10 najlep┼í├şch str├ínok ako textov├Ż list

Ke─Ć┼że textov├Ż list je uzavret├Ż z d├┤vodu ozn├ímenia DMCA, m├íme zoznam 10 najlep┼í├şch str├ínok podobn├Żch textov├Żm listom, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą ako jeho alternat├şvy.

S n├írastom pand├ęmie Covid-19 sa u┼ż ned├í poprie┼ą, ┼że vzdel├ívanie smeruje k online re┼żimu. Pod─ża tejto ┼ít├║die, ktor├║ vypracoval Studocu, ┼ítudenti zd├┤raznili, ┼że tret├ş a posledn├Ż bod bolesti nem├í pr├şstup k zariadeniam ich univerz├şt. a ┼ítudijn├ę zdroje. Pr├íve preto s├║ slu┼żby a str├ínky, ktor├ę v├ím pon├║kaj├║ v├Żnimo─Źn├ę slu┼żby v oblasti vzdel├ívania, ve─żmi d├┤le┼żit├ę a nevyhnutn├ę. Textov├Ż list bola z tohto poh─żadu jednou z prominentn├Żch mo┼żnost├ş. Bola to vynikaj├║ca mo┼żnos┼ą na n├íjdenie odpoved├ş na dom├íce ├║lohy a ├║lohy.

Skvel├í str├ínka, ktor├í sl├║┼żi ┼ítudentskej komunite na celom svete, Textov├Ż list sa ned├ívno vypol z d├┤vodu probl├ęmov, ak├Żmi s├║ napr├şklad poru┼íovanie autorsk├Żch pr├ív. Tak┼że h─żad├íte najlep┼íie alternat├şvy textov├ęho listu a je pre v├ís n├íro─Źn├ę prija┼ą hovor? Mysleli sme na to, aby sme z tohto poh─żadu ol├şzli nieko─żko dobr├Żch mo┼żnost├ş a pomohli v├ím z├şska┼ą pr├şstup k vynikaj├║cej funk─Źnosti.

Najlep┼íie str├ínky ako textov├Ż list – impozantn├Ż zoznam alternat├şv

Textov├Ż dokument je u┼ż roky jednou zo spo─żahliv├Żch a bezplatn├Żch platforiem, ktor├ę pomohli tis├şcom ┼ítudentov n├íjs┼ą odpovede na dom├íce ├║lohy a ├║lohy. Av┼íak, ned├ívne ozn├ímenie DMCA sp├┤sobilo, ┼że str├ínka je zatvoren├í. D├┤vodom bolo predov┼íetk├Żm to, ┼że zna─Źn├í ─Źas┼ą obsahu hosten├ęho spolo─Źnos┼ąou Textsheet nie je vo vlastn├şctve str├ínky a zah┼Ľ┼ła poru┼íenie autorsk├Żch pr├ív.

Na┼í┼ąastie v┼íak existuje mnoho str├ínok, ako je napr├şklad textov├Ż list, ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą z├şska┼ą pr├şstup k vylep┼íen├ęmu z├í┼żitku pre ┼ítudentov, aby mohli ─żahko vykon├íva┼ą svoje ├║lohy. Skontrolujeme nieko─żko najlep┼í├şch alternat├şv textov├ęho listu.

  1. Slader

Slader je jednou z najlep┼í├şch platforiem, ktor├í pom├íha ┼ítudentom zo ┼ík├┤l a vysok├Żch ┼ík├┤l a poskytuje im rie┼íenia ot├ízok z u─Źebnice a podrobn├ę vysvetlenie probl├ęmov, s ktor├Żmi sa m├┤┼żu stretn├║┼ą. Pon├║ka v├ím rozsiahlu datab├ízu viacer├Żch predmetov. Datab├íza pokr├Żva ┼íirok├ę spektrum t├ęm z r├┤znych oblast├ş, ako je matematika, veda, soci├ílne ┼ít├║die, cudz├ş jazyk, literat├║ra, hist├│ria, angli─Źtina a mnoho ─Ćal┼í├şch.

─Żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie spolu s v├Żkonnou mo┼żnos┼ąou filtrovania u─żah─Źuje ┼ítudentom pou┼ż├şvanie platforiem m├║dro a intuit├şvne. Okrem webovej str├ínky m├í Slader aj bezplatn├ę aplik├ície pre Android a iOS, ktor├ę im umo┼ż┼łuj├║ n├íjs┼ą odpovede na svoje ot├ízky na cest├ích.

  1. StudyLib

Toto je ─Ćal┼íia mo┼żnos┼ą pre najlep┼íie alternat├şvy textovej spr├ívy a poskytuje ┼ítudentom obrovsk├ę mno┼żstvo mo┼żnost├ş pre ┼ítudentov s podrobn├Żmi inform├íciami o ich ┼ít├║diu v r├┤znych predmetoch. Str├ínka poskytuje pomoc pri zad├ívan├ş ├║loh a dom├ícich ├║loh a okrem toho v├ím pon├║ka pr├şstup k skvelej mo┼żnosti vo forme u─Źebn├şc, h├írkov s odpove─Ćami a v├Żskumn├Żch pr├íc.

─Żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie je jednou z funkci├ş, v─Ćaka ktor├Żm je Studylib dokonal├Żm uch├ídza─Źom o zoznam str├ínok, ako je napr├şklad textov├Ż list. Pokr├Żva ┼íirok├Ż sortiment u─Źebn├Żch materi├ílov z r├┤znych predmetov, ako s├║ matematika, veda, soci├ílne vedy, hist├│ria, stroj├írstvo, umenie a technol├│gia.

  1. Chegg

Bol to ten ist├Ż server, ktor├Ż poslal ozn├ímenie DMCA do Textsheet a nechal ho stiahnu┼ą. To by zo zrejm├Żch d├┤vodov urobilo jeden z najlep┼í├şch serverov, ako je napr├şklad textov├Ż list. V skuto─Źnosti v├Ą─Ź┼íina ├║dajov a inform├íci├ş poch├ídza z Cheggu, a preto je najlep┼íou vo─żbou pre alternat├şvy k textov├ęmu listu. Jedna z najlep┼í├şch ─Źast├ş je, ┼że ak nen├íjdete nie─Źo, ─Źo h─żad├íte, m├┤┼żete to ist├ę po┼żiada┼ą od odborn├şkov na Chegg.

Slu┼żba v┼íak nie je bezplatn├í. Dod├íva sa s ve─żk├Żm po─Źtom pr├ęmiov├Żch funkci├ş a my by sme pova┼żovali za hodn├║ vo─żbu pre va┼íe potreby. A 24 x 7 linka pomoci je jedn├Żm z obrovsk├Żch plusov├Żch bodov, ktor├ę sme pova┼żovali za p├┤sobiv├ę v ka┼żdom oh─żade. Na tejto str├ínke si dokonca m├┤┼żete po┼żi─Źa┼ą alebo k├║pi┼ą elektronick├ę knihy.

  1. CourseHero

Obrovsk├ę mno┼żstvo, samozrejme, konkr├ętne ┼ítudijn├ę zdroje – to je presne to, ─Źo z neho rob├ş jednu z najsilnej┼í├şch mo┼żnost├ş pre takmer v┼íetky va┼íe potreby v oblasti ┼ít├║dia. U─Źitelia a ┼ítudenti z cel├ęho sveta zdie─żaj├║ mno┼żstvo ┼ítudijn├Żch materi├ílov. T├íto slu┼żba sa m├┤┼że pochv├íli┼ą viac ako 30 mili├│nmi r├┤znych ┼ítudijn├Żch materi├ílov.

V r├ímci ┼ítudijn├ęho re┼żimu by ste na┼íli prakticky v┼íetko, ─Źo by ste chceli ma┼ą. To zah┼Ľ┼ła ┼ítudijn├ę pr├şru─Źky, pozn├ímky, cvi─Źenia a vysvetlenia krok za krokom. Re┼żim freemium rob├ş z Course Hero jednu z najlep┼í├şch alternat├şv textov├ęho listu, preto┼że sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą bu─Ć pre bezplatn├║ mo┼żnos┼ą, alebo s variantom Pro. M├┤┼żete dokonca nahra┼ą svoj vlastn├Ż ┼ítudijn├Ż materi├íl.

  1. PaperHelp

PaperHelp nie je pr├íve kandid├ítom na str├ínky ako Textsheet, preto┼że v├ím neprin├í┼ía ┼ítudijn├Ż materi├íl ako textov├Ż list a ─Ćal┼íie mo┼żnosti uveden├ę v tejto kompil├ícii. Je to prisp├┤soben├í slu┼żba na p├şsanie papiera, ako by mal nazna─Źova┼ą samotn├Ż n├ízov. Pom├íha v├ím zvl├ídnu┼ą s├ęriu ─żahk├Żch ─Źinnost├ş pri p├şsan├ş a in├Żch aktivit├ích. Profesion├ílna slu┼żba na spracovanie ├║loh a p├şsanie na papier v├ím pom├┤┼że ─żahko dokon─Źi┼ą va┼íe ├║lohy.

T├íto slu┼żba v├ím poskytuje pr├şstup k mobiln├Żm aplik├íci├ím pre Android aj iOS. Tak├Żmto sp├┤sobom budete m├┤c┼ą odosla┼ą svoje ├║lohy a po┼żiadavky na esej a potom sledova┼ą pokrok na cest├ích. T├íto slu┼żba pon├║ka ┼íirok├ę spektrum mo┼żnost├ş, medzi ktor├ę patr├ş matematika, obchod, fyzika, stroj├írstvo a ch├ęmia.

  1. SparkNotes

Z├şskajte pr├şstup k ak├ęmuko─żvek druhu inform├íci├ş o akomko─żvek z va┼íich predmetov pomocou SparkNotes. T├íto str├ínka v├ím pon├║ka pr├şstup k ├║┼żasnej zbierke u┼żito─Źn├Żch a bystr├Żch sprievodcov takmer k akejko─żvek t├ęme. Pokr├Żva takmer ka┼żd├Ż d├┤le┼żit├Ż predmet, ako je anglick├í literat├║ra, hist├│ria, matematika, biol├│gia a veda.

Lekcie a pozn├ímky, ktor├ę v├ím slu┼żba pon├║ka, s kompletn├Żm preh─żadom s├║hrnu v┼íetk├Żch va┼íich t├ęm. Form├ít kv├şzu, ktor├Ż slu┼żba pou┼ż├şva, z neho rob├ş ─Ćal┼íiu najlep┼íiu mo┼żnos┼ą, ako si veci zapam├Ąta┼ą. Poskytuje v├ím tie┼ż pr├şstup k ├║┼żasnej zbierke mo┼żnost├ş aj pre konkuren─Źn├ę sk├║┼íky, ako s├║ SAT, ACT, AP Predmetov├ę testy a GRE.

  1. Crazyforstudy

Crazyforstudy je ─Ćal┼íou vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou pre weby, ako je textov├Ż list, a bolo zisten├ę, ┼że je jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş pre takmer v┼íetky va┼íe potreby v ktoromko─żvek z va┼íich predmetov. Interakt├şvne rozhranie a ├║pln├ę venovanie s├║ nieko─żk├Żmi funkciami, ktor├ę z neho robia siln├ęho uch├ídza─Źa o najlep┼íie alternat├şvy textov├ęho listu.

Re┼żim Ot├ízky a odpovede rozhrania by bol jednou z hlavn├Żch funkci├ş, ktor├ę by ste pova┼żovali za jednu z najlep┼í├şch alternat├şv textov├ęho listu. Vysvet─żuj├║ce inform├ície o kurze by v├ím poskytli pr├şstup k e┼íte lep┼íiemu z├í┼żitku. Pon├║ka v├ím pr├şstup k viac ako 50 mili├│nom u─Źebn├şc, ktor├ę m├íte k dispoz├şcii.

