10 najlep┼í├şch str├ínok ako Bookzz {pre nad┼íencov kn├şh}

─î├ştanie kn├şh je jedn├Żm z najlep┼í├şch kon├ş─Źkov, ktor├ę je mo┼żn├ę v digit├ílnej dobe, v ktorej ┼żijeme, z├şska┼ą. Sme nato─żko zanepr├ízdnen├ş, ┼że si nen├íjdeme ─Źas na to, aby sme si ka┼żd├Ż de┼ł robili nie─Źo in├ę ako be┼żn├ę pr├íce. ─î├ştanie kn├şh m├┤┼że by┼ą skvel├ę, preto┼że ─Ź├ştanie zvy┼íuje va┼íu koncentr├íciu a predov┼íetk├Żm je to ve─żk├Ż kon├ş─Źek, ktor├Ż by ste sa mali pok├║si┼ą z├şska┼ą.

Aj ke─Ć ─Ź├ştanie kn├şh offline je nie─Źo in├ę a v dne┼ínej dobe ─żudia ─Ź├ştaj├║ v┼íetko na svojom po─Ź├şta─Źi, prenosnom po─Ź├şta─Źi, telef├│ne, karte alebo na Kindle.

Existuje mnoho skvel├Żch webov├Żch str├ínok, z ktor├Żch si m├┤┼żete bezplatne stiahnu┼ą elektronick├ę knihy a ─Ź├şta┼ą ich v telef├│ne, na karte alebo prenosnom po─Ź├şta─Źi. V tomto blogovom pr├şspevku sa teda budeme bavi┼ą o Bookzz ktor├Ż bol jedn├Żm z najlep┼í├şch webov├Żch serverov na s┼ąahovanie bezplatn├Żch elektronick├Żch kn├şh. Ale kv├┤li niektor├Żm probl├ęmom bolo zatvoren├ę. Okrem toho existuje mnoho webov├Żch str├ínok, ktor├ę maj├║ rovnak├Ż n├ízov, ale r├┤zne TLD, na ktor├ę sa m├┤┼żete pozrie┼ą. Povieme si viac o 10 najlep┼í├şch str├ínkach, ako je Bookzz. Po─Ćme sa najsk├┤r dozvedie┼ą viac o Bookzz.

─îo je to Bookzz?

Pod─ża mojich inform├íci├ş bola Bookzz.org hlavnou dom├ęnou webovej str├ínky Bookzz, ktor├í pon├║kala bezplatn├ę elektronick├ę knihy, a bola to jedna z najlep┼íie hodnoten├Żch webov├Żch str├ínok v tejto oblasti, preto┼że mili├│ny kn├şh boli k dispoz├şcii na stiahnutie.

Z d├┤vodu mnoh├Żch z├íkonn├Żch sankci├ş zo strany ├║radov bola t├íto str├ínka nakoniec zatvoren├í a jej pou┼ż├şvatelia sa pok├║┼íali n├íjs┼ą alternat├şvne webov├ę str├ínky na n├íjdenie takejto webovej str├ínky s datab├ízou kn├şh.

V tomto blogovom pr├şspevku sa chyst├íme zdie─ża┼ą niektor├ę zo str├ínok ako Bookzz, ale v├Ą─Ź┼íinou ide o weby, ktor├ę zdie─żaj├║ knihy, ktor├ę nie s├║ chr├ínen├ę autorsk├Żm pr├ívom, preto┼że v mnoh├Żch krajin├ích je nez├íkonn├ę s┼ąahova┼ą knihy chr├ínen├ę autorsk├Żmi pr├ívami z bezplatn├Żch zdrojov, ako je Bookzz. To bol jeden z d├┤vodov, pre─Źo musela spolo─Źnos┼ą Bookzz prejs┼ą do re┼żimu offline, preto┼że mala k dispoz├şcii mno┼żstvo tak├Żchto kn├şh chr├ínen├Żch autorsk├Żmi pr├ívami na bezplatn├ę stiahnutie.

10 najlep┼í├şch str├ínok ako Bookzz

  1. Free-ebooks.net

Free-ebooks.net je jednou z najlep┼í├şch str├ínok na z├şskanie kn├şh zadarmo. Napriek tomu, ┼że nie je ├║plne zadarmo, m├í ├║┼żasn├║ zbierku kn├şh v┼íetk├ęho druhu. Hne─Ć ako sa zaregistrujete na webov├║ str├ínku, budete m├┤c┼ą s┼ąahova┼ą 5 knihy zadarmo ka┼żd├Ż mesiac. Ak chcete viac, mus├şte zaplati┼ą. Ale ak ste pravideln├Żm ─Źitate─żom, vid├şte, ─Ź├ştate 5 kn├şh za mesiac je dos┼ą. Str├ínka v├ím pon├║ka stiahnutie knihy v s├║boroch epub, PDF, txt alebo Amazon Kindle form├íty. Pon├║ka knihy r├┤znych ┼ż├ínrov, tj beletriu, literat├║ru faktu, erotiku, klasiku, akademikov at─Ć.

Jedna z najlep┼í├şch vec├ş na tom je, ┼że pon├║ka aj audioknihy, ─Źo je ┼í┼ąastie pre t├Żch, ktor├ş bu─Ć neradi ─Ź├ştaj├║ alebo nevidia. T├íto str├ínka je pravdepodobne dobrou alternat├şvou k Bookzz.

Oficiálne stránky: https://www.free-ebooks.net/

  1. Otvoren├í kni┼żnica

Otvoren├í kni┼żnica je iniciat├şva Internetov├ęho arch├şvu. T├íto str├ínka je neziskovou digit├ílnou kni┼żnicou kn├şh, kde z├şskate v┼íetko zadarmo. Webov├║ str├ínku v┼íak m├┤┼żete darova┼ą na podporu. Na webov├Żch str├ínkach sa nezobrazuj├║ reklamy a be┼żia v├Żlu─Źne z darov. Rovnako ako v┼íetky ostatn├ę kni┼żnice Internet Archive je Open Library jednou z najlep┼í├şch str├ínok svojho druhu. V┼íetky dostupn├ę knihy s├║ vo─żne dostupn├ę na ─Ź├ştanie. Knihy je mo┼żn├ę stiahnu┼ą aj v r├┤znych form├ítoch, ako s├║ ePub, PDF, TXT, DAISY a Mobi. ├Üdajne m├í ma┼ą k dispoz├şcii viac ako mili├│n kn├şh na ─Ź├ştanie a stiahnutie zadarmo.

V┼íetky knihy s├║ dobre kategorizovan├ę a najlep┼íie, ─Źo tam vid├şte, je, ┼że pon├║ka aj in├ę jazykov├ę knihy ne┼ż angli─Źtinu, ─Źo je skvel├ę aj pre neanglick├Żch ─żud├ş.

Toto je pod─ża m┼ła jedna z najlep┼í├şch str├ínok, ako je Bookzz.

Oficiálne stránky: https://openlibrary.org/

  1. Gutenberg

Ke─Ć┼że je k dispoz├şcii pribli┼żne 60 000 kn├şh, je Gutenberg ─Ćal┼íou skvelou str├ínkou, ako je Bookzz, na bezplatn├ę ─Ź├ştanie a s┼ąahovanie kn├şh. T├íto webov├í str├ínka funguje na z├íklade daru, tak┼że ak ste pravideln├Żm n├ív┼ítevn├şkom tejto webovej str├ínky na ─Ź├ştanie kn├şh, uistite sa, ┼że na t├║to webov├║ str├ínku darujete ak├║ko─żvek ─Źiastku, aby bola na─Ćalej v prev├ídzke. Pou┼ż├şvate─żsk├í sk├║senos┼ą je celkom pr├şjemn├í a knihu si m├┤┼żete stiahnu┼ą alebo si ju m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą aj online. Toto je skuto─Źne pekn├í alternat├şvna webov├í str├ínka Bookzz.

Oficiálne stránky: https://www.gutenberg.org/

  1. E-knihy Google Play

E-knihy Google Play, zn├íma tie┼ż ako e-knihy Google, je aplik├ícia pon├║kan├í spolo─Źnos┼ąou Google, ktor├í pon├║ka obrovsk├Ż sortiment kn├şh z r├┤znych kateg├│ri├ş. Nie je to ├║plne zadarmo, preto┼że m├í nieko─żko bezplatn├Żch aj platen├Żch kn├şh. M├┤┼żete z├şska┼ą knihy v r├┤znych form├ítoch, ako s├║ PDF, XML, DOC, MOBI, PDB, HTML at─Ć. Ke─Ć┼że je vo vlastn├şctve spolo─Źnosti Google, neexistuj├║ ┼żiadne pr├ívne probl├ęmy.

Oficiálne stránky: https://play.google.com/store/books.

  1. Freebookspot.es

Freebookspot.es s viac ako 90 r├┤znymi kateg├│riami je jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch bezplatn├Żch kni┼żn├Żch str├ínok online. Napriek tomu, ┼że na ich str├ínkach uvid├şte r├┤zne reklamy, je skvel├ę n├íjs┼ą knihy pod─ża v├í┼ího v├Żberu z jeho obrovskej datab├ízy. M├í celkom pekn├║ vyh─żad├ívaciu funkciu, ktor├í v├ím umo┼żn├ş r├Żchlo n├íjs┼ą knihu pod─ża v├í┼ího v├Żberu.

Oficiálne stránky: http://www.freebookspot.es/

  1. Booksc.org

Ako na samotnom webe, Booksc.org pon├║ka bezplatn├ę knihy od roku 2009. Na webovej str├ínke s├║ ulo┼żen├ę vedeck├ę ─Źl├ínky a knihy, ktor├ę s├║ skvel├ę pre nad┼íencov vedy. Ak teda m├íte radi vedu a techniku, Booksc.org je web, ktor├Ż mus├şte pou┼żi┼ą na z├şskanie pr├şslu┼ín├ęho ─Źitate─żsk├ęho materi├ílu. Je to pravdepodobne skvel├í alternat├şva k Bookzz.

Oficiálne stránky: https://booksc.org/

  1. Ebook3000.com

─Äal┼íia skvel├í webov├í str├ínka na n├íjdenie bezplatn├Żch kn├şh z r├┤znych kateg├│ri├ş. Takmer ka┼żd├Ż de┼ł nahr├ívaj├║ nov├ę knihy, ─Źo je skvel├ę na to, aby sa nov├ę knihy neust├íle ─Ź├ştali. Maj├║ tie┼ż audioknihy, ─Źo je pre mnoh├Żch u┼żito─Źn├ę. Je to jedna z dobr├Żch str├ínok, ako je Bookzz, skuto─Źn├Żm sp├┤sobom.

Oficiálne stránky: ebook3000.com

  1. Ebooklobby.com

Napriek tomu, ┼że nem├í mili├│ny kn├şh, m├í nieko─żko skuto─Źne skvel├Żch kn├şh z viac ako 10 r├┤znych kateg├│ri├ş. Nemus├ş to by┼ą skvel├í alternat├şva k Bookzz, ale je dobr├ę ma┼ą na zozname niektor├ę dobr├ę knihy, ktor├ę by ste si radi pre─Ź├ştali. V─Ćaka ve─żmi jednoduchej webovej str├ínke je ─żahk├ę n├íjs┼ą knihy na tomto webe.

Oficiálne stránky: http://ebooklobby.com/

  1. Kni┼żnica Genesis

Library Genesis je zn├íma aj ako Libgen a patr├ş medzi str├ínky, ako je Bookzz, ktor├ę pon├║kaj├║ bezplatn├ę knihy online. Hovor├ş sa, ┼że m├í viac ako 2 Mili├│ny kn├şh vo svojej datab├íze, ─Źo je obrovsk├ę. V┼íetky druhy kn├şh z r├┤znych kateg├│ri├ş m├┤┼żete dosta┼ą v hojnom po─Źte. Toto je najlep┼íia str├ínka na uspokojenie hladu po ─Ź├ştan├ş kn├şh.

Oficiálne stránky: http://libgen.rs/

  1. Kni┼żn├ę dvory

Bookyards sa zd├í by┼ą profesion├ílnym webom na s┼ąahovanie bezplatn├Żch kn├şh. Maj├║ r├┤zne kateg├│rie, aby na┼íli knihu pod─ża v├í┼ího v├Żberu. Aj ke─Ć je na str├ínke ve─ża rekl├ím, je to skvel├í str├ínka. Vo svojej datab├íze maj├║ obrovsk├ę mno┼żstvo kn├şh. Mo┼żno je to dobr├í str├ínka ako Bookzz.

Oficiálne stránky: https://www.bookyards.com/en/welcome

Z├ívere─Źn├ę slov├í

Napriek tomu, ┼że tak├Żchto str├ínok na bezplatn├ę s┼ąahovanie kn├şh m├┤┼że by┼ą ove─ża viac, toto je len nieko─żko z najlep┼í├şch, ktor├ę by som v├ím odporu─Źil ├şs┼ą a n├íjs┼ą si svoju ob─ż├║ben├║ knihu.

D├║fam, ┼że sa v├ím p├í─Źil zoznam str├ínok ako Bookzz.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3i329sz