako hern├║ platformu. Bez oh─żadu na to, ─Źi h─żad├íte kv├şzov├ę ÔÇőÔÇőhry ako Kahoot alebo schopn├║ vzdel├ívaciu platformu, Quizalise by v ide├ílnom pr├şpade mal sp─║┼ła┼ą v┼íetky va┼íe potreby.

  1. Padlet

Padlet je ─Ćal┼í├ş bezplatn├Ż vzdel├ívac├ş n├ístroj, ktor├Ż v├ím m├┤┼że pon├║knu┼ą skvel├║ funk─Źnos┼ą, pokia─ż ide o vychutnanie si z├í┼żitku svetovej triedy. Jednoducho z├şskate pr├şstup k pr├ízdnej str├ínke a m├┤┼żete sa pohn├║┼ą dopredu a vytvori┼ą ─Źoko─żvek, ─Źo by ste chceli na platforme vytvori┼ą. Sta─Ź├ş nahra┼ą svoje vide├í alebo nap├şsa┼ą textov├ę pr├şspevky a m├┤┼żete za─Źa┼ą.

U─Źitelia, ┼ítudenti a jednotlivci aplik├íciu pou┼ż├şvaj├║. M├┤┼że to by┼ą jedna z ve─żk├Żch mo┼żnost├ş, ako obrovsk├Ż pr├şstup spolupr├íce. Mala by to by┼ą skvel├í vzdel├ívacia aplik├ícia, ktor├í sa pou┼ż├şva na vytv├íranie kv├şzov a hranie s priate─żmi. To by znamenalo kombin├íciu vzdel├ívania a hernej slu┼żby do jedn├ęho. To by z neho urobilo jednu z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş pre najlep┼íie str├ínky ako Kahoot.

  1. Kv├şz

Quizlet je jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş pre najlep┼íie sk├║senosti s v├Żukovou platformou zalo┼żenou na hr├ích, a preto sa zdvojn├ísobuje ako najlep┼íie hry ako Kahoot, ktor├ę v├ím poskytuj├║ pr├şstup aj k aktivit├ím v triede. Vzru┼íuj├║ce u─Źebn├ę n├ístroje a gamifik├ícia by z neho mali urobi┼ą jednu z perfektn├Żch alternat├şv k Kahoot. Mal by to by┼ą jeden z naj─żah┼í├şch sp├┤sobov, ako precvi─Źi┼ą a zvl├ídnu┼ą v┼íetko, ─Źo sa pok├║┼íate nau─Źi┼ą.

Jednou z funkci├ş, ktor├ę zdie─ża s Kahootom, je dostupnos┼ą flashcards. M├┤┼żete bu─Ć pou┼żi┼ą karty znova, alebo sa rozhodn├║┼ą pre karty, ktor├ę vytvorili in├ş pou┼ż├şvatelia. T├íto aplik├ícia, ktor├í sa m├┤┼że pochv├íli┼ą viac ako 30 mili├│nmi pou┼ż├şvate─żov, je dostupn├í prakticky v┼íade a je k nej pr├şstup z ak├ęhoko─żvek zariadenia bez oh─żadu na platformu.

  1. Hrdina kurzu

Course Hero je online rie┼íenie pre ─Źo najlep┼íie sk├║senosti pri ┼ít├║diu ak├ęhoko─żvek druhu ┼ítudijn├Żch ├║─Źelov. Samozrejme, je to platen├ę rie┼íenie, a akon├íhle sa pre┼ł rozhodnete, neexistuje ┼żiadne obmedzenie pre ┼ít├║dium a v├í┼í v├Żber kurzov ┼ípecifick├Żch pre ┼ít├║dium. M├┤┼żete sa nau─Źi┼ą ve─ża predmetov s ├║pln├Żmi detailmi. Okrem toho by ste tie┼ż z├şskali pr├şstup k mno┼żstvu v├Żskumn├Żch pr├íc.

Poskytuje v├ím pr├şstup k ve─żk├ęmu po─Źtu mo┼żnost├ş, pokia─ż ide o kurzy. Jednoducho prilo┼żte svoje tipy a z├şskajte pr├şstup k tomu najlep┼íiemu mo┼żn├ęmu z├í┼żitku v├┤bec. 24 x 7 slu┼żby by z neho urobili jednu z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş v├┤bec. M├┤┼żete dokonca nahra┼ą svoje schopnosti a mo┼żno aj pomocou t├Żchto schopnost├ş zarobi┼ą peniaze.

  1. Hojda─Źka

Je to platforma riaden├í ┼ítudentmi, a preto by mala by┼ą jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş skuto─Źne vylep┼íen├ęho z├í┼żitku ako portf├│lia digit├ílneho vzdel├ívania. U─Źebn├í aplik├ícia obsahuje mno┼żstvo n├ístrojov a dokonca aj hier, ktor├ę by v├ím pon├║kli jedine─Źn├Ż z├í┼żitok z u─Źenia. Jeden z vynikaj├║cich serverov, ako je Kahoot, poskytuje in┼ípirat├şvne digit├ílne portf├│lio, ktor├ę v├ím poskytne najlep┼íiu pr├ícu, a u┼íetr├ş v├ím ─Źas.

M├┤┼żete z├şska┼ą pr├şstup k obrovsk├ęmu mno┼żstvu mo┼żnost├ş na prech├ídzanie tis├şckami aktiv├şt, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą vo svojej triede. Na platforme m├┤┼żete dokonca hra┼ą r├┤zne hry, a tak zaist├şte, ┼że va┼íe ┼ít├║die bud├║ extr├ęmne gamifikovan├ę. Seesaw tie┼ż umo┼ż┼łuje u─Źite─żom zaisti┼ą a zapoji┼ą sa do individu├ílneho zamerania na ┼ítudentov.

  1. Socrat├şvne

Ak h─żad├íte najlep┼íiu intuit├şvnu aplik├íciu v triede, Socrator je jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş. Aplik├ícia v├ím pon├║ka pr├şstup k z├íbavnej, interakt├şvnej a p├║tavej platforme, ktor├í v├ím umo┼żn├ş viac hodnotenia zameran├ę na ┼ítudentov. Pova┼żuje sa to za skvel├║ mo┼żnos┼ą pre ┼ítudentov aj u─Źite─żov ako za jedno z vynikaj├║cich miest, ako je Kahoot.

┼átudenti sa m├┤┼żu podeli┼ą o svoje ch├ípanie predmetov prostredn├şctvom odpoved├ş na ot├ízky format├şvneho hodnotenia pon├║kan├ę na platforme. Platforma sa sklad├í z nieko─żk├Żch kateg├│ri├ş a ka┼żd├í z nich v├ím poskytne vlastn├║ sadu hier, kv├şzov a ot├ízok. Na rozdiel od Kahootu n├ístroj funguje ako mobiln├í aplik├ícia, a preto funguje ako jedna z perfektn├Żch mo┼żnost├ş pre alternat├şvu Kahoot.

  1. BookWidgety

BookWidgets je jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş pre perfektn├Ż z├í┼żitok, pokia─ż ide o vytv├íranie p├║tav├ęho z├í┼żitku pre dokonal├ę u─Źebn├ę cvi─Źenie. ┼áirok├í ┼ík├íla typov aktiv├şt dostupn├Żch na platforme by z neho ur─Źite urobila jednu zo vzru┼íuj├║cich mo┼żnost├ş pre v┼íestrann├Ż rozvoj ┼ítudentov. To, ─Źo z neho rob├ş skvel├║ vo─żbu ako jedn├ęho z cenn├Żch str├ínok, ako je Kahoot, je dostupnos┼ą pracovn├Żch listov, kv├şzov, hier, m├íp a ─Źasov├Żch os├ş, ktor├ę s├║ takmer rovnak├ę ako na Kahoote.

