10 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 2 pre bohat├Ż v├Żkon

The Galaxy Pozn├ímka 2 je jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch phabletov od spolo─Źnosti Samsung a aj ke─Ć je trochu star├Ż, st├íle je to vynikaj├║ci phablet na hranie hier v rozl├ş┼íen├ş HD, prezeranie webu a sledovanie vide├ş. Ak ste si k├║pili svoje Galaxy Pozn├ímka 2 Pred ─Źasom by v├ís mohlo unavova┼ą pou┼ż├şvanie rovnak├ęho star├ęho rozhrania.

Ak h─żad├íte nie─Źo nov├ę, mali by ste zv├í┼żi┼ą nain┼ítalovanie vlastnej ROM do svojho Galaxy Pozn├ímka 2. Vlastn├ę ROM v├ím m├┤┼żu skuto─Źne o┼żivi┼ą z├í┼żitok, ak v├ís nud├ş rozhranie telef├│nu.

Nielen┼że si budete m├┤c┼ą vychutna┼ą nov├ę rozhranie, ale z├şskate aj nieko─żko skvel├Żch nov├Żch funkci├ş a nieko─żko vylep┼íen├ş v├Żkonu.

Pre Note s├║ k dispoz├şcii r├┤zne pam├Ąte ROM 2 preto┼że je to ob─ż├║ben├ę zariadenie, vytvoril som zoznam desiatich najlep┼í├şch ROM, ktor├ę si m├┤┼żete stiahnu┼ą hne─Ć teraz. Nasleduj├║ci zoznam predstavuje m├┤j osobn├Ż n├ízor a niektor├ş pou┼ż├şvatelia by mohli uprednostni┼ą in├ę ROM.

Ak ste v┼íak s in┼ítal├íciou ROM nov├ş, potom tieto vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 2 zoznam v├ím pom├┤┼że z├║┼żi┼ą vyh─żad├ívanie.

Pre─Źo by ste si mali do Samsungu nain┼ítalova┼ą vlastn├║ ROM Galaxy Pozn├ímka 2?

In┼ítal├ícia ROM m├┤┼że by┼ą komplikovan├í a je to riskantn├Ż proces. Stoj├ş to za to kv├┤li t├Żmto faktorom:

Lep┼íia v├Żdr┼ż bat├ęrie. Aj napriek tomu, ┼że Note 2 m├í ve─żk├║ bat├ęriu, in┼ítal├ícia vlastnej pam├Ąte ROM v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą z├şska┼ą zo zariadenia viac ┼í┼ąavy z bat├ęrie. V├Ą─Ź┼íia r├Żchlos┼ą a odozva. Vlastn├ę pam├Ąte ROM obsahuj├║ optimaliz├íciu v├Żkonu, aby bol telef├│n r├Żchlej┼í├ş. Nov├ę rozhranie. Aj ke─Ć niektor├ę vlastn├ę pam├Ąte ROM neprin├í┼íaj├║ ├║plne nov├ę rozhranie, pri pou┼ż├şvan├ş pozn├ímky budete ma┼ą st├íle nov├Ż pocit 2. Ve─ża funkci├ş. Jedna z najlep┼í├şch vec├ş na vlastn├Żch ROMoch je, ┼że prin├í┼íaj├║ ve─ża nov├Żch aplik├íci├ş a funkci├ş, najm├Ą funkci├ş z in├Żch telef├│nov s Androidom.

Predpoklady

Pred in┼ítal├íciou akejko─żvek vlastnej pam├Ąte ROM budete potrebova┼ą root Galaxy Pozn├ímka 2 a ak neviete o rootovan├ş, m├┤┼żete sa pozrie┼ą na n├í┼ího podrobn├ęho sprievodcu rootovan├şm.

Zakorenenie a in┼ítal├ícia vlastn├Żch diskov ROM sp├┤sob├ş stratu z├íruky. Predt├Żm, ako budete pokra─Źova┼ą v procese in┼ítal├ície, uistite sa, ┼że budete postupova┼ą pod─ża t├Żchto tipov.

Nabite svoje Galaxy Pozn├ímka 2 najmenej 70%. Vytvorte ├║pln├║ z├ílohu svojej pozn├ímky 2. Na vytvorenie z├ílohy m├┤┼żete pou┼żi┼ą svoju pozn├ímku 2funkcia z├ílohovania alebo aplik├ícia z Google Play Store. N├í┼í zoznam si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą aj v desiatich najlep┼í├şch z├ílohovac├şch aplik├íci├ích pre Android. Uistite sa, ┼że spr├ívne dodr┼żiavate pokyny ┼ípecifick├ę pre v├Żvoj├írov. Pokyny si m├┤┼żete pozrie┼ą vo vl├íkne XDA pam├Ąte ROM, ktor├║ chcete nain┼ítalova┼ą.

