10 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 presk├║ma┼ą

The Galaxy Pozn├ímka 3 je jedn├Żm z najhor├║cej┼í├şch phabletov pre Android a napriek tomu, ┼że Samsung ned├ívno pri┼íiel s najnov┼í├şm Note 4, pozn├ímka 3 je st├íle celkom p├┤sobiv├ę zariadenie, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na v├Ą─Ź┼íinu vec├ş, ako napr├şklad hranie hier v rozl├ş┼íen├ş HD a prehliadanie webu. Ak m├íte pocit, ┼że va┼ía pozn├ímka 3 je star┼íie zariadenie a mali by ste si k├║pi┼ą Note 4, potom by som odporu─Źil nain┼ítalova┼ą do v├í┼ího zariadenia vlastn├║ ROM, aby mu dodala nov├Ż a nov├Ż pocit.

Vlastn├ę pam├Ąte ROM s├║ skvel├Żm sp├┤sobom, ako zlep┼íi┼ą celkov├Ż v├Żkon telef├│nov s Androidom a pred─║┼żi┼ą v├Żdr┼ż bat├ęrie. Okrem toho tieto vlastn├ę pam├Ąte ROM prin├í┼íaj├║ mno┼żstvo nov├Żch funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm bude va┼íe zariadenie produkt├şvnej┼íie. Netvrd├şm, ┼że Note 3 postr├ída funkcie, ale in┼ítal├ícia vlastnej pam├Ąte ROM v├ím pom├┤┼że vy┼ąa┼żi┼ą zo zariadenia maximum. Aj ke─Ć ste pr├íve dostali svoju pozn├ímku 3 a u┼ż├şvate si ten z├í┼żitok, po in┼ítal├ícii vlastnej pam├Ąte ROM budete skuto─Źne ohromen├ş.

Ako Galaxy Pozn├ímka 3 je popul├írny phablet pre Android, je k nemu k dispoz├şcii mno┼żstvo vlastn├Żch ROM a pri poh─żade na r├┤zne dostupn├ę mo┼żnosti sa m├┤┼żete necha┼ą zmias┼ą. Po poh─żade na nieko─żko ROM dostupn├Żch pre pozn├ímku 3, Pri┼íiel som so zoznamom 10 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Galaxy Pozn├ímka 3. Nasleduj├║ci zoznam v├ím pom├┤┼że z├║┼żi┼ą vyh─żad├ívanie, preto┼że ide o najlep┼íie vlastn├ę pam├Ąte ROM pre spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 ktor├ę si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą hne─Ć teraz.

Predpoklad

In┼ítal├ícia vlastn├Żch ROM je riskantn├Ż proces a ak sa nebudete riadi┼ą pokynmi spr├ívne, m├┤┼że to po┼íkodi┼ą va┼íe zariadenie a m├┤┼że v├ím osta┼ą zamurovan├í pozn├ímka. 3. Uistite sa, ┼że to rob├şte na vlastn├ę riziko. Pred in┼ítal├íciou akejko─żvek vlastnej pam├Ąte ROM budete musie┼ą zariadenie rootova┼ą, aby ste si mohli pre─Ź├şta┼ą moju pr├şru─Źku, ako rootova┼ą prie─Źinok Galaxy Pozn├ímka 3.

Pred in┼ítal├íciou vlastnej pam├Ąte ROM vytvorte ├║pln├║ z├ílohu pozn├ímky 3 bu─Ć prostredn├şctvom predvolenej funkcie z├ílohovania v├í┼ího zariadenia, alebo pomocou aplik├ície tretej strany z Google Play Store. Ak neviete o ┼żiadnych dobr├Żch aplik├íci├ích na z├ílohovanie, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na n├í┼í zoznam 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na z├ílohovanie.

Nakoniec sa ria─Ćte pokynmi konkr├ętneho v├Żvoj├íra pre ROM, ktor├║ in┼ítalujete. Aj ke─Ć v├Ą─Ź┼íina ROM vy┼żaduje ┼ítandardn├ę in┼ítala─Źn├ę pokyny, niektor├ę ROM vy┼żaduj├║ ┼ípeci├ílne pokyny a ja pod ka┼żd├║ ROM prid├ím odkaz na f├│ra XDA, aby ste z├şskali viac inform├íci├ş a postupovali pod─ża pokynov pre v├Żvoj├írov.

1. Omega ROM

omega

Omega ROM je jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 3. Najlep┼íie na tejto konkr├ętnej ROM je, ┼że si ju m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pod─ża svojich potrieb. Existuj├║ r├┤zne ─Ćal┼íie s├║bory a aplik├ície, ktor├ę si m├┤┼żete stiahnu┼ą za ├║─Źelom prisp├┤sobenia pam├Ąte ROM.

Zalo┼żen├ę na Androide 4.4.2ÔÇ×Omega ROM prin├í┼ía nieko─żko nov├Żch funkci├ş, ako je zv├Ż┼íen├Ż hodinov├Ż limit SMS, ┼żiadna konverzia SMS na MMS, tla─Źidlo ukon─Źenia pre prehliada─Ź akci├ş, pos├║vanie tapety, pokro─Źil├í ponuka re┼ítartu, z├íznamn├şk hovorov a detsk├Ż re┼żim.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Modus bat├ęrie T├ęma Omega Neobmedzen├ę sp├íjanie kontaktov Upraven├ę YouTube aplik├ícia

Stiahni teraz

2. Sladká ROM

sladk├Ż rom

Sweet ROM je ─Ćal┼íia skvel├í ROM, ktor├║ si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą do svojho Galaxy Pozn├ímka 3. Sweet ROM sa tie┼ż stal ve─żmi popul├írnym na disku Galaxy Pozn├ímka 1 a ak nechcete pr├şs┼ą o v├Ą─Ź┼íinu funkci├ş svojho Galaxy Pozn├ímka 3 pri z├şskavan├ş ─Ćal┼í├şch funkci├ş je to v┼íak jedna z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş. Mo┼żno to nie je najprisp├┤sobite─żnej┼íia alebo najr├Żchlej┼íia ROM, ale ur─Źite prin├í┼ía nieko─żko nov├Żch funkci├ş.

Zalo┼żen├ę na Androide 4.4.2, Sweet ROM features build.prop tweaks, init.d tweaks, 3minit battery mod, advanced power menu, S5 launcher, nova launcher, My data manager, Google L keyboard and YouTube s┼ąahova─Ź

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

MMS, prehr├íva─Ź hudby, prehr├íva─Ź videa, prehliada─Ź a kalkula─Źka z Galaxy S5 Nandroid manager No─Źn├ę hodiny Efekt atramentu prsta

Stiahni teraz

3. ┼ápinav├í jednoro┼żca ROM

┼ípinav├ę jednoro┼żce

Dirty Unicorns je ─Ćal┼íia s├ęria ROM, ktor├í je ve─żmi ob─ż├║ben├í na r├┤znych zariadeniach s Androidom. Je zalo┼żen├Ż na OmniROM a prin├í┼ía nieko─żko funkci├ş prisp├┤sobenia spolu so stabilitou. Toto nemus├ş by┼ą najr├Żchlej┼íia alebo najplynulej┼íia ROM pre Galaxy Pozn├ímka 3, ale ak chcete stabiln├║ ROM s ur─Źit├Żmi prisp├┤sobeniami, potom je to spr├ívna vo─żba.

ROM obsahuje blokovanie rekl├ím, centrum s┼ąahovania, tapety v cloude, pokro─Źil├║ ponuku nap├íjania, prisp├┤soben├║ naviga─Źn├║ li┼ítu, Halo, premapovanie hardv├ęrov├Żch tla─Źidiel, vylep┼íen├ş init.d, akt├şvny displej, anim├ície zobrazenia zoznamu, OmniSwitch a re┼żim jazdy.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Ned├ívne udalosti z upozornen├ş SlimROM Heads Up Vlastn├Ż ┼ít├ştok oper├ítora Indik├ítor r├Żchlosti siete

Stiahni teraz

4. ROM Hawkish Elite Serie

jastrab

ROM Hawkish Elite Serie ROM je ─Ćal┼íou fantastickou vlastnou ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 3. Poch├ídza od v├Żvoj├íra XDA zohawkish. ROM sa zameriava na stabilitu, v├Żkon a r├Żchlos┼ą.

Ak h─żad├íte rozsiahle prisp├┤sobenia, nemus├ş to by┼ą spr├ívna vo─żba, ale ak chcete stabiln├║ ROM a plynul├Ż z├í┼żitok, mali by ste zv├í┼żi┼ą in┼ítal├íciu tejto ROM. ROM obsahuje jastrabie ─Ćal┼íie aplik├ície a aplik├ície z Galaxy S5.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Pr├ęmiov├í t├ęma Hawkish Inteligentn├í sie┼ą Upraven├Ż sp├║┼í┼ąa─Ź TouchWiz Vylep┼íenia bat├ęrie

Stiahni teraz

5. Crash ROM

crash rom

Crash ROM poch├ídza od v├Żvoj├íra XDA Crash a prin├í┼ía nieko─żko nov├Żch aplik├íci├ş a funkci├ş prisp├┤sobenia. ROM pon├║ka vylep┼íenie 3G, widget po─Źasia S5, ┼ítvorsmerov├ę menu re┼ítartu a ┼ípion├í┼ż CPU. Okrem toho obsahuje aj prehr├íva─Ź hudby Apollo, YouTube downloader, Nova launcher a Apex launcher.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Ink finger mod LED manager Crash ROM repozitár init.d podpora

Stiahni teraz

6. C-ROM SabreMod

crom sabermod

C-ROM je popul├írna s├ęria ROM pre r├┤zne zariadenia s Androidom a t├íto konkr├ętna ROM je upravenou verziou C-ROM. N├íjdete tu v┼íetky funkcie disku C-ROM a nieko─żko nov├Żch funkci├ş. Ak h─żad├íte vysoko prisp├┤soben├║ ROM, je to jedna z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii. ROM poskytuje kl├ívesnicov├ę anim├ície, Heads Up, r├Żchle zavedenie a Chainfire SuperSU.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Re┼żimy Build.prop Prij├şmajte hovory pomocou kl├ívesu Domov Prisp├┤soben├Ż stavov├Ż riadok Informa─Źn├ę prekrytie CPU

Stiahni teraz

7. AllianceROM

alianciaROM

AllianceROM je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Galaxy Pozn├ímka 3 a ─Ćal┼íie zariadenia s Androidom, ako napr├şklad Galaxy S5. ROM, vyvinut├Ż t├şmom Alliance, prin├í┼ía nieko─żko nov├Żch funkci├ş na Galaxy Pozn├ímka 3.

Jeden probl├ęm, s ktor├Żm sa stret├íva nieko─żko pou┼ż├şvate─żov, je ten, ┼że kl├íves Menu otv├íra ponuku Ned├ívne, ─Źo sa v┼íak d├í ─żahko zmeni┼ą premapovan├şm hardv├ęrov├ęho k─ż├║─Źa. ROM obsahuje vlastn├ęho oper├ítora na uzamknutej obrazovke, prebuden├ş uzamknutej obrazovky a upraven├║ e -mailov├║ aplik├íciu na sklade.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

17 r├┤znych predvolieb t├ęm Fotoapar├ít po─Źas hovoru Pl├ínovan├ę zasielanie spr├ív povolen├ę sp├║┼í┼ąa─Ź S5

Stiahni teraz

8. AudaxROM

audaxrom

AudaxROM sa zameriava na zlep┼íenie v├Żkonu a pred─║┼żenie v├Żdr┼że bat├ęrie. Zalo┼żen├ę na Androide 4.2.2, ROM obsahuje nieko─żko aplik├íci├ş z Galaxy S5 vr├ítane pl├ínova─Źa S, watchON, aplik├ície pre SMS a kalkula─Źky. Okrem toho ROM prin├í┼ía aj zvuky syst├ęmu Android L a bootovaciu anim├íciu.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Vylep┼íenia S5 Fonts Build.prop ┼átvorcestn├Ż re┼ítart Transparentn├Ż panel ozn├ímen├ş

Stiahni teraz

9. Prometeus ROM

Prometeus

Prometeus ROM je ─Ćal┼íia skvel├í ROM dostupn├í pre Galaxy Pozn├ímka 3. Ak h─żad├íte ┼ąa┼żk├ę prisp├┤sobenie a re┼żimy, potom to ur─Źite nie je spr├ívna vo─żba, preto┼że ROM sa zameriava na r├Żchlos┼ą a stabilitu.

Ak nechcete pr├şs┼ą o rozhranie Samsung, ale z├írove┼ł chcete v telef├│ne hladkos┼ą masla, je to jedna z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş. ROM poch├ídza od v├Żvoj├íra XDA prometeus69 a obsahuje in┼ítal├ítor zipu a tematiku bat├ęrie.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Ve─ża nov├Żch p├şsiem Nov├ę tapety Re┼ítartovac├ş n├ístroj Xposed GravityBox

Stiahni teraz

10. Super r├Żchly a sl├ívny ROM

super r├Żchla rom

Nakoniec m├íme super r├Żchlu a sl├ívnu ROM na 10. Na z├íklade syst├ęmu Android 4.4.2, ROM je pomerne r├Żchla, ako nazna─Źuje n├ízov, a tie┼ż prin├í┼ía ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia. Je vybaven├Ż najnov┼í├şm SuperSU, ┼ítvorsmerov├Żm re┼ítartom, najnov┼í├şm BusyBoxom a kl├ívesnicou od LG G3.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Fotoapar├ít Lenovo odstr├ínen├Ż Limit spr├ív T├ęma ovl├ídania vzduchu Air control tron ÔÇőÔÇőV├Żber z troch obnoven├Żch zdrojov

Stiahni teraz

Záver

The Galaxy Pozn├ímka 3 je jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch zariaden├ş s Androidom roka a je to jeden z mojich ob─ż├║ben├Żch phabletov pre Android. Napriek tomu, ┼że od Note bolo vydan├Żch nieko─żko telef├│nov a phabletov 3 Ako prv├ę vy┼ílo, je to st├íle fantastick├ę zariadenie, ak chcete n├íro─Źn├ę hry a multitasking. Ako u┼ż bolo povedan├ę, nie som ve─żk├Żm fan├║┼íikom ┼ítandardn├ęho pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania zariadenia a aj ke─Ć v├ís rozhranie bav├ş, som si ist├Ż, ┼że v├ís rovnak├ę star├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie ve─żmi skoro unav├ş. Pred n├ív┼ítevou mobiln├ęho obchodu a z├şskan├şm pozn├ímky 4, ur─Źite by ste mali zv├í┼żi┼ą nain┼ítalovanie vlastnej ROM do svojho zariadenia.

Vlastn├ę pam├Ąte ROM nielen zlep┼íuj├║ celkov├Ż dojem zo zariadenia, ale m├┤┼żu tie┼ż v├Żrazne zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon a v├Żdr┼ż bat├ęrie. Ak chcete zo svojho zariadenia vy┼ąa┼żi┼ą maximum, potom m├┤┼że by┼ą pr├íve potrebn├í vlastn├í ROM. Po in┼ítal├ícii vlastnej pam├Ąte ROM si pre─Ź├ştajte o 10 najlep┼í├şch doplnkoch a 10 najlep┼í├şch puzdr├ích, ktor├ę s├║ v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii pre Note 3. Pred in┼ítal├íciou ktorejko─żvek z vy┼í┼íie uveden├Żch vlastn├Żch pam├Ąt├ş ROM sa uistite, ┼że vytvor├şte ├║pln├║ z├ílohu telef├│nu. Tie┼ż postupujte spr├ívne pod─ża pokynov od v├Żvoj├íra. Ak som vynechal jeden z najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 3alebo ak m├íte nejak├ę ot├ízky, nev├íhajte ich spomen├║┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.