Widgety m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą na ktorejko─żvek z vzdel├ívac├şch platforiem alebo s nimi m├┤┼żete pracova┼ą pomocou jednoduch├ęho odkazu. Bezprobl├ęmovo by sa mie┼íal s mnoh├Żmi kombinovan├Żmi u─Źeb┼łami oto─Źen├Żmi u─Źeb┼łami. Funkcia analytiky by u─Źite─żovi pomohla skontrolova┼ą alebo ohodnoti┼ą pr├ícu ┼ítudentov. Obrovsk├ę mno┼żstvo kv├şzov a viac hier by z neho urobilo jednu z prominentn├Żch alternat├şv Kahoot.

  1. Popplet

H─żad├íte jednoduch┼íiu alternat├şvu k Kahoot, ktor├í by nemala strm├║ krivku u─Źenia? Popplet m├┤┼że by┼ą v tejto perspekt├şve skvelou vo─żbou. Zdvojn├ísobilo by sa to ako perfektn├í alternat├şva k Kahootu a poskytuje v├ím pr├şstup k zjednodu┼íenej a jednoduch┼íej platforme v triede alebo doma. Zameranie na vizu├ílne porozumenie a u─Źenie by z neho ur─Źite urobili jednu z najviac preferovan├Żch mo┼żnost├ş.

U─Źebn├Ż n├ístroj umo┼ż┼łuje ┼ítudentom zachyti┼ą my┼ílienky, obr├ízky a ─Ćal┼íie prvky a vytv├íra┼ą nov├ę n├ípady. Okrem toho, ┼że je to vzdel├ívac├ş n├ístroj, zdvojn├ísob├ş sa aj ako vynikaj├║ce rie┼íenie na vytv├íranie nov├Żch my┼ílienok projektov. T├íto ohromuj├║ca platforma v├ím skuto─Źne pon├║ka jednu z dokonal├Żch mo┼żnost├ş v├┤bec.

  1. Brainscape

─îo tak vytvori┼ą elektronick├ę karti─Źky pre ├║┼żasn├Ż z├í┼żitok z u─Źenia? To je mo┼żn├ę s programom Brainscape. Bez oh─żadu na to, ─Źi ste ┼ítudent, u─Źite─ż alebo podnikov├Ż analyz├ítor, umo┼żn├ş v├ím to vytvori┼ą rad karti─Źiek. M├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą tie, ktor├ę vytvorili pou┼ż├şvatelia a vydavatelia.

Poskytuje v├ím to dokonal├Ż pr├şklad v├Żznamnej vzdel├ívacej platformy na webovom alebo mobilnom rozhran├ş. Platforma m├┤┼że by┼ą jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş pre takmer v┼íetky va┼íe po┼żiadavky, pokia─ż ide o osvojenie si nov├Żch zru─Źnost├ş, vstreb├ívanie komplexn├Żch aktiv├şt a dokonca aj nov├Ż koncept. Brainscape je neust├íle monitorovan├Ż kvalifikovan├Żm vzdel├ívac├şm t├şmom, ktor├Ż optimalizuje sp├┤sob, ak├Żm by ste ┼ítudovali.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Kahoot je jednou z najs─żubnej┼í├şch platforiem, ktor├ę kedy poskytovali najlep┼íie vzdel├ívacie sk├║senosti. Preto┼że v┼íak vzdel├ívac├ş n├ístroj prin├í┼ía nieko─żko obmedzen├ş, bolo by nevyhnutn├ę n├íjs┼ą najlep┼íie str├ínky ako Kahoot. Pr├íve preto sme mysleli na v├Żber najlep┼í├şch mo┼żnost├ş pre alternat├şvy Kahoot.

Predpoklad├íme, ┼że tu uveden├Ż zoznam najlep┼í├şch mo┼żnost├ş by mal v ide├ílnom pr├şpade sp─║┼ła┼ą v├Ą─Ź┼íinu va┼íich po┼żiadaviek a pom├┤c┼ą v├ím z├şska┼ą pr├şstup k vylep┼íen├ęmu z├í┼żitku.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3gEoYkV