10 stránok ako iOffer

iOffer bola online marketingov├í spolo─Źnos┼ą so s├şdlom v San Franciscu, ktor├í bola zalo┼żen├í v roku 2002. Do roku 2008 sa odhadovalo, ┼że spolo─Źnos┼ą mala viac ako mili├│n pou┼ż├şvate─żov, z toho 75 000 predajcov.

iOffer sa ─Źoskoro odklonil od modelu online aukcie k dohodnut├ęmu obchodn├ęmu modelu, a preto za─Źal fungova┼ą na z├íklade vyjedn├ívania medzi kupuj├║cimi a pred├ívaj├║cimi. Tento obchodn├Ż model sa ─Źasto vyskytuje na bl┼í├şch trhoch a predajoch v gar├í┼żi.

Aj ke─Ć iOffer neposkytoval ┼żiadne z├íkazn├şcke slu┼żby prostredn├şctvom telef├│nu, mal funk─Źn├ę e -mailov├ę slu┼żby, ktor├ę ─żudia efekt├şvne vyu┼ż├şvali na rie┼íenie svojich ot├ízok. V marci 2019 bolo ozn├ímen├ę, ┼że IACC zablokoval pr├şstup k v├Ą─Ź┼íine svojich platobn├Żch met├│d, v d├┤sledku ─Źoho bol web do─Źasne vypnut├Ż. Preto existovala po┼żiadavka na ─Ćal┼íie str├ínky ako iOffer pre ─żud├ş, ktor├ş chc├║ pokra─Źova┼ą vo svojom podnikan├ş online.

Pod─ża Wikip├ędie spolo─Źnos┼ą nesk├┤r v decembri vyhl├ísila ├║pln├ę vypnutie svojich slu┼żieb. Navy┼íe, ak nav┼ít├şvite ich web iOffer.com a kliknete na ÔÇ×Chcem pred├íva┼ą na iOfferÔÇť, uvid├şte, ┼że uv├ídzaj├║, ┼że sa vracaj├║.

Ak v├ís teda iOffer st├íle bav├ş, m├┤┼żete si ich ├şs┼ą pozrie┼ą, zaregistrova┼ą sa a zisti┼ą, ─Źo bude ─Ćalej. V tomto ─Źl├ínku sa navy┼íe budeme bavi┼ą o str├ínkach ako iOffer, ktor├ę m├┤┼żu pon├║ka┼ą rovnako efekt├şvne slu┼żby a s├║ u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę.

10 najlep┼í├şch str├ínok ako iOffer

  1. eBay

eBay je americk├í spolo─Źnos┼ą elektronick├ęho obchodu so s├şdlom v San Jose v Kalifornii. Prostredn├şctvom svojej webovej str├ínky u─żah─Źuje predaj z├íkazn├şkom medzi z├íkazn├şkmi a medzi z├íkazn├şkmi. Spolo─Źnos┼ą spravuje webov├║ str├ínku eBay, ─Źo je str├ínka online aukci├ş a nakupovania, ktor├í pom├íha ─żu─Ćom a firm├ím nakupova┼ą a pred├íva┼ą.

Poplatky za eBay s├║ ┼ítrukt├║rovan├ę tak, aby si u┼ż├şvate─ż mohol vybra┼ą form├íty z├íznamov na z├íklade svojich potrieb a po┼żiadaviek. T├íto str├ínka je bezplatn├í na pou┼żitie pre kupuj├║cich, ale pred├ívaj├║cim sa ├║─Źtuje poplatok za zaradenie polo┼żiek po obmedzenom po─Źte bezplatn├Żch z├íznamov.

Vzh─żadom na aktu├ílne ┼ítatistiky a celkov├Ż po─Źet pou┼ż├şvate─żov eBay ho m├┤┼żeme ─żahko pova┼żova┼ą za najlep┼íiu alternat├şvu iOffer. Ak m├ím by┼ą ├║primn├Ż, ove─ża lep┼íie ako iOffer.

