10 najlep┼í├şch str├ínok ako Massdrop

Ste skaln├Żm n├íkupn├Żm nad┼íencom a h─żad├íte najlep┼íie n├íkupn├ę ponuky? Ste niekto, kto preferuje realistick├Ż pr├şstup k recenzi├ím produktov, ktor├ę si pl├ínujete k├║pi┼ą? Massdrop (alebo Drop, ktor├Ż pre┼íiel neskorou zmenou n├ízvu) je jednou z najlep┼í├şch mo┼żnost├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu dosiahnu┼ą najlep┼íie mo┼żn├ę v├Żsledky.

Drop alebo Massdrop je maloobchodn├Ż a komunitn├Ż priestor pre t├Żch z v├ís, ktor├ş chc├║ k├║pi┼ą nov├Ż produkt alebo nov┼íie pom├┤cky pod─ża svojich po┼żiadaviek. Bola to skuto─Źne perfektn├í platforma, ale napriek tomu m├┤┼że existova┼ą nieko─żko d├┤vodov, pre─Źo kontrolujete najlep┼íie alternat├şvy Massdrop. Mysleli sme si, ┼że n├íjdeme nieko─żko str├ínok, ako je Massdrop, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vybra┼ą tie najlep┼íie mo┼żnosti, ktor├ę spr├ívne zodpovedaj├║ va┼íim po┼żiadavk├ím.

─îo je to Massdrop?

Massdrop teraz vypustil slovo om┼ía a premenoval sa na Drop. Vlastnosti a funkcie, ktor├ę pon├║kala, v┼íak zostali rovnak├ę. Massdrop je vlastne komunitn├í n├íkupn├í platforma, ktor├í v├ím pom├íha vytv├íra┼ą produkty pomocou online komun├şt.

M├í nieko─żko ─Źlenov, ktor├ş medzi sebou komentuj├║ a komunikuj├║ kv├┤li diskusii, vytv├íraniu a nakupovaniu v├Żstroja, oble─Źenia a ─Ćal┼íieho pr├şslu┼íenstva. Je potrebn├í skupina ─żud├ş, ktor├ş chc├║ k├║pi┼ą to ist├ę. Komunita spoj├ş objedn├ívky v┼íetk├Żch ─Źlenov a potom zad├í objedn├ívku v├Żrobcovi. To by znamenalo, ┼że ka┼żd├Ż ─Źlen skupiny, ktor├Ż si k├║pi rovnak├║ polo┼żku, dostane cenu za cesto.

10 najlep┼í├şch str├ínok ako Massdrop

Aj ke─Ć je spolo─Źnos┼ą Massdrop siln├Żm hr├í─Źom, pokia─ż ide o pon├║kanie vynikaj├║ceho v├Żberu produktov, aby ste pri cen├ích mohli dosiahnu┼ą lep┼íie v├Żsledky, m├┤┼że existova┼ą nieko─żko d├┤vodov, pre─Źo by ste h─żadali alternat├şvu. Ak ste niek├Żm, kto h─żad├í najlep┼íie str├ínky ako Massdrop, radi v├ím pom├┤┼żeme pri v├Żbere najlep┼í├şch mo┼żnost├ş pre va┼íe potreby.

  1. Obchod Kono

Obchod Kono, rovnako ako Massdrop, je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou na objavovanie produktov svetovej triedy. Chcete sa dozvedie┼ą a sk├║ma┼ą najlep┼íie mechanick├ę kl├ívesnice a ─Ćal┼íie ob─ż├║ben├ę audio produkty, obchod Kono by mal by┼ą nie─Ź├şm, ─Źo by ste pova┼żovali za mimoriadne praktick├ę a u┼żito─Źn├ę.

Slu┼żba bola spusten├í v roku 2017 a stala sa jednou z najzn├ímej┼í├şch str├ínok, ako je Massdrop. Starostlivo vytvoren├Ż obchod je navrhnut├Ż tak, aby ─żu─Ćom robil rados┼ą a skladuje v├Żrobky, ktor├ę si ─żudia zvy─Źajne zamiluj├║. Sk├┤r ne┼ż ako obchod, je to komunitn├í organiz├ícia. Pom├íha v├ím objavi┼ą produkty, ktor├ę zodpovedaj├║ va┼íim z├íujmom a v├í┼ímu ┼żivotn├ęmu ┼ít├Żlu. To by mala by┼ą ur─Źite va┼ía najlep┼íia st├ívka pre alternat├şvy Massdrop.

  1. TigerDirect

TigerDirect je ─Ćal┼íou vynikaj├║cou alternat├şvou k komunitn├Żm trhom a m├┤┼że by┼ą vynikaj├║cou vo─żbou pre str├ínky ako Massdrop. T├íto slu┼żba v├ím poskytuje najlep┼íie ponuky pre r├┤zne pom├┤cky priamo od v├Żrobcu. ┼ápeci├ílne ponuky a ponuky na tablety, elektroniku, kancel├írske potreby m├┤┼żete z├şska┼ą na ┼íirok├Ż sortiment podobn├Żch produktov.

T├íto slu┼żba v├ím prostredn├şctvom nej tie┼ż poskytuje pr├şstup k najlep┼í├şm mo┼żn├Żm ponuk├ím Denn├í ponuka Slasher. Tieto ponuky v├ím pon├║kaj├║ okrem be┼żn├Żch pon├║k na ostatn├ę produkty aj mnoh├ę z─żavy na vybran├ę produkty.

  1. GearBest

GearBest je ─Ćal┼íou vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou pre online maloobchod, ktor├í v├ím pon├║kne pr├şstup k vylep┼íen├ęmu z├í┼żitku z n├íkupu produktov patriacich do viacer├Żch ┼ż├ínrov, ako s├║ technol├│gie, odevy, elektrika a n├íradie, ta┼íky a pr├şslu┼íenstvo a ┼íirok├í ┼ík├íla ─Ćal┼í├şch kateg├│ri├ş, ako napr. dobre. Registr├ícia do slu┼żby je bezplatn├í a ihne─Ć sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą pre najlep┼íie slu┼żby.

Efekt├şvna doru─Źovacia slu┼żba a obrovsk├Ż stupe┼ł z├íkazn├şckych slu┼żieb je to, ─Źo z nej rob├ş jednu z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş. Dostupn├í kvalita a lep┼í├ş z├í┼żitok zo z├íbavn├ęho nakupovania je to, ─Źo z neho rob├ş jednu z popredn├Żch mo┼żnost├ş v├┤bec. Priame obstar├ívanie od v├Żrobcov by ho navy┼íe urobilo mimoriadne cenovo dostupn├Żm.

  1. FastTech

FastTech je online n├ístroj a mo┼żnos┼ą maloobchodn├şka pre va┼íe potreby v oblasti obchodov s technol├│giami a gadgetmi. Slu┼żba je k dispoz├şcii v desiatich r├┤znych jazykoch. M├┤┼żete si k├║pi┼ą ─Źoko─żvek od mikroprocesorov cez perif├ęrie zariaden├ş a┼ż po ┼íirok├Ż sortiment produktov. Slu┼żba bola spusten├í v roku 2012 a odvtedy bol produkt roz┼í├şren├Ż.

T├íto slu┼żba je zn├íma aj t├Żm, ┼że pon├║ka ┼íirok├Ż sortiment produktov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii v r├┤znych mo┼żnostiach, ako s├║ s├║─Źiastky do hern├Żch konzol, n├íhlavn├ę s├║pravy, hudobn├ę n├ístroje, zvlh─Źova─Źe vzduchu, ta┼íky, cyklistick├ę top├ínky a ─Ćal┼íie. Registr├ícia na slu┼żby je ve─żmi bezplatn├í. Port├íl v├ím pon├║ka bezplatn├ę doru─Źenie do cel├ęho sveta.

  1. Geeks.com

H─żad├íte nieko─żko skvel├Żch mo┼żnost├ş z h─żadiska ├║┼żasn├Żch elektronick├Żch pom├┤cok, ak├Żmi s├║ po─Ź├şta─Źe, perif├ęrie a ─Ćal┼íie podivn├ę pom├┤cky? Geeks.com je z tohto poh─żadu jednou z prominentn├Żch mo┼żnost├ş. T├íto slu┼żba v├ím poskytuje pr├şstup k denn├Żm ponuk├ím a mimoriadne dostupn├Żm cen├ím r├┤znych produktov.

V─Ćaka viac ako 17 -ro─Źn├Żm sk├║senostiam je t├íto slu┼żba jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş v├┤bec. Slu┼żbu prev├ídzkuje eBay a geeks.com je na platforme zaregistrovan├Ż ako predajca. Ako by mal nazna─Źova┼ą samotn├Ż n├ízov, slu┼żba je jednou z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş pre podivn├ę pom├┤cky. Stav├şme sa, ┼że by ste to chceli ako jednu z najlep┼í├şch alternat├şv Massdropu.

  1. QVC

QVC bol uveden├Ż na trh v roku 1986 a je jedn├Żm z popredn├Żch hr├í─Źov v oblasti najvy┼í┼íej kvality vysokokvalitn├Żch produktov. Spolo─Źnos┼ą za─Źala ako telev├şzny vysielate─ż v roku 1998 a teraz sa rozr├ístla na najlep┼íiu platformu vo v┼íetk├Żch pr├ívach. Rozhodne m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą pr├şstup k najkvalitnej┼í├şm v├Żrobkom a cenovo dostupn├ę ceny v┼íetk├Żch produktov.

T├íto slu┼żba poskytuje pr├şstup k vylep┼íen├ęmu z├í┼żitku prostredn├şctvom ┼ípecializovan├Żch slu┼żieb pre najlep┼í├şch v oblasti kozmetick├Żch v├Żrobkov. QVC teraz prev├ídzkuje aj kamenn├ę predajne pre ┼íirok├Ż sortiment produktov. Ide o program vysielania, ktor├Ż v├ím pon├║kol pr├şstup k vylep┼íen├ęmu z├í┼żitku.

  1. Woot

Woot je platforma elektronick├ęho obchodu, ktor├í sa viac zameriava na elektronick├ę v├Żrobky. Woot si z├şskal popularitu, preto┼że v─Ćaka ich ┼ípeci├ílnej ponuke navrhnutej denne. Slu┼żba bola spusten├í v roku 2004 a vytvorila aj nieko─żko ved─żaj┼í├şch str├ínok. Ka┼żd├ę z miest zabezpe─Źuje oddelenie prev├ídzkov├Żch oblast├ş, ako je ┼íport, v├şno a deti.

Woot je teraz s├║─Źas┼ąou Amazon a zistili by ste, ┼że v├ím pon├║ka pr├şstup k ├║┼żasn├Żm ponuk├ím prostredn├şctvom ┼ípeci├ílnych denn├Żch pon├║k a in├Żch obmedzen├Żch pon├║k. M├┤┼żete si by┼ą ist├ş, smie┼íne najlep┼í├şmi akciami, v├Żhodami dopravy a ─Ćal┼í├şmi v├Żhodami, ktor├ę by v├ís mali vy─Źleni┼ą z davu a z├şska┼ą lep┼íie v├Żhody, v─Ćaka ktor├Żm sa stane jednou z najlep┼í├şch str├ínok, ako je Massdrop.

  1. Ecomdash

Ecomdash je jednou z najzauj├şmavej┼í├şch mo┼żnost├ş, ktor├║ by ste kedy mohli n├íjs┼ą. Svoje podnikanie m├┤┼żete vies┼ą odkia─żko─żvek. T├íto slu┼żba v├ím umo┼żn├ş z├şska┼ą pr├şstup k vylep┼íen├ęmu z├í┼żitku ako najlep┼íia aplik├ícia viackan├ílov├ęho invent├íra v├┤bec. T├íto platforma v├ím poskytuje pr├şstup k predaju online odkia─żko─żvek s ├║─Źinnou d├┤verou.

