10 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre HTC One Max: Prisp├┤sobenie je kr├í─żom

HTC One Max je jedn├Żm z najlep┼í├şch Androidov smartphones pr├íve teraz, najm├Ą pokia─ż ide o v├Żdr┼ż bat├ęrie. Napriek tomu, ┼że telef├│n pon├║ka p├┤sobiv├Ż hardv├ęr a softv├ęr, m├┤┼żete svoj HTC One Max urobi┼ą e┼íte ├║┼żasnej┼í├şm, ak na┼ł vlo┼ż├şte vlastn├║ ROM.

Po dlh┼íom pou┼ż├şvan├ş telef├│nu sa pou┼ż├şvatelia unavia t├Żm ist├Żm star├Żm rozhran├şm a ak h─żad├íte na svojom HTC One Max nie─Źo jedine─Źn├ę alebo sa chcete vr├íti┼ą k pocitu, ┼że ho pou┼ż├şvate ├║plne prv├Żkr├ít, potom ur─Źite by ste mali zv├í┼żi┼ą vlastn├ę ROM.

Existuje ve─ża skvel├Żch vlastn├Żch ROM pre HTC One Max a v zozname ni┼ż┼íie n├íjdete desa┼ą najlep┼í├şch ROM. Tento zoznam predstavuje m├┤j vlastn├Ż poh─żad, tak┼że m├┤┼żu existova┼ą ur─Źit├ş pou┼ż├şvatelia, ktor├ş by uprednostnili in├ę pam├Ąte ROM, ktor├ę v tomto zozname nie s├║.

Pre─Źo by ste mali na svojom HTC One Max flashova┼ą vlastn├║ ROM?

Preto┼że HTC One Max je u┼ż skvel├Ż smartphone, mo┼żno si kladiete ot├ízku, ─Źi by ste si mali prejs┼ą v┼íetk├Żmi ┼ąa┼żkos┼ąami len pri in┼ítal├ícii vlastnej pam├Ąte ROM. Tu s├║ d├┤vody, pre─Źo in┼ítal├ícia vlastnej pam├Ąte ROM stoj├ş za v┼íetky tie probl├ęmy.

Vylep┼íite vyu┼żitie bat├ęrie. Preto┼że HTC One Max m├í vynikaj├║cu v├Żdr┼ż bat├ęrie, mo┼żno si mysl├şte, ┼że ho u┼ż nem├┤┼żete nijako ─Ćalej zvy┼íova┼ą. Mnoho vlastn├Żch ROM obsahuje optimaliz├íciu bat├ęrie a ┼żivotnos┼ą bat├ęrie v├í┼ího telef├│nu by sa mala e┼íte zlep┼íi┼ą. Vylep┼íite v├Żkon svojho HTC One Max. ROM m├┤┼żu tie┼ż robi┼ą smartphones r├Żchlej┼íie s vylep┼íen├şm v├Żkonu a r├Żchlosti a v├í┼í telef├│n by mal p├┤sobi┼ą r├Żchlej┼íie. Z├şskajte ve─ża nov├Żch funkci├ş. Vlastn├Ż firmv├ęr tie┼ż pon├║ka r├┤zne nov├ę aplik├ície a funkcie a m├┤┼żete si ich u┼ż├şva┼ą vo svojom zariaden├ş HTC One Max. Nakoniec z├şskate in├Ż dizajn a rozhranie. Aj ke─Ć niektor├ę pam├Ąte ROM vyzeraj├║ podobne ako ┼ítandardn├Ż firmv├ęr, in├ę vlastn├ę pam├Ąte ROM prin├í┼íaj├║ ├║plne nov├ę rozhranie, ktor├ę poskytuje pou┼ż├şvate─żom nov├Ż z├í┼żitok.

Tipy pred inštaláciou vlastnej ROM na HTC One Max

In┼ítal├ícia vlastn├Żch ROM je riskantn├Ż postup, a ak nie je vykonan├Ż spr├ívne, m├┤┼że po┼íkodi┼ą v├í┼í HTC One Max. Pred in┼ítal├íciou akejko─żvek vlastnej pam├Ąte ROM budete musie┼ą rootova┼ą telef├│n.

T├Żmto sa zru┼í├ş z├íruka v├Żrobcu, tak┼że by ste to mali robi┼ą iba na vlastn├║ zodpovednos┼ą. Pred in┼ítal├íciou ─żubovo─żnej vlastnej pam├Ąte ROM do telef├│nu HTC One Max postupujte pod─ża t├Żchto tipov.

