10 najlep┼í├şch video t├ęm WordPress

WordPress umo┼ż┼łuje ve─żmi ─żahko sp├║┼í┼ąa┼ą videoblogy alebo webov├ę str├ínky. Pomocou spr├ívnych doplnkov m├┤┼żete do svojich webov├Żch str├ínok vklada┼ą alebo hostova┼ą vide├í v priebehu nieko─żk├Żch min├║t. Okrem toho existuje mnoho ┼ípecializovan├Żch t├ęm WordPress pre video blogovanie alebo weby, ktor├ę pom├┤┼żu v├í┼ímu webu jedine─Źn├Ż vzh─żad.

V tejto kolekcii som pre v├ís zostavil 10 najlep┼í├şch videoobsahov WordPress, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą.

1, TheMotion

TheMotion je relat├şvne nov┼íia, ale celkom p├┤sobiv├í videoreklama WordPress. Ak h─żad├íte pr├ęmiov├║ t├ęmu pre svoje videon├ívody alebo blogovacie str├ínky, neh─żadajte ni─Ź in├ę ako TheMotion!

─îo rob├ş t├║to t├ęmu ┼ípeci├ílnou? M├í v┼íetky ┼ítandardn├ę funkcie, ako je responz├şvny dizajn, podpora WooCommerce, podpora umiestnenia at─Ć. T├íto t├ęma je minim├ílna, aby pomohla vynikn├║┼ą v├í┼ímu obsahu, je dod├ívan├í s odpor├║─Źan├Żm jazdcom. TheMotion tie┼ż pon├║ka ve─żk├ę ponuky a umo┼ż┼łuje v├ím prida┼ą vide├í alebo pos├║va─Źe ako pozadie. K dispoz├şcii je aj bezplatn├í verzia, ak ju chcete rozto─Źi┼ą.

Cena: 99 USD (zah┼Ľ┼ła aj ─Źlenstvo v klube s pr├şstupom k viac ako 20 t├ęmam)

demonštrácie znaku | podrobnosti

2, filmár

FilmMaker wordpress video t├ęma

FilmMaker je pr├ęmiov├í t├ęma WordPress pre vide├í, filmy a in├ę multimedi├ílne webov├ę str├ínky. Je citliv├Ż a kompatibiln├Ż s WPML. FilmMaker pon├║ka viac rozlo┼żen├ş domovskej str├ínky a dobre sa integruje s programami Visual Composer a Google Fonts.

Cena: 49 dolárov

demonštrácie znaku | podrobnosti

3, VideoPro

VideoPro video wordpress t├ęmu

VideoPro je t├ęma videa WordPress s rozlo┼żen├şm ─Źasopisov. Je kompatibiln├Ż s r├┤znymi video sie┼ąami vr├ítane YouTube, Vimeo, Twitch a DailyMotion. VideoPro plne reaguje a prich├ídza s vlastn├Żmi funkciami, ako je mo┼żnos┼ą importova┼ą cel├ę kan├íly alebo zoznamy skladieb a prida┼ą pl├ívaj├║ce prehr├íva─Źe videa. VideoPro m├í tie┼ż viac farebn├Żch sch├ęm.

Cena: 49 dolárov

demonštrácie znaku | podrobnosti

4, Oblique Pro

Oblique Pro video wordpress t├ęma

Oblique Pro je blogovacia t├ęma WordPress so zdivn├Żm dizajnom, ktor├Ż ve─żmi dobre funguje aj pre webov├ę str├ínky s videom. Je plne citliv├Ż a priate─żsk├Ż k mobilu a prich├ídza s gener├ítorom obsahu drag and drop. Oblique Pro je pripraven├Ż na preklad, podporuje vlastn├ę pozadie a mega menu.

Oblique Pro m├í tie┼ż bezplatn├║ verziu, ktor├║ m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą pred zak├║pen├şm t├ęmy.