1. Android Revolution HD ROM

androidová revolúcia

Jedna z najpopul├írnej┼í├şch vlastn├Żch ROM v r├┤znych syst├ęmoch Android smartphones je Android Revolution HD ROM. ROM udr┼żuje vzh─żad takmer na sklade a zameriava sa na stabilitu, r├Żchlos┼ą a poskytuje ve─żk├║ podporu.

Ak nechcete pr├şs┼ą o ┼ítandardn├ę rozhranie, ale chcete aj optimaliz├íciu stability a v├Żkonu, potom je Android Revolution HD perfektnou ROM. Je zalo┼żen├Ż na syst├ęme Android 4.4.2 KitKat a pon├║ka ├║pln├ę rozhranie Samsung TouchWiz.

Prináša optimalizáciu RAM, podporu OpenVPN a podporu Adobe Flash Player.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Optimaliz├ícia r├Żchlosti Skvel├í v├Żdr┼ż bat├ęrie Vylep┼íen├í spr├íva virtu├ílnej pam├Ąte Bloatware odstr├ínen├Ż

Stiahni teraz

2. Omega ROM

omega

Omega je ─Ćal┼íia skvel├í vlastn├í ROM, ktor├í je zalo┼żen├í na verzii Androidu 4.4.2 Kit Kat. Omega je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch s├ęri├ş ROM dostupn├Żch pre r├┤zne Android smartphones a prin├í┼ía anim├íciu prech├ídzania bootom Omegadroid, tapety Omegadroid KitKat, nastavova─Ź CPU a k├┤┼í.

ROM obsahuje in┼ítal├ítor aroma a m├┤┼żete si vybra┼ą, ─Źi chcete nain┼ítalova┼ą v┼íetko alebo odstr├íni┼ą bloatware.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Nahr├ívanie hovorov ┼átvorsmerov├í ponuka re┼ítartovania Sp├║┼í┼ąa─Ź TouchWiz s pos├║vaj├║cou sa tapetou

Stiahni teraz

3. Fantómová ROM

fant├│m

Phantom ROM je zameran├Ż na zlep┼íenie v├Żkonu, r├Żchlosti a v├Żdr┼że bat├ęrie. Je to mix medzi Galaxy Pozn├ímka 2, Galaxy Pozn├ímka 3 a Galaxy S5. Preto, ak chcete niektor├ę funkcie zo v┼íetk├Żch troch zariaden├ş, potom je Phantom ROM perfektnou vo─żbou.

Na z├íklade firmv├ęru Android 4.4.2, prin├í┼ía vylep┼íenia pam├Ąte RAM, vylep┼íenia v├Żkonu a vylep┼íen├║ kvalitu JPEG.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Galaxy Rozhranie S5 a prep├şna r├┤zne Galaxy S5 a Galaxy Pozn├ímka 3 aplik├ície Vylep┼íen├í odozva na dotyk Vyladenie bat├ęrie

Stiahni teraz

4. DN4 (podobne 4) ROM

dn4

ROM DN4 je ─Ćal┼íou ├║┼żasnou ROM pre Galaxy Pozn├ímka 2 a ako nazna─Źuje n├ízov, prin├í┼ía nieko─żko funkci├ş z Galaxy Pozn├ímka 4 vr├ítane prehr├íva─Źa hudby, prehr├íva─Źa videa a prehliada─Źa.

Napriek tomu, ┼że je pam├Ą┼ą ROM stabiln├í, existuj├║ ur─Źit├ę drobn├ę chyby, medzi ktor├ę patr├ş nedostatok zvuku v r├ídiovej aplik├ícii, probl├ęm so zvukom Bluetooth a trval├ę zatv├íranie s efektom abstraktnej uzamknutej obrazovky.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Pozn├ímka 4 re┼żimy ├║spory energie a ultra ├║spory energie Pozn├ímka 4 leteck├Ż pr├şkaz S-Voice z Pozn 4 s vyskakovac├şmi funkciami

Stiahni teraz

5. Diamantová ROM

diamant

Diamond ROM prin├í┼ía nieko─żko funkci├ş z Galaxy Pozn├ímka 4 vr├ítane sp├║┼í┼ąa─Źa, pr├şbehu a spr├ívcu ├║loh.

