10 najlepších telefónov Android od spoločnosti Motorola, ktoré vám do života vložia turbo

Keď premýšľam o telefónoch Android od spoločnosti Motorola, obvykle si spomeniem na svoju prvú generáciu RAZR, čo bol prvý telefón, ktorý som kedy dostal od rodičov na strednej škole, alebo to bola vysoká škola? Neviem, všetko sa to rozmazalo, ale ide o to, že na tento telefón mám veľmi rád pamäť, ale značka odvtedy akosi vypadla z mapy.

Existovalo obdobie, keď sa zdalo, že Motorola neprejavuje veľký záujem o hru s mobilnými telefónmi, alebo nedokázali prísť na to, ako poraziť konkurenciu, ako napr. Apple alebo Samsung. Značka Motorola je zjavne späť a pumpuje niektoré z najlepších telefónov, ktoré môžete na trhu nájsť.

Motorola smartphones sú elegantné a výkonné a dokonca majú niekoľko možností pre tých, ktorí chcú ušetriť trochu peňazí.

Poďme sa pozrieť na najlepšie telefóny Motorola s Androidom, aby ste mohli múdro míňať peniaze.

Musieť Čítať: Telefóny Android – Každý používateľ systému Android o tom musí vedieť

1. Motorola Droid RAZR M: 132,00 dolárov

Motorola Droid RAZR M

To najlepšie za vaše peniaze

Motorola Droid RAZR M je podľa mňa najlepšia stávka, pretože cena je pomerne nízka a nemusíte sa báť, že by ste dostali fešný telefón od výrobcu knockoff. Áno, tento telefón je trochu zastaraný, ale ak naozaj chcete niečo výkonné za dobrú cenu, je to najlepšia hodnota.

Telefón je trochu ťažký a neohrabaný, ale procesor je výkonný a fotoaparát je jedným z najlepších, ktoré môžete na každom telefóne nájsť. Potom si pozrite najlepšie ROM pre RAZR M.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Má a 1Dvojjadrový procesor .5GHZ 8MP fotoaparát s automatickým zaostrovaním má tiež blesk Dodáva sa s krytom odolným voči striekajúcej vode, keď idete na pláž (nie je však vodotesný)

tlačidlo nákupu amazon

2. Motorola Droid X: 79,95 dolárov

Motorola Droid X

Zvláštny dizajn, ale cenovo dostupný

Motorola Droid X je ďalší starší telefón Motorola, ktorý aj dnes stojí za peniaze. Nie som veľkým fanúšikom dizajnu, pretože má na zadnej strane podivné trhliny, ktoré hromadia prach a nečistoty, ale použitý telefón si môžete kúpiť za pouhých 35 dolárov.

Nie je to zlé, najmä ak ho plánujete použiť iba ako druhý telefón alebo prvý telefón pre jedno z detí.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  The 8 megapixelový fotoaparát s možnosťou prehrávania videa vo vysokom rozlíšení 4.3 dotykový displej

tlačidlo nákupu amazon

3. Motorola Atrix 4G MB860: 155,00 dolárov

Motorola Atrix 4G MB860

Vyzerá to lacné, ale skôr funkčné

Motorola Atrix 4G MB860 vyzerá ako odpad, ale zaradil som ho do tohto zoznamu, pretože použitú verziu môžete získať za maximálne 50 dolárov. Dokonca prichádzajú zrekonštruované za približne túto cenu.

Aj keď by som si tento telefón nekúpil nový, je to slušný telefón, ak plánujete zaobstarať niečo pre deti alebo ak nepotrebujete všetku bláznivosť novších. smartphones.

Fotoaparát je v skutočnosti veľmi pekný a klávesnica je úplne virtuálna, takže v klávesoch nezostanú zaseknuté drobky.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  5MP fotoaparát s digitálnym zoomom Dotykový displej s rozlíšením 960 x 540 Batéria je super výkonná a má 530 minút hovoru

tlačidlo nákupu amazon

4. Motorola Droid RAZR 4G LTE: 119,99 dolárov

Motorola Droid RAZR 4G LTE

Super sexy

Motorola Droid RAZR 4G LTE je jedným z najsexi telefónov, s akými kedy prišli. Ohnutý chrbtový design vám krásne padne do ruky a dokonca má na chrbte aj nejaké vyvýšeniny, takže telefón zostane položený aj počas cvičenia alebo pohybu v kancelárii.

