10 najlepších stránok ako Creative Market

Creative Market je trh navrhnutý ako komunitná možnosť. Na webe by ste mali nájsť široký sortiment tém WordPress, písem a ďalších grafických prvkov. S viac ako miliónom aktívnych používateľov bol obľúbený trh vždy silnou voľbou.

Čo však v prípade, že nie ste spokojní s obsahom na Creative Market alebo hľadáte niekoľko doplnkových obsahov, budete pravdepodobne musieť hľadať najlepšie stránky, ako je Creative Market. To by nemalo znamenať, že nemáte prístup k najlepšiemu obsahu v službe. Hľadanie najlepších alternatív Creative Market však môže byť celkom nápomocné pri výbere obsahu, ktorý nemusí byť na Creative Market dostupný.

Najlepšie stránky ako Creative Market – impozantný zoznam

Teraz ste si vedomí toho, o čom je Creative Market a prečo musíte hľadať najlepšie alternatívy Creative Market, bolo by potrebné skontrolovať najlepšie možnosti pre weby, ako je Creative Market.

  1. Trh Envato

Envato alebo Envato Elements je jednou z vynikajúcich možností pre tých najlepších, pokiaľ ide o získanie prístupu k najlepšiemu obsahu pre vaše kreatívne požiadavky. Využite obsah dostupný na týchto stránkach a získajte skvelé skúsenosti s návrhmi. Jeden z popredných trhov s aktívami vám poskytne vysoko kvalitné témy, šablóny a ďalšie audiovizuálne vylepšenia.

Aj keď vám trh Envato ponúka najlepší možný obsah, našlo sa niekoľko používateľov, ktorí sa domnievajú, že služba má zlú kvalitu. Náklady môžu byť v niektorých prípadoch problémom. Napriek tomu by sme to považovali za jednu z prominentných možností, ktoré si môžete zvoliť, ak sa pozeráte na najlepšie stránky, ako je kreatívny trh.

  1. TemplateTrain

Ak si prezeráte možnosti, ako sú najlepšie prvky dizajnu, ako sú prezentácie, písma a grafika, TempleTrain môže byť jedným z tých správnych, pre ktoré sa môžete rozhodnúť. Jeden z najlepších faktorov, ktoré sme na stránke našli, je profesionálna kvalita, ktorú ponúka každý z dostupného obsahu. Na jednej platforme by ste získali prakticky všetko, čo hľadáte. Takmer na všetko nájdete šablónu.

Náklady môžu byť jedným z veľkých problémov niektorých šablón a iných aktív. Prístup k niekoľkým špičkovým šablónam by ste však získali za smiešne nižšiu cenu. Môžete tiež nájsť niekoľko tém a aktív, ktoré stoja viac, ako si v skutočnosti zaslúžia. V každom prípade by ste považovali stránku za dostatočne výkonnú, aby bola dôstojným doplnkom alternatív kreatívneho trhu.

  1. ThemeForest

ThemeForest bol hodnotený ako jeden z dokonalých a pravdepodobne nie. 1 trh s aktívami pre všetko, čo potrebujete pre návrh a vývoj webových stránok. Môžete získať prístup k obrovskému zoznamu prémiových tém pre WordPress, Magento, Drupal, Joomla a k širokému spektru obsahu. Jedna z najlepších možností, vďaka ktorým by bola skvelá voľba, by zahŕňala aj dostupnosť niekoľkých bezplatných tém.

ThemeForest je súčasťou trhu Envato. Služba spolupracuje s viac ako 35 000 návrhármi, ktorí vám pomôžu vytvoriť takmer všetky digitálne aktíva, ktoré potrebujete na vytvorenie svojej webovej stránky dostatočne rýchlo. Mala by to byť vynikajúca voľba pre sériu vysoko kvalitných tém a šablón. Aj keď obsah poskytujú autori a tvorcovia obsahu tretích strán, každý obsah je dôkladne skontrolovaný.

  1. Shutterstock

Shutterstock je niečo, čo by ste si mali uvedomiť pri takmer každom type obrázkov a fotografií. Na webovej stránke sa nachádza široký sortiment obsahu zdieľaného členmi z celého sveta. Ak hľadáte bezplatný obsah z rôznych žánrov, Shutterstock by mal byť jednou z vašich najlepších stávok. Môžete mať prístup k množstvu vizuálneho obsahu, ako sú fotografie, videozáznamy a dokonca aj k hudobným súborom.

Môžete tiež získať prístup k ďalšiemu obsahu, ako sú vektory, ilustrácie a ďalší vizuálny obsah, ktorý by sa zdvojnásobil ako vaša najlepšia voľba pre najlepšie weby, ako je Creative Market. Okrem webov a blogov je možné obsah týchto stránok použiť aj na hrané filmy a dokonca aj na krátke filmy.

  1. StudioPress

Ak hľadáte najlepšiu zbierku tém WordPress, StudioPress by malo byť jedným z najlepších riešení. Témy dostupné v službe sú navrhnuté s najlepšou architektúrou a poskytujú prístup k najlepšej viditeľnosti pre vyhľadávače. Vynikajúca kontrola nad rámcom je ďalšou vynikajúcou možnosťou, ktorá z neho robí výnimočnú možnosť. Všetky tieto funkcie by skutočne urobili z StudioPress perfektnú voľbu pre najlepšie weby, ako je Creative Market.

