10 najlepších vlastných ROM pre HTC One, aby ste získali úžasné zážitky

Ste unavení z používateľského rozhrania svojho HTC One a hľadáte niečo čerstvé? Chcete zlepšiť výkon svojho HTC One? Ak ste odpovedali áno, inštalácia jednej z vlastných ROM pre HTC One môže byť to, čo potrebujete. Ak ste vlastný ROM ešte nepoužívali, potom vás určite prekvapí, čo môže väčšina týchto vlastných ROM ponúknuť. Od vylepšenia batérie a výkonu až po prispôsobenie rozhrania budete po inštalácii vlastnej pamäte ROM cítiť, že máte úplne nový telefón. Ak hľadáte nové prostredie, pokračujte v čítaní a zistite o najlepších vlastných ROM, ktoré sú k dispozícii pre HTC One. Vytvoril som zoznam desiatich najlepších vlastných ROM, ktoré si myslím, že si teraz môžete stiahnuť.

Od vylepšenia batérie a výkonu až po prispôsobenie rozhrania budete po inštalácii vlastnej pamäte ROM cítiť, že máte úplne nový telefón. Ak hľadáte nové prostredie, pokračujte v čítaní a zistite o najlepších vlastných ROM, ktoré sú k dispozícii pre HTC One. Vytvoril som zoznam desiatich najlepších vlastných ROM, ktoré si podľa mňa môžete práve teraz stiahnuť.

Prečo si do telefónu HTC One nainštalovať vlastnú ROM?

Ak máte pochybnosti, či by ste si mali nainštalovať vlastnú ROM, zvážte tieto faktory.

Zlepšite rýchlosť a výkon svojho telefónu. Väčšina vlastných ROM umožňuje, aby boli telefóny plynulejšie a pohotovejšie. Predĺžte výdrž batérie. Vylepšenia batérie v niektorých vlastných ROM môžu skutočne výrazne predĺžiť životnosť batérie. Zmenené používateľské rozhranie. Niektoré vlastné pamäte ROM prinášajú úplne nové používateľské rozhranie a pri používaní telefónu budete určite cítiť niečo iné. Veľa nových funkcií. Budete si môcť vychutnať všetky ďalšie funkcie, ktoré vlastné pamäte ROM obsahujú, vrátane aplikácií a prispôsobení.

Predpoklady

Pred inštaláciou vlastnej pamäte ROM je potrebné pamätať na niekoľko vecí:

Uistite sa, že je váš HTC One rootovaný. Ak ste profesionálom v rootovaní zariadení Android a inštalácii vlastných ROM, pravdepodobne nebudete mať žiadne problémy. Ak nie je inštalácia vykonaná správne, inštalácia vlastnej pamäte ROM môže poškodiť váš telefón, preto postupujte podľa všetkých pokynov pre vývojárov.
Uistite sa, že si stiahnete ROM pre svoj variant HTC One. Ak sa pokúsite nainštalovať ROM, ktorá nie je vyvinutá pre váš variant, je pravdepodobné, že nakoniec svoj telefón zamurujete.
Vytvorte zálohu všetkých dôležitých súborov buď pomocou funkcie zálohovania telefónu, alebo prostredníctvom aplikácie na zálohovanie tretej strany z Obchodu Google Play. Môžete si prečítať náš zoznam desiatich najlepších zálohovacích aplikácií pre Android.
Uistite sa, že je váš telefón nabitý najmenej na 70% pred inštaláciou ktorejkoľvek z ROM uvedených nižšie.

1. Android Revolution HD ROM

androidová revolúcia

Jednou z mojich obľúbených ROM pre HTC One je Android Revolution HD. Táto konkrétna ROM je veľmi obľúbená vo viacerých zariadeniach s Androidom, vrátane Samsungu Galaxy S3. Najlepšie na tejto ROM je, že nestratíte žiadne z existujúcich funkcií telefónu, pretože ROM sa zameriava na udržanie rozhrania takmer na sklade.

Okrem toho je ROM oveľa rýchlejšia, plynulejšia a stabilnejšia. Ak nechcete úplne iné rozhranie, ale chcete aj vylepšenie výkonu, potom je Android Revolution HD určite najlepšia voľba.

Pozoruhodné vlastnosti:

Vylepšená životnosť batérie Odstránený bloatware Lepšia správa virtuálnej pamäte Optimalizácia pamäte RAM

Stiahni teraz

2. Maximus HD ROM

maximushd

ROM Maximus HD ROM je založený na systéme Android 4.4.3 a ponúka zmysel 6.0. Táto ROM sa zameriava predovšetkým na poskytnutie zlepšeného výkonu pomocou rôznych vylepšení výkonu. ROM je stabilný, rýchly a ponúka veľkú výdrž batérie. Okrem toho nájdete vylepšenia aj v ďalších oblastiach, vrátane zvuku a fotoaparátu.

Pozoruhodné vlastnosti:

Aktualizované systémové aplikácie BlinkFeed vylepšené Ďalšie režimy na stiahnutie

Stiahni teraz

3. SinLessROM

sinlessrom

SinLessROM sa zameriava na čistý, hladký a stabilný zážitok z telefónu HTC One. Ak ste fanúšikom používateľského rozhrania Nexus, táto ROM sa vám bude páčiť. ROM obsahuje prvky z projektu Android Open Source Project pre jednoduché, ale zaujímavé prostredie Androidu. Založené na Androide 4.4.4„ROM ponúka vylepšenia výkonu a optimalizáciu pamäte RAM.

