10 najlep┼í├şch rukopisov pre textov├ę aplik├ície (Android / iPhone) 2020

Dobr├Ż de┼ł, priate─żu, dnes hovor├şm o aplik├ícii, ktor├í v├ís urob├ş produkt├şvnej┼íou jednoducho tak, ┼że namiesto kop├şrovania urob├ş fotografie rukou nap├şsan├ę pozn├ímky alebo pon├║kne r├Żchlu alternat├şvu k rukopisu namiesto pou┼żitia kl├ívesnice zaka┼żd├Żm, ke─Ć chcete posla┼ą e-mail. , za ak├ęko─żvek soci├ílne publikovanie alebo p├şsanie pozn├ímok at─Ć. Toto je najlep┼íie p├şsanie rukou pre textov├║ aplik├íciu pre Android / iPhone 2020.

Skontrolujte tie┼ż: aplik├íciu PDF / Notes editor, ktor├║ aplik├ícia pou┼ż├şva

1, Pero, ktor├ę je mo┼żn├ę vytla─Źi┼ą: prev├ídza rukopis na text Android/ / iPhone

Toto je najlep┼íia textov├í aplik├ícia na p├şsanie rukou pre Android / iPhone 2020 a t├íto aplik├ícia dok├í┼że skenova┼ą a rozpozn├íva┼ą a tie┼ż prev├ídza┼ą rukou p├şsan├ę pozn├ímky na digit├ílny text, ktor├Ż je mo┼żn├ę upravova┼ą, vyh─żad├íva┼ą a tie┼ż ulo┼żi┼ą na akomko─żvek zariaden├ş alebo tie┼ż na cloudov├í slu┼żba. Teraz m├┤┼żete skenova┼ą ru─Źne p├şsan├ę pozn├ímky, listy, ┼íkolsk├ę pozn├ímky, mlie─Źne spolo─Źnosti, pozn├ímky zo stretnut├ş alebo protokolov, n├íkupn├ę zoznamy, recepty at─Ć. pomocou mobiln├ęho zariadenia a potom ich m├┤┼żete zmeni┼ą. T├íto aplik├ícia sa uk├í┼że ako ide├ílne rie┼íenie pre ┼ítudentov s dom├ícimi ├║lohami a ┼íkolsk├Żmi pozn├ímkami a tie┼ż skvel├ę pre zdie─żanie pozn├ímok a protokoly o stretnutiach. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a spravujte svoje dokumenty.

2, PenReader Android/ / iPhone

Najlep┼íie p├şsanie rukou pre textov├║ aplik├íciu pre Android / iPhone

Je to skvel├í aplik├ícia, ktor├í prev├ídza ak├Żko─żvek rukou p├şsan├Ż obr├ízok alebo pozn├ímku na text. T├íto aplik├ícia prevedie rukou p├şsan├Ż text do tla─Źenej formy s najvy┼í┼íou presnos┼ąou v sekund├ích. Potrebujete zada┼ą v┼íetky slov├í kreslen├şm p├şsmen na seba. M├┤┼żete tie┼ż ulo┼żi┼ą svoje slovo do pou┼ż├şvate─żsk├ęho slovn├şka a v┼íetky slov├í, ktor├ę zad├íte a nie s├║ v slovn├şku, sa automaticky pridaj├║ do v├í┼ího slovn├şka, ke─Ć sa dotknete slova v poli pomoci. T├íto aplik├ícia m├í tie┼ż funkciu kontroly pravopisu, ktor├í v├ím pom├┤┼że vyhn├║┼ą sa chyb├ím. Z├şskajte t├║to aplik├íciu teraz!

3, Vstup ru─Źn├ęho p├şsania Google Android / / iphone

Najlep┼íie p├şsanie rukou pre textov├ę aplik├ície pre Android

Najlep┼íie je aplik├ícia na p├şsanie rukou pre Android / iOS 2020. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje p├şsa┼ą text do telef├│nu alebo tabletu a tie┼ż v pribli┼żne 100 jazykoch. T├íto aplik├ícia podporuje tla─Ź a kurz├şvne p├şsanie s dotykov├Żm perom alebo bez neho. T├íto aplik├ícia tie┼ż podporuje viac ako 1 000 emod┼żi, tak┼że m├┤┼żete vyjadri┼ą svoje pocity v akejko─żvek aplik├ícii pre Android. T├íto aplik├ícia preuk├í┼że, ako vlo┼żi┼ą emod┼żi kresbou. T├íto aplik├ícia je ve─żmi u┼żito─Źn├í pre jazyky, ktor├ę sa ┼ąa┼żko p├ş┼íu na ