10 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 1: Stanica prisp├┤sobenia

Spolo─Źnosti Samsung Galaxy Note zariadenia s├║ jedny z najlep┼í├şch phabletov, ktor├ę n├íjdete pr├íve teraz a ak ste pou┼ż├şvali prv├Ż Galaxy Na nejak├Ż ─Źas si v┼íimnite, potom v├ís pravdepodobne bude zauj├şma┼ą nov┼íia verzia Galaxy Pozn├ímka: phablet.

Predt├Żm, ako vyraz├şte na n├íkupy a miniete ve─ża pe┼łaz├ş, by ste si mali na disku Flash vyladi┼ą vlastn├║ ROM Galaxy Pozn├ímka 1 ak chcete in├Ż z├í┼żitok a ve─ża skvel├Żch funkci├ş. Vlastn├ę ROM m├┤┼żu vytvori┼ą v├í┼í Galaxy Pozn├ímka 1 ove─ża ├║┼żasnej┼íie.

Po presk├║man├ş r├┤znych mo┼żnost├ş som zostavil zoznam desiatich najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre spolo─Źnos┼ą Samsung Galaxy Pozn├ímka 1 ktor├ę si m├┤┼żete stiahnu┼ą hne─Ć teraz. Toto predstavuje m├┤j osobn├Ż n├ízor a m├┤┼żu existova┼ą pou┼ż├şvatelia, ktor├ş uprednost┼łuj├║ in├ę ROM.

Pre─Źo flashova┼ą vlastn├║ ROM na va┼íom Galaxy Pozn├ímka 1?

Blikanie vlastn├Żch ROM nie je jednoduch├ę a je tu ur─Źit├ę riziko. Preto by v├ís mohlo zauj├şma┼ą, ─Źi blikanie vlastnej pam├Ąte ROM stoj├ş za v┼íetky tieto starosti. Zv├í┼żte tieto faktory, aby ste sa rozhodli.

Zr├Żchlite svoj phablet. The Galaxy Pozn├ímka 1 nem├í ┼ípi─Źkov├Ż hardv├ęr, preto┼że je dos┼ą star├Ż, ale po in┼ítal├ícii vlastnej pam├Ąte ROM bude va┼íe zariadenie skuto─Źne elegantn├ę a pohotovej┼íie. Vylep┼íenie v├Żdr┼że bat├ęrie. Mnoho ROM je dod├ívan├Żch aj s optimaliz├íciou bat├ęrie a va┼íou Galaxy Pozn├ímka 1 by mal vydr┼ża┼ą dlh┼íie na jedno nabitie. Mnoho skvel├Żch funkci├ş. ROMy tie┼ż prin├í┼íaj├║ jedine─Źn├ę a skvel├ę funkcie a budete ich m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą vo svojom po─Ź├şta─Źi Galaxy Pozn├ímka 1. Zmenen├Ż dizajn a u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie. Vlastn├ę pam├Ąte ROM tie┼ż zmenia pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a dizajn v├í┼ího Galaxy Pozn├ímka 1 tak z├şskate ten nov├Ż svie┼żi pocit.

Predpoklady

Na svojom zariaden├ş budete potrebova┼ą pr├şstup root Galaxy Pozn├ímka 1 pred in┼ítal├íciou akejko─żvek vlastnej pam├Ąte ROM. Nie je to bezpe─Źn├ę a ru┼í├şte t├Żm z├íruku v├Żrobcu. Preto by ste sa o to mali pok├║┼ía┼ą iba na vlastn├ę riziko.

Pred blikan├şm ─żubovo─żnej pam├Ąte ROM vo va┼íom zariaden├ş postupujte pod─ża t├Żchto tipov.

Nabite svoje Galaxy Pozn├ímka 1 najmenej na 70%. Preto┼że v┼íetky ├║daje z v├í┼ího zariadenia bud├║ odstr├ínen├ę, uistite sa, ┼że vytvor├şte ├║pln├║ z├ílohu. Nev├íhajte si pre─Ź├şta┼ą n├í┼í zoznam desiatich najlep┼í├şch z├ílohovac├şch aplik├íci├ş pre Android. Postupujte pod─ża pokynov v├Żvoj├íra. Pokyny od v├Żvoj├íra n├íjdete vo vl├íkne ROM na f├│rach XDA. Uistite sa, ┼że ste si d├┤kladne pre─Ź├ştali v┼íetky pokyny. Ak nie─Źo presko─Ź├şte, m├┤┼żete svoje murova┼ą Galaxy Pozn├ímka 1.

