10 najlep┼í├şch spusten├Żch aplik├íci├ş pre Android na digit├ílne behanie

Beh je jednou z naju┼żito─Źnej┼í├şch ─Źinnost├ş, ktor├ę m├┤┼żete za de┼ł vykon├íva┼ą. B├Żval som extr├ęmne leniv├Ż a ve─żmi ob├ęzny (asi 350 libier), ale v─Ćaka najlep┼í├şm spusten├Żm aplik├íci├ím pre Android som schudol asi 150 libier. Nie┼żeby som svoj ┼żivot zasv├Ątil chudnutiu. Na filmovom ve─Źere st├íle jem pizzu ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł.

St├íle jem ob─Źerstvenie a zmrzlinu a jem ve─żmi kalorick├ę ┼ąa┼żk├ę ra┼łajky. Jednoducho beh├ím asi 40 min├║t denne pomocou niektor├Żch z najlep┼í├şch spusten├Żch aplik├íci├ş pre Android. Tento ─Źl├ínok je viac o tom, ako sa gau─Źov├Ż zemiak ako ja za─Źal zlep┼íova┼ą, ne┼ż jednoduch├Ż nev├Żrazn├Ż zoznam aplik├íci├ş.

Pozn├ímka: 10 najlep┼í├şch spusten├Żch aplik├íci├ş pre Android bolo testovan├Żch na zariaden├ş Samsung Galaxy S3 a a Galaxy Pozn├ímka 4 smartphones. Pou┼ż├şvam aj men┼í├ş Galaxy Mlad├Ż na moje behy ako Note 4 je ve─żmi ve─żk├Ż a vo vrecku sa c├ştim nepr├şjemne. Tie┼ż nechcem by┼ą r├íno prepadnut├Ż.

1. Runtastic – zadarmo a $40,99

Runtastic - spusten├ę aplik├ície pre Android

Vyzer├í to ├║┼żasne

1. Bezplatná verzia

Runtastic je fantastick├í spusten├í aplik├ícia pre Android a m├í jedno z najlep┼íie vyzeraj├║cich rozhran├ş vo firme. Aplik├ícia pou┼ż├şva GPS na sledovanie akejko─żvek be┼żiacej fyzickej aktivity, ─Źi u┼ż je to beh, v├Żkonn├í ch├┤dza, beh alebo ┼íprint.

Aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż sledova┼ą va┼íe cyklistick├ę vzdialenosti, a pozrite sa na aplik├ície GPS Navigation pre cyklistov, kde n├íjdete aplik├ície s v├Ą─Ź┼íou h─║bkou. Runtastic bola dobr├í aplik├ícia pred viac ako rokom, ke─Ć som ju p├┤vodne vysk├║┼íal, ale teraz pre┼íla ├║┼żasnou gener├ílnou opravou. Rozhranie je bezprobl├ęmov├ę a pou┼ż├şvanie je ve─żmi jednoduch├ę.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – 54,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Aplik├ícia mapuje v├í┼í tr├ęning v re├ílnom ─Źase. Dod├íva sa tie┼ż s osobn├Żm denn├şkom, ktor├Ż sleduje va┼íe aktivity. Aplik├ícia podporuje aj ┼żiv├║ mapu.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia sa dobre integruje s aplik├íciou Google Earth (aplik├ícia je tie┼ż potrebn├í) a poskytuje v├ím 3D poh─żad na va┼íu be┼żeck├║ trasu. Vykonajte virtu├ílnu prehliadku novej trasy, aby ste sa museli stara┼ą iba o beh a nestrati┼ą sa.

Stiahnu┼ą na Google Play

1.B Platená verzia

Platen├í verzia aplik├ície prich├ídza aj s n├íkupmi v aplik├ícii, ─Źo je zvl├í┼ítne vidie┼ą. Pro verzia m├í v┼íak nieko─żko ─Ćal┼í├şch v├Żhod. Jedn├Żm z hlavn├Żch doplnkov je hlasov├Ż tr├ęner.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Mapa m├┤jho behu – zadarmo a $20,99

Mapa M├┤j beh

Kam si išiel

2. Bezplatná verzia

Map My Run je ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako zisti┼ą, ko─żko pr├íce svojmu telu venujete. Aplik├ícia v z├ísade zaznamen├íva, kde beh├íte a ako dlho behujete, a v┼íetko to ukazuje na interakt├şvnej mape. Aplik├ícia je vynikaj├║cim n├ístrojom zalo┼żen├Żm na GPS, ktor├Ż v├ím ur─Źite pom├┤┼że dosiahnu┼ą va┼íe ciele v oblasti zdravia.

Aplik├ícia Map My Run tie┼ż pon├║ka pokro─Źil├ę mo┼żnosti zdie─żania, ktor├ę u─żah─Źuj├║ sledovanie v├í┼ího behu na viacer├Żch zariadeniach. Niektor├ę dni chcete vzia┼ą men┼í├ş telef├│n a niektor├ę dni potrebujete v├Ą─Ź┼íiu obrazovku.

N├íkupy v aplik├ícii: $50,99 – 29,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Aplik├ícia m├í nieko─żko skvel├Żch soci├ílnych funkci├ş. Svoj pokrok m├┤┼żete sledova┼ą aj na internete. Existuj├║ skvel├ę virtu├ílne s├║┼ąa┼że, ktor├ę v├ís motivuj├║.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je vysoko kompatibiln├í s mnoh├Żmi popredn├Żmi be┼żeck├Żmi doplnkami. T├íto aplik├ícia pre be┼żcov pre Android m├í tie┼ż skvel├ę mo┼żnosti importu, ktor├ę sa v├ím hodia, ak prep├şnate.

Stiahnu┼ą na Google Play

2.B Platená verzia

Platen├í verzia je verzia ┼ítandardnej aplik├ície bez rekl├ím. Je v┼íak d├┤le┼żit├ę si uvedomi┼ą, ┼że nejde o predplatn├ę. Na pr├şstup k pr├ęmiov├Żm funkci├ím aplik├ície budete st├íle musie┼ą zaplati┼ą predplatn├ę. Pred investovan├şm do aplik├ície zalo┼żenej na predplatnom odpor├║─Źam najsk├┤r pou┼żi┼ą bezplatn├║ verziu.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Sports Tracker-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Sports Tracker

Sledujte svoje behy

Ak potrebujete podrobnosti o svojich ka┼żdodenn├Żch spusteniach, toto je va┼ía vo─żba medzi zoznamom najlep┼íie spusten├Żch aplik├íci├ş pre Android. Aplik├ícia m├í servisn├ę rozhranie, ale detaily s├║ ├║┼żasn├ę. Iste, mnoho aplik├íci├ş v├ím m├┤┼że poveda┼ą, ako dlho ste be┼żali a ako dlho trvalo dokon─Źenie behu.

T├íto aplik├ícia ju pomocou h─║bkov├Żch grafov a grafov pos├║va o nie─Źo ─Ćalej. Aplik├ícia m├┤┼że zmera┼ą va┼íu r├Żchlos┼ą a dokonca aj nadmorsk├║ v├Ż┼íku v├í┼ího behu a zaznamena┼ą ju do grafu. To znamen├í, ┼że ak trochu spomal├şte, aplik├ícia bude vedie┼ą, ┼że ste to urobili, len m├ílo be┼żeck├Żch aplik├íci├ş pre Android to rob├ş.

N├íkupy v aplik├ícii: $10,35 – 27,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

T├íto aplik├ícia je pre t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ dokonalos┼ą. Chcete na─Źasova┼ą svoje v├Żboje r├Żchlosti? Z├şskajte t├║to aplik├íciu. Vie sledova┼ą aj cyklistiku.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia prich├ídza s nieko─żk├Żmi dobr├Żmi soci├ílnymi interakciami. Existuj├║ profily pre v┼íetk├Żch va┼íich priate─żov a m├┤┼żete si tam pozrie┼ą ich pokrok. Navrhujem, aby ste si na┼íli priate─żov na miestnej trati, ─Ź├şm sa stanete ove─ża konkurencieschopnej┼í├şmi a budete ma┼ą v├Ą─Ź┼íiu motiv├íciu. Nenav┼ítevujte profil svojho tu─Źn├ęho priate─ża Davea, jednoducho si aplik├íciu nain┼ítaloval a na aplik├íciu zabudol.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Strava-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Strava - spusten├ę aplik├ície pre Android

