10 skvel├Żch aplik├íci├ş na varenie pre Android, varte!

┼Żi┼ą s├ím je n├íro─Źn├í pr├íca, najm├Ą ak neviete, ako si vari┼ą. V─Ćaka bohu, ┼że ke─Ć som sa ods┼ąahoval, bolo k dispoz├şcii nieko─żko skvel├Żch aplik├íci├ş na varenie pre Android. ─Äal┼í├şmi mo┼żnos┼ąami bolo bu─Ć tu─Źn├ę jedenie po cel├Ż ─Źas alebo ve─ża hladova┼ą. Zavolal som mame domov a ona mi navrhla, aby som si uvaril. R├Żchly posun vpred … nieko─żko t├Ż┼żd┼łov str├íven├Żch s aplik├íciami na varenie pre Android a mne sa podarilo kone─Źne uvari┼ą vaj├ş─Źko spr├ívne (vo varen├ş som zl├Ż ja, nie vinou aplik├ície).

Napriek svojmu ├║pln├ęmu nedostatku kuch├írskych schopnost├ş m├┤┼żem teraz urobi┼ą nieko─żko ve─żmi z├íkladn├Żch jed├íl. A ├íno … instantn├ę rezance naz├Żvam jedlo: D. Na rozdiel odo m┼ła v┼íak m├┤┼żete ma┼ą viac ┼í┼ąastia s najlep┼í├şmi aplik├íciami na varenie pre Android. Moja teta napr├şklad teraz vie urobi┼ą ├║┼żasn├ę lasagne. M├┤j priate─ż, ktor├Ż sa pres┼ąahoval do Nemecka, je na intern├íte zn├ímy t├Żm, ┼że rob├ş najlep┼íie tacos. Zatia─ż m├┤┼żem sp├íli┼ą asi 10 r├┤znych jed├íl, ak m├ím ┼íancu; teraz sa m├┤┼żete smia┼ą v koment├íroch.

Pozn├ímka: Tieto najlep┼íie aplik├ície na varenie pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka III na ├║─Źely tohto zoznamu. V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş vy┼żaduje na spr├ívnu funkciu internetov├ę pripojenie. Aplik├ície po─Źas testovacej f├ízy fungovali dobre.

1. Yummly recepty a box s receptami

ikona aplikácie na varenie 1

Yummly je bezpochyby jednou z najpou┼ż├şvanej┼í├şch aplik├íci├ş na varenie pre Android a m├í to aj ve─żmi dobr├Ż d├┤vod. Aplik├ícia je ve─żmi u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├í a pon├║ka ve─ża, pokia─ż ide o objavovanie a sk├║┼íanie nov├Żch vec├ş.

Ak s varen├şm za─Ź├şnate, aplik├ícia pre v├ís n├íjde nieko─żko skuto─Źne z├íkladn├Żch a ─żahko dodr┼żate─żn├Żch receptov. Ide o to, ┼że Yummly nie je hostite─żom ┼żiadneho z receptov, ale h─żad├í tie najlep┼íie na internete.

Bezplatná verzia

2. Evernote Food

ikona aplikácie na varenie 2

Evernote sa objavil vo ve─żkom po─Źte zoznamov a je to jedna z mojich ob─ż├║ben├Żch ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş pre Android. T├íto aplik├ícia na varenie pre Android m├í rovnak├║ vysok├║ kvalitu. M├┤┼żete ─żahko presk├║ma┼ą tonu receptov z cel├ęho sveta a potom ich rovnako ─żahko ulo┼żi┼ą do zariadenia.

To znamen├í, ┼że akon├íhle budete ma┼ą recept na svojom zariaden├ş s Androidom, m├┤┼żete sa k nemu kedyko─żvek vr├íti┼ą. Videl som jedn├ęho z mojich priate─żov, ako rob├ş lososa z t├íbor├íka pomocou tejto aplik├ície.

Bezplatná verzia

3. Allthecooks

ikona aplikácie na varenie 3

T├íto aplik├ícia je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre blog o varen├ş. ─Żudia z cel├ęho sveta varia svoje jedl├í a podelia sa s nami s ostatn├Żmi o recepty. T├íto aplik├ícia nemus├ş by┼ą ide├ílna pre tradi─Źn├ę recepty. Ak v┼íak chcete vedie┼ą, ─Ź├şm je J├║liin jablkov├Ż kol├í─Ź tak├Ż v├Żnimo─Źn├Ż? Toto je aplik├ícia, ktor├í odhal├ş v┼íetky tajomstv├í.

Plag├íty tie┼ż zverej┼łuj├║ svoje triky a tipy na konkr├ętne jedlo, aby bolo tak ve─żmi ┼ípeci├ílne.

Bezplatná verzia

4. Ve─żk├í r├║ra

ikona aplikácie na varenie 4

BigOven sa m├┤┼że pochv├íli┼ą viac ako 350 000 receptami. To znamen├í, ┼że v┼íetko, ─Źo h─żad├íte, tam bude. K aplik├ícii je dod├ívan├Ż aj zoznam s potravinami, ktor├Ż sa takmer vyrovn├í aplik├íci├ím uv├ídzan├Żm v na┼íich najlep┼í├şch aplik├íci├ích so zoznamom pre potraviny.

T├íto aplik├ícia na varenie pre Android je dod├ívan├í so skvel├Żm organiz├ítorom receptov, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş ─żahko triedi┼ą v┼íetky va┼íe veci. K dispoz├şcii je pl├ínova─Ź menu, ktor├Ż u─żah─Źuje pl├ínovanie jed├íl na bud├║ci t├Ż┼żde┼ł. Zvy┼íky m├┤┼żete dokonca efekt├şvne vyu┼żi┼ą, ak na to m├íte ─Źas.

Bezplatná verzia

5. Všetky recepty

ikona aplikácie na varenie 5

Jedná sa o jednoduchú aplikáciu na varenie pre Android. Ak potrebujete iba aplikáciu, ktorá vám poskytne recepty na palacinky, je to táto aplikácia.

Aplik├ícia je dod├ívan├í s opravite─żn├Żm rozhran├şm, ale pokyny a sp├┤sob ich dodania s├║ skvel├ę. To v┼íak nie je d├┤vod, pre─Źo je aplik├ícia na zozname. S├║ to vide├í, v─Ćaka ktor├Żm je aplik├ícia v├Żnimo─Źn├í. Existuje viac ako tis├şc vide├ş o varen├ş s pokynmi krok za krokom.

Bezplatná verzia

6. Recepty na kol├í─Źe

ikona aplikácie na varenie 6

Kto by nemal r├íd kol├í─Źe, okrem diabetikov? T├íto aplik├ícia obsahuje skuto─Źne skvel├ę recepty na skvel├ę kol├í─Źe. Bola by to ├║┼żasn├í aplik├ícia, keby bolo rozhranie trochu vylep┼íen├ę.

Tie┼ż keby aplik├ícia obsahovala viac kol├í─Źov prostredn├şctvom pravideln├Żch aktualiz├íci├ş, zaradila by sa vy┼í┼íie. Ale zahrnut├ę kol├í─Źe vyzeraj├║ ├║plne n├ídherne a chutne. Ak sa chyst├íte prekvapi┼ą niekoho v├Żnimo─Źn├ęho t├Żm, ┼że urob├şte skvel├Ż kol├í─Ź, vysk├║┼íajte najsk├┤r t├║to aplik├íciu.

Bezplatná verzia

7. 8500+ receptov na nápoje

ikona aplikácie na varenie 7

Nie je to presne aplik├ícia na varenie, ale hovor├ş, ┼że var├ş nieko─żko ├║─Źinn├Żch pr├şpravkov. S├ím nepijem, ale m├ím nieko─żko priate─żov, ktor├ş radi pij├║.

Ak chcete vedie┼ą, ako vytvori┼ą perfektn├Ż Long Island, je to aplik├ícia, ktor├í v├ím povie ako. Aplik├ícia obsahuje nieko─żko skvel├Żch a vtipn├Żch pokynov, v─Ćaka ktor├Żm je mie┼íanie n├ípojov jednoduch├ę a z├íbavn├ę.