1. ROM ROM

ducha

Spirit ROM je ve─żmi popul├írny v nieko─żk├Żch Androidoch smartphones a je zalo┼żen├Ż na zn├ímom firmv├ęri CyanogenMod.

Prin├í┼ía mno┼żstvo skvel├Żch funkci├ş, ako napr├şklad re┼żim On the Go, bo─Źn├Ż panel aplik├ície, gesto kdeko─żvek, prisp├┤sobite─żn├ę r├Żchle nastavenia, meni─Ź hustoty LCD, upozornenia na uzamknut├║ obrazovku, uzamknutie obrazovky rozmazania, vzn├í┼íanie sa, re┼żim jazdy, OmniSwitch, rekord├ęr obrazovky, barov├í li┼íta, Wakelock blokovanie a pripomenutie upozornenia.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

V├Żber t├ęmy CyanogenMod Vlastn├ę anim├ície CRT Riadenie v├Żkonu Profily CyanogenMod

Stiahni teraz

2. ┼ápinav├í jednoro┼żca ROM

┼ípinav├ę jednoro┼żce

Na z├íklade popul├írneho OmniROM je Dirty Unicorns ─Ćal┼íou skvelou vlastnou ROM dostupnou pre Galaxy Pozn├ímka 1 a jeho cie─żom je poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żom stabilitu a prisp├┤sobenie.

Dirty Unicorns prin├í┼ía mno┼żstvo nov├Żch funkci├ş vr├ítane Appbaru, prisp├┤sobite─żnej ponuky nap├íjania, prisp├┤sobite─żn├Żch r├Żchlych nastaven├ş, pohlcuj├║ceho re┼żimu, Halo, vylep┼íen├ş Build.prop, akt├şvneho zobrazenia, gesta kdeko─żvek, vylep┼íen├ş OmniSwitch a Init.d.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Anim├ície ListView Re┼żim jazdy Upozornenia na uzamknutej obrazovke Sn├şmka obrazovky r├Żchly k├┤┼í

Stiahni teraz

3. C-ROM

c-rom

─Äal┼í├ş skvel├Ż vlastn├Ż ROM pre Galaxy Pozn├ímka 1 je C-ROM a prin├í┼ía plynulos┼ą, r├Żchlos┼ą, stabilitu a mno┼żstvo skvel├Żch funkci├ş, ako s├║ ovl├ídacie prvky anim├ície, akt├şvne zobrazenie a gest├í kdeko─żvek.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Stiahni teraz

4. ROM AOGP

aogp

Android Open Grand Project alebo AOGP je ├║┼żasn├í vlastn├í ROM, ktor├í je zalo┼żen├í na firmv├ęri CyanogenMod. Prin├í┼ía nieko─żko skvel├Żch funkci├ş ako SlimKat verzia Heads Up, Halo, Hover, Peek, Pie ovl├ídacie prvky od SlimKat, anim├ície ListView a r├Żchly k├┤┼í Screenshot.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Li┼íta RAM Z├íznamn├şk obrazovky Pripomenutie upozornenia Inteligentn├ę potiahnutie nadol

Stiahni teraz

5. SlimSaber ROM

slimsaber

─Äal┼í├ş skvel├Ż vlastn├Ż ROM pre Galaxy Pozn├ímka 1 je SlimSaber ROM a prin├í┼ía r├┤zne nov├ę funkcie. Pri pou┼żit├ş pam├Ąte ROM sa m├┤┼żete stretn├║┼ą s nieko─żk├Żmi drobn├Żmi chybami. Napr├şklad prehr├íva─Ź hudby m├┤┼że po chv├şli presta┼ą prehr├íva┼ą zvuk z karty SD.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Re┼żimy fotoapar├ítu SlimPie True View a Smart Capture Glowpad

Stiahni teraz

6. CarbonROM

carbonrom

Na z├íklade projektu Android Open Source Project je CarbonROM jednou z najzn├ímej┼í├şch vlastn├Żch ROM dostupn├Żch pre r├┤zne zariadenia s Androidom a jeho cie─żom je poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żom r├Żchlos┼ą, stabilitu a mno┼żstvo skvel├Żch funkci├ş.

