10 najlepších vlastných ROM pre Samsung Galaxy S2: Prispôsobte si ho

Samsung Galaxy S2 bol vydaný pred niekoľkými rokmi, ale keďže je telefón dosť starý, nenájdete na ňom najnovší softvér a hardvér. To znamená, že si môžete vziať svoje Galaxy Skúsenosti S2 na ďalšiu úroveň flashovaním vlastnej ROM.

Po inštalácii pamäte ROM bude nielen váš Galaxy S2 budú rýchlejšie a pohotovejšie, ale získate aj množstvo úžasných funkcií spolu s vylepšeným používateľským rozhraním a dizajnom.

Existuje veľa vlastných ROM pre Samsung Galaxy S2 a ak s inštaláciou vlastných diskov ROM začínate, pravdepodobne budete zmätení pri hľadaní perfektnej pamäte ROM.

Vytvoril som zoznam toho, čo si myslím, že je desať najlepších vlastných ROM, ktoré sú k dispozícii pre Samsung Galaxy S2. Tento zoznam predstavuje môj osobný názor a niektorí používatelia môžu tiež uprednostniť iné pamäte ROM, ktoré v tomto zozname nie sú uvedené.

Prečo by ste mali na telefóne Samsung flashovať vlastnú ROM Galaxy S2?

Ak si stále nie ste istí, či na vašom disku bliká vlastná ROM Galaxy S2 je správna vec, potom pred rozhodnutím zvážte tieto faktory.

ROMy môžu skutočne zrýchliť váš Galaxy S2. Ak žiarlite na ostatných pomocou najnovších smartphones ktoré sú skutočne šikovné, potom by ste si určite mali dať flash vlastnú ROM, aby váš telefón lepšie reagoval. Urob svoj Galaxy S2 vydrží dlhšie. Vlastné pamäte ROM môžu tiež zlepšiť využitie batérie vášho telefónu a váš telefón by mal vydržať dlhšie na jedno nabitie. Užite si úžasné aplikácie a funkcie na svojom Galaxy S2. Vlastné pamäte ROM prinášajú rôzne skvelé funkcie a všetky ich budete môcť používať vo svojom počítači Galaxy S2. Nakoniec, veľa vlastných ROM obsahuje aj nové používateľské rozhranie, a to je perfektné, ak vás nudí Galaxy Aktuálne používateľské rozhranie S2.

Tipy pred blikaním vlastnej ROM na vašom Galaxy S2

Predtým, ako budete pokračovať v procese blikania, budete potrebovať root prístup k svojmu Galaxy S2. Tiež sa uistite, že máte root Galaxy S2 a flash ROM na vlastnú zodpovednosť, pretože to nie je bezpečné a zanikne vám záruka výrobcu.

Pred vložením vlastnej pamäte ROM postupujte podľa týchto tipov.

Uistite sa, že váš Galaxy S2 je nabitý najmenej na 70%. Všetky údaje vášho telefónu budú odstránené, takže zálohovanie všetkých vašich dôležitých vecí je správna vec. Ak neviete, ako zálohovať údaje telefónu, neváhajte sa pozrieť na náš zoznam najlepších aplikácií na zálohovanie pre Android. Starostlivo dodržiavajte všetky pokyny od vývojára pamäte ROM. Pokyny uvidíte vo vlákne XDA pamäte ROM. Ak niečo vynecháte, môžete skončiť tým, že zamurujete svoje Galaxy S2.

1. ROM EHNDROIX V

EHNDROIX

Jeden z najlepších vlastných ROM, ktorý je k dispozícii pre rôzne Android smartphones je EHNDROIX V a je založený na známom firmvéri CyanogenMod. Najlepšie na tejto ROM je, že takmer všetko bolo vysoko prispôsobené vrátane najmenších detailov.

Ponúka optimalizácie pre plynulý zážitok a tiež ponúka vynikajúcu výdrž batérie. EHNDROIX V prináša množstvo skvelých funkcií, akými sú napríklad Theme engine, Nova launcher, Heads Up a vylepšená kvalita ikon.

Pozoruhodné vlastnosti:

Tapety Ehndroix Nové zvuky budíka, zvuky upozornení a vyzváňacie tóny Vyladenia pre lepšiu výdrž batérie a plynulý zážitok

Stiahni teraz

2. Fusion ROM

fúzia

Ak ste fanúšikom najnovšieho Samsungu Galaxy S5, potom by ste mali určite vyskúšať Fusion ROM, ako prináša Galaxy Téma S5 a niekoľko funkcií telefónu, ako napríklad uzamknutá obrazovka, animácia pri spustení, S Voice, najnovší panel a viac okien.

Pozoruhodné vlastnosti:

Klávesnica od Galaxy Poznámka 3
Batéria SnapdragonGuru ViPER4Android

Stiahni teraz

3. Úhľadný

úhľadný

Ďalšia skvelá ROM, ktorú môžete flashovať na svojom Galaxy S2 je NeatROM a prináša rôzne nové funkcie vrátane vylepšení Init.d, štvorsmerného reštartu, kalkulačky S4, viacerých okien povolených pre všetky aplikácie, tapiet S5, ovládania NeatROM Control a prepínania otáčania TouchWiz.