Behajte a bicyklujte

Strava je jednou z najlep┼í├şch cyklistick├Żch aplik├íci├ş a mimochodom, ve─żmi dobre zachyt├íva aj beh. T├║to aplik├íciu by ste si mali zaobstara┼ą, ak sa venujete behaniu a cyklistike. M├┤┼żete spusti┼ą trasu, ozna─Źi┼ą ju a potom posla┼ą do sveta, aby ste ju nasledovali. M├┤┼żete tie┼ż n├íjs┼ą trasy, ktor├ę s├║ u┼ż v aplik├ícii, vysk├║┼ían├ę a testovan├ę kolegami be┼żcami.

Aplik├ícia v├ím poskytne podrobn├ę inform├ície o vzdialenosti, r├Żchlosti, tempe, sp├ílen├Żch kal├│ri├ích a dokonca aj o nadmorskej v├Ż┼íke, tak┼że m├íte k dispoz├şcii ka┼żd├║ z├íklad┼łu.

N├íkupy v aplik├ícii: $60,00 – 60,00 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Niektor├ę skvel├ę soci├ílne funkcie. Mapa je podrobn├í a vyzna─Źen├ę trasy. Pode─żte sa o svoje aktivity na soci├ílnych sie┼ąach.

Pozoruhodná funkcia:

Strava rob├ş z kardio tr├ęningu z├íbavn├║ v├Żzvu. M├┤┼żete si nastavi┼ą svoje osobn├ę ciele a dokonca ich zdie─ża┼ą so svojimi priate─żmi.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Endomondo – zadarmo a $40,99

Endomondo

Optimalizovan├Ż pre tablety

5. Bezplatná verzia

Ak z nejak├ęho d├┤vodu uprednost┼łujete tablety smartphones, Endomondo je aplik├ícia vytvoren├í pre v├ís. Aplik├ícia m├í pri poh─żade na tabletoch ├║┼żasne vyzeraj├║ce rozhranie a optim├ílne vyu┼ż├şva nehnute─żnos┼ą obrazovky.

Navrhujem, aby ste si pri behu a n├ívrate vzali mal├Ż telef├│n a pou┼żili t├║to aplik├íciu doma. Aplik├ícia sleduje takmer ak├Żko─żvek ┼íport zalo┼żen├Ż na vzdialenosti, ktor├Ż o─Źividne zah┼Ľ┼ła beh. Najlep┼íou s├║─Źas┼ąou tejto aplik├ície pre Android pre be┼żcov je jej zvukov├í sp├Ątn├í v├Ązba. Zvukov├ę upozornenia funguj├║ ve─żmi dobre, ke─Ć pou┼ż├şvate sl├║chadl├í.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – 29,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

Dod├íva sa s ├║pln├Żm tr├ęningov├Żm denn├şkom. M├┤┼żete si pozrie┼ą svoj denn├Ż objem tr├ęningu. Anal├Żza v├í┼ího v├Żkonu je jednoduch├í.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í prisp├┤sobite─żn├║ domovsk├║ obrazovku, ─Źo je ├║┼żasn├ę pre t├Żch, ktor├ş chc├║ ma┼ą v┼íetko dokonal├ę. Ke─Ć stoj├şte, aplik├ícia automaticky pozastav├ş po─Ź├ştadlo.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Beh Nike+ – zadarmo

Nike+ Beh

Krásny branding

Toto je jedna z najlep┼íie vyzeraj├║cich spusten├Żch aplik├íci├ş pre Android. Obvykle nem├ím r├íd aplik├ície, ktor├ę s├║ v z├ísade bezplatnou reklamou na zaveden├ę zna─Źky, ale t├íto spusten├í aplik├ícia si zasl├║┼żi by┼ą na zozname.

Jedn├í sa o ─żahko pou┼żite─żn├║ aplik├íciu, ktor├í v z├ísade zaznamen├íva, ako dlho ste be┼żali. Najd├┤le┼żitej┼íou vecou tejto aplik├ície je jej p├║tav├ę rozhranie, ktor├ę je nielen kr├ísne, ale aj ve─żmi n├ípomocn├ę. Dizajn├ęrsky t├şm t├║to aplik├íciu prekonal.

Vlastnosti:

Sledovanie pokroku je jednoduch├ę. Zosta┼ą motivovan├Ż socializ├íciou je skvel├ę. Dok├í┼że prehr├íva┼ą aj hudbu.

Pozoruhodná funkcia:

Nastavte si cie─żov├║ vzdialenos┼ą, pozvite svojich priate─żov a s├║┼ąa┼żte.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. RunKeeper-zadarmo s nákupmi v aplikácii

RunKeeper

Sledovanie

Run Keeper vyzer├í ├║┼żasne na smartf├│ne, najm├Ą na map├ích. Str├ínka s mapou v aplik├íci├ích zvy─Źajne skr├Żva v┼íetky inform├ície a zobrazuje iba mapu. T├íto aplik├ícia v┼íak zobrazuje v┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície priamo v hornej ─Źasti. Iste si m├┤┼żete prezrie┼ą aj cel├║ mapu, ale ke─Ć be┼ż├şte, m├íte ─Źas len na r├Żchly poh─żad.

Aplik├ícia v├ím tie┼ż pom├┤┼że zvl├ídnu┼ą t├║to 5 -tis├şcov├║ v├Żzvu a dokonca aj marat├│nsky tr├ęning. V─Ćaka GPS na va┼íom zariaden├ş s Androidom poskytuje aplik├ícia presn├ę a spo─żahliv├ę v├Żsledky. M├┤┼żete si tie┼ż skontrolova┼ą najlep┼íie aplik├ície na po─Ź├ştanie kal├│ri├ş, aby ste si udr┼żali zdravie.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – 39,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

N├íjdite nov├ę trasy, na ktor├Żch by ste mohli be┼ża┼ą. Z├şskajte zvukov├ę podnety z aplik├ície, ke─Ć ste na ├║teku. M├┤┼że by┼ą pou┼żit├Ż ako skvel├í indoorov├í kardio aplik├ícia.

Pozoruhodná funkcia:

T├íto spusten├í aplik├ícia pre Android prich├ídza s podporou pr├şslu┼íenstva tret├şch str├ín. S aplik├íciou je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą monitor srdcovej frekvencie Polar a ak├ęko─żvek inteligentn├ę hodinky Android Wear. Toto je najlep┼íie spusten├í aplik├ícia pre Android.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. miCoach vlak a beh – zadarmo

miCoach vlak a beh

Dostato─Źn├í motiv├ícia

T├║to aplik├íciu vyrobila spolo─Źnos┼ą Adidas a bola dlho mojim osobn├Żm favoritom. Budem tu ├║primn├Ż; M├ím ve─żmi r├íd be┼żeck├ę top├ínky Adidas, ako aj tepl├íky a t├íto aplik├ícia sa mi p├í─Źila, preto┼że som si bol vedom├Ż zna─Źky.

Teraz som o nie─Źo m├║drej┼í├ş a kriticky analyzujem ka┼żd├║ aplik├íciu. miCoach je uspokojiv├í aplik├ícia a m├┤┼że sledova┼ą va┼íe ka┼żdodenn├ę be┼żeck├ę a kardio cvi─Źenia. Aplik├ícia meria vzdialenos┼ą, tempo, r├Żchlos┼ą, ─Źas a dokonca aj sp├ílen├ę kal├│rie. Rozhranie je dobr├ę, ale v aplik├ícii ni─Ź nevynik├í.

Vlastnosti:

Sledovanie va┼íich tr├ęningov je jednoduch├ę. Pomocou aplik├ície m├┤┼żete vypo─Ź├şta┼ą podrobn├Ż v├Ż┼íkov├Ż profil. Analyzujte svoje cvi─Źenie pomocou podrobn├Żch a animovan├Żch grafov.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je dod├ívan├í s hlbokou integr├íciou s Hudbou Google Play. V─Ćaka tomu bude va┼íe cvi─Źenie o nie─Źo pr├şjemnej┼íie.

Stiahnu┼ą na Google Play

9. Spustenie aplik├ície na sledovanie kal├│ri├ş-zadarmo s n├íkupmi v aplik├ícii

Spusten├Ż n├ístroj na sledovanie kal├│ri├ş

Strata váhy

Running Calories Diet Tracker je aplik├ícia, ktor├í sleduje va┼íu di├ętu, kal├│rie a uh├ídli ste, aj beh! Aplik├ícia m├í ve─żk├║ h─║bku, pokia─ż ide o detaily.

Pozrite sa na svoju trasu zmapovan├║ na pekne vyzeraj├║cej mape. Trasu m├┤┼żete dokonca okam┼żite zdie─ża┼ą, na ktorej je Facebook. Aplik├ícia v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje porovn├íva┼ą r├┤zne typy aktiv├şt, aby ste dosiahli najlep┼íie v├Żsledky.

N├íkupy v aplik├ícii: $30,99 za polo┼żku

Vlastnosti:

Pom├íha pri chudnut├ş. Povie v├ím podrobnosti o sp├ílen├Żch kal├│ri├ích. M├┤┼że pom├┤c┼ą pri udr┼żiavan├ş zdravej v├Ż┼żivy.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia v├ím pon├║ka v├Żpo─Źet stupnice BMI. BMI je skratka pre Body Mass Index a pod─ża veku a v├Ż┼íky v├ím povie, ─Źi je va┼ía hmotnos┼ą v poriadku.

Stiahnu┼ą na Google Play

10. Running Tracker – zadarmo

Running Tracker

Jednoduch├ę a r├Żchle

Jedn├í sa o ve─żmi jednoduch├║ aplik├íciu, ktor├í je extr├ęmne ─żahk├í. Aplik├ícia m├í rozhranie hol├Żch kost├ş, ─Źo z nej rob├ş jednu z najr├Żchlej┼í├şch a najspo─żahlivej┼í├şch spusten├Żch aplik├íci├ş. Niektor├ę spusten├ę aplik├ície s├║ v├Żbu┼íniny z bat├ęrie; t├íto aplik├ícia v┼íak sotva ovplyv┼łuje celkov├ę percento nabitia. Aplik├ícia funguje skvele aj na star┼í├şch verzi├ích smartphones.

Vlastnosti:

Hranat├ę, ale ─Źitate─żn├ę rozhranie. Kompatibiln├ę s inteligentn├Żmi hodinkami. M├í skvel├║ plne na─Ź├ştan├║ webov├║ str├ínku.

Pozoruhodná funkcia:

M├┤┼żete odosla┼ą ├║daje o tr├ęningu na adresu run-log.com a z├şska┼ą tam rady od dobrej komunity. F├│ra s├║ tie┼ż skvel├Żm sp├┤sobom, ako z├şska┼ą cenn├ę znalosti.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Ak h─żad├íte skvel├║ aplik├íciu pre kardio tr├ęner, tieto najlep┼íie spusten├ę aplik├ície pre Android sa ur─Źite hodia. Teraz, ne┼ż skon─Ź├şme, by som chcel, aby ste si zapam├Ątali jedno jednoduch├ę pravidlo; zosta┼ł hydratovan├Ż. Raz v hor├║com letnom ve─Źeri som sa lekciu nau─Źil ┼ąa┼żko (mdloba v polovici kurzu) a bolo to tr├ípne.

Nesna┼żte sa by┼ą hrdinom a v┼żdy si so sebou vezmite f─ża┼íu vody. Nikdy tie┼ż nepite naraz, dajte si ka┼żd├Żch 10-15 min├║t d├║┼íok a budete v poriadku. Niektor├ş z v├ís bud├║, samozrejme, v behan├ş profesion├íli. Nev├íhajte poskytn├║┼ą n├ívrhy v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.