10 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre OnePlus One a┼ż "Plus jeden" Tvoj telef├│n

OnePlus je relat├şvne nov├Ż v├Żrobca smartf├│nov a ich vlajkov├í lo─Ć je v s├║─Źasnosti jedn├Żm z najlep┼í├şch Androidov smartphones M├┤┼że┼í k├║pi┼ą. Napriek tomu, ┼że telef├│n m├í skvel├Ż softv├ęr, ver├şm, ┼że ho m├┤┼żete e┼íte vylep┼íi┼ą blikan├şm vlastnej pam├Ąte ROM.

Blikanie vlastn├Żch ROM je najlep┼í├ş sp├┤sob, ako posun├║┼ą z├í┼żitok z telef├│nu na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł, a ak chcete vo svojom OnePlus One zlep┼íi┼ą v├Żkon a ve─ża nov├Żch funkci├ş, d├┤razne odpor├║─Źam vysk├║┼ía┼ą si vlastn├║ ROM.

Vytvoril som zoznam desiatich najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre OnePlus One. Tento zoznam odzrkad─żuje m├┤j osobn├Ż n├ízor a s├║ k dispoz├şcii aj ─Ćal┼íie skvel├ę ROM. Ak sa chcete pozrie┼ą na ─Ćal┼íie vlastn├ę pam├Ąte ROM, m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą f├│ra XDA.

Pre─Źo flashova┼ą vlastn├ę ROMy vo svojom OnePlus One?

OnePlus One je drah├Ż smartphone a som si ist├Ż, ┼że nechcete vysk├║┼ía┼ą nie─Źo riskantn├ę, ak to nestoj├ş za to tr├ípenie. Ak ste zm├Ąten├ş v tom, ─Źi by ste na svojom OnePlus One mali flashova┼ą vlastn├ę ROM, mali by ste sa pozrie┼ą na nasleduj├║ce faktory.

Zr├Żchlite svoj OnePlus One r├Żchlej┼íie. Napriek tomu, ┼że OnePlus One pon├║ka vynikaj├║ci hardv├ęr a nemali by ste me┼íka┼ą, ver├şm, ┼że zariadenie m├┤┼żete urobi┼ą ove─ża r├Żchlej┼íie, preto┼że tieto pam├Ąte ROM prin├í┼íaj├║ nieko─żko vylep┼íen├ş v├Żkonu a r├Żchlosti. Svie┼żi dizajn. ─Äal┼íou skvelou vecou pri in┼ítal├ícii vlastn├Żch ROM je, ┼że z├şskate ├║plne nov├Ż dizajn a prinesie to ten zvl├í┼ítny pocit podobn├Ż tomu, ako ke─Ć ste telef├│n pou┼ż├şvali ├║plne prv├Żkr├ít. Z├şskajte zo svojho zariadenia viac ┼í┼ąavy z bat├ęrie. M├┤┼żete tie┼ż pred─║┼żi┼ą ┼żivotnos┼ą svojho OnePlus One, preto┼że mnoho vlastn├Żch ROM prin├í┼ía optimaliz├íciu bat├ęrie. Nakoniec z├şskate vo svojom OnePlus One ve─ża nov├Żch funkci├ş. Vlastn├ę pam├Ąte ROM prin├í┼íaj├║ mno┼żstvo skvel├Żch aplik├íci├ş a funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm je zariadenie produkt├şvnej┼íie.

─îo by ste mali urobi┼ą pred vlo┼żen├şm vlastnej pam├Ąte ROM do telef├│nu OnePlus One?

Ak ste pr├íve za─Źali pou┼ż├şva┼ą opera─Źn├Ż syst├ęm Android, budete si musie┼ą pre─Ź├şta┼ą o rootovan├ş zariaden├ş Android. Pred flashovan├şm akejko─żvek pam├Ąte ROM budete musie┼ą rootova┼ą svoj OnePlus One.

In┼ítal├ícia ROM a rootovanie telef├│nu s├║ nebezpe─Źn├ę postupy, preto by ste ich mali sk├║┼ía┼ą iba na vlastn├║ zodpovednos┼ą. Na rozdiel od in├Żch telef├│nov, rootovanie neru┼í├ş z├íruku na OnePlus One.

Pred in┼ítal├íciou ─żubovo─żnej pam├Ąte ROM do OnePlus One postupujte pod─ża t├Żchto tipov.