Displej je pôsobivý a batéria vydrží rozumnú dobu. Jediný problém, ktorý s týmto telefónom mám, je ten, že ohnutý chrbát je vo vrecku trochu divný. Je to neohrabaný telefón, ale väčšina telefónov Motorola ním je.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Má a 4.3-palcový HD displej The 1Procesor .2GHz funguje skvele na streamovanie Obrazovka je odolná a je vyrobená zo skla Gorilla Glass

tlačidlo nákupu amazon

5. Motorola Photon 4G MB855: 119,99 dolárov

Motorola Photon 4G MB855

Duálny fotoaparát a pekný procesor

Motorola Photon 4G MB855 je jedným z telefónov v tomto zozname, o ktorých som nikdy predtým nepočul, ale v skutočnosti som si uvedomil, že je ideálny pre tých, ktorí chcú ušetriť málo peňazí a zároveň získať funkčnosť niektorých ďalších drahších. možnosti.

CPU a spracovanie je ideálne pre multitasking a obrazovka je dostatočne veľká, aby ste si mohli užívať svoje obľúbené filmy a televízne relácie.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  The 4.3″ Displej qHD ponúka funkciu priblíženia a oddialenia 8MP digitálny fotoaparát s bleskom Premietajte svoju obrazovku na televízor

tlačidlo nákupu amazon

6. Motorola XT760: 99,99 dolárov

Motorola XT760

Lacný dizajn, ale funkčnosť

Motorola XT760 je jedným zo skrytých drahokamov, pretože má perfektnú veľkosť, aby vám perfektne sadol do ruky. Je to o niečo kratšie ako tradičné návrhy telefónov Motorola, ale nezabudnite, že tento telefón je jedným z najlacnejších modelov, aké môžete nájsť.

Aj keď je tam všetka funkčnosť za príjemnú cenu, nechcel by som túto vec zhodiť na zem.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s a 4″ Veľkosť displeja Fotoaparát s rozlíšením 8 megapixelov je vhodný na fotografovanie a má port HDMI na okraji

tlačidlo nákupu amazon

7. Motorola Atrix 2 4G: 129,00 dolárov

Motorola Atrix 2 4G

Pre minimalistu

Motorola Atrix 2 4G nie je na smiech, pretože dizajn je jednoduchý, ale super funkčný. Textúra na zadnej strane dobre drží v ruke a obrazovka je dosť jasná na sledovanie videí a prezeranie fotografií.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Technológia DLNA vám umožňuje streamovať priamo do iných zariadení v oblasti. Je superľahký 4.3 palcov

tlačidlo nákupu amazon

8. Motorola Moto X: 299,99 dolárov

Motorola Moto X

Drahé, ale stojí za to

Motorola Moto X je jednou z novších ponúk spoločnosti Motorola a v štýlovom zariadení obsahuje všetky potrebné funkcie.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Vnútorná pamäť 32 GB vyhodí z vody všetko ostatné v tomto zozname 1Dvojjadrový procesor .7Ghz robí zázraky pre multitasking a hranie hier The 4.7 palcový displej AMOLED je obrovský a odolný

tlačidlo nákupu amazon

9. Motorola DROID Turbo: 249,99 dolárov

Motorola DROID Turbo

Ostrý displej

Motorola DROID Turbo je jednou z mojich obľúbených v zozname, pretože má úžasný displej, ktorý je vhodný na sledovanie filmov a televíznych relácií.

Funkcia turbo nabíjania funguje tak, aby batéria vydržala celý deň, a telefón je dostupný vo viacerých farbách, všetky s elegantným dizajnom.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s výkonným 2.7 Procesor GHz Má vodoodpudivý povrch Je super ľahký, ale napriek tomu pevný

tlačidlo nákupu amazon

10. Motorola Moto G: 179,18 dolárov

Motorola Moto G

Veľká obrazovka s jednoduchým dizajnom

Motorola Moto G má na svoju cenu priemerný procesor, ale skutočná hodnota prichádza s veľkosťou a displejom zariadenia.

Vychutnajte si úžasné fotografie s dvoma fotoaparátmi a zažite dlhú výdrž batérie.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  1140 minút výdrže batérie Je superľahký a má 4.5 palcový displej s rozlíšením 720 p

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Nie všetky telefóny Motorola s Androidom sú vytvorené rovnako, ale dúfajme, že vám tento zoznam pomôže pochopiť výhody a nevýhody každého z nich. Ako vidíte, Motorola Droid RAZR M sa mi veľmi páči, ale som tiež lacnou korčuľou.

Ak máte otázky týkajúce sa najlepších telefónov Motorola, dajte mi vedieť v sekcii komentárov. Čo bude ďalej? Zistite, ako vás odomknúť Droid Razr.