  1. StudyBlue

StudyBlue je webov├í str├ínka, ktor├í funguje pod platformou Chegg. M├┤┼że to by┼ą jedna z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş pre va┼íe potreby pri ┼ít├║diu kedyko─żvek a kdeko─żvek. Pom├íha v├ím to dostato─Źne dobre zorganizova┼ą ┼ít├║dium. Jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş, ktor├ę sme s platformou pozorovali, by bola dostupnos┼ą mobiln├Żch aplik├íci├ş pre Android a iOS. To by pomohlo pri ┼ít├║diu prakticky odkia─żko─żvek.

Pripojen├şm sa k zn├ímej platforme Chegg sa skuto─Źne stal jedn├Żm z najlep┼í├şch webov, ako je textov├Ż list, a umo┼ż┼łuje v├ím efekt├şvne zvl├ídnu┼ą va┼íe ├║lohy a ─Ćal┼íie ┼ít├║die. Umo┼ż┼łuje v├ím ┼ítudova┼ą, kedy chcete, kde chcete a ako chcete. M├í v├Żkonn├║ kni┼żnicu obsahu a pon├║ka v├ím nieko─żko n├ístrojov na cielen├ę vzdel├ívanie.

  1. WebMath

Matematika je jedn├Żm z naj┼ąa┼ż┼í├şch predmetov takmer pre ka┼żd├ęho z n├ís. Nie je n├ís ve─ża, kto rozumie matematike a dok├í┼że vyrie┼íi┼ą v┼íetky probl├ęmy, ktor├ę pre v├ís predstavuje. WebMath je webov├í str├ínka navrhnut├í ┼ípeci├ílne tak, aby rie┼íila va┼íe probl├ęmy s matematikou a funguje ako najlep┼íia str├ínka pomoci s matematikou. Aj ke─Ć nemus├ş ma┼ą v┼íetky funkcie, ktor├ę mal textov├Ż list, pova┼żovali by ste ho za jednu z najlep┼í├şch alternat├şv textov├ęho listu s v├Żrazne dobr├Żm po─Źtom funkci├ş.

Sta─Ź├ş zada┼ą probl├ęm a stla─Źi┼ą kl├íves Enter. Na va┼íu ot├ízku odpovieme okam┼żite a bud├║ v├ím k dispoz├şcii podrobn├ę pokyny. Ukazuje nielen odpove─Ć, ale tie┼ż v├ím umo┼ż┼łuje pochopi┼ą, ako dospie┼ą k spr├ívnej odpovedi.

  1. Smithsoniansk├ę vzdel├ívanie

Posledn├ę, ale ur─Źite nie posledn├ę z najlep┼í├şch str├ínok, ako je textov├Ż list v na┼íom zozname, Smithsonian Education je ur─Źen├ę pre z├íujemcov o umenie a vedu. Bola hodnoten├í ako perfektn├Ż zdroj di┼ítan─Źn├ęho vzdel├ívania a m├┤┼że by┼ą skvelou alternat├şvou textov├ęho listu.

V├Ą─Ź┼íinu ─Źl├ínkov, ktor├ę s├║ na t├Żchto str├ínkach k dispoz├şcii, p├ş┼íu odborn├şci, a preto by to bola spo─żahliv├í vo─żba, ak by ste si prezerali najlep┼íie dostupn├ę inform├ície o svojej t├ęme. ─îo je e┼íte zauj├şmavej┼íie a u┼żito─Źnej┼íie, je, ┼że str├ínka v├ím pon├║ka bezplatn├Ż a z├íbavn├Ż sp├┤sob u─Źenia sa vec├ş.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Textov├Ż list bol jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş, ako ─żahko zvl├ídnu┼ą dom├íce ├║lohy a ├║lohy. Jeho vypnutie v┼íak prin├║tilo ┼ítudentov h─żada┼ą alternat├şvy k najlep┼í├şm str├ínkam, ako je textov├Ż list. Predpoklad├íme, ┼że slu┼żby na─Źrtnut├ę v tejto kompil├ícii by mali by┼ą v ide├ílnom pr├şpade jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş na splnenie va┼íich potrieb v t├Żchto scen├íroch.

Pozrite sa na najlep┼íie tu na─Źrtnut├ę mo┼żnosti a pode─żte sa o svoje vstupy na z├íklade svojich sk├║senost├ş s nami.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/30Qp5Vk