Pozoruhodné vlastnosti:

Vylepšenia zvuku Vylepšená výdrž batérie Ovládanie Pie Záznamník obrazovky

Stiahni teraz

4. SkyDragon ROM

skydragon

Táto ROM, vyvinutá tímom SkyDragon, má funkciu Sense 6.0 a je založený na systéme Android 4.4.3 firmvér. ROM prináša niekoľko prispôsobení vrátane nových štýlov písma a farebne odlíšených tém. Okrem toho ROM prináša aj nové rozhranie pre aplikácie Galéria a Fotoaparát. K dispozícii je tiež nové rozhranie pre BlinkFeed, ktoré ponúka plynulejší zážitok.

Pozoruhodné vlastnosti:

Optimalizácia batérie Optimalizácia rýchlosti Aktualizované aplikácie Google Animácia bootovania SkyDragon Zvukové režimy

Stiahni teraz

5. OnePlus One ROM

oneplus one

Ak ste už CyanogenMod ROM používali, som si istý, že si OnePlus One ROM zamilujete. Táto ROM je portom CyanogenMod 11S a prináša všetky funkcie CyanogenMod 11S do telefónu HTC One. Okrem toho je pamäť ROM plynulá, stabilná a ponúka veľkú výdrž batérie.

Pozoruhodné vlastnosti:

Skvelá správa pamäte RAM OnePlus kamera AudioFX

Stiahni teraz

6. LiquidSmooth ROM

tekutý hladký

LiquidSmooth je jedným z mojich obľúbených ROM ROM pre Android a nie je obľúbený iba v telefóne HTC One, ale je obľúbený aj v rôznych systémoch Android. smartphones. Na základe projektu Android Open Source Project je LiquidSmooth jednou z najhladších a najľahších ROM dostupných pre HTC One.

Ak hľadáte hladkú ROM, ktorá prináša niekoľko nových funkcií a zároveň je ľahká, potom môže byť LiquidSmooth pre vás ideálnou ROM.

Pozoruhodné vlastnosti:

Motív motívu T-Mobile Upozornenia na uzamknutú obrazovku Aktívny displej Lišta RAM

Stiahni teraz

7. ROM ViperOne

viperone

ViperOne ROM, vyvinutý spoločnosťou Team Venom, je založený na systéme Android 4.4.3 firmvér a prináša na HTC One niekoľko nových funkcií, vrátane rozšírených rýchlych nastavení, používateľského rozhrania na stiahnutie Venom, správcu procesora Venom, tematiky Venom a vylepšení Venom.

Pozoruhodné vlastnosti:

Venom Pie Venom HUB Správca súborov Venom

Stiahni teraz

8. ROM CandyKat

candykat

ROM CandyKat ROM prináša na HTC One niekoľko nových funkcií a prispôsobení. Toto nemusí byť najhladšia a najľahšia ROM, je to však určite jedna z najprispôsobiteľnejších ROM pre HTC One. ROM ponúka tmavé používateľské rozhranie, vlastné ikony batérie, prispôsobenie LED diód batérie, otáčanie uzamknutej obrazovky, tematický engine CyanogenMod a Heads Up.

Pozoruhodné vlastnosti:

Štíhlé novinky Slim PIE Rekordér obrazovky Témy uzamknutej obrazovky Tapety CandyKat

Stiahni teraz

9. C-ROM

c-rom

Séria C-ROM je veľmi populárna v rôznych systémoch Android smartphones a ROM prináša v HTC One niekoľko nových funkcií, vrátane režimu Na cestách, blokovania reklám, vznášania sa a plávania windows.

Pozoruhodné vlastnosti:

Aktívny displej PIE Bočný panel aplikácie Peek

Stiahni teraz

10. Renovujte ROM šiesteho zmyslu

šiesty zmysel

Ak ste fanúšikom nového telefónu HTC One M8, som si istý, že sa vám bude páčiť ROM Renovate Sixth Sense. Založené na Androide 4.4.2, ROM je založená na firmvéri HTC One M8 a má funkciu Sense 6.0. Prináša niekoľko nových funkcií vrátane rozšírenej ponuky domovskej obrazovky, rozšírenej ponuky napájania a vylepšených systémových animácií.

Pozoruhodné vlastnosti:

Animácia vypnutej obrazovky CRT Stavový riadok vylepšuje uzamknutú obrazovku AOSP Upozornenie hlasitosti bolo odstránené

Stiahni teraz

Záver

Vlastné pamäte ROM sú skvelým spôsobom, ako zmeniť celkový dojem z telefónu, pretože prinášajú niekoľko nových funkcií a možností prispôsobenia. Aj keď máte radi štandardné používateľské rozhranie HTC One, mali by ste zvážiť inštaláciu vlastnej pamäte ROM, aby sa zlepšil výkon telefónu a výdrž batérie.

Pretože HTC One je obľúbené zariadenie s Androidom, je k dispozícii veľa vlastných ROM, ale vyššie uvedené vlastné ROM pre HTC One by vám mali pomôcť zúžiť vyhľadávanie. Uistite sa, že si nainštalujete ROM, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám, a pokojne položte otázky nižšie.