Poskytovateľ tém, ktorý si je vedomý prvkov vytvárania stránok, akými sú SEO, výkon a bezpečnosť, by bol jednou z vynikajúcich možností. Viac ako 10 000 aktívnych členov komunity a vývojári Genesis by z neho urobili jednu z vynikajúcich možností, ako vám poskytnúť skutočne výkonnú možnosť pre takmer všetky vaše potreby.

  1. TemplateMonster

Na TemplateMonster môžete získať prístup k obrovskému množstvu kreatívneho obsahu pre takmer každý obsah, ktorý možno hľadáte. Balíček služieb obsahuje obrovské množstvo kreatívneho obsahu, ktorý obsahuje viac ako 47 000 rôznych šablón webových stránok, doplnkov a iného grafického obsahu. Trh s digitálnym dizajnom ponúka obrovskú škálu možností, ktoré zahŕňajú profesionálne šablóny webových stránok. Môžete tiež získať prístup k prvotriednym hotovým riešeniam HTML5 a CSS3.

TemplateMonster obsahuje obrovskú škálu plne responzívnych a prispôsobiteľných položiek, ktoré vám pomôžu vytvoriť lepší zážitok. K obsahu, ktorý je možné prispôsobiť, môžete získať pomocou nástrojov na tvorbu stránok Elementor, doplnkov WordPress a WooCommerce. Pripojenie elektronického obchodu a WordPress môže byť ďalšou vynikajúcou možnosťou, vďaka ktorej sa stane skutočnou službou pre alternatívy k Creative Market.

  1. GraphicGhost

GraphicGhost, ako by mal naznačovať samotný názov, je vynikajúcim zdrojom na zdieľanie grafického obsahu svetovej triedy. Získali by ste prístup k širokému spektru grafického obsahu, ako je bezplatná grafika, vektorové umenie, ilustrácie, ikony, súbory PSD a skice, šablóny webových stránok, písma a makety. Služby ponúkané službou by boli vynikajúcou možnosťou pre všetky vaše potreby v oblasti reklám, rozhraní, webových stránok, bannerov, pozvánok, brožúr a prezentácií.

Väčšinu obsahu dostupného na GraphicGhost je možné stiahnuť zadarmo. Tu dostupný obsah je možné použiť na komerčné aj osobné účely. Môžete si dokonca pozrieť aj najlepšie písma a podobný ďalší obsah. Táto služba by mala byť jednou z najlepších možností pre najlepšie weby, ako je Creative Market.

  1. Jadro

Nucleo je jednou z vynikajúcich možností pre vaše potreby pri získavaní prístupu k komerčným vektorovým ikonám a ďalším aplikáciám, ktoré môžete použiť na ich správu a prispôsobenie. Táto služba je jednou z vynikajúcich možností pre vaše potreby v organizéri ikon a knižnici ikon. To, čo z neho robí perfektné možnosti medzi alternatívami kreatívneho trhu, je skutočnosť, že vám ponúka nádhernú zbierku grafiky, ikon a ďalšieho obsahu.

Táto stránka vám ponúka vysoký stupeň kvality služieb, najlepšie vyhovujúce návrhárske tímy, vývojári a všetci ostatní, ktorí sú zapojení do kreatívneho sveta. Stránka má viac ako 29 000 rôznych ikon a výkonných aplikácií.

  1. Typoscan

Jeden z voľne použiteľných nástrojov, Typoscan, je to, čo vám umožní vychutnať si nádhernú zbierku požiadaviek na dizajn pre takmer všetky požiadavky, ktoré môžete mať. Služba vám v skutočnosti umožňuje vytvoriť si vlastnú typografiu za pomoci moderného editora. Získajte prístup k nádhernej zbierke písem, farieb a množstvu funkcií. Zdieľateľnosť s priateľmi by mala byť ďalšou ďalšou výhodou.

Typoscan môže byť jednou z hlavných možností, ktoré vám pomôžu skenovať typografiu akéhokoľvek webu. Webové stránky môžete naskenovať za niekoľko sekúnd a získať tak prístup k dokonalej typografii. Táto stránka vám poskytuje prístup k najlepšej možnosti zlepšenia vašich webových stránok.

  1. YouWorkForThem

YouWorkForThem je známy trh s digitálnymi aktívami a je vynikajúcou voľbou pre najlepšie weby, ako je Creative Market. Nájdete tu širokú škálu grafického obsahu, ktorý obsahuje kreatívne písma, webové písma a obrázky z akcií a mnoho ďalších typov grafických zdrojov. Môžete si byť istí, že v rôznych zlievarňach písem nájdete viac ako 100 000 písem.

Táto stránka vám poskytuje prístup k špecializovanej a dizajnérsky orientovanej knižnici písem. Tiež si môžete byť istí, že v licenciách WebFont, ePub a Mobile App budete mať pre svoje potreby prvotriedny výkon. Čo je ešte výkonnejšie ako najlepšie alternatívy programu Creative Market, je to, že vám tiež ponúka prístup k viac ako 2 500 bezplatným písmam, z ktorých si môžete vyberať. Do služby sa musíte samozrejme zaregistrovať.

No, to bolo všetko o najlepšie stránky ako Creative Market. Predpokladáme, že zoznam najlepších možností uvedených v tejto kompilácii by vám mal pomôcť získať správne zdroje pre takmer všetky vaše potreby v grafickom alebo inom obsahu webových stránok. Aj keď sú k dispozícii obrovské služby, vybrali sme najlepšie tipy, aby ste mali prístup k novinkám, ako je kreatívny obsah.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2BHCSD9