10 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 4 zmeni┼ą v┼íetko na svojom telef├│ne

Samsung Galaxy Pozn├ímka 4 je jeden ├║┼żasn├Ż smartphone a dokonca v niektor├Żch oh─żadoch tromfne najnov┼íiu verziu Note. Softv├ęrov├í str├ínka smartf├│nu v┼íak u┼ż teraz za─Ź├şna ukazova┼ą svoj vek. Na┼í┼ąastie m├┤┼żete ─żahko nain┼ítalova┼ą jednu z najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 4 a u┼żite si aktualizovan├Ż a v mnoh├Żch pr├şpadoch r├Żchlej┼í├ş z├í┼żitok.

V tom je kr├ísa platformy Android, ┼że si m├┤┼żete robi┼ą, ─Źo chcete, a ├║pln├ę odstr├ínenie poko┼żky Samsung TouchWiz patr├ş medzi tieto veci. Odteraz bude v├í┼í smartphone u┼ż bez z├íruky, tak┼że d├íva zmysel bu─Ć si k├║pi┼ą nov├Ż smartphone, alebo si okoreni┼ą z├í┼żitok pomocou vlastnej pam├Ąte ROM.

Tento ─Źl├ínok bude predpoklada┼ą, ┼że u┼ż viete, ako rootova┼ą Samsung Galaxy Pozn├ímka 4 a ako flashova┼ą ROM. Ak nie, odpor├║─Źam v├ím pozrie┼ą sa na n├í┼ího sprievodcu, ako rootova┼ą Samsung Galaxy Pozn├ímka 4. Tie┼ż v├ím navrhnem, aby ste ├║plne presk├║mali, ─Źo Galaxy Pozn├ímka 4 a TouchWiz pon├║kaj├║ t├Żm, ┼że si prezr├║ 20 tipov a trikov pre Galaxy Pozn├ímka 4 ako aj 15 sp├┤sobov prisp├┤sobenia telef├│nu.

Nakoniec poviem, ┼że Joy of Android nie je ┼żiadnym sp├┤sobom zodpovedn├Ż za ak├ęko─żvek ┼íkody, ktor├ę m├┤┼że nespr├ívna in┼ítal├ícia ROM sp├┤sobi┼ą v├í┼ímu zariadeniu. Preto sa odpor├║─Źa pre─Ź├şta┼ą si pokyny ROM na vstupnej str├ínke XDA a postupova┼ą pod─ża nich. In┼ítal├ícia/blikanie novej pam├Ąte ROM do telef├│nu je jednoduch├í a jednoduch├í, ak budete postupova┼ą pod─ża pokynov, ale m├┤┼że by┼ą aj chlpat├í, ak nie.

─Äal┼íia vec, ktor├║ mus├şte vedie┼ą, je model v├í┼ího smartf├│nu. Niektor├ş Galaxy Pozn├ímka 4 prich├ídzaj├║ s procesorom Snapdragon, zatia─ż ─Źo ostatn├ę s├║ vybaven├ę vlastn├Żm procesorom Exynos od spolo─Źnosti Samsung. Oba bud├║ ma┼ą r├┤zne pam├Ąte ROM a nie, jednoducho nem├┤┼żete ni─Ź nain┼ítalova┼ą na ┼żiadny model. Model m├┤┼żete skontrolova┼ą v ─Źasti Nastavenia> Viac inform├íci├ş. Prv├Ż 6 ROM v tomto zozname s├║ pre posledn├Ż variant pre Snapdragon 4 s├║ pre Exynos.

1. Dr.Ketan Vlastná ROM

Dr.Ketan Vlastná ROM

Chcete z├şska┼ą to najnov┼íie Galaxy Pozn├ímka 5 a Galaxy Funkcie Edge vo va┼íom star┼íom Galaxy Pozn├ímka 4? M├┤┼żete ich ma┼ą v─Ćaka tejto skvelej ROM. ROM prin├í┼ía to─żko funkci├ş, ┼że na ich presk├║manie budem potrebova┼ą ├║plne vyhraden├Ż ─Źl├ínok. Ak v┼íak chcete najlep┼íiu ROM pre Galaxy Pozn├ímka 4, to je ve─żk├Ż uch├ídza─Ź. Je stabiln├Ż a pln├Ż epick├Żch funkci├ş.

Vedeli ste, ┼że t├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje zapn├║┼ą fotoapar├ít po─Źas hovoru? T├║to funkciu nem├í ve─ża in├Żch OEM alebo vlastn├Żch ROM. Od skvel├Żch t├ęm po pokro─Źil├║ spr├ívu pam├Ąte RAM m├í t├íto ROM v┼íetko. D├┤razne odpor├║─Źam nav┼ít├şvi┼ą str├ínku XDA, aby ste si podrobne prezreli sadu funkci├ş.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

2. Oficiálne Cyanogen Mod 13

Oficiálne Cyanogen Mod 13

Cyanogen Mod je mo┼żno najzn├ímej┼íia ROM a ka┼żd├Ż milovn├şk Androidu ju musel v jednom alebo inom bode vidie┼ą alebo pou┼żi┼ą. Osobne som pou┼żil t├║to ROM na Samsung Galaxy SIII, ako aj Galaxy Pozn├ímka 3 smartphones a na oboch to ├║┼żasne fungovalo. Tvorcovia tejto ROM s├║ akt├şvni a tie┼ż n├ípomocn├ş ─żudia. Cyanogen Mod vid├ş neust├íle vydania a pravidelne sa aktualizuje.

V tejto vlastnej ROM pre Samsung je ve─ża funkci├ş Galaxy Pozn├ímka 4 ale na zariaden├ş be┼ż├ş ve─żmi hladko. Pre─Ź s├║ v┼íetky bloatware, ktor├ę si Samsung nain┼ítaloval s vlastnou poko┼żkou syst├ęmu Android, a to skuto─Źne pom├íha ur├Żchli┼ą zariadenie. Va┼íe zariadenie tu tie┼ż strat├ş niektor├ę funkcie zameran├ę na S-Pen, ale ak chcete jednoduch├Ż z├í┼żitok, je to jedna z najlep┼í├şch ROM, ktor├ę s├║ dnes k dispoz├şcii.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

3. Emocionálna revolúcia

Emocionálna revolúcia

Emotion Revolution existuje u┼ż aj pre in├ę zariadenia, ale t├íto verzia ROM skuto─Źne svieti pred ostatn├Żmi. Emotion ROM je k dispoz├şcii na nieko─żk├Żch zariadeniach a m├í zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon zariaden├ş so syst├ęmom Android. ROM pon├║ka aj zmie┼ían├Ż bal├şk funkci├ş a vylep┼íen├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii iba na tejto ROM.

Aj ke─Ć nem├┤┼żete poveda┼ą, ┼że je to ├║plne origin├ílny z├í┼żitok, ale t├íto ROM dok├í┼że vyu┼żi┼ą najlep┼íie aspekty ostatn├Żch OEM ROM a rob├ş ich vlastn├Żmi. T├íto verzia emocion├ílnej pam├Ąte ROM obsahuje mno┼żstvo vylep┼íen├ş v├Żkonu a vylep┼íen├║ bat├ęriu. Vlastn├í ROM tie┼ż predstavuje viacn├ísobn├Żch pou┼ż├şvate─żov a baterku v prep├şna─Źoch. Jedn├Żm z najlep┼í├şch aspektov tejto pam├Ąte ROM je, ┼że je dod├ívan├Ż s funkciou prisp├┤sobenej anim├ície a otvoren├şm s├║borov APK potiahnut├şm prstom.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

4. Omega ROM

Omega ROM

Omega ROM je ROM, ktor├║ z├şskate, ke─Ć chcete z├í┼żitok podobn├Ż vlastn├ęmu skinu TouchWiz od spolo─Źnosti Samsung. Vrelo odpor├║─Źam t├║to skvel├║ ROM t├Żm, ktor├ş chc├║ zachova┼ą funkcie zahrnut├ę spolo─Źnos┼ąou Samsung v spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 4 a napriek tomu sa chc├║ zbavi┼ą bloatwaru, ako uznaj├║ za vhodn├ę. Omega ROM so sebou okrem be┼żnej funkcionality prin├í┼ía aj mno┼żstvo r├┤znych re┼żimov.

