10 najlepších telefónov s Androidom s Androidom 6.0

10 najlepších telefónov s Androidom s Androidom 6.0 1

Android 6.0 telefóny

Mnoho ľudí sa bojí získať najnovšiu verziu systému Android smartphones. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je zbaviť sa svojho tri roky starého zariadenia a získať peniaze na jeden z týchto skvelých telefónov s Androidom s Androidom. 6.0 hneď po vybalení z krabice. Áno, Android 5.0 Lollipop nebol medzi masami taký obľúbený, ale Google sa rýchlo zotavil a vydal Android 6.0 Marshmallow. Najnovšia iterácia mobilného operačného systému, ktorý milujeme, prináša mnoho zmien, najmä pokiaľ ide o správu výdrže batérie.

Najlepšie telefóny s Androidom s Androidom 6.0 sú všetky takmer špičkové zariadenia s úžasnými špecifikáciami a funkciami na zavedenie. Veľmi ma baví uvádzať vlajkové zariadenia od výrobcov a stavať ich proti sebe. Je to zábavný malý rituál, ktorý som v tejto dobe vykonával takmer každý rok, aj keď nemám v úmysle kúpiť žiadny z nich smartphones pre mňa.

Našťastie teraz môžem písať o nich a informovať ostatných o svojich zisteniach, aby sa mohli informovane rozhodovať. Najlepšie telefóny s Androidom 6.0 Marshmallow sú plne nabité a sú k dispozícii na kúpu práve teraz. Poďme sa ponoriť do najlepších telefónov s najnovšou verziou systému Android.

Poznámka: The smartphones v tomto zozname nie sú v žiadnom konkrétnom poradí. Jednoducho som vybral 10 najlepších na základe špecifikácií a všeobecného použitia a zostavil som zoznam najlepších telefónov s Androidom s Androidom 6.0.

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy Smartfón S6 Edge+ bol skvelým zariadením, ale kvôli nedostatku slotu na kartu microSD vypol mnoho náročných používateľov. Našťastie sa spoločnosť Samsung tentoraz vyšvihla a vyriešila väčšinu problémov, ktoré mali ľudia so svojimi predchádzajúcimi vlajkovými zariadeniami. Samsung Galaxy S7 Edge je skutočne vlajkovým zariadením s mnohými špičkovými funkciami. Samsung predovšetkým pridal veľmi žiadaný slot na kartu microSD a tiež zaistil vodotesnosť dizajnu celého tela.

Smartfón je dodávaný s 5.5 palcová obrazovka, ktorá je svojou povahou super AMOLED. Smartfón tiež vylepšil zadný fotoaparát znížením veľkosti megapixelov, ale zvýšením celkovej veľkosti pixelov. Do vnútra Samsungu osadili vlastný Exynos 8 Procesor Octa 8890 v kombinácii s 4 GB pamäte RAM. Najpozoruhodnejšou vecou na tomto smartfóne je však jeho smiešne atraktívny dizajn. V skutočnosti to musíte vidieť v reálnom živote, aby ste posúdili krásu, ktorú vyžaruje.

Pozoruhodná funkcia: Takmer bezrámikový vzhľad, ktorý smartfón predvádza, pôsobí surrealisticky.

tlačidlo nákupu amazon

Google Nexus 6P

Nexus 6P

V tom čase minulý rok nebolo možné Huawei vidieť na mape Android, ale teraz je to známa entita na celom svete. Čínsky výrobca skutočne zintenzívnil svoju hru a vydal prémiové zariadenie Android v tvare Google Nexus 6P. The 5.7 palcová quad HD obrazovka v kombinácii s hviezdnym snímačom odtlačkov prstov z neho urobili balík, nad ktorým sa oplatí slintať.

Hliníkový unibody dizajn smartfónu všetkých prekvapil. Predné dvojité reproduktory tiež prispeli k multimediálnym schopnostiam už tak skvelého smartfónu. Viac informácií o zariadení nájdete v našom článku Nexus 6P oproti článku.

Pozoruhodná funkcia: Skener odtlačkov prstov je extrémne rýchly.

tlačidlo nákupu amazon

Sony Xperia Z5 Premium

Sony Xperia Z5 Premium

Spoločnosť Sony uvádza na trh smartphones s úplne rovnakým tvarom takmer 4 Teraz sú úprimní a fanúšikovia sú veľmi sklamaní. Spoločnosť však v tejto verzii Z5 používa prémiové materiály a smartfón sa vám veľmi dobre drží v ruke. Zadná strana telefónu je vyrobená zo skla a akcenty sú z kovu, takže je smartfón prirodzene trochu ťažší, ale je to dobrý druh ťažkého nákladu.