  1. ArtFire

ArtFire je virtu├ílne miesto, ktor├ę umo┼ż┼łuje n├íkup a predaj ru─Źne vyr├íban├ęho, ÔÇőÔÇővintage, staro┼żitn├ęho, ÔÇőÔÇődizajn├ęrskeho a remeseln├ęho tovaru z komer─Źn├Żch zdrojov. Nie je priamo zapojen├Ż do ┼żiadnych transakci├ş ani s├║visiacich doh├┤d uzavret├Żch medzi stranami, ktor├ę sa zaoberaj├║ n├íkupom alebo predajom tovaru na tomto webe.

ArtFire nezaru─Źuje kvalitu, z├íkonnos┼ą ani pravos┼ą ┼żiadnych uveden├Żch produktov. Tie┼ż to nem├í ni─Ź spolo─Źn├ę s presnos┼ąou uvedenia produktov. ArtFire neprij├şma ┼żiadnu zodpovednos┼ą, a preto nezodpoved├í za transakcie, ku ktor├Żm d├┤jde v d├┤sledku pou┼ż├şvania webov├Żch str├ínok. V porovnan├ş s in├Żmi webmi, ako je iOffer, s├║ slu┼żby poskytovan├ę ArtFire lep┼íie a improvizovan├ę.

  1. eBid

eBid je pova┼żovan├Ż za vynikaj├║cu alternat├şvu k iOffer. Spolo─Źnos┼ą ├║─Źtuje ve─żmi n├şzke poplatky predajcom, ktor├ş uv├ídzaj├║ svoje v├Żrobky na predaj. Poskytla tie┼ż skvel├ę v├Żsledky predajcom, ktor├ş web pou┼ż├şvaj├║ u┼ż roky. Aj pre kupuj├║cich spr├şstup┼łuje v├Żrobky lacno, ─Źo prin├í┼ía obom v├Żhodn├║ situ├íciu.

Je zn├íme, ┼że je to lep┼í├ş online trh v porovnan├ş s in├Żmi str├ínky ako iOffer. Z├ísady tie┼ż zost├ívaj├║ kon┼ítantn├ę a nepodliehaj├║ neust├ílym zmen├ím, v─Ćaka ─Źomu sa platforma ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva. Integra─Źn├Ż n├ístroj, ktor├Ż spolo─Źnos┼ą poskytuje, u─żah─Źuje proces nahr├ívania a importu zoznamov.

  1. Áno Mall

Tento web je zhruba rok star├Ż. Spolo─Źnos┼ą svojim predajcom ne├║─Źtuje ┼żiadne ─Ćal┼íie ─Źiastky za zverejnenie svojich produktov online. M├í tie┼ż ├║┼żasn├ę ponuky pre kupuj├║cich, ktor├ę behaj├║ po cel├Ż rok a ktor├ę im pom├íhaj├║ vyu┼żi┼ą obrovsk├ę z─żavy. Napriek tomu, ┼że spolo─Źnos┼ą pon├║ka ve─żk├ę z─żavy na ceny, nevedie to pre predajcov k ┼żiadnym strat├ím.

Je zn├íme, ┼że je lep┼í├şm online trhom v porovnan├ş s in├Żmi platformami online marketingu. Z├ísad├ím spolo─Źnosti je tie┼ż ve─żmi jednoduch├ę porozumie┼ą a dodr┼żiava┼ą ich, ─Źo cel├Ż proces zjednodu┼íuje.

Ak vezmeme do ├║vahy pokro─Źil├ę funkcie Yes Mall, d├í sa poveda┼ą, ┼że je to jeden z najlep┼í├şch Alternat├şvy iOffer m├íme.

  1. Pon├║knu┼ą

OfferUp je aplik├ícia na predaj v gar├í┼żi, ktor├í umo┼ż┼łuje ─żu─Ćom pred├íva┼ą v├Żrobky, ktor├ę maj├║, ktor├ę u┼ż pre nich nepou┼ż├şvaj├║. Pom├íha odblokova┼ą va┼íu dom├ícnos┼ą, ktor├í tieto produkty premie┼ła na peniaze. Cie─żom programu OfferUp je vytvori┼ą jedine─Źn├Ż trh, ktor├Ż je zalo┼żen├Ż na z├íklade d├┤very a spo─żahlivosti. Medzi str├ínky ako iOffer, OfferUp si jeho u┼ż├şvatelia ve─żmi v├í┼żia.

