10 najlepších stránok ako Humble Bundle

Mnoho z nich je vždy snom využiť všetky najlepšie hry na svete a vybudovať si vlastnú zbierku. Ale pretože viete, aké drahé je nákup týchto špičkových hier, vždy urobíte krok späť. Vtedy sa začnú používať stránky ako Humble Bundle, ktoré vám umožnia využiť najlepšie ponuky hier bez toho, aby ste veľa premýšľali. Ak však žijete pod skalou alebo ste len začiatočník v hernom svete, pravdepodobne si neuvedomujete existenciu unikátnej aplikácie. Porozprávajme sa o tom teraz trochu predtým, ako budete pokračovať v skúmaní alternatív Humble Bundle.

Prečo by ste sa však mali držať iba jednej možnosti, keď sa môžete rozhodnúť pre mnoho takých stránok, ako je Humble Bundle? Budete prekvapení, že dnes sme vám nepriniesli jednu, nie dve, ale desať alternatív Humble Bundle, ktoré pred vami môžu otvoriť množstvo príležitostí. Zamierte teda nižšie a pozrite sa na niektoré z nich, ktoré sme pre vás zoradili.

10 najlepších stránok ako Humble Bundle

Tu sme spomenuli desať najlepších stránky ako Humble Bundle ktorý vám môže ponúknuť oveľa viac, ako ponúka Humble Bundle.

  1. Bunch kľúče

Získanie hry, ktorá stojí asi 50 dolárov za zľavnenú cenu iba $2 už nie je snom, pretože službu vám môžu poskytnúť Bunch Keys. Spomedzi všetkých alternatív Humble Bundle má pre vás Bunch Keys najlepšie ponuky a užívatelia tiež majú šancu vyhrať Steam Keys.

  1. Groupees

Herné stránky, ktoré umožňujú používateľom vzájomnú interakciu, ešte nie sú v menšine a Groupees robí presne to isté. Jedinečná platforma na distribúciu digitálnych médií vám nielen ponúka lákavé ponuky, ale tiež obohacuje zážitok zahrnutím sociálnych funkcií. Tu teda nekupujete iba hry, ale budujete aj svoju vlastnú komunitu.

  1. Fanatický

Fanatical funguje ako populárny predajca videohier a ponúka používateľom špičkové hry v balíkoch za skvelú zľavu. Byť jedným z Alternatívy k Humble Bundle, Umožňuje vám tiež kúpiť niekoľko tajomných kľúčov spolu s rôznymi témami za relatívne nízku cenu.

  1. GamersGate

GamersGate je jedným z populárnych stránky ako Humble Bundle, čo vám umožní využívať skvelé hry vo zväzkoch za oveľa nižšiu cenu pre váš počítač. Hneď ako navštívite webovú stránku, otvorí sa vám katalóg viac ako 6000 zbierok obľúbených hier a máte veľkú šancu urobiť si vlastný nezávislý výber.

S takmer desaťročnou históriou IndieGala nezískava vrcholnú pozíciu v hernom svete. Sústreďujú sa však a zameriavajú sa výlučne na hráčov počítačových hier, konkrétne na tých, ktorí často hľadajú klávesy Steam. Byť jedným z stránky ako Humble Bundle, Služby IndieGala sú podobne špičkové a používatelia nemajú priestor na sklamania.

  1. Štúdio Lazy Guys

Rovnako ako balík Humble Bundle, aj štúdio Lazy Guys Studio ponúka používateľom hry vo zväzkoch, a to aj za nižšiu cenu. Každý balík je tu jedinečný a prichádza s konkrétnymi témami, v ktorých má každý konkrétne časové obmedzenie – týždeň alebo dva.

  1. Epický balík

Epic Bundle je ďalší web, ktorý sa zameriava na balíkové hry rovnako ako Humble Bundle. Môžeme vás však ubezpečiť, že balíky hier tohto webu pobežia príliš rýchlo, pretože budú trvať niekoľko hodín alebo dokonca niekoľko dní. Takže sotva odtrhnete zrak od stránky a budete ju neustále kontrolovať.

  1. Existuje nejaká dohoda?

Samotný názov webovej stránky „Existuje nejaká dohoda“ naznačuje, že bola vyvinutá s jediným cieľom predstavovať herné ponuky používateľom na celom svete. Porovnaním niekoľkých sadzieb tu získate nezávislosť na nákupe singulárnych hier alebo ich balíkov od rôznych predajcov.

  1. Green Man Gaming

Na rozdiel od ostatných stránky ako Humble Bundle, Green Man Gaming sa na balíky zameriava relatívne menej. Zameriava sa na predaj jednotlivých hier, výnimočne tých vzácnych, ktoré nedostanete často. Dokonca si môžete hry predobjednať, ak ich máte v držbe a predvádzať ich pred svetom bez toho, aby ste museli platiť veľa.

  1. SVRBENIE

Na záver máme webovú stránku ITCH, ktorá sa plne venuje podpore vývojárov malých hier na celom svete. Web vám umožní vyskúšať si rôzne indie hry; zatiaľ čo niektoré sú lacnejšie, niektoré môžete získať úplne zadarmo. Preto nie je možné neskôr ľutovať, pretože tu to môžete skúsiť a potom kúpiť.

Teraz, keď sme vám povedali o stránky ako Humble Bundle v článku je načase odhaliť skutočného hráča zvnútra seba a vyskúšať si ho.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3iYW67M