10 najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre HTC One M8 na odomknutie funkci├ş

HTC One M8 je jedn├Żm z pr├ęmiov├Żch Androidov smartphones v s├║─Źasnej dobe k dispoz├şcii a bol som ohromen├Ż t├Żm, ─Źo HTC v posledn├Żch rokoch urobilo s ich pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm.

Ak v├ís pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie nezaujalo alebo si mysl├şte, ┼że HTC One M8 nem├í ur─Źit├ę funkcie, mali by ste zv├í┼żi┼ą in┼ítal├íciu vlastnej pam├Ąte ROM, aby ste tieto medzery vyplnili.

Ak ste u┼ż rootovali svoj HTC One M8, potom m├┤┼żete ├şs┼ą. Aj ke─Ć m├íte radi svoj HTC One M8 tak├Ż, ak├Ż je, st├íle m├┤┼żete zlep┼íi┼ą celkov├Ż v├Żkon telef├│nu in┼ítal├íciou vlastnej pam├Ąte ROM.

V tomto pr├şspevku sa dozviete o desiatich najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM, ktor├ę s├║ moment├ílne k dispoz├şcii pre HTC One M8. K dispoz├şcii s├║ aj ─Ćal┼íie pam├Ąte ROM a niektor├ş pou┼ż├şvatelia ich m├┤┼żu uprednostni┼ą pred vlastn├Żmi kartami ROM pre HTC One M8 v zozname ni┼ż┼íie.

Ak ste v┼íak s in┼ítal├íciou ROM nov├ş, zoznam v zozname ni┼ż┼íie v├ím vyh─żad├ívanie o nie─Źo zjednodu┼í├ş.

Pre─Źo by ste si mali do telef├│nu HTC One M8 nain┼ítalova┼ą vlastn├║ ROM?

Preto┼że in┼ítal├ícia vlastnej pam├Ąte ROM je riskantn├Ż proces, mo┼żno sa p├Żtate, ─Źi stoj├ş za to prejs┼ą si v┼íetky tie probl├ęmy. Ak si nie ste ist├ş, ─Źi je in┼ítal├ícia vlastnej pam├Ąte ROM m├║dra, zv├í┼żte nasleduj├║ce d├┤vody.

Pri pou┼ż├şvan├ş telef├│nu budete c├şti┼ą nie─Źo in├ę. Ve─ża vlastn├Żch ROM prin├í┼ía in├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a ak h─żad├íte nie─Źo in├ę, potom m├┤┼że by┼ą pr├íve potrebn├í vlastn├í ROM. ┼ápi─Źkov├í v├Żdr┼ż bat├ęrie. Vlastn├ę pam├Ąte ROM v├ím prines├║ viac energie z telef├│nu a ak v telef├│ne radi sledujete filmy a hry HD, in┼ítal├ícia vlastnej pam├Ąte ROM je m├║dra vec. Nov├ę aplik├ície a funkcie. Mnoho vlastn├Żch ROM tie┼ż prin├í┼ía mno┼żstvo nov├Żch funkci├ş a aplik├íci├ş, ktor├ę si m├┤┼żete vo svojom HTC One M8 u┼żi┼ą. Vylep┼íen├Ż v├Żkon. Napriek tomu, ┼że je HTC One M8 pomerne r├Żchly, m├┤┼żete si ho nain┼ítalova┼ą r├Żchlej┼íie a r├Żchlej┼íie a nain┼ítalova┼ą si vlastn├║ ROM.

Tipy pred in┼ítal├íciou pam├Ąte ROM

Pred in┼ítal├íciou ktor├ęhoko─żvek z ni┼ż┼íie uveden├Żch ROM budete potrebova┼ą root pr├şstup k svojmu HTC One M8. Ak sa chcete o rootovan├ş dozvedie┼ą viac, pre─Ź├ştajte si n├í┼ího sprievodcu. In┼ítal├ícia vlastn├Żch pam├Ąt├ş ROM je dos┼ą riskantn├í a zru┼í├ş va┼íu z├íruku.

Uistite sa, ┼że in┼ítalujete vlastn├ę pam├Ąte ROM na vlastn├║ zodpovednos┼ą. Postupujte tie┼ż pod─ża t├Żchto pokynov:

Nabite svoj HTC One M8 najmenej 70%. Uistite sa, ┼że ste nain┼ítalovali ROM, ktor├í je k dispoz├şcii pre v├í┼í variant HTC One M8. Ak nain┼ítalujete pam├Ą┼ą ROM, ktor├í je ur─Źen├í pre in├Ż variant, telef├│n by ste mohli zamurova┼ą. Z├ílohujte v┼íetky s├║bory v telef├│ne, preto┼że v┼íetko bude odstr├ínen├ę. M├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą n├í┼í zoznam desiatich najlep┼í├şch z├ílohovac├şch aplik├íci├ş pre Android. Postupujte pod─ża v┼íetk├Żch pokynov od v├Żvoj├íra. Pokyny ┼ípecifick├ę pre v├Żvoj├írov n├íjdete vo vl├íkne XDA pam├Ąte ROM, ktor├║ in┼ítalujete. Uistite sa, ┼że ste si pre─Ź├ştali v┼íetky pokyny, preto┼że by ste mohli HTC One M8 pokazi┼ą, ak nie s├║ spr├ívne dodr┼żan├ę.