Ke─Ć┼że ├║daje v├í┼ího HTC One Max bud├║ odstr├ínen├ę, mali by ste si vytvori┼ą ├║pln├║ z├ílohu telef├│nu. M├┤┼żete si tie┼ż prezrie┼ą n├í┼í zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş na z├ílohovanie syst├ęmu Android. Uistite sa, ┼że je v├í┼í HTC One Max nabit├Ż najmenej 70%. Postupujte pod─ża pokynov od v├Żvoj├íra pam├Ąte ROM. Pokyny si m├┤┼żete pozrie┼ą vo vl├íkne XDA pam├Ąte ROM. Ak nebudete spr├ívne postupova┼ą pod─ża pokynov, m├┤┼żete skon─Źi┼ą t├Żm, ┼że si HTC One Max zamurujete. Uistite sa, ┼że flashujete ROM, ktor├í je k dispoz├şcii pre v├í┼í variant HTC One Max. Blikanie pam├Ąte ROM, ktor├í nie je pre v├í┼í variant, m├┤┼że po┼íkodi┼ą v├í┼í telef├│n.

1. Adrenal├şnov├í ROM

adrenal├şn

Na z├íklade verzie syst├ęmu Android 4.4.2 a predstavova┼ą Sense 6.0, Adrenaline je skvel├í vlastn├í ROM dostupn├í pre HTC One Max, ktor├í je v├Żrazne deblokovan├í.

Prin├í┼ía mno┼żstvo skvel├Żch funkci├ş, ako napr├şklad r├Żchlej┼íie opakovanie ne├║spe┼ín├Żch SMS, vlastn├║ tapetu, vlastn├ę z├ílo┼żky, pos├║va─Ź jasu, ikony vlastn├ęho stavov├ęho riadka, odstra┼łova─Ź oneskorenia sn├şmky obrazovky a pokro─Źil├║ ponuku nap├íjania.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Nahr├íva─Ź obrazovky Android L Heads Up Video Tmav├Ż mot├şv

Stiahni teraz

2. ROM Candy5

cukr├şk 5

─Äal┼íou skvelou ROM dostupnou pre HTC One Max je ROM Candy5 a je zalo┼żen├í na firmv├ęri CyanogenMod. Cie─żom ROM je poskytn├║┼ą pou┼ż├şvate─żom nov├ę funkcie a prisp├┤sobite─żnos┼ą.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Vizu├ílne vylep┼íenia Candy rozhranie 360 ÔÇőÔÇőstup┼łov├ę ot├í─Źanie displeja

Stiahni teraz

3. ROM ViperMax

vipermax

ViperMax, vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou Team Venom, je ├║┼żasn├í vlastn├í ROM, ktor├í je zalo┼żen├í na verzii Androidu 4.3 a prin├í┼ía in┼ítal├ítor ar├│my. Obsahuje vylep┼íenia Venom, kol├í─Ź a rozbo─Źova─Ź Venom a n├ístroj Venom na spr├ívu s├║borov.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Venom CPU manager N├ístroj na in┼ítal├íciu bal├ş─Źka Venom s tematikou Venom Spr├ívca tla─Źidiel Venom

Stiahni teraz

4. ROM Demon Dust

d├ęmonick├Ż prach

Ak h─żad├íte ROM, ktor├í kombinuje niektor├ę funkcie z Android KitKat a Android Lollipop, potom je Demon Dust ROM tou najlep┼íou vo─żbou.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Kl├ívesnica Android L Deblokovan├í ┼ítyri r├┤zne t├ęmy

Stiahni teraz

5. ROM NuSenseSIX

NuSenseSIX

NuSenseSIX ROM prin├í┼ía 5├Ś6 mo┼żnos┼ą z├ísuvky na aplik├íciu, re┼żim extr├ęmnej ├║spory energie a ┼ítyri predvolen├ę farebn├ę mot├şvy HTC.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Meni─Ź p├şsma BusyBox Z├ílohovanie HTC

Stiahni teraz

6. ROM PAC-man

pac-man

Jeden z najzn├ímej┼í├şch vlastn├Żch ROM dostupn├Żch pre mnoho Androidov smartphones je ROM PAC-man a je to perfektn├í vo─żba, ak h─żad├íte z├şska┼ą najlep┼íie funkcie z niektor├Żch najlep┼í├şch vlastn├Żch firmv├ęrov v jednej ROM.