Nabite svoj telef├│n najmenej na 70%. M├┤┼żu by┼ą odstr├ínen├ę v┼íetky ├║daje v├í┼ího telef├│nu, a preto by ste si mali vytvori┼ą ├║pln├║ z├ílohu telef├│nu. Ak neviete o ┼żiadnych dobr├Żch z├ílohovac├şch aplik├íci├ích, pre─Ź├ştajte si n├í┼í zoznam najlep┼í├şch z├ílohovac├şch aplik├íci├ş pre Android. Postupujte pod─ża v┼íetk├Żch pokynov od v├Żvoj├íra. Uvid├şte ich vo vl├íkne XDA pam├Ąte ROM.

1. BlissPop ROM

blisspop

BlissPop ROM, vytvoren├Ż t├şmom Bliss, je jedn├Żm z najprisp├┤sobite─żnej┼í├şch vlastn├Żch ROM, ktor├ę m├┤┼żete na svojom OnePlus One blika┼ą, a je zalo┼żen├ę na firmv├ęri CyanogenMod 11.

BlissPop prin├í┼ía mno┼żstvo skvel├Żch funkci├ş vr├ítane ot├í─Źania uzamknutej obrazovky, prisp├┤sobenia farby textu uzamknutej obrazovky, prisp├┤sobenia z├ísuvky upozornen├ş, prisp├┤sobenia r├Żchlych nastaven├ş, prisp├┤sobenia naviga─Źnej li┼íty, Halo, upozornen├ş Heads Up, rekord├ęra obrazovky, ovl├ídania kol├í─Źa, udalost├ş otrasov a re┼żimu ┼íetri─Źa bat├ęrie.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Vo─żba t├ęmy CyanogenMod 11 Re┼żim akt├şvneho displeja OmniSwitch akt├şvny displej

Stiahni teraz

2. Blitz Rom

bleskov├Ż

─Äal┼íou skvelou ROM dostupnou pre OnePlus One je Blitz ROM, ktorej cie─żom je prinies┼ą r├Żchlos┼ą a plynulos┼ą.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Nova launcher Build.prop vylepšuje Init.d vylepšuje

Stiahni teraz

3. crDroid ROM

crdroid

crDroid je jedn├Żm z najzn├ímej┼í├şch vlastn├Żch ROM, ktor├ę n├íjdete pre r├┤zne Android smartphones a zameriava sa na poskytovanie v├Ą─Ź┼íieho v├Żkonu a spo─żahlivosti pou┼ż├şvate─żom.

Prin├í┼ía nieko─żko skvel├Żch funkci├ş, ako je pokro─Źil├í ponuka re┼ítartu, profily CyanogenMod, ochrana osobn├Żch ├║dajov, r├Żchle vymazanie sn├şmok obrazovky a ovl├ídanie jasu stavov├ęho riadka.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Filtrovanie upozornen├ş na spam Podpora pre ─Źierny zoznam hovorov Roz┼í├şren├ę funkcie pre kl├ívesnicu

Stiahni teraz

4. ROM PAC-man

pac-man

Ak h─żad├íte vlastn├║ ROM, ktor├í prin├í┼ía najlep┼íie funkcie z r├┤znych firmv├ęrov, potom je PAC-man ROM ide├ílnou vo─żbou. Toto je ROM typu All-in-One a prin├í┼ía vylep┼íenia a funkcie niektor├Żch z najpopul├írnej┼í├şch firmv├ęrov.

PAC-man ROM prin├í┼ía Halo, pl├ívaj├║ce okno, gest├í kdeko─żvek, pokro─Źil├ę mo┼żnosti kl├ívesnice, upozornenia na uzamknut├║ obrazovku, preh─żadn├║ obrazovku, t├ęmy CyanogenMod, panel bat├ęrie, indik├ítor r├Żchlosti siete, Slim Heads Up, prisp├┤sobenie naviga─Źnej li┼íty, OmniSwitch a konzolu PAC.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Ochrana osobn├Żch ├║dajov RAM bar V├Żkon PAC Slim Pie

Stiahni teraz

5. ROM CyanHacker

kyanhacker

CyanHacker je skvel├í vlastn├í ROM, ktor├í je zalo┼żen├í na sl├ívnom firmv├ęri LiquidSmooth. CyanHacker sa zameriava na poskytovanie r├Żchlosti a stability pou┼ż├şvate─żom spolu s mnoh├Żmi skvel├Żmi funkciami.