1. Android Revolution HD ROM pre HTC One M8

androidová revolúcia

Jednou z najob─ż├║benej┼í├şch vlastn├Żch ROM, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre r├┤zne zariadenia s Androidom, je Android Revolution HD ROM. Ak h─żad├íte ROM, ktor├Ż je stabiln├Ż, r├Żchly, plynul├Ż, vyzer├í takmer ako na sklade a poskytuje skvel├║ podporu, potom je t├íto ROM pravdepodobne tou spr├ívnou vo─żbou.

Je zalo┼żen├Ż na syst├ęme Android 4.4.4 Firmware KitKat je v z├ísade vylep┼íenou verziou skladovej pam├Ąte HTC One M8 ROM. ROM je dod├ívan├Ż s HTC Sense 6.0, Optimaliz├ícia pam├Ąte RAM, r├┤zne vylep┼íenia, optimaliz├ícia r├Żchlosti a podpora OpenVPN.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Ve─żk├í v├Żdr┼ż bat├ęrie Odstr├ínen├Ż bloatware Vylep┼íen├í spr├íva virtu├ílnej pam├Ąte

Stiahni teraz

2. SinLessROM

sinlessrom

─Äal┼íou skvelou vlastnou ROM HTC One M8 je SinLessROM a je to stabiln├í ROM, ktorej cie─żom je poskytova┼ą vysok├Ż v├Żkon a s├║─Źasne zlep┼íova┼ą v├Żdr┼ż bat├ęrie. Prin├í┼ía r├┤zne nov├ę funkcie vr├ítane vylep┼íen├ş syst├ęmu, vylep┼íen├ş build.prop a zvukov├Żch vylep┼íen├ş.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Vylep┼íenia v├Żkonu Vylep┼íenia optimaliz├ície pam├Ąte RAM Skvel├í v├Żdr┼ż bat├ęrie

Stiahni teraz

3. SkyDragon ROM

skydragon

SkyDragon je vlastn├í ROM, ktor├í prin├í┼ía v HTC One M8 r├Żchlos┼ą, plynulos┼ą a vynikaj├║cu v├Żdr┼ż bat├ęrie. Je zalo┼żen├Ż na syst├ęme Android 4.4.4 a je vybaven├Ż HTC Sense 6.0. Prin├í┼ía bootovaciu anim├íciu SkyDragon, aktualizovan├ę aplik├ície Sense, zvukov├Ż re┼żim HK, kl├ívesnicu Android L a vstavan├║ OpenVPN.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Optimaliz├ície r├Żchlosti Optimaliz├ície bat├ęrie Ovl├ídanie kol├í─Źa

Stiahni teraz

4. ROM ViperOneM8

viperonem8

ViperOneM8 ROM, vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou Team Venom, je ─Ćal┼íou ├║┼żasnou vlastnou ROM dostupnou pre HTC One M8. ROM je zalo┼żen├Ż na verzii Android 4.4.4 a je kompatibiln├Ż s Android RunTime.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Venom Pie Venom dolad├ş tematiku Venoma

Stiahni teraz

5. Vlo┼żte ROM ROM

vlo┼żi┼ącoin

ROM InsertCoin obsahuje HTC Sense 6.0 a je kompatibiln├Ż s Android RunTime. Cie─żom ROM je poskytn├║┼ą stabiln├Ż, plynul├Ż a bezprobl├ęmov├Ż z├í┼żitok z telef├│nu HTC One M8.

ROM prináša vylepšenia ramdisku, InsertCoin Market, InsertCoin Kontrol, InsertCoin Themes, InsertCoin Battery packs, InsertCoin Zip flasher, InsertCoin PerApp Color a InsertCoin on the air updates.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Vylep┼íen├í ┼żivotnos┼ą bat├ęrie Ponuka roz┼í├şren├ęho nap├íjania Vylep┼íenia pam├Ąte

Stiahni teraz

6. ROM EHNDROIX V

ehndroix v

Na z├íklade firmv├ęru CyanogenMod 11 je EHNDROIX V ROM jednou z najob─ż├║benej┼í├şch vlastn├Żch ROM dostupn├Żch pre nieko─żko zariaden├ş s Androidom. ROM bol vysoko prisp├┤soben├Ż a boli upraven├ę aj tie najmen┼íie detaily.