Medzi funkcie syst├ęmu CarbonROM patr├ş prisp├┤sobite─żn├í farba naviga─Źnej li┼íty, prisp├┤sobite─żn├ę sign├íly a ikony bat├ęrie, uhl├şkov├ę vl├íkna a ─Ćal┼íie mo┼żnosti v ponuke nap├íjania.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Roz┼í├şren├í pracovn├í plocha Pozrite sa pomocou navig├ície a stavov├Żch riadkov Tmav├Ż re┼żim

Stiahni teraz

7. ROM PAC-man

PAC-mu┼ż

PAC-man ROM je tie┼ż ve─żmi popul├írny na r├┤znych Androidoch smartphones a ak chcete z├şska┼ą najlep┼íie funkcie z nieko─żk├Żch r├┤znych ROM, potom je to pravdepodobne najlep┼íia vo─żba. PAC-man ROM prin├í┼ía vychyt├ívky z ROM Paranoid Android, AOKP a CyanogenMod.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Všetky funkcie z konzoly Paranoid PAC pre Android PacPapers Všetky funkcie CyanogenMod

Stiahni teraz

8. ROM Xperia-Z-ized

xperia

Ak ste fan├║┼íikom Sony Xperia smartphones alebo sa v├ím p├í─Źia jedine─Źn├ę aplik├ície a funkcie Sony, potom je to pravdepodobne najlep┼íia ROM, ktor├║ si m├┤┼żete do svojho po─Ź├şta─Źa nain┼ítalova┼ą Galaxy Pozn├ímka 1.

Prin├í┼ía r├┤zne funkcie od Sony Xperia Z ako prehliada─Ź, uzamknut├║ obrazovku, Walkman, widgety, kalkula─Źku, kl├ívesnicu, sp├║┼í┼ąa─Ź do auta a TrackID.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Zvukov├ę kni┼żnice z motora Xperia Z Mobile Bravia
Facebook vo vn├║tri Xperie

Stiahni teraz

9. Biftor SlimKat ROM

Biftor SlimKat

Biftor SlimKat ROM je skvel├í vlastn├í ROM pre Galaxy Pozn├ímka 1 ktor├Ż prin├í┼ía nieko─żko skvel├Żch funkci├ş vr├ítane Biftor ROM Control, Nova launcher a SlimPie.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Prisp├┤sobenie hardv├ęrov├Żch k─ż├║─Źov Halo Prisp├┤sobenie panelu Ned├ívne

Stiahni teraz

10. AllianceROM

alliancerom

Poslednou ROM v tomto zozname je AllianceROM a prin├í┼ía mnoho skvel├Żch aplik├íci├ş a funkci├ş vr├ítane piatich mo┼żnost├ş bat├ęrie, OpenVPN a audio libs Beats.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Fotoaparát AOSP Photosphere Build.prop tweaks Init.d tweaks

Stiahni teraz

Záver

Samsung Galaxy Pozn├ímka 1 je skvel├Ż phablet na sledovanie vide├ş, prehliadanie webu a hranie hier v rozl├ş┼íen├ş HD. Ak v┼íak m├íte pocit, ┼że v├í┼í Galaxy Pozn├ímka je zastaran├í alebo by ste si mali k├║pi┼ą nov├Ż phablet, potom by som odporu─Źil vysk├║┼ía┼ą si vlastn├║ ROM vo svojom zariaden├ş.

Vlastn├ę pam├Ąte ROM nielen┼że m├┤┼żu zmeni┼ą celkov├Ż dojem z v├í┼ího zariadenia, ale prin├í┼íaj├║ aj nieko─żko vylep┼íen├ş v├Żkonu a bat├ęrie a mno┼żstvo skvel├Żch funkci├ş.

Pred blikan├şm ─żubovo─żnej vlastnej pam├Ąte ROM sa uistite, ┼że ste dodr┼żali v┼íetky vy┼í┼íie uveden├ę tipy Galaxy V┼íimnite si a nev├íhajte n├ím zanecha┼ą ak├ęko─żvek ot├ízky v ni┼ż┼íie uvedenej oblasti koment├írov. Dajte n├ím tie┼ż vedie┼ą svoje ob─ż├║ben├ę ROMy pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 1.