Zariadenie je tiež odolné voči vode a prachu, čo bol prípad predchádzajúcich modelov smartfónu. Najväčšou zmenou v špecifikáciách je 5.5 palcový displej s rozlíšením 4K. Osobne si myslím, že je to na takej malej obrazovke prehnané, ale 801 PPI vyzerá extrémne ostro. Na zadnej strane nájdete tiež 23-megapixelový fotoaparát a všetci vieme, že spoločnosť Sony vyrába niekoľko presvedčivých senzorov, a tento nie je iný.

Pozoruhodná funkcia: Obrazovka 4K je taká ostrá, ako len môže byť.

tlačidlo nákupu amazon

Huawei Mate 8

Huawei Mate 8

Spoločnosť Huawei vydala svoj Mate 8 smartphone potom, čo vydali smartphone Google Nexus 6P. Prirodzene, veľa ľudí je zvedavých, ako by vyrobili svoje vlastné zariadenie po humbuku Nexus. Čínsky výrobca prekvapivo dodal ohromujúce zariadenie s ohromujúcou výdržou batérie. Mal som to potešenie používať toto zariadenie asi tri dni a nabíjal som ho iba raz.

Batéria 4000 MAH v tejto šelme smartfónu udrží 6-palcová obrazovka Full HD zapnutá veľmi dlho. V skutočnosti, na konci môjho testovacieho behu, počítadlo batérie ukazovalo sedem hodín obrazovky včas. Tento jeden smartphone účinne zranil každý smartphone, ktorý pre mňa nespĺňa tento druh výdrže batérie. Vo vnútri nájdeme schopný osemjadrový procesor, ktorý dosahuje vyššie skóre než čokoľvek, čo sme kedy testovali na benchmarkoch. Vo viacjadrovom benchmarku za sebou necháva dokonca aj legendárny iPhone 6S.

Pozoruhodná funkcia: 4000 mAh batéria vo vnútri smartfónu je takmer magická.

tlačidlo nákupu amazon

Google Nexus 5X

Nexus 5X

Ak ste fanúšikom menších smartphones, Google pre vás vydal aj smartfón Nexus 5X. The 5.2 Smartfón so stredným rozsahom palcov je dodávaný s Full HD IPS LCD obrazovkou. Vnútri sú špecifikácie takmer rovnaké ako Nexus 6P vyrobený spoločnosťou Huawei, čo je úžasné, ak chcete surový výkon v zvládnuteľnom formáte.

Zadná strana smartfónu vyrobeného spoločnosťou LG pozostáva z 12.3 megapixelový fotoaparát a duálny LED blesk. Za smartfónom sa nachádza aj snímač odtlačkov prstov, ktorý funguje prekvapivo skvele. Vnútri je procesor QUALCOMM Snapdragon 808 a 2 GB pamäte RAM. Ak máte záujem o kúpu smartfónu, odporúčam vám tiež prečítať si porovnávací článok o zariadení Google Nexus 5X, ktorý sme napísali.

Pozoruhodná funkcia: Vďaka malým rozmerom a skvelému výkonu je to jedinečné kombo.

tlačidlo nákupu amazon

Samsung Galaxy S7

s7

Toto je hlavný smartfón kórejského výrobcu a dodáva sa v relatívne menšom formáte. Smartfón má a 5.1 palcový QHD Super AMOLED displej so skvelými 576 ppi. Na zadnej strane nájdete rovnaký fotoaparát, ako je na Galaxy S7 Edge, takže tu nie sú žiadne kompromisy, pokiaľ ide o špecifikácie.

12 MP fotoaparát je dodávaný s F1.7 veľkosť clony a väčšia 1.4 Veľkosť pixelov μm umožňuje viac svetla dopadnúť na snímač. Rovnaký je aj procesor Exynos 8 Octa 8890 a smartphone má 4 GB pamäte RAM.

Pozoruhodná funkcia: Malé rozmery a obrovský výkon robia zo Samsungu Galaxy S7 skutočná vlajková loď.

tlačidlo nákupu amazon

LG V10

LG V10

LG urobilo niekoľko úžasných smartphones za posledných pár rokov a LG V 10 je ďalším prírastkom do zoznamu. The 5.7 Smartfón je dodávaný s IPS LCD displejom s rozlíšením 1 400 x 2 560 pixelov. To však nie je všetko, hneď nad hlavnou sa nachádza sekundárna obrazovka, ktorá vám zobrazuje upozornenia a zostáva vždy zapnutá.