ROM prin├í┼ía skuto─Źne plynul├ę rozhranie a z├írove┼ł poskytuje skvel├║ v├Żdr┼ż bat├ęrie. Prin├í┼ía tie┼ż ve─ża nov├Żch funkci├ş, vr├ítane Heads Up, Nova launcher, engine t├ęm, upozornen├ş na uzamknut├║ obrazovku DashClock, prisp├┤sobite─żn├ęho panela r├Żchlych nastaven├ş a tapiet Ehndroix.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Aplik├ícia na odosielanie spr├ív Ehndroix Nov├ę vyzv├í┼łacie t├│ny, t├│ny bud├şka a zvuky upozornen├ş Vylep┼íenia v├Żkonu a bat├ęrie

Stiahni teraz

7. ROM MaximusHD

maximushd

ROM MaximusHD ROM je zalo┼żen├Ż na syst├ęme Android 4.4.4 a je dod├ívan├Ż s HTC Sense 6.0. ROM je stabiln├Ż a jeho cie─żom je zv├Ż┼íi┼ą r├Żchlos┼ą a poskytn├║┼ą vynikaj├║cu v├Żdr┼ż bat├ęrie. Prin├í┼ía aj bezdr├┤tov├ę aktualiz├ície.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Vylep┼íenia v├Żkonu Skvel├í ┼żivotnos┼ą bat├ęrie Po─Źiato─Źn├í podporaStiahni teraz

8. OBNOVI┼Ą ROM

renovova┼ą

Zalo┼żen├ę na Androide 4.4.3, RENOVATE ROM je dod├ívan├Ż aj s HTC Sense 6.0 a prin├í┼ía nieko─żko nov├Żch funkci├ş vr├ítane roz┼í├şrenej ponuky nap├íjania, roz┼í├şrenej ponuky domovskej obrazovky, uzamknutej obrazovky AOSP a anim├ície CRT.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Pie Init.d podpora Vylep┼íen├Ż v├Żkon Skvel├í v├Żdr┼ż bat├ęrie

Stiahni teraz

9. crDroid ROM

crdroid

crDroid ROM je zalo┼żen├Ż na firmv├ęri CyanogenMod a prin├í┼ía na HTC One M8 nieko─żko skvel├Żch funkci├ş, ako s├║ dynamick├ę syst├ęmov├ę li┼íty, verzia Heads Up SlimKat, Hover a r├Żchly k├┤┼í na sn├şmky obrazovky.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Li┼íta RAM RAM uzamknut├í obrazovka Prevr├íten├şm stlm├şte/odmietnete telef├│nne hovory

Stiahni teraz

10. ROM CyanHacker

kyanhacker

CyanHacker je popul├írna vlastn├í ROM, ktor├í je zalo┼żen├í na firmv├ęri LiquidSmooth. ROM sa zameriava na zabezpe─Źenie stability, r├Żchlosti a mnoh├Żch nov├Żch funkci├ş.

Prin├í┼ía prisp├┤sobenie uzamknutej obrazovky, OmniSwitch, Slim recent, aplik├ície CyanHacker, meni─Ź DPI, Halo, re┼żim jazdy, akt├şvny displej, Heads Up a upozornenia na uzamknutie obrazovky.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Prisp├┤sobenia stavov├ęho riadka Motor t├ęmy Viper4Android Re┼żim ┼íetri─Źa bat├ęrie

Stiahni teraz

Záver

Ak ste nikdy nenain┼ítalovali vlastn├║ ROM na ┼żiadne zo svojich zariaden├ş s Androidom, potom by som v├ím odporu─Źil nain┼ítalova┼ą ROM na HTC One M8, preto┼że je k dispoz├şcii nieko─żko skvel├Żch mo┼żnost├ş.

─îi u┼ż chcete zlep┼íi┼ą v├Żkon a v├Żdr┼ż bat├ęrie svojho telef├│nu HTC One M8 alebo chcete nov├ę funkcie, z vy┼í┼íie uveden├ęho zoznamu si m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą vlastn├║ ROM, ktor├í najlep┼íie vyhovuje va┼íim preferenci├ím.

Bez oh─żadu na to, ak├║ ROM sa rozhodnete nain┼ítalova┼ą, uistite sa, ┼że budete spr├ívne dodr┼żiava┼ą v┼íetky pokyny z vl├íkna XDA a nev├íhajte n├ím nap├şsa┼ą ak├ęko─żvek ot├ízky ni┼ż┼íie. Tie┼ż n├ím dajte vedie┼ą o va┼íich ob─ż├║ben├Żch vlastn├Żch ROMoch pre HTC One M8.