Ak chcete za─Źa┼ą nakupova┼ą alebo pred├íva┼ą, je to skvel├í platforma, ako za─Źa┼ą. Pou┼ż├şvatelia si m├┤┼żu stiahnu┼ą aj aplik├ície, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na platforme iOS aj Android. K dispoz├şcii je tie┼ż nieko─żko funkci├ş a v├Żhod, najm├Ą ke─Ć si pou┼ż├şvate─ż aplik├íciu stiahne.

Preto sa odpor├║─Źa namiesto pou┼żitia in├Żch Alternat├şva iOffer, OfferUp zost├íva lep┼íou mo┼żnos┼ąou.

  1. Bonanza

T├║to platformu vysoko oce┼łuj├║ kupuj├║ci aj pred├ívaj├║ci, a to v├Żlu─Źne kv├┤li vynikaj├║cim funkci├ím, ktor├ę pon├║ka v porovnan├ş s in├Żmi str├ínky ako iOffer. Existuj├║ ve─żk├ę z─żavy, ktor├ę s├║ pon├║kan├ę aj pre kupuj├║cich, ale nevedie to k ┼żiadnym strat├ím pre pred├ívaj├║cich.

Spolo─Źnos┼ą so s├şdlom v Seattli je u┼ż dlho jednou z vyh─żad├ívan├Żch platforiem pre ─żud├ş, ktor├ş chc├║ nakupova┼ą alebo pred├íva┼ą v├Żrobky. Spolo─Źnos┼ą v├ím umo┼ż┼łuje importova┼ą va┼íe produkty na in├ę webov├ę str├ínky, ako napr├şklad eBay, Amazon, Shopify at─Ć.

Zoznamy produktov je mo┼żn├ę ─żahko kop├şrova┼ą a vklada┼ą na platformu, ─Źo ve─żmi u─żah─Źuje publikovanie produktov a slu┼żieb.

  1. Etsy

Etsy je webov├í str├ínka online trhu, ktor├í bola prv├Żkr├ít spusten├í v roku 2005. T├íto spolo─Źnos┼ą elektronick├ęho obchodu so s├şdlom v USA pon├║ka svojim z├íkazn├şkom ┼íirok├Ż sortiment produktov. ┼ápecializuj├║ sa na ru─Źn├ę v├Żrobky. N├íjdete tu ┼íirok├Ż sortiment jedine─Źn├ęho umenia a remesiel, ru─Źne vyr├íban├Żch ┼íperkov, ru─Źne vyroben├Żch ta┼íiek at─Ć., Ktor├ę s├║ starostlivo navrhnut├ę najkreat├şvnej┼í├şmi ─żu─Ćmi na celom svete.

Predajcovia z cel├ęho sveta m├┤┼żu v Etsy pred├íva┼ą svoje mimoriadne produkty. Chce to len $0.20 na zriadenie a za├║─Źtovanie produktu, ktor├Ż chcete preda┼ą, a jeho uvedenie na zozname. A 5K transak─Źnej cene by bol ├║─Źtovan├Ż % transak─Źn├Ż poplatok.

Na webov├Żch str├ínkach sa v├ím ├║─Źtuje poplatok za uvedenie va┼íich polo┼żiek. Ak si chcete vytvori┼ą ├║─Źet, je bezplatn├Ż. Minim├ílne $0Za uveden├║ polo┼żku sa ├║─Źtuje 0,20. V─Ćaka ─Źomu je t├íto webov├í str├ínka pre pred├ívaj├║ceho mimoriadne dostupn├í, je poplatok ├║─Źtovan├Ż pod─ża z├íznamu, nie pod─ża produktu. Do jedn├ęho z├íznamu m├┤┼żete prida┼ą viac produktov.

Pre kupuj├║cich sa Etsy ─żahko pou┼ż├şva rovnako ako ak├ęko─żvek in├ę webov├ę str├ínky online. Prejdete si kateg├│rie, ktor├ę si vyberiete, alebo h─żad├íte k─ż├║─Źov├ę slov├í a n├íjdete mno┼żstvo umeleck├Żch predmetov, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą. Etsy, ktor├í je jednou z najlep┼í├şch str├ínok pre online obchod, patr├ş medzi najlep┼íie odpor├║─Źan├ę in├ę alternat├şvy.