Medzi funkcie programu CyanHacker patria prisp├┤sobenia naviga─Źnej li┼íty, aplik├ície CyanHacker, prisp├┤sobenia obrazovky uzamknutia, akt├şvny displej, Halo, Heads Up, re┼żim jazdy, upozornenia na uzamknutej obrazovke, engine t├ęm, ├║pravy Viper4Android a stavovej li┼íty.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Re┼żim ┼íetri─Źa bat├ęrie Gestami kdeko─żvek Pie

Stiahni teraz

6. ROM BenczeOS

bos

─Äal┼íou skvelou ROM pre OnePlus One je BenczeOS ROM, ktor├í prin├í┼ía mnoho skvel├Żch funkci├ş, ako napr├şklad animovan├Ż panel s upozorneniami, re┼żim 3 -min├║tovej bat├ęrie a OmniSwitch.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Re┼żim plynul├ęho pos├║vania Vlastn├í bootovacia anim├ícia Bo─Źn├Ż panel s viacer├Żmi oknami

Stiahni teraz

7. ┼ápinav├ę jednoro┼żce ROM

┼ípinav├ę jednoro┼żce

Dirty Unicorns je dobre zn├íma vlastn├í ROM, ktor├í je k dispoz├şcii pre mnoho zariaden├ş s Androidom, a toto je neofici├ílna zostava pre OnePlus One.

Prin├í┼ía r├┤zne funkcie, ako napr├şklad pohlcuj├║ci re┼żim, prisp├┤sobite─żn├ę r├Żchle nastavenia, mo┼żnosti naviga─Źnej li┼íty, vylep┼íen├ş Init.d, akt├şvny displej, anim├ície ListView a r├Żchly k├┤┼í na sn├şmky obrazovky.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Gesto kdeko─żvek Vlastn├ę syst├ęmov├ę anim├ície Re┼żim jazdy OmniSwitch

Stiahni teraz

8. ROM DarkoBass PSD

darkobass

─Äal┼íou ├║┼żasnou vlastnou ROM pre OnePlus One je DarkoBass PSD ROM, ktor├í prin├í┼ía v┼íetky funkcie z ob─ż├║ben├ęho firmv├ęru Paranoid Android.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Nastavenia tmav├Ż materi├íl mot├şv Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti re┼ítartu Ovl├ídanie jasu stavov├ęho riadka

Stiahni teraz

9. Alphaflight ROM

alfaflight

Na z├íklade najnov┼íieho zdroja CyanogenMod 12 je Alphaflight ROM tie┼ż skvelou vlastnou ROM, ktor├í prin├í┼ía r├┤zne skvel├ę funkcie.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Vylep┼íen├ş Dalviku Build.prop vylep┼íuje skript V6 SuperCharger

Stiahni teraz

10. LiquidSmooth ROM

LiquidSmooth

LiquidSmooth je posledn├í ROM v tomto zozname a je to dobre zn├íma vlastn├í ROM, ktor├║ n├íjdete v mnoh├Żch syst├ęmoch Android. smartphones. Ak h─żad├íte ─żahk├Ż firmv├ęr a z├írove┼ł chcete ve─ża skvel├Żch funkci├ş, potom je LiquidSmooth tou spr├ívnou vo─żbou.

Je zalo┼żen├Ż na SlimROM a Android Open Source Project a zameriava sa na zabezpe─Źenie plynulosti, r├Żchlosti a stability. Medzi funkcie syst├ęmu LiquidSmooth ROM patria Tich├ę hodiny, Slim Pie, inteligentn├ę s┼ąahovanie, ┼ít├ştok vlastn├ęho oper├ítora, ┼ít├şhle najnov┼íie s├║bory, anim├ície ListView a r├Żchle odomknutie.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Ochrana osobn├Żch ├║dajov Pripomienka ozn├ímenia Glowpad pochode┼ł

Stiahni teraz

K dispoz├şcii je tie┼ż nov├í verzia LiquidSmooth zalo┼żen├í na syst├ęme Android Lollipop, ale m├┤┼żete v nej narazi┼ą na nieko─żko ch├Żb. M├┤┼żete si ho tie┼ż stiahnu┼ą ni┼ż┼íie.

Stiahni teraz

Záver

OnePlus odviedol skvel├║ pr├ícu so svojim prv├Żm smartf├│nom s Androidom a napriek tomu, ┼że telef├│n prin├í┼ía ┼ípi─Źkov├Ż softv├ęr a hardv├ęr, m├┤┼żete e┼íte viac zv├Ż┼íi┼ą produktivitu svojho zariadenia in┼ítal├íciou vlastnej pam├Ąte ROM.

Uistite sa, ┼że budete postupova┼ą pod─ża vy┼í┼íie uveden├Żch tipov a flash disk ROM, ktor├Ż najlep┼íie vyhovuje va┼íim potreb├ím. Nev├íhajte a po┼ílite ak├ęko─żvek ot├ízky do ni┼ż┼íie uvedenej oblasti koment├írov a dajte n├ím vedie┼ą aj o va┼íich ob─ż├║ben├Żch vlastn├Żch ROM pre OnePlus One.