├Üzka skupina, ktor├í sa zameriava na budovanie a spolupr├ícu online maloobchodn├şkov, aby si s d├┤verou vytvorili vlastn├║ online prezent├íciu. Slu┼żba sa integrovala s viac ako 50 r├┤znymi platformami elektronick├ęho obchodu a napreduje v dosahovan├ş najlep┼í├şch ┼ítandardov. Ecomdash oce┼łuje komunitn├Ż pr├şstup a je jednou z najsilnej┼í├şch mo┼żnost├ş najlep┼í├şch alternat├şv Massdrop.

  1. Snagshout

T├íto slu┼żba bola spusten├í v roku 2015 a je ur─Źen├í na to, aby pozvala ─żud├ş na kontrolu nov├Żch produktov v├Żmenou za z─żavnen├ę ceny. Je to obrovsk├í pokro─Źil├í a ┼ípi─Źkov├í mo┼żnos┼ą pre t├Żch z v├ís, ktor├ş sa te┼íia na to, ako predajcovia uved├║ na trh nov├ę produkty. V skuto─Źnosti by to bola skvel├í vo─żba pre predajcov aj spotrebite─żov. Predajcovia z├şskaj├║ lep┼íiu recenziu, aby si mohli upevni┼ą poz├şciu bestselleru, zatia─ż ─Źo spotrebitelia z├şskaj├║ z─żavy a┼ż 90 percent.

Slu┼żba sa zameriava na Amazon recenzie. V poslednej dobe sa v┼íak spolo─Źnos┼ą sna┼ż├ş n├íjs┼ą aj in├ę mo┼żnosti. Koment├ír na ich str├ínkach – Na┼íi z├íkazn├şci u┼íetrili mili├│ny a z├írove┼ł pomohli nov├Żm zna─Źk├ím r├ís┼ą a prekvita┼ą. Boli sme zameran├ş Amazon, ale chyst├íme sa zmeni┼ą hru pre v┼íetk├Żch – by mal by┼ą d├┤kazom nadch├ídzaj├║cej zmeny.

  1. Poshmark

Poshmark je jedn├Żm z popredn├Żch hr├í─Źov, pokia─ż ide o to, ┼że by to bola jedna z vynikaj├║cich mo┼żnost├ş pre spr├ívne str├ínky, ako je Massdrop. T├íto slu┼żba m├í viac ako 60 mili├│nov ─Źlenov komunity v USA a Kanade. Obchody maj├║ viac ako 100 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov na celom svete. Navrhnut├ę pre tis├şcro─Źn├║ gener├íciu maloobchodn├şkov a nakupuj├║cich.

T├íto slu┼żba m├í obrovsk├║ z├íklad┼łu pou┼ż├şvate─żov, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje dopria┼ą si n├íkupy v komunit├ích naprie─Ź r├┤znymi ┼ż├ínrami. Niektor├ę z nich zah┼Ľ┼łaj├║ dom├íce, wellness, kozmetick├ę v├Żrobky, ┼ípeci├ílne ponuky pre mu┼żov a ┼żeny a napr├şklad spolo─Źensk├ę oble─Źenie. Cie─żom slu┼żby je, aby bola va┼ía n├íkupn├í jednoduch├í soci├ílna aktivita pln├í z├íbavy.

To boli najlep┼íie str├ínky, ako napr├şklad Massdrop, ktor├ę by v├ím mali poskytn├║┼ą pr├şstup k vylep┼íen├ęmu z├í┼żitku pri dosahovan├ş najlep┼í├şch mo┼żn├Żch cie─żov pri n├íkupoch komunity novej gener├ície. Z├şskajte pr├şstup k skuto─Źne zameran├ęmu z├í┼żitku pri z├şskavan├ş pr├şstupu k dokonal├ęmu stup┼łu efektivity pri n├íkupoch orientovan├Żch na komunitu.

Tu na─Źrtnut├ę str├ínky ako Massdrop by mali z dlhodob├ęho h─żadiska ur─Źite fungova┼ą ako jedna zo spr├ívnych mo┼żnost├ş pre va┼íe potreby. Pozrite sa na ne a pode─żte sa s nami o svoje my┼ílienky.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/38wHQig