Pozoruhodné vlastnosti:

Prepínač otáčania uzamknutej obrazovky Rolovanie vyrovnávacej pamäte je deaktivované Inštalátor vône

Stiahni teraz

4. ROM CyanFox

kyanfox

CyanFox je jednou z najľahších vlastných ROM, ktoré sú k dispozícii pre Galaxy S2 a jeho cieľom je zlepšiť výkon a zaistiť spoľahlivosť používateľov.

Na základe CyanogenMod a Android Open Source Project prináša CyanFox niekoľko skvelých funkcií, ako napríklad Tiché hodiny a nové nastavenia zvuku. Aj keď je pamäť ROM stabilná, existuje známa chyba prednej kamery a nebudete môcť používať nahrávanie z prednej strany kamery.

Pozoruhodné vlastnosti:

Dark UI rozšírená ochrana osobných údajov pre stolné počítače

Stiahni teraz

5. ROM PAC-man

pac-man

PAC-man ROM je veľmi populárny na rôznych zariadeniach s Androidom, pretože prináša najlepšie funkcie z niekoľkých ďalších firmvérov. Preto, ak hľadáte vlastnú ROM typu All-in-One, PAC-man ROM je pravdepodobne najlepšou voľbou.

Medzi funkcie PAC-man ROM patrí Lišta batérie, Appbar, rozšírené možnosti klávesnice, plávajúce okno, Halo, gesto kdekoľvek, obrazovka uzamknutia rozmazania, výkon PAC, konzola PAC, ochrana osobných údajov, OmniSwitch, témy CyanogenMod a tenké Heads Up.

Pozoruhodné vlastnosti:

Lišta SlimPie Ram Indikátor rýchlosti siete Prispôsobenie navigačnej lišty

Stiahni teraz

6. SlimSaber ROM

slimsaber

Ďalší skvelý ROM pre Galaxy S2 je SlimSaber ROM a prináša niekoľko nových funkcií, ako napríklad SlimPie a dlaždice vlastného rýchleho nastavenia. Jedna známa chyba v pamäti ROM je, že prehrávač hudby sa niekedy zastaví pri prehrávaní hudby z karty SD.

Pozoruhodné vlastnosti:

Tajomná komora Prevrátením odmietnete/stlmíte telefónne hovory Glowpad pochodeň Smart pulldown

Stiahni teraz

7. ROM ROM

ducha

Spirit ROM je úžasná vlastná ROM pre Samsung Galaxy S2, ktorý prináša rôzne skvelé funkcie, ako napríklad režim Na cestách, Halo, výber tém CyanogenMod a rozšírená pracovná plocha.

Získate tiež vlastné CRT animácie, upozornenia na dýchanie, profily CyanogenMod, ochranu súkromia, vznášanie sa, bočný panel aplikácie, funkciu Heads up a aktívne zobrazenie.

Pozoruhodné vlastnosti:

Bar bar Svietidlo Glowpad Záznamník obrazovky Režim jazdy

Stiahni teraz

8. CarbonROM

carbonrom

CarbonROM je založený na Android Open Source Project a zameriava sa na zaistenie stability, rýchlosti a mnohých skvelých funkcií. Prináša prispôsobiteľné ikony batérie a signálu, aktívny displej, tmavý režim, karbónové vlákna a prispôsobenie farieb navigačnej lišty.

Pozoruhodné vlastnosti:

Ďalšie možnosti v ponuke Napájanie Rozšírená pracovná plocha Ovládanie jasu stavového riadka Prezrite si stavové a navigačné panely

Stiahni teraz

9. ROM projektu AOSB

aosb

ROM ROM projektu AOSB je založený na firmvéri CyanogenMod a ponúka podporu OTA, Halo, bočný panel aplikácie, viac okien, vlastnú animáciu CRT a upozornenia na uzamknutej obrazovke.

Pozoruhodné vlastnosti:

Bar bar Nahrávanie videa na obrazovke Rozmazanie obrazovky

Stiahni teraz

10. ROM CyanogenMod

kyanogenmod

Ak nejaký čas používate operačný systém Android, pravdepodobne už viete o firmvéri CyanogenMod. Je to jeden z najlepších a najpopulárnejších vlastných ROM dostupných pre Android a rôzne ďalšie ROMy používajú ako základ CyanogenMod.

ROM je známy svojimi unikátnymi funkciami, akými sú profily CyanogenMod, prispôsobenie navigačnej lišty, správca DSP a účty CyanogenMod. V ROM sa môžu vyskytnúť drobné chyby súvisiace s prehrávaním hudby a externou kartou SD.

Pozoruhodné vlastnosti:

Ochrana osobných údajov Aktualizátor programu CyanogenMod Motív motívu Spúšťač Trebuchet

Stiahni teraz

Záver

Vlastné pamäte ROM sú skvelým spôsobom, ako vyťažiť maximum zo svojho smartfónu alebo tabletu Android, a ak máte pocit, že rozhranie vo vašom telefóne Samsung Galaxy S2 je zastaraný, potom by ste určite mali skúsiť použiť vlastnú ROM.

Nielenže získate lepšie používateľské rozhranie, ale získate aj skvelé aplikácie a funkcie spolu s vylepšeniami výkonu a batérie. Po prečítaní všetkých tipov sa uistite, že použijete pamäť ROM, ktorá najviac vyhovuje vašim potrebám.

Neváhajte sa na nás obrátiť s akýmikoľvek otázkami v nižšie uvedenej sekcii komentárov a dajte nám vedieť o vašich obľúbených vlastných ROMoch pre Samsung Galaxy S2.