Napr├şklad ROM je dod├ívan├Ż s vynikaj├║cim z├íznamn├şkom hovorov. The 4-wayov├í bootovacia ponuka, ktor├í v├ím umo┼żn├ş zavedenie priamo do re┼żimu obnovenia na ROM, a taktie┼ż v┼íetko ove─ża jednoduch┼íie. Omega ROM rob├ş v┼íetko TouchWiz bez toho, aby to bol v skuto─Źnosti TouchWiz.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

5. Super r├Żchly a sl├ívny ROM

Super r├Żchly a sl├ívny ROM

Ako nazna─Źuje n├ízov, t├íto ROM rob├ş v┼íetko r├Żchlo odstr├ínen├şm v├í┼ího Galaxy Pozn├ímka 4 zbyto─Źn├ęho bloatwaru. T├íto ROM bola tie┼ż zapnut├í Galaxy Pozn├ímka 2 ako aj Pozn├ímka 3 preto som mal to pote┼íenie, ┼że s├ím pou┼ż├şvam star┼íie verzie ROM. K├Żm sa v┼íak dostaneme do h─║bky podrobnost├ş, r├íd by som v├ím pripomenul, ┼że toto s├║ tak├ę barebone, ak├ę m├┤┼żete z├şska┼ą.

Iste, z├íkladn├ę funkcie s├║ k dispoz├şcii, ale mnoh├ę ─Ćal┼íie s├║ skr├íten├ę, aby bola ROM ove─ża r├Żchlej┼íia. Ak t├║┼żite po r├Żchlosti a nechcete, aby v├ím na pozad├ş be┼żali vlastn├ę slu┼żby Samsung, je to ROM pre v├ís.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

6. AllianceROM

AllianceROM

Teraz nie ka┼żd├Ż men├ş ROM, aby z├şskal nov├ę funkcie, niektor├ş ─żudia tie┼ż radi menia vzh─żad svojho smartf├│nu. Pre t├Żch ─żud├ş, ktor├ş jednoducho nie s├║ spokojn├ş s vlastn├Żmi sp├║┼í┼ąa─Źmi v syst├ęme Android, je to najlep┼íia ROM. Mno┼żstvo prisp├┤soben├ş, ktor├ę m├┤┼żete dosiahnu┼ą na tejto konkr├ętnej ROM, je ohromuj├║ce.

AllianceROM umo┼ż┼łuje meni┼ą farby v├í┼ího Samsungu Galaxy Pozn├ímka 4 zariadenie jednoduch├í vec. Chcete svoj stavov├Ż riadok spreh─żadni┼ą? T├íto ROM to dok├í┼że. Chcete presun├║┼ą hodiny na in├ę miesto? ├üno, t├íto ROM to dok├í┼że. Je zalo┼żen├Ż na Samsungu 5.0.1 TouchWiz, tak┼że aj s t├Żmto romom z├şskate stabiln├Ż v├Żkon.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

7. Rovnako tak 5 ROM

Rovnako tak 5 ROM

Ak sa najnesk├┤r c├ştite vynechan├ş Galaxy Pozn├ímka 5inkl├║zie, ┼żiadne starosti, t├íto pozn├ímka Ditto 5 ROM je tu, aby zachr├ínil de┼ł. Vyrobila spolo─Źnos┼ą Electron Team, chlapci za prenosom Note 4 TouchWiz do Galaxy Pozn├ímka 2, toto je s─żubn├Ż pr├şrastok do zoznamu. Naozaj sa mi p├í─Źi, ako v├Żrobcovia origin├ílnych dielov tvrdia, ┼że neexistuje sp├┤sob, ak├Żm by nov├ę funkcie fungovali na ich star┼í├şch zariadeniach, a pre─Źo modderi v┼íetko zmenia.

