10 najlep┼í├şch Twitter Aplik├ícia pre Android na jednoduch├ę tweetovanie

Twitter nie je len soci├ílna aplik├ícia. Ide o fenom├ęn soci├ílnych siet├ş. Aj ke─Ć existuje ofici├ílna aplik├ícia pre Twitter, ch├Żba mu osobnos┼ą a vlastnosti, po ktor├Żch t├║┼żime. Od vtedy Twitter sa stal glob├ílnym gigantom, ─żudia po┼żaduj├║ dobro Twitter aplik├ícia pre Android. Nepomohlo ani to, ┼że ofici├ílna aplik├ícia me┼íkala zna─Źn├Ż ─Źas. To poskytlo ve─żk├║ pr├şle┼żitos┼ą v├Żvoj├írom, ktor├ş sa zdvihli, aby zaplnili t├║to medzeru. A ke─Ć je ofici├ílna aplik├ícia k dispoz├şcii, je ve─żmi ┼ąa┼żk├ę odporu─Źi┼ą ju, preto┼że existuje ve─ża ├║┼żasn├Żch aplik├íci├ş tret├şch str├ín.

Stane sa ofici├ílna aplik├ícia najlep┼íou twitterovou aplik├íciou pre Android? D├║fame. Ale a┼ż do toho d┼ła vysk├║┼íajte tieto ├║┼żasn├ę aplik├ície, ktor├ę pom├íhaj├║ va┼íim tweetovac├şm prstom.

Pozn├ímka: V┼íetky tieto aplik├ície boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n S3 so syst├ęmom Android 4.2 Jelly Bean. V┼íetci podali dobr├Ż v├Żkon a nemali ┼żiadne ┼íkytavanie.

1. Twitter – Zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

Oficiálny vták

Zoznam nem├┤┼żeme za─Źa┼ą bez toho, aby sme sa pobavili k ofici├ílnej aplik├ícii. Ofici├ílne Twitter aplik├ícia nemus├ş by┼ą najlep┼íou twitterovou aplik├íciou pre Android, ale je funk─Źn├í. Zd├í sa, ┼że pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a dizajn s├║ vybran├ę priamo zo str├ínok soci├ílnych siet├ş. Aj ke─Ć to bude plusov├Ż bod pre mnoh├Żch, ktor├ş si cenia zn├ímos┼ą, nep├í─Źi sa n├ím atmosf├ęra ÔÇ×prehliada─ŹaÔÇť, ktor├║ aplik├ícia pon├║ka. Skuto─Źnos┼ą, ┼że aplik├ícia r├┤znymi sp├┤sobmi obmedzuje, z nej rob├ş ┼ąa┼żk├ę odpor├║─Źanie. Ak v┼íak m├íte radi bezpe─Źn├ę a ofici├ílne aplik├ície, Twitter aplik├ícia pre Android je t├í prav├í pre v├ís.

Vlastnosti:

Je to ofici├ílne ofici├ílne. Heslo a podrobnosti o ├║─Źte s├║ zabezpe─Źen├ę. Ve─żk├ę tu─Źn├ę p├şsma a bloky kan├íla twitteru.

Pozoruhodná funkcia:

Ak niekoho ob─ż├║bite v profile, dostanete upozornenie v┼żdy, ke─Ć tweetuje. T├íto funkcia je ├║┼żasn├í, ak m├íte na niekoho kybernetick├Ż vz┼ąah.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Plume – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

Farebn├Ż vt├ík

Plume je ├║┼żasn├í aplik├ícia a pon├║ka ve─ża prisp├┤soben├ş. E┼íte sme nevideli aplik├íciu, ktor├í by d├ívala to─żko priestoru, pokia─ż ide o rozhranie, rozlo┼żenie a p├şsma. Ak sa v├ím nep├í─Źi predvolen├í sch├ęma, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą bu─Ć tmav├║ alebo svetl├║. ─îo ke─Ć je text na v├í┼í vkus pr├şli┼í mal├Ż? Sta─Ź├ş ho v nastaveniach zmeni┼ą na v├Ą─Ź┼í├ş, vhodnej┼í├ş. T├║to aplik├íciu vyr├íbaj├║ t├ş ist├ş ─żudia, ktor├ş n├ím k├║pili widgety Beautify, tak┼że sme od Plume prirodzene o─Źak├ívali vysok├║ kvalitu. Na┼í┼ąastie je dodan├í najlep┼íia twitterov├í aplik├ícia pre Android v kateg├│rii prisp├┤sobenia.

Vlastnosti:

Viacn├ísobn├ę Twitter podpora ├║─Źtu. Widget na uzamknutej obrazovke pre ─żahk├Ż pr├şstup.
Facebook integr├ícia. ┼Żiv├ę vysielanie priamo v aplik├ícii.

Pozoruhodná funkcia:

Okrem ├║┼żasn├Żch mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia m├í Plume aj rolovate─żn├Ż widget. Umiestnite ho na domovsk├║ obrazovku a z├şskate pr├şstup Twitter ─Źasov├í os pr├íve vtedy a tam.

Stiahnu┼ą na Google Play

Platen├í verzia Plume jednoducho odstr├íni reklamy z va┼íej aplik├ície. Stoj├ş to $40,99.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. HootSuite – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

Ak├Ż hukot

Uverejnite obr├ízok na Facebook a budete to musie┼ą urobi┼ą znova Twitter. To ist├ę plat├ş pre zverejnenie pr├şspevku Twitter a od├şs┼ą Facebook priatelia v tme. Ale s HootSuite nebudete ma┼ą tieto probl├ęmy s rozdelen├şm do soci├ílnych siet├ş. Spravova┼ą viacero Facebook a Twitter ├║─Źty priamo z tejto skvelej jedinej aplik├ície. Fotografie uverejnite iba raz a bud├║ automaticky zdie─żan├ę vo v┼íetk├Żch va┼íich prepojen├Żch ├║─Źtoch.

Funkcia:

Spravujte viacero ├║─Źtov vr├ítane Facebook, Twitter a Linkedin. Napl├ínujte si pr├şspevok na Facebook alebo Tweet na Twitter. Sledujte svoju zna─Źku na Twitter alebo Facebook. Skr├íti┼ą odkazy s Ow.ly.

Pozoruhodná funkcia:

Nielen┼że m├┤┼żete uverej┼łova┼ą tweety na Twitter a pr├şspevky na Facebook, m├┤┼żete tie┼ż p├şsa┼ą na LinkedIn a Foursquare. T├íto aplik├ícia je ako ┼ívaj─Źiarsky n├┤┼ż soci├ílnych siet├ş.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Tweedle pre Twitter – Zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

Tweedle de tweedle dum

Pokia─ż ide o rozhranie a vzh─żad, Tweedle je ove─ża bli┼ż┼íie k ofici├ílnej aplik├ícii. Prid├íva v┼íak stabilitu a spo─żahlivos┼ą. Aby som bol ├║primn├Ż, na tejto aplik├ícii nie je ni─Ź zvl├í┼ítne, ale skuto─Źnos┼ą, ┼że sa r├Żchlo na─Ź├ştava a nech├Żbaj├║ jej upozornenia, z nej rob├ş dobr├║ aplik├íciu. Rozhranie zalo┼żen├ę na potiahnut├ş prstom je ve─żmi jednoduch├ę. V predvolenom nastaven├ş je na─Ź├ştan├í ─Źasov├í os, prejden├şm prstom m├┤┼żete skontrolova┼ą zmienky a spr├ívy a to je v┼íetko.

Vlastnosti:

Ofici├ílne podobn├ę rozhranie. Hladk├Ż chod. Spo─żahliv├Ż a r├Żchly.

Pozoruhodná funkcia:

Priemern├í povaha aplik├ície v kombin├ícii s jej spo─żahlivos┼ąou z nej rob├ş jednu z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na trhu. Ak po┼żadujete jednoduch├║ aplik├íciu, ktor├í nedan├ş da┼ł z v├í┼ího smartf├│nu alebo vyb├şja ve─ża bat├ęrie, je to najlep┼íie Twitter aplik├ícia pre Android.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Twidere – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

Tu, tam, Twidere

Twidere je jednoducho ├║chvatn├Ż. Aplik├ícia m├í skvel├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia a m├┤┼że dobre dop─║┼ła┼ą va┼íe rozhranie. Twidere je najlep┼íia twitterov├í aplik├ícia pre Android pre t├Żch, ktor├ş si cenia prisp├┤sobenie rozhrania smartf├│nu. M├┤┼żete napr├şklad zmeni┼ą prieh─żadnos┼ą pozadia. To znamen├í, ┼że aplik├ícia vyzer├í a je jednoduch├í aj pri na─Ź├ştan├ş preplnen├Żch kan├ílov. Prisp├┤sobite─żn├ę farby mot├şvov umo┼ż┼łuj├║ ─Ćal┼íie prisp├┤sobenie. Aj ke─Ć to pre mnoh├Żch nemus├ş by┼ą ve─żk├Ż probl├ęm, je to skvel├í funkcia pre t├Żch, ktor├ş miluj├║ zladenie farieb, je to v┼íak do neba.

Funkcia:

Temn├ę, svetl├ę a transparentn├ę t├ęmy. Prisp├┤sobite─żn├í farba mot├şvu. Dvojit├ę rozlo┼żenie panelov pre ve─żk├ę obrazovky tabletov. Vstavan├Ż prehliada─Ź obr├ízkov a m├íp. Filtrujte nechcen├ę tweety.

Pozoruhodná funkcia:

K dispoz├şcii je uk├í┼żka obr├ízku, ktor├í ┼íetr├ş nielen ─Źas, ale aj vyu┼żitie siete. Je to skvel├í funkcia pre tweetery s obmedzen├Żm rozpo─Źtom.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Sledovatelia+ – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

Kto nehovor├ş

Niekedy len chcete hra┼ą v ─Ź├şslach. Kto v├ís sleduje a kto tak nerob├ş, niekedy potrebujete vedie┼ą. Aj ke─Ć sa to m├┤┼że zda┼ą ako nie pr├şli┼í praktick├Ż sp├┤sob merania sl├ívy, nie je to celkom efekt├şvne. Pre t├Żch, ktor├ş si cenia ─Ź├şsla, je Followers+ najlep┼í├ş Twitter aplik├ícia pre Android. Jednoduch├ę prihl├ísenie do svojho twitterov├ęho ├║─Źtu a jednoduch├í spr├íva sledovate─żov. Ak m├íte zna─Źku, celebritu alebo inak sl├ívneho Twitter ├║─Źet, budete potrebova┼ą sledovate─żov+, aby ste mali o v┼íetkom preh─żad.

Vlastnosti:

─Żahko na─Ź├ştajte zoznamy sledovate─żov a sledovate─żov. Priamo si pozrite, kto v├ís sleduje. Sledujte/prestanete sledova┼ą jedno kliknutie.

Pozoruhodná funkcia:

─îasto sme zis┼ąovali, kto n├ís prestal sledova┼ą Twitter, s Follower+ budete ma┼ą odpove─Ć ─Źoskoro.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. Tweet Lanes – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

Trieda od seba

Tweet Lanes je ─Ćal┼íia bezplatn├í aplik├ícia pre Twitter ktor├Ż rob├ş v┼íetko lep┼íie ako ten ofici├ílny. Nat├şvny ┼ít├Żl zmrzlinov├ęho sendvi─Źa m├┤┼że by┼ą zastaran├Ż, ale st├íle je elegantn├Ż. Aplik├ícia je navrhnut├í tak, aby striktne dodr┼żiavala sprievodcov n├ívrhom syst├ęmu Android, aby bola bezprobl├ęmov├í. Nie je to ani polovi─Źat├í aplik├ícia; plne zah┼Ľ┼ła to, ─Źo platforma Android m├┤┼że pon├║knu┼ą, a poskytuje vynikaj├║ci v├Żkon. Ovl├ídacie prvky potiahnutia prstom s├║ hojne pou┼ż├şvan├ę a dokonca aj tla─Źidl├í hlasitosti je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na navig├íciu jednou rukou.

Vlastnosti:

Interagujte s viacer├Żmi tweetmi jednoducho pomocou viacn├ísobn├ęho v├Żberu. Automaticky si prezerajte obr├ízky a vide├í. Tweet box citliv├Ż na kontext je skvel├Żm doplnkom.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia funguje skvele s tabletmi aj smartphones. Priestrann├ę rozhranie spolu s magick├Żm Tweet Boxom rob├ş aplik├íciu takmer futuristickou.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Tweetcaster – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

2 vtáky 1 aplikácia

Najlep┼íia aplik├ícia twitter pre Android, ak nie ste ochotn├ş min├║┼ą ani korunu, Tweetcaster je pre mnoh├Żch prvou vo─żbou. Od spracovania viacer├Żch ├║─Źtov twitter a┼ż po Facebook integr├ícia, t├íto aplik├ícia m├í v┼íetko. K obom m├┤┼żete uverej┼łova┼ą obr├ízky a statusy Facebook a Twitter s├║─Źasne, ─Ź├şm sa eliminuje ├║silie pln├ę pr├íce. Tweetcaster tie┼ż filtruje ─Źasov├║ os, aby eliminoval tweety, ktor├ę s├║ spamom. K dispoz├şcii je tie┼ż funkcia na ÔÇ×stlmenieÔÇť ob┼ąa┼żuj├║cich Tweeterov bez toho, aby ste ich prestali sledova┼ą. V┼íetci m├íme jedn├ęho priate─ża, ktor├Ż tweetuje o v┼íetkom.

Vlastnosti:

Synchroniz├ícia medzi zariadeniami. T├ęmy na zmenu n├ílady. Fotografick├ę efekty, ktor├ę ich o┼żivia. Search party je nov├Ż sp├┤sob h─żadania. Mo┼żnos┼ą Moje ┼ítatistiky, aby ste videli, ako sa v├ím dar├ş.

Pozoruhodná funkcia:

Re┼żim ─Źitate─żnosti predstavuje re┼żim ┼ípeci├ílne vytvoren├Ż pre mobiln├ę sledovanie. Je to u┼żito─Źn├í funkcia, ke─Ć si zabudnete okuliare doma.

Stiahnu┼ą na Google Play

Platen├í verzia je $40,99 a umo┼ż┼łuje v├ím uverej┼łova┼ą pr├şspevky vo viacer├Żch ├║─Źtoch. Dostanete tie┼ż skvel├ę fotografick├ę efekty a funkciu zips, aby ste sa zbavili nepr├şjemn├Żch tweetov alebo Facebook pr├şspevky bez sledovania ─żud├ş.

Stiahnu┼ą na Google Play

9. Talon – $10,99

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

Ostr├í presnos┼ą

Talon je ┼ít├Żlov├Ż a elegantn├Ż a svoju pr├ícu rob├ş dobre. Budete ponoren├ş do Twitter pri pou┼ż├şvan├ş tohto plne na─Ź├ştan├ęho klienta. Aplik├ícia je navrhnut├í ve─żmi intuit├şvnym sp├┤sobom, ktor├Ż d├íva ├║pln├Ż zmysel. Ak m├íte pocit, ┼że jedna konkr├ętna funkcia by bola vhodnej┼íia na inom mieste, pravdepodobne by ju tam mal Talon. Kr├ísne, aktu├ílne rozlo┼żenie rob├ş z Talonu najlep┼íiu aplik├íciu twitter pre Android, ak je efektivita va┼íou z├ípchou.

Vlastnosti:

K dispoz├şcii je mimoriadne v├Żkonn├Ż engine pre v├Żvoj├írov. V─Ćaka rozlo┼żeniu Hangouts je ÔÇ×AndroidÔÇť viac. Mo┼żnosti no─Źn├ęho re┼żimu a automatick├ęho obnovenia.

Pozoruhodná funkcia:

V─Ćaka ak─Źn├ęmu, dynamick├ęmu a roz┼í├şrite─żn├ęmu syst├ęmu upozornen├ş je Talon rados┼ą pou┼ż├şva┼ą. ─îak├íte na uverejnenie konkr├ętneho tweetu? V─Ćaka tomuto vysoko v├Żstra┼żn├ęmu syst├ęmu m├┤┼żete presne vedie┼ą, kedy sa to stane.

Stiahnu┼ą na Google Play

10. Robird – $10,99

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş twitter pre Android

Brobird

Jednoduch├ę, priamo─Źiare a ├║pln├ę, to s├║ slov├í, ktor├Żmi mo┼żno op├şsa┼ą Robirda. Skvel├ę intuit├şvne rozhranie, ktor├ę je optimalizovan├ę pre smartphones rovnako ako tablety je rados┼ą pou┼ż├şva┼ą. Akon├íhle z├şskate Robird vo svojom smartf├│ne, bude ┼ąa┼żk├ę sa pozrie┼ą sp├Ą┼ą. Jednoducho najlep┼íia twitterov├í aplik├ícia pre Android, Robird prich├ídza s mno┼żstvom funkci├ş a napriek tomu sa ─żahko pou┼ż├şva. V┼íetky funkcie, od push notifik├íci├ş a┼ż po bleskur├Żchlu ─Źasov├║ os, v├ím u─żah─Źia v┼íetko.

Vlastnosti:

Podporovan├ę je nahr├ívanie viacer├Żch obr├ízkov. Je povolen├í mo┼żnos┼ą streamovania na ─Źasovej osi. Automatick├ę obnovenie pozadia. V pr├şpade ne├║spechu automaticky odosiela tweety.

Pozoruhodná funkcia:

Robird m├í mo┼żnos┼ą stlmi┼ą tweety na z├íklade hashtagov a k─ż├║─Źov├Żch slov. Na va┼íej ─Źasovej osi teda nebud├║ ┼żiadne obsc├ęnne ani explicitn├ę tweety.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Najlep┼íiu aplik├íciu twitter pre Android nemo┼żno ur─Źi┼ą iba pod─ża jedn├ęho faktora. Mnohostrann├Ż charakter Twitter je ┼ąa┼żk├ę da┼ą poh├ír iba jednej aplik├ícii. M├┤┼żete napr├şklad posiela┼ą obr├ízky, a preto bude funkcia viacn├ísobn├ęho nahr├ívania Robird perfektn├í. Alebo chcete odpoveda┼ą na nieko─żko tweetov naraz, potom je aplik├ícia Tweet lanes aplik├íciou pre v├ís.

D├┤razne odpor├║─Źame Talon, ak m├íte vo─żn├ę peniaze, inak je TweetCaster skvelou alternat├şvou. Odpor├║─Źame tie┼ż, aby ste si v pr├şpade n├║dze ponechali ofici├ílnu aplik├íciu vo svojom smartf├│ne. Ak├║ aplik├íciu teda aktu├ílne pou┼ż├şvate? Ste spokojn├ş s jeho v├Żkonom alebo h─żad├íte upgrade? Ozvite sa v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch alebo n├ím o tom dajte tweet.