ROM tie┼ż prin├í┼ía niektor├ę veci z Galaxy S5 vr├ítane rozhrania, prep├şna─Źov, re┼żimov ├║spory energie a extr├ęmne n├şzkej spotreby, prehr├íva─Źa videa, r├ídia, editora fotografi├ş, hlasov├ęho z├íznamn├şka a kalkula─Źky.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Vylep┼íenia bat├ęrie a v├Żkonu ┼átvorsmerov├ę re┼ítartovanie Ovl├ídanie jednou rukou pre v┼íetky obrazovky

Stiahni teraz

6. LiquidSmooth ROM

tekut├Ż hladk├Ż

LiquidSmooth je popul├írna ROM, ktor├í je zalo┼żen├í na Android Open Source Project a jej cie─żom je poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żom stabilitu, plynulos┼ą a r├Żchlos┼ą. Ak h─żad├íte in┼ítal├íciu ─żahkej vlastnej pam├Ąte ROM, ale z├írove┼ł chcete niektor├ę nov├ę funkcie, potom je LiquidSmooth tou najlep┼íou vo─żbou.

ROM je dod├ívan├Ż s akt├şvnym displejom, tematick├Żm jadrom T-Mobile, li┼ítou RAM a ochranou osobn├Żch ├║dajov.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Upozornenia na uzamknutej obrazovke Vlastn├ę ovl├ídacie prvky anim├ície Halo

Stiahni teraz

7. ROM SlimWiz Colors

slimwiz

SlimWiz prin├í┼ía funkcie z Galaxy Pozn├ímka 3 a Galaxy S5 a ako nazna─Źuje n├ízov, ROM je pomerne ─żahk├Ż. Vyzna─Źuje sa Galaxy Sp├║┼í┼ąa─Ź S5, nastavenia a bootovacia anim├ícia.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Leteck├ę velenie z pozn 3
Galaxy Aplik├ícia na odosielanie spr├ív S5 s kontextov├Żmi upozorneniami
Galaxy Telef├│nna aplik├ícia S5 s kontextov├Żm upozornen├şm

Stiahni teraz

8. crDroid ROM

crdroid

crDroid je popul├írna vlastn├í ROM, ktor├í je zalo┼żen├í na firmv├ęri CyanogenMod. ROM prin├í┼ía nieko─żko nov├Żch funkci├ş vr├ítane Heads Up, Halo, Hover, Hover, Peek, RAM bar, r├Żchleho ko┼ía obrazovky, pripomenutia upozornen├ş, inteligentn├ęho s┼ąahovania a blokovania wakelock.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Nahr├íva─Ź obrazovky Prevr├íten├şm odmietnete/stlm├şte hovory Upozornenia na uzamknutej obrazovke

Stiahni teraz

9. ROM ROM PhoeniX

f├ęnix

PhoeniX ROM poskytuje stabilitu, r├Żchlos┼ą a hladkos┼ą masla na Galaxy Pozn├ímka 2. ROM obsahuje z├íznam hovorov, ovl├ídanie nap├íjania, prisp├┤soben├ę nastavenia S5 a posil┼łova─Ź s┼ąahovania S5.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Roz┼í├şren├í ponuka re┼ítartu Pozn├ímka 3 launcher PhoeniX OTA Center

Stiahni teraz

10. FluffyROM

fluffyrom

FluffyROM je zalo┼żen├Ż na verzii Androidu 4.4.2 a prin├í┼ía nieko─żko nov├Żch funkci├ş vr├ítane enginu Bravia, zvukov├ęho re┼żimu Ultravo, ┼ítvorsmerov├ęho re┼ítartu, lep┼íej kvality hlasu pri hovoroch, zlep┼íenej kvality obrazu a plynulej┼íieho streamovania videa.

Okrem toho ROM prin├í┼ía aj nieko─żko funkci├ş z Galaxy S5 vr├ítane kalkula─Źky, hlasov├ęho z├íznamn├şka a r├ídia.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Zav├ídzacia anim├ícia, zvuky a p├şsma syst├ęmu Android L Vylep┼íenia v├Żkonu Vylep┼íen├ę r├Żchlosti prehliadania webu a s┼ąahovania

Stiahni teraz

Záver

The Galaxy Pozn├ímka 2 je jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch dostupn├Żch phabletov pre Android a napriek tomu, ┼że je to neuverite─żn├ę zariadenie, in┼ítal├íciou vlastnej pam├Ąte ROM m├┤┼żete posun├║┼ą svoje sk├║senosti na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł.

Uistite sa, ┼że budete postupova┼ą pod─ża tipov v tomto pr├şspevku a pokynov ┼ípecifick├Żch pre v├Żvoj├írov vo vl├íkne XDA pre ROM, ktor├║ chcete nain┼ítalova┼ą.

Nev├íhajte sa obr├íti┼ą na ak├ęko─żvek ot├ízky o najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 2 v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie a dajte n├ím vedie┼ą o va┼íej ob─ż├║benej vlastnej ROM pre Galaxy Pozn├ímka 2.