Je pravda, ┼że ve─ża funkci├ş z├ívisl├Żch od hardv├ęru nebude fungova┼ą, ale v┼íetko ostatn├ę funguje tak, ako bolo zam├Ż┼í─żan├ę. Ak chcete ma┼ą rados┼ą z jazdy na novom Galaxy Pozn├ímka 5 funkcie bez toho, aby ste svoj smartphone museli priamo pou┼ż├şva┼ą, je to ROM pre v├ís.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

8. Glamour ROM

Glamour ROM

Glamour ROM je jedn├Żm z najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 4 Verzia Exynos. ROM je vopred zakorenen├Ż a obsahuje prakticky nulov├Ż bloatware. ROM je zalo┼żen├Ż na Samsungu Galaxy R├ímec S6 a v┼íetky aplik├ície S6 s├║ portovan├ę do pam├Ąte ROM. To zah┼Ľ┼ła telef├│n, SMS a kontakty.

ROM obsahuje aj skvelo vyzeraj├║ce t├ęmy, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą zmeni┼ą vzh─żad telef├│nu v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd. Funkcie S-Pen zostan├║ tie┼ż nedotknut├ę; je to ├║─żava pre t├Żch, ktor├ş ich miluj├║ pou┼ż├şva┼ą ka┼żd├Ż de┼ł. Airview, Smart Select, S-Note a Pen Select s├║ teda na palube. V─Ćaka ┼íikovn├Żm optimaliz├íci├ím tie┼ż z├şskate nieko─żko vylep┼íen├ş v├Żdr┼że bat├ęrie.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

9. Nekone─Źn├í ROM

Nekone─Źn├í ROM

Chcete, aby v├í┼í Samsung vyzeral ako origin├ílny vzh─żad a z├í┼żitok Galaxy Pozn├ímka 4 smartf├│n? Potom si na┼ł dajte Infinity ROM. Aj ke─Ć je zalo┼żen├Ż na akciovom syst├ęme Android 5.0.1 OS, je to st├íle jedna z najjemnej┼í├şch ROM pre telef├│n. Ve─ża Galaxy Na tejto ROM s├║ k dispoz├şcii aj aplik├ície S6; to zah┼Ľ┼ła SBroswer, kalkula─Źku, kl├ívesnicu a spr├ívcu s├║borov.

The 5 V tomto ram je tie┼ż ponuka sp├┤sobov re┼ítartu. Jedna z najlep┼í├şch vec├ş na tejto ROM je, ┼że je dod├ívan├í so 14 r├┤znymi t├ęmami pripraven├Żmi na pou┼żitie vami. Na tejto ROM budete tie┼ż m├┤c┼ą nahr├íva┼ą hovory bez potreby aplik├íci├ş tret├şch str├ín.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

10. SimplROM

SImplROM

Aj ke─Ć n├ízov SimplROM m├┤┼że nazna─Źova┼ą, ┼że ROM je barebone a jednoduch├í, nie je to ni─Ź in├ę. Toto je plne na─Ź├ştan├í ROM, ktor├í nielen┼że poskytne kvalitn├Ż v├Żkon, ale tie┼ż v├ím predstav├ş nov├ę n├ístroje na prisp├┤sobenie. SimplTeam za touto ROM ho urobil jedine─Źn├Żm a ├║┼żasn├Żm na pou┼ż├şvanie.

Toto je vopred zakorenen├í a pre-BusyBox ROM. Je tie┼ż deodexovan├Ż a zarovnan├Ż na zips. ROM sa tie┼ż zbavil Knoxa, ktor├Ż u┼ż bol nepr├şjemn├Ż. Poskytnut├Ż n├ístroj v├ím pom├┤┼że s nastaveniami syst├ęmu, nastaveniami panela s upozorneniami a tie┼ż s nastaveniami stavov├ęho riadka.

tla─Źidlo stiahnu┼ą teraz

Záver

Z├şskanie perfektnej vlastnej pam├Ąte ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 4 m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę. To v┼íetko z├ívis├ş od va┼íich osobn├Żch preferenci├ş. D├┤razne v├ím odpor├║─Źam, aby ste si z├ílohovali ROM a ulo┼żili ju na bezpe─Źn├ę miesto v duplik├ítoch pred experimentovan├şm. A vysk├║┼íajte si r├┤zne ROM, ne┼ż sa k nejak├ęmu odhodl├íte.

Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo obavy t├Żkaj├║ce sa pam├Ąt├ş ROM zahrnut├Żch v tomto zozname, pokojne sa ich op├Żtajte v ni┼ż┼íie uvedenej sekcii koment├írov.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku