10 Príslušenstvo pre Samsung Galaxy J3 Kopnete sa za nevlastnenie

10 Príslušenstvo pre Samsung Galaxy J3 Kopnete sa za nevlastnenie 1

Najlepšie príslušenstvo pre Samsung Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 je jedným z najdostupnejších Androidov smartphones k dispozícii. Prirodzene, jeho príslušenstvo je k dispozícii aj za skvelú cenu. Toto je zoznam asi 10 takýchto doplnkov pre spoločnosť Samsung Galaxy J3, vďaka ktorému bude smartphone nielen hodnotnejší, ale aj vysoko použiteľný.

Úprimne povedané, ste jedným z ľudí, ktorí neradi míňajú peniaze smartphones radi však rozšírite ich užitočnosť pri každodenných úlohách. Samsung Galaxy J3 poskytuje veľkú hodnotu za vaše peniaze bez toho, aby ste príliš obetovali špecifikácie.

Jedna z najlepších vecí na tomto príslušenstve pre Samsung Galaxy J3 je, že väčšinu z nich je možné použiť aj s inými zariadeniami. Ak teda chcete upgradovať zo Samsungu Galaxy J3 k inému smartfónu, budete mať možnosť používať to príslušenstvo, ktoré ste si už kúpili, a tak bude z dlhodobého hľadiska veľmi cenné. Takže bez ďalších rečí začnime s 10 najlepším príslušenstvom pre Samsung Galaxy Zoznam J3.

1. Ochranné tvrdené sklo Mr Shield

Ochranné tvrdené sklo Mr Shield

Vrelo odporúčam chrániče obrazovky z tvrdeného skla pre Android smartphones pretože sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Plastové chrániče obrazovky sú lacnejšie, ale sú tiež náchylné na poškriabanie a po niekoľkých mesiacoch vyzerajú naozaj zle. Niektoré z plastových chráničov pri použití dokonca žltnú, takže obrazovka vyzerá zvláštne odfarbene.

Kvalitný chránič z tvrdeného skla je nielen odolný voči poškriabaniu, ale nikdy nestratí svoju priehľadnosť ani sa nezafarbí bez ohľadu na to, ako smartfón používate. Tento konkrétny chránič obrazovky je vyrobený pre Samsung Galaxy J3, takže budete mať plný prístup k funkciám svojho smartfónu.

Na ochrannom skle je dokonca výrez pre fyzické tlačidlo domov. Je to veľmi tenký chránič a má zaoblené hrany. Spoločnosť je dostatočne milá a poskytuje na tento produkt doživotnú záruku na výmenu.

tlačidlo nákupu amazon

2. Anker 6-Portová nabíjačka USB

Anker 6-Portová nabíjačka USB

Aj napriek tomu, že Samsung Galaxy J3 nepodporuje rýchle nabíjanie QUALCOMM 2.0Stále je lepšie mať vždy poruke dobrú nabíjačku. Tento konkrétny má šesť portov, ktoré vám umožnia ľahko nabiť takmer každé zariadenie. Toto je nabíjačka, ktorú musíte mať pre tých, ktorí majú doma veľa ľudí so zariadeniami Android. So šiestimi portami nebudete zasahovať do zásuvky v stene, pričom sa bude nabíjať iba jedno zariadenie naraz.

Teraz bude môcť každý súčasne nabíjať svoj smartphone a tablet s Androidom bez obetovania dôležitých funkcií, ako je rýchle nabíjanie. Najlepšie na tejto nabíjačke je, že je vyrobená z odolných materiálov a nedá sa ľahko zlomiť ani pri hrubom používaní. Dodáva sa tiež s 18-mesačnou zárukou a skvelým zákazníckym servisom, takže nie je dôvod, aby ste ho nedostali.

tlačidlo nákupu amazon

3. Bestex Galaxy Amp Prime Case

Bestex Galaxy Amp Prime Case

Ak plánujete cestovať so spoločnosťou Samsung Galaxy J3, určite ho budete musieť chrániť pred pádmi a poškodením. Presne tu vstupuje do hry tento kryt pre smartfón. Dvojvrstvový ochranný systém tohto puzdra na príbehy umožňuje smartfónu vydržať mimoriadne veľkú silu.