Bezplatná verzia

8. Moja kuchárska kniha

ikona aplikácie na varenie 8

Moja kuch├írska kniha, ako nazna─Źuje n├ízov, je kuch├írska kniha ur─Źen├í na ukladanie receptov. M├┤┼żete si vytvori┼ą n├íkupn├ę zoznamy, ktor├ę bud├║ obsahova┼ą suroviny na jedlo, ktor├ę sa chyst├íte urobi┼ą. Aplik├ícia je tie┼ż schopn├í synchronizova┼ą v┼íetko na viacer├Żch zariadeniach pomocou Dropboxu.

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na tejto aplik├ícii je schopnos┼ą ┼ík├ílova┼ą pr├şsady pod─ża porci├ş. Napr├şklad, V┼żdy je pre m┼ła ┼ąa┼żk├ę presne vedie┼ą, ko─żko soli bude na a 6 ─żudov├í miska. T├íto aplik├ícia to urob├ş za v├ís. Skombinujte to s najlep┼í├şmi aplik├íciami na po─Ź├ştanie kal├│ri├ş a budete tie┼ż zdrav├ş.

Bezplatná verzia

9. Indick├ę recepty offline

ikona aplikácie na varenie 9

Som ve─żk├Żm fan├║┼íikom indick├ęho jedla. Milujem v┼íetko pikantn├ę a chutn├ę. Ohromuj├║ci ve─żk├Ż po─Źet ─żud├ş tie┼ż miluje jes┼ą indick├ę jedl├í. T├íto aplik├ícia sa star├í o ve─żk├║ ─Źas┼ą popul├ície miluj├║cej jedlo. Aj ke─Ć ostatn├ę aplik├ície v zozname teoreticky m├┤┼żu n├íjs┼ą indick├ę recepty, t├íto aplik├ícia ju pos├║va o nie─Źo ─Ćalej.

Takmer ka┼żd├ę jedlo v aplik├ícii je autentick├ę a m├í rovnak├║ tradi─Źn├║ chu┼ą. Pou┼żite─żn├ę rozhranie je pote┼íen├şm pou┼ż├şva┼ą po troche zn├ímosti. Sk├║sim vyrobi┼ą Bombay Biryani (po┼żiadam moju matku, aby to urobila).

Bezplatná verzia

10. Kuchárska kniha

ikona aplikácie na varenie 10

M├íte radi recepty zadarmo? M├íte radi jedlo? Rob├şte si radi vlastn├ę jedlo? Potom pou┼żite t├║to aplik├íciu, bude sa v├ím to p├í─Źi┼ą. Kuch├írska kniha prin├í┼ía pokro─Źil├ę funkcie zdie─żania a samozrejme skvel├ę recepty na va┼íom zariaden├ş Android.

Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vyh─żad├íva┼ą recepty, pokyny a pr├şsady. Najlep┼íia ─Źas┼ą aplik├ície je, ┼że m├┤┼żete vedie┼ą, ktor├í pr├şsada je s├║─Źas┼ąou ak├ęho jedla. Ak m├íte napr├şklad v z├ísobe tonu zelen├ęho korenia, m├┤┼żete na ┼łom pripravova┼ą jedl├í.

Bezplatná verzia

Zdrav├ę varenie je skvel├Ż sp├┤sob, ako schudn├║┼ą a by┼ą fyzicky fit. Tieto aplik├ície na varenie v├ím pon├║kaj├║ sp├┤sob, ako ┼żi┼ą zdrav├Ż a prosperuj├║ci ┼żivot. Vyrazi┼ą von pomocou aplik├íci├ş vyh─żad├íva─Źa re┼ítaur├íci├ş je jednoduch├Ż sp├┤sob. Varenie va┼íich jed├íl si bude ur─Źite vy┼żadova┼ą ─Źas a ├║silie, ale kone─Źn├ę v├Żsledky s├║ ├║┼żasn├ę. Skombinujte tieto aplik├ície s aplik├íciami na chudnutie a spusten├Żmi aplik├íciami a budete behom chv├ş─żky ┼íportova┼ą t├Żchto ┼íes┼ą bal├ş─Źkov!