Všetky tvrdenia, že druhá obrazovka nezaberie veľa batérie, sú tiež pravdivé. Smartfón je navrhnutý skutočne dobre s odnímateľnou zadnou stranou, ktorá vám umožní ľahký prístup k vymeniteľnej batérii a slotu na kartu microSD. Smartfón LG je dodávaný aj s dvoma prednými fotoaparátmi, z ktorých jeden je štandardný a druhý je širokouhlý, ktorý umožňuje zachytiť viac fotografií na jednej fotografii. Smartfón si zaslúži miesto na najlepšej selfie smartphones zoznam tiež.

Pozoruhodná funkcia: Druhá obrazovka a kamery s dvoma priateľmi sú vzrušujúce.

tlačidlo nákupu amazon

Samsung Galaxy Poznámka 5

Galaxy  Poznámka 5

Premiérový phablet od spoločnosti Samsung, Galaxy Poznámka 5 spustené s veľkou slávou. Na jednej strane boli veľkí užívatelia sklamaní, že sa kórejský výrobca rozhodol odstrániť slot na kartu microSD a vymeniteľnú batériu. Na druhej strane bolo veľa ľudí šťastných, pretože novší unibody dizajn vyzerá úplne fantasticky.

Samsung galaxy Note 5 prichádza s a 7 palcový quad HD displej s obvyklým charakterom Super AMOLED. K dispozícii je tiež pero S-Pen, vďaka ktorému smartphone vyčnieva z davu. Na zadnej strane je 16 megapixelový fotoaparát, pričom predný smeruje na päť megapixelov. Smartfón je celkovo schopný poskytovať hviezdne mediálne aj pracovné zážitky.

Pozoruhodná funkcia: S-Pen je veľmi užitočný, ak si radi robíte poznámky na svojom smartfóne.

tlačidlo nákupu amazon

LG G5

lg g5

Najnovšia vlajková loď spoločnosti LG, LG G5, mení veľa vecí. Zatiaľ čo Samsung tento rok hral na istotu s inováciami na niekoľko rôznych vecí, LG urobilo skok a zmenilo celú filozofiu dizajnu, ktorý sa skrýva za ich vlajkovou loďou. LG G5 je dodávaný s kovovým telom, snímačom odtlačkov prstov a 5.3 palcová obrazovka. Ale to nie je dôvod, prečo je na tomto zozname, je to kvôli jedinečnému dizajnu, ktorý má smartphone.

Smartfón vám umožňuje odstrániť spodnú stranu telefónu a nahradiť ho niekoľkými rôznymi modulmi. Spoločnosť LG napríklad vydala fotoaparát Mario, ktorý vám umožňuje fotografovať pomocou fyzických tlačidiel. Keďže je na ceste viac modulov, zdá sa, že LG G5 je práve teraz možnosťou do budúcna.

Pozoruhodná funkcia: Odnímateľná spodná strana a modulárny dizajn smartfónu sú v mnohých ohľadoch jedinečné.

tlačidlo nákupu amazon

Samsung Galaxy S6 Edge+

Galaxy  S6 Edge Plus

Aj keď je to trochu staršie, Samsung Galaxy S6 Edge+ je stále jedným z najlepších smartphones okolo. Teraz, keď ho môžete kúpiť o niečo lacnejšie, je to určite lákavá možnosť. The 5.7 palcov obrazovky nehnuteľností poháňaných quad HD Super AMOLED obrazovkou robí smartphone veľmi krásnym.

Unibody dizajn so sklenenými chrbtami a metalickými akcentmi je príjemný na dotyk. Smartfón má zadný fotoaparát s rozlíšením 16 megapixelov a prednú časť s rozlíšením päť megapixelov.

Pozoruhodná funkcia: Smartfón má vysoký pomer obrazovky k telu 76,62%.

tlačidlo nákupu amazon

Záver

V žiadnom prípade to nie sú jediné skvelé telefóny s Androidom s Androidom 6.0 Marshmallow na palube. Som si celkom istý, že veľa smartphones budú vydané tento rok s nainštalovaným Marshmallow. Veľa smartphones tiež chystajú aktualizáciu operačného systému od svojich príslušných výrobcov. Ale toto je málo smartphones ktoré sú teraz k dispozícii na nákup.

Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy týkajúce sa tohto zoznamu, neváhajte nás kontaktovať v nižšie uvedených komentároch. Budeme radi, ak sa nám ozvete.

Kredity za obrázok

Špeciálna vďaka Amazon pre obrázky zariadení.