Puzdro je veľmi ľahko uchopiteľné vďaka silikónu použitému pri jeho stavbe a je tiež robustné vďaka tvrdému vonkajšiemu obalu. Puzdro je tiež vstavané so stojanom, ktorý sa dá ľahko otvoriť a umiestniť zariadenie na akýkoľvek rovný povrch. Teraz to možno neviete, ale stojan na státie je úžasný, najmä ak máte ruky zaneprázdnené raňajkami.

tlačidlo nákupu amazon

4. Slúchadlá Xiaomi Piston III

Slúchadlá Xiaomi Piston III

Spoločnosť Samsung dodáva so Samsungom svoje štandardné slúchadlá Galaxy J3 a sú väčšinou dobré. Ak však sledujete filmy pomocou jedného z najlepších prehrávačov videa pre Android, budete chcieť použiť ďalší pár slúchadiel. Nechápte ma zle, štandardné slúchadlá Samsung sú skvelé pre hudbu, ktorá má veľa basov, ale pokiaľ ide o dialógy, sú trochu hrozné.

Pri kúpe pár slúchadiel nechcete, aby sa vám míňali peniaze, obzvlášť keď ich párujete s lacným smartfónom. To je presne dôvod, prečo sú slúchadlá Xiaomi Piston III to, čo potrebujete. Osobne som ich použil s mnohými rôznymi zariadeniami a môžem potvrdiť, že ide o jedno z najlepších a najlacnejších slúchadiel dostupných pre Android. Kvalita zostavenia je skvelá a reprodukcia zvuku je tiež celkom pekná. Nebude konkurovať úplným slúchadlám do uší, ale určite sa k tomu priblíži.

tlačidlo nákupu amazon

5. USB nabíjačka do auta RAVPower

USB nabíjačka do auta RAVPower

Mať nabíjačku do auta je skvelé, ale mať také, ktoré dokáže nabíjať tri zariadenia súčasne, je úžasné. Práve to poskytuje táto konkrétna nabíjačka do auta a robí to vo veľkom štýle. Nabíjačka je dodávaná s technológiou, ktorá jej umožňuje rozpoznať zariadenie a dosiahnuť rýchlosť procesu, ktorú môže podporovať. Je to tiež jedna z najľahších a najľahšie uchopiteľných nabíjačiek do auta USB.

Výrobca tiež tvrdí, že obvod je navrhnutý so vstavanou ochranou proti prehriatiu, nadprúdu a prebitiu. K dispozícii je dokonca aj LED dióda, ktorá potvrdzuje, či je nabíjačka správne zapojená do portu alebo nie. Takže nabudúce, keď sa vyberiete na výlet, už budete môcť bez problémov nabíjať viacero zariadení súčasne.

tlačidlo nákupu amazon

6. Prenosná nabíjačka Anker PowerCore

Prenosná nabíjačka Anker PowerCore

Samsung Galaxy J3 je dodávaný s dobrou batériou, ale ak chcete pokračovať, bez toho, aby ste ho museli zapojiť, budete si musieť kúpiť buď extra batériu, alebo prenosnú nabíjačku. Vrelo odporúčam zaobstarať si prenosnú nabíjačku, pretože vám nielenže poskytne viac nabití ako jedna batéria navyše, ale dokáže nabíjať aj ďalšie zariadenia. Investícia do dobrej power banky je v dnešnej dobe tou správnou cestou.

Sám používam power banku s kapacitou 16 000 mAh, ale Anker prišiel s ešte väčšou a odolnejšou power bankou v tvare tejto 20 000 mAh prenosnej nabíjačky. Ak ste teda ochotní minúť trochu peňazí na power banku, choďte radšej po dobrej kapacite a dobrej kvalite, než aby ste šetrili a kupovali podobný produkt. Na túto energetickú banku sa dodáva aj 18-mesačná záruka, takže viete, že dostávate kvalitný výrobok.

tlačidlo nákupu amazon

7. Samsung 64 GB EVO trieda 10

Samsung 64 GB EVO trieda 10

Interné úložisko Samsung Galaxy J3 necháva veľa požiadaviek, ale našťastie je smartphone vybavený slotom na kartu microSD. Vďaka slotu na kartu microSD na boku budete môcť ľahko upgradovať úložný priestor zariadenia. Jedná sa o Samsung vyrobený 64 GB karta microSD triedy X, ktorá bude úplne stačiť na vaše potreby ukladania médií.

Je pravda, že spoločnosť Samsung Galaxy J3 nie je najlepšie zariadenie na sledovanie filmov, ale ak chcete uložiť veľa televíznych relácií a videí, toto miesto bude mať pre vás veľa miesta. Pretože je to karta microSD Samsung prvej strany, budete si istí, že bude fungovať okamžite po vybalení zo smartfónu. Z nejakého dôvodu je táto pamäťová karta vodotesná, extra odolná, teplotne odolná a magneticky odolná. Jediná vec, proti ktorej nie je dokázané, je rozbitie.

tlačidlo nákupu amazon

8. Prenosná drôtová selfie tyč Voxkin

Prenosná drôtová selfie tyč Voxkin

Samsung Galaxy J3 je dodávaný s kvalitným predným fotoaparátom, ale nie je to širokouhlý fotoaparát. Je to v poriadku pre autoportréty, ale ak chcete zachytiť všetkých svojich priateľov na jednu fotografiu, budete ťažko natahovať ruku. Našťastie si môžete jednoducho kúpiť lacný sofistikovaný program a ušetriť všetky starosti. Ten je dodávaný s káblovým pripojením, ktoré vám umožní ľahko vziať poplatky za bunky.

Pretože nie je zapojený žiadny Bluetooth, ušetrí vám Samsung nielen životnosť batérie Galaxy J3, ale tiež nebudete musieť nabíjať selfie tyč. Všetko, čo musíte urobiť, je jednoducho zapojiť káblový konektor do konektora pre slúchadlá na smartfóne a môžete začať.

tlačidlo nákupu amazon

9. Vlastné bezdrôtové reproduktory Bluetooth SoundBlock

Vlastné bezdrôtové reproduktory Bluetooth SoundBlock

Samsung Galaxy J3 je dodávaný s pomerne hlasným reproduktorom, ale nie je vhodný pre kvalitný bezdrôtový stereofónny reproduktor Bluetooth. Bezdrôtový reproduktor je dodávaný s niektorými z najlepších funkcií, ktoré môžete dosiahnuť u akéhokoľvek bezdrôtového reproduktora. Zo skvelého Bluetooth 3.0 technológia, ktorá vám umožní zostať v spojení až do vzdialenosti 33 stôp s prémiovým zvukom s úžasnými basmi.

Dva výkonné 40 mm meniče dokážu od spoločnosti Samsung poskytovať zvuk vynikajúcej kvality Galaxy J3 do uší. Reproduktor je dodávaný so vstavanou lítium-iónovou batériou, ktorú je možné ľahko nabíjať a ponúka až 10 hodín prehrávania. S týmto skvelým reproduktorom získate aj pomocný vstup.

tlačidlo nákupu amazon

10. Náramok na cvičenie KitSpark Supreme

Cvičebná páska KitSpark Supreme

Toto je pre bežcov, ktorí chcú mať svoj smartphone stále pri sebe. Koniec koncov, ak máte jednu z najlepších aplikácií krokomer pre Android alebo dokonca aplikáciu z najlepšie spustených aplikácií pre Android, chceli by ste si vziať Android so sebou. Našťastie Samsung Galaxy J3 je dostatočne kompaktný, aby ste ho mohli ľahko nosiť so sebou na cestách, najmä ak získate kvalitnú pásku na ruku.

Tento je kompatibilný s mnohými smartphones a môže ľahko umiestniť Samsung Galaxy Tiež J3. Smartfón budete môcť dokonca používať aj vtedy, keď je v pásme. Nastaviteľný popruh na suchý zips je navrhnutý tak, aby vyhovoval rôznym veľkostiam paží, takže si môžete byť istí, že s ním nebudete mať žiadne problémy s prispôsobením.

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Toto bolo niekoľko doplnkov pre Samsung Galaxy J3, ktoré určite zvýšia užitočnosť a funkčnosť lacného smartfónu. Čo si myslíte o produktoch tu uvedených?

Podeľte sa o svoje myšlienky a názory na zoznam, ako aj na samotný smartphone v nižšie uvedených komentároch.

Kredity za obrázok