  1. Ruby Lane

Ruby Lane je pova┼żovan├í za jednu z najlep┼í├şch alternat├şv k iOffer. Zaplatilo sa za funkciu, ktor├í umo┼ż┼łuje predv├ídzanie polo┼żiek obchodu spolu s in├Żmi v├Żrobkami obchodu. Existuj├║ tie┼ż funkcie, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ predv├ídzanie v├Żrobkov na domovskej str├ínke Ruby Lane spolu s individu├ílnou str├ínkou jazdn├ęho pruhu.

Bezplatn├ę zobrazovanie umo┼ż┼łuje zobrazova┼ą v├Żrobky v konkr├ętnych pruhoch webovej str├ínky spolu s ─Ćal┼í├şmi v├Żrobkami predajcu. Obchody a slu┼żby sa m├┤┼żu jednoducho prihl├ísi┼ą k zaru─Źen├ęmu odpor├║─Źan├ęmu umiestneniu v pruhu, ─Źo m├┤┼że pom├┤c┼ą pri bezplatnom aj platenom predstavovan├ş.

  1. uPrida┼ą

uBid.com je ozna─Źovan├Ż za jedno z najlep┼í├şch trhov s nov├Żmi, preplnen├Żmi, vypredan├Żmi a recertifikovan├Żmi v├Żrobkami. M├í nov├ę funkcie, ktor├ę zlep┼íuj├║ z├í┼żitok nakupuj├║cich a poskytuj├║ v├Ą─Ź┼íiu ─Źas┼ą produktov pre ve─żk├║ ─Źas┼ą predajcov. Nakupuj├║cim poskytuje viac mo┼żnost├ş, ktor├ę u┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuj├║ st├ívky obchodova┼ą s r├┤znymi produktmi.

V spolo─Źnosti p├┤sobia certifikovan├ş obchodn├şci, v─Ćaka ktor├Żm je n├íkup a predaj ve─żmi spo─żahliv├Ż a d├┤veryhodn├Ż. M├í ┼íir┼í├ş v├Żber produktov a slu┼żieb, ─Źo pri┼ąahuje viac kupuj├║cich.

  1. Zibbet Marketplace

T├íto platforma pojme nez├ívisl├Żch umelcov, tvorcov a inov├ítorov. Za─Źalo sa to v roku 2009. Zibbet umo┼ż┼łuje predajcom pred├íva┼ą svoje v├Żrobky aj prostredn├şctvom r├┤znych ─Ćal┼í├şch platforiem. V┼íetky tieto kan├íly s├║ spravovan├ę pod Zibbetom ako celkom.

Ke─Ć predajca pred├íva prostredn├şctvom slu┼żby Zibbet, ─Ź├şsla odmien sa aktualizuj├║ samy v r├ímci nieko─żk├Żch kan├ílov, ktor├ę m├í. ─î├şm viac pou┼ż├şvate─ż pred├í, t├Żm viac pe┼łaz├ş pou┼ż├şvate─ż u┼íetr├ş. Produkty je mo┼żn├ę priamo uv├ídza┼ą a uverej┼łova┼ą na webov├Żch str├ínkach Zibbet.

Záver

Aj ke─Ć iOffer mal ├║┼żasn├ę vlastnosti a v├Żhody, ktor├ę pon├║ka kupuj├║cim aj predajcom, existuj├║ r├┤zne Alternat├şvy iOffer tie┼ż. Po deaktiv├ícii slu┼żieb spolo─Źnos┼ąou iOffer existuj├║ akt├şvni pou┼ż├şvatelia t├Żchto webov├Żch str├ínok, ktor├ę poskytuj├║ ve─żmi podobn├ę funkcie a slu┼żby ako kupuj├║cim a pred├ívaj├║cim. Niektor├ę z nich pon├║kaj├║ e┼íte lep┼íie funkcie, ktor├ę prispievaj├║ k lep┼íiemu pou┼ż├şvate─żsk├ęmu z├í┼żitku.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3iL6Eat