Cena: 99 USD (zah┼Ľ┼ła aj ─Źlenstvo v klube s pr├şstupom k viac ako 20 t├ęmam)

demonštrácie znaku | podrobnosti

5, Videofly

Videoofly video wordpress t├ęmu

Videofly prich├ídza s mnoh├Żmi rozlo┼żeniami str├ínok, ako aj so samostatn├Żmi rozlo┼żeniami hlavi─Źky a p├Ąty, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą. T├íto responz├şvna t├ęma sa dod├íva s vlastn├Żm n├ístrojom na tvorbu drag and drop str├ínok. M├┤┼żete prida┼ą viac zdrojov videa a dokonca zahrn├║┼ą mo┼żnos┼ą, aby pou┼ż├şvatelia mohli odosiela┼ą svoje vlastn├ę vide├í.

Cena: 59 dolárov

demonštrácie znaku | podrobnosti

6, vlog

Vlog video wordpress t├ęmu

Vlog je ─Źist├í a pohotov├í t├ęma WordPress, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje automaticky importova┼ą vide├í z r├┤znych kan├ílov a uverej┼łova┼ą ich na va┼íich str├ínkach. M├┤┼żete vytv├íra┼ą vlastn├ę zoznamy skladieb, pou┼ż├şva┼ą vlastn├ę rozlo┼żenia str├ínky a widgety a robi┼ą omnoho viac. Vlog tie┼ż prich├ídza s mo┼żnos┼ąou Cinema Mode pre lep┼íie a ─żah┼íie prezeranie videa. Vlog je dod├ívan├Ż s 12 vlastn├Żmi skratkami, ako aj podporou form├ítov pr├şspevkov.

Cena: 49 dolárov

demonštrácie znaku | podrobnosti

7, moview

Mot├şv wordpress videa s pohybom

Moview je responz├şvna t├ęma WordPress pre webov├ę str├ínky s recenziami filmov a videa. M├┤┼żete importova┼ą ├║daje filmu IMDB a dokonca si spravova┼ą svoju vlastn├║ datab├ízu filmov. Na z├íklade technol├│gie Bootstrap prich├ídza Moview s r├┤znymi rozlo┼żeniami str├ínok a mo┼żnos┼ąou prida┼ą hodnotenie filmu a up├║tavky, ako aj ┼żivotopisy celebr├şt a ─Ćal┼íie podrobnosti.

Cena: 59 dolárov

demonštrácie znaku | podrobnosti

8, Rydon

Rydon wordpress video t├ęmu

RYDON je t├ęma WordPress pre video na celej obrazovke. Je pripraven├Ż na preklad, reaguje a podporuje viac zdrojov videa. RYDON zobrazuje va┼íe vide├í v celom okne preh─żad├íva─Źa, tak┼że to nie je najlep┼íia vo─żba, ak h─żad├íte t├ęmu ─Źasopisu.

Cena: 49 dolárov

demonštrácie znaku | podrobnosti

9, ┼żol├şk

T├ęma wordpress videa Joker

Joker je t├ęma portf├│lia WordPress s prim├írnym zameran├şm na vide├í. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na zobrazenie svojej zbierky vide├ş alebo vlastnej pr├íce. T├íto t├ęma obsahuje a┼ż 13 rozlo┼żen├ş domovskej str├ínky a dod├íva sa s doplnkami Visual Composer a Slider Revolution. Joker je citliv├Ż a priate─żsk├Ż k mobilu.

Cena: 59 dolárov

demonštrácie znaku | podrobnosti

10. Betube

Betube video wordpress t├ęmu

Betube je responz├şvne video WordPress t├ęma s viac ako 10 rozlo┼żeniami vstupnej str├ínky. Pon├║ka tie┼ż r├┤zne prisp├┤sobite─żn├ę rozlo┼żenia a nastavenia pre jednotliv├ę post str├ínky, posuvn├şky, widgety, ako aj pre pohybliv├Ż prehr├íva─Ź videa. M├┤┼żete prid├íva┼ą vide├í z r├┤znych zdrojov, napr├şklad Vimeo, YouTube, Hulu a DailyMotion a m├┤┼żu tie┼ż prehr├íva┼ą vide├í hosten├ę hos┼ąom.

Cena: 49 dolárov

demonštrácie znaku | podrobnosti

A to zav┼Ľ┼íi na┼íe zhrnutie desiatich ve─żk├Żch pr├ęmiov├Żch t├ęm WordPress pre webov├ę str├ínky s videami. M├íte nie─Źo, ─Źo n├ím uniklo? Pode─żte sa o to v koment├íroch ni┼ż┼íie!