PAC-man ROM prin├í┼ía po─Źasie AOKP, Appbar, roz┼í├şren├ę mo┼żnosti kl├ívesnice, pl├ívaj├║ce okno, gesto kdeko─żvek, t├ęmy CyanogenMod, Halo, upozornenia na uzamknut├║ obrazovku, prezretie uzamknutej obrazovky, v├Żkon PAC, konzolu PAC, ochranu s├║kromia, indik├ítor r├Żchlosti siete a OmniSwitch.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Slim Pie Slim Heads Up prispôsobenia oznamovacej zásuvky

Stiahni teraz

7. crDroid ROM

crdroid

crDroid je ─Ćal┼íia skvel├í vlastn├í ROM dostupn├í pre HTC One Max a je zalo┼żen├í na CyanogenMod.

crDroid prin├í┼ía r├┤zne skvel├ę funkcie vr├ítane dynamick├Żch syst├ęmov├Żch panelov, SlimKat Heads Up, Halo, Peek, r├Żchleho ko┼ía obrazovky, vzn├í┼íadla, li┼íty RAM, rekord├ęra obrazovky, blokovania prebudenia a mo┼żnosti ot├í─Źania uzamknutej obrazovky.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Gest├í kdeko─żvek, obrazovka uzamknutia gestom Pripomenutie upozornenia Inteligentn├ę potiahnutie nadol

Stiahni teraz

8. AOSB ROM

aosb

Android Open Source BAM alebo AOSB zalo┼żen├Ż na CyanogenMod prin├í┼ía r├┤zne funkcie od niektor├Żch z najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM ROM pre Android.

Obsahuje anim├íciu ListView, podporu OTA, pos├║van├║ anim├íciu, anim├íciu kl├ívesnice, OmniSwitch, odmietnutie/stlmenie telef├│nnych hovorov oto─Źen├şm, re┼żim jazdy, obrazovku uzamknutia gestami, vlastn├Ż ┼ít├ştok oper├ítora, nahr├ívanie videa na obrazovke, pokro─Źil├Ż panel bat├ęrie, Halo a bo─Źn├Ż panel aplik├ície.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Ochrana osobn├Żch ├║dajov Tich├ę hodiny Vzn├í┼ía┼ą sa

Stiahni teraz

9. LiquidSmooth ROM

tekut├Ż hladk├Ż

Jeden z naj─żah┼í├şch vlastn├Żch ROM, ktor├ę n├íjdete pre Android smartphones je LiquidSmooth ROM a ak h─żad├íte ─żahk├Ż firmv├ęr, ale z├írove┼ł chcete ve─ża skvel├Żch funkci├ş, je to pravdepodobne ide├ílna vo─żba.

Je zalo┼żen├Ż na Android Open Source Project a poskytuje pou┼ż├şvate─żom stabilitu, plynulos┼ą a r├Żchlos┼ą. ROM obsahuje upozornenia na uzamknutej obrazovke, Halo, Active Display, vlastn├ę ovl├ídanie anim├ície a ochranu s├║kromia.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Hover Heads Up RAM bar Mot├şv t├ęmy CyanogenMod

Stiahni teraz

10. BeanStalk ROM

stonka fazule

BeanStalk je ─Ćal┼íia ├║┼żasn├í vlastn├í ROM, ktor├í je zalo┼żen├í na firmv├ęri CyanogenMod a zameriava sa na r├Żchlos┼ą, prisp├┤sobite─żnos┼ą a stabilitu. Prin├í┼ía r├┤zne skvel├ę funkcie, ako je ot├í─Źanie uzamknutej obrazovky, tapety BeanStalk, vlastn├Ż ┼ít├ştok oper├ítora a prisp├┤sobite─żn├Ż najnov┼í├ş panel RAM.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Prisp├┤sobite─żn├í naviga─Źn├í li┼íta Sp├║┼í┼ąacia anim├ícia BeanStalk Prisp├┤sobite─żn├í farba textu uzamknutej obrazovky R├┤zne mo┼żnosti pozadia uzamknutej obrazovky

Stiahni teraz

Záver

HTC One Max je jedn├Żm z najlep┼í├şch Androidov smartphones pokia─ż ide o ┼żivotnos┼ą bat├ęrie, a ak si do nej nain┼ítalujete vlastn├║ pam├Ą┼ą ROM, budete ju m├┤c┼ą vyu┼żi┼ą na ove─ża ├║┼żasnej┼íie veci.

Nielen┼że z├şskate mno┼żstvo nov├Żch funkci├ş a in├ęho rozhrania, ale v├í┼í HTC One Max bude tie┼ż r├Żchlej┼íie reagova┼ą. Blikanie vlastnej pam├Ąte ROM je najlep┼í├ş sp├┤sob, ako zv├Ż┼íi┼ą produktivitu telef├│nu.

Dbajte na to, aby ste spr├ívne dodr┼żali v┼íetky tipy a nain┼ítalovali ste si ROM, ktor├Ż najviac vyhovuje va┼íim po┼żiadavk├ím. Nev├íhajte n├ím polo┼żi┼ą ak├ęko─żvek ot├ízky do ni┼ż┼íie uvedenej oblasti koment├írov a dajte n├ím vedie┼ą o va┼íich ob─ż├║ben├Żch vlastn├Żch ROM pre HTC One Max.