10 najlepších telefónov s Androidom s výdržou batérie

10 najlepších telefónov s Androidom s výdržou batérie 1

Existuje široká škála kritérií pre výber perfektného smartfónu pre vás a nie je to všetko len o výdrži batérie. Ach nie, pri pokladni telefónu s veľkou veľkosťou batérie hrá do úvahy mnoho ďalších faktorov.

Dôležitú úlohu má samotný hardvér. Iste, veľkosť batérie môže na papieri vyzerať dobre, ale obrazovka s nižším rozlíšením alebo výkonnejšia čipová sada dokáže zázraky. Nakoniec to závisí aj od vás, používateľa.

Na čo smartfón používate a ako dlho ho používate, sú dôležité otázky, ktoré je potrebné zvážiť pri hľadaní skvelého smartfónu.

Nasledujte nás v zozname a pozrite sa na niektoré z najlepších Androidov smartphones s rovnako veľkou výdržou batérie na zavedenie.

Musieť Čítať: Telefóny Android – Každý používateľ systému Android o tom musí vedieť

Moto X Play

Dobre, poďme rovno na to. Moto X Play má veľkorysý 3, 630 mAh batéria, spolu s veľmi účinnou čipovou sadou Snapdragon 615. Aj keď to nie je najnovšia a najlepšia technológia čipových sád, môže ponúknuť slušnú stabilizáciu výdrže batérie.

Také slušné, že Motorola tvrdí, že Moto X Play môže vydržať 48 hodín na jedno nabitie. Správne, ľudia, počuli ste ma. 48 hodín.

A navyše Motorola tiež tvrdí, že Moto X Play má o 8 hodiny v pohotovostnom režime iba nabitím na 15 minút.

Moto X Play má tiež a 5.5-palcový displej 1080p a masívny 21-megapixelový fotoaparát Tento veľmi príťažlivý balíček sa predáva za 400 dolárov.

amazon-kúpiť

Huawei Ascend Mate 7

Huawei Ascend Mate 7 má batériu 4100 mAh. To je obrovské!

Také veľké zariadenia sú mnohými používateľmi známe ako phablet. Ten je poháňaný osemjadrovým procesorom Hisilicon Kirin 925. Hoci ide o odchýlku od typického procesora Exynos alebo Snapdragon, očakáva sa, pretože spoločnosť Huawei je čínskou spoločnosťou.

Má monštrum obrazovky v 6 palcov, to je panel FHD. To môže byť vážnym nedostatkom batérie, pretože pre ňu predstavuje veľké napätie. Napriek tomu si na Huawei Ascend Mate budete môcť vyskúšať asi jeden deň používania 7.

Medzi ďalšie špecifikácie patrí 13-megapixelová zadná strieľačka a 3-megapixelová selfie kamera spojená s 2/3 gigabajty RAM v závislosti od zakúpených možností úložiska.

amazon-kúpiť

Blu Studio Energy 2

Jeden z novších smartphones v tomto zozname je Blu Studio Energy 2 má masívne 5, 000 mAh batéria. Albeit Blu nie je v USA známym výrobcom, napriek tomu získal veľa uznania za tento konkrétny detail.

Je teda načase položiť si otázku. Má batéria v zariadení Blu Studio Energy 2 suma za niečo?

Poháňa MediaTek MT6735 spojený s 1.5 gigabajtov RAM, určite to nie je jedna z najsilnejších možností vo vašom zozname. Ale o to tu nejde, hlavnou funkciou je batéria. Zabaliť to všetko do smartfónu tiež ohrozuje štruktúru a postavu.

Telefón je dosť veľký. Iste, má a 5 palcový panel Super AMOLED, ale zahrnutie tejto humungálnej batérie je dôvodom jej veľkosti. Má Mali-T720 pre GPU a nie je určený na hranie hier.

Ponúka 8-megapixelová strieľačka na chrbte a a 5-megapixelový fotoaparát na prednej strane Toto sú oblasti, v ktorých Blu očividne zarezal. Ale hej, má to háčik.

Tento smartphone je k dispozícii na maloobchodný predaj za šialených 180 dolárov. Myseľ Fúkané.

amazon-kúpiť

Galaxy  S6 aktívny

Samsung Galaxy S6 Active je odolnejšia a odolnejšia verzia pôvodného Samsungu Galaxy S6.

Samsung Galaxy S6 Active poháňa procesor Exynos 7420, grafický procesor Mali-T760 a má procesor 5.1 palcový Super AMOLED displej. Správne, prejdime teda k fotoaparátu.

Má obrazový snímač s rozlíšením 16 megapixelov a bleskom. Ak si všetko prečítate správne, zistíte, že Samsung Galaxy S6 Active má rovnaké špecifikácie ako bežný Samsung Galaxy S6. Čo je na tom teda také úžasné?

Veľkou vlastnosťou tohto smartfónu však je, že je odolný voči vode IP68, čo znamená, že áno, budete môcť pod vodou fotografovať a snímať video. Ovládanie nastavení pod vodou je dosť ťažké, ale na fotografovanie môžete stále používať prepínače hlasitosti.

Oddelenie batérií je miesto, kde Active robí rozdiel v porovnaní s bežným starým S6. Je to obrovský náraz od 2, 800 mAh až 3, 500 mAh. Smartfón by vám mal vydržať jeden a pol dňa dôsledným používaním a možno 2 dní, ak budete pozorne sledovať svoje používanie.

amazon-kúpiť

Galaxy  Poznámka 5

Najnovšia verzia je dlhodobá a celkom ikonická Galaxy Séria Note, Samsung Galaxy Poznámka 5 práve prešiel kompletnou generálnou opravou. Ale čo jeho výkon?

Ako vždy, séria Note je nabitá tým najlepším, čo Samsung môže ponúknuť. Aj keď je pravda, že smartfón je pomerne veľký, displej nedostatky kompenzuje. Má masívne 5.7-Super AMOLED displej a na jeho grafické spracovanie slúži procesor Exynos 7420 a Mali-T760MP8.

To musí batériu trochu pokaziť. Iste, je to a 3, 000 mAh batéria, ale môže vám poskytnúť približne deň používania, čo je značné množstvo. Integrácia spoločnosti Samsung s funkciou rýchleho nabíjania je obrovským plusom, ktorý nabije obrovské zariadenie jediným kliknutím 1 hodinu a 20 minút.

Kamera je miesto, kde to všetko končí. Má 16-megapixelový zadný fotoaparát, optickú stabilizáciu obrazu, automatické zaostrovanie a LED blesk.

Sekundárny fotoaparát má veľkosť snímača 5-megapixely.

amazon-kúpiť

OnePlus Two

Vlajkový zabiják OnePlus za rok 2016 je až po okraj plný najvyšších špecifikácií, pričom si stále zachováva svoj rozpočtový cenový bod. Preto sa používa fráza „vrah vlajkových lodí“.

Správny. Čo nám teda môže zabijak vlajkových lodí z roku 2016 ponúknuť v súvislosti s výdržou batérie? K minútke sa k tomu dostanem. Nakukneme najskôr pod kapotu.

Poháňaný najnovšou čipovou sadou Qualcomm, Snapdragon 810, a v spojení s 3/4 gigabajty pamäte RAM v závislosti od zakúpenej možnosti úložiska, OnePlus sa nedá poprieť 2 je skutočne výkonné a skutočne schopné zariadenie.

Má 13-megapixelový zadný strelec pri zachovaní a 5-megapixelový predný fotoaparát, schopný vytvárať vynikajúce fotografie. Zabijak vlajkových lodí z roku 2016 by nebol zabijakom vlajkových lodí, keby nemal veľkú výdrž batérie.

Balené s a 3, 300 mAh batéria, výdrž batérie na OnePlus 2 by malo byť skvelé, ako sa očakávalo, pretože integruje a 5.5-palcový displej s rozlíšením 1080p namiesto panelu QHD. Pri používaní OnePlus môžete veľmi ľahko prejsť deň používania 2 bez problémov a v tomto ohľade pomáhajú integrované softvérové ​​vylepšenia, ako je napríklad tmavý režim v celom systéme.

amazon-kúpiť

Nexus 6P

Jeden z najhypelovanejších smartphones roku 2015, Nexus 6P, vyrobený spoločnosťou Huawei v rámci programu Nexus od spoločnosti Google, má špičkové špecifikácie a skvelý softvér.

Integruje a 5.7 palcový displej AMOLED, procesor Snapdragon 810, grafický procesor Adreno 430 v kombinácii s 3 gigabajty RAM. Nexus 6P má 12.3-megapixelový snímač, o ktorom spoločnosť Google tvrdí, že bol pôvodne použitý pre zrkadlovky. Má clonu f/2.0.

To je všetko dobré, ale čo batéria?

Na papieri má Nexus 6P a 3, 450 mAh batéria a krátky príbeh, funguje celkom dobre. A 3„450 mAh batéria je priemernou veľkosťou batérie pre vlajkové lode tohto roku, ale je to kvôli softvérovým vylepšeniam, ktoré stoja za to.

Android Marshmallow’s Doze, pohotovostná funkcia aplikácie, zaisťuje, že Nexus 6P nevyužije toľko energie, keď práve nepoužívate smartphone. Doze prepne smartphone do stavu podobného hibernácii, kde v podstate iba spí, pričom šetrí batériu.

Pohotovostný režim aplikácií je presne to, ako to znie. Prepína aplikácie do pohotovostného režimu, ktoré vybíjajú batériu. Aplikácie sociálnych médií sú skvelým príkladom. Nexus 6P sa predáva za o niečo nižšiu cenu ako väčšina vlajkových lodí za 499 dolárov.

amazon-kúpiť

Samsung Galaxy S5

Jasné, Samsung Galaxy S5 nemusí byť najnovší Galaxy okolo, ale stále je to sakra takmer dokonalé. Aká je teda výdrž batérie v tejto veci?

Hardvér ako prvý. Samsung Galaxy S5 poháňa procesor Qualcomm Snapdragon 801 spojený s 2 gigabajtov RAM. Poháňa ho tiež grafický procesor Adreno 330. Iste, toto nie sú najvyššie špecifikácie, ale existujú aj ďalšie veci, vďaka ktorým je tento smartphone populárny.

Má a 5.1-palcový displej Super AMOLED a a 2, 800 mAh batéria. Displej je opäť ostrý, ale v tomto ohľade pomáha najmä variant AMOLED. Pomerne efektívna je aj čipová sada Snapdragon.

Na Samsungu môžete ľahko ušetriť deň a pol Galaxy S5 a ďalšie zvončeky a píšťalky pod kapotou tiež pomáhajú šetriť batériu. Mimoriadne úsporný režim spoločnosti Samsung znižuje knôt na všetko, čo je v jeho silách, a tým šetrí životnosť batérie.

Displej sa zmení na sivú; Wi-Fi a Bluetooth sú vypnuté a máte prístup iba k obmedzenému množstvu aplikácií. To je veľmi užitočné, ak idete na dlhé cesty. Hej, zabudol som spomenúť, že Samsung Galaxy S5 je odolný voči vode a prachu IP67? Tak to je.

amazon-kúpiť

OnePlus One

Na vraha vlajkových lodí roku 2014 je nesmierne ťažké zabudnúť. OnePlus One je smartfón, ktorý oživil čínsky startup OnePlus. Na scénu smartfónov sa dostal s treskom a v očiach mnohých je to legenda.

Na tomto smartfóne sa mi páči veľa vecí a všetko si postupne preberiem. Je poháňaný procesorom Qualcomm Snapdragon 801 a 3 gigabajtov RAM a má Adreno 330 pre GPU. Nie je pochýb o tom, že OnePlus One je výkonné zariadenie.

Má a 5.5-palcový panel s rozlíšením 1080p, ktorý ponúka ostrý obraz, a 13-megapixelový fotoaparát na zadnej strane spojený s 5 megapixelový na prednej strane. A čo batéria?

OnePlus One má a 3, 100 mAh batéria. V roku 2014 sa to považovalo za obrovské a dodnes funguje efektívne. Pohodlne vás môže prežiť deň s trochou viac náhrady a vďaka skúsenosti s CyanogenMod sa to o niečo oplatí.

Tu začínajú byť veci zaujímavé. V maloobchode je k dispozícii za 299 dolárov. OnePlus One je navyše teraz k dispozícii bez potreby pozvania.

amazon-kúpiť

Nexus 5X

Mladší brat Nexus 6P, Nexus 5X, je jedným z cenovo priaznivejších a menej výkonných zariadení na trhu. 2 Nexuses (Nexii?) Vydané tento rok spoločnosťou Google.

Poháňa ho Snapdragon 808 od Qualcommu a je spojený s 2 gigabajtov RAM, Nexus 5X nie je nijako poddimenzovaný. Má tiež Adreno 418 na grafické spracovanie. Má a 5.5-inch panel 1080p, ktorý poskytuje ostré obrázky. Má tiež 12.3-megapixelový zadný fotoaparát a 5-predný megapixelový fotoaparát.

Batéria? Nexus 5X integruje a 2, 700 mAh batéria. Batéria tejto veľkosti sa môže v očiach mnohých zdať trochu malá, ale spolu so softvérovými vylepšeniami je celkom slušná. Najmä funkcia Doze a pohotovostný režim aplikácie.

Konzervatívnym používaním vám môže vydržať jeden deň a integrácia technológie Quick Charge od spoločnosti Google je krokom správnym smerom.

amazon-kúpiť

ZÁVER

Tento zoznam je opäť dosť subjektívny. Hľadal som to najlepšie z smartphones ktoré boli v komunite Android známe svojou výdržou batérie.

Ak si myslíte, že sme niečo zmeškali, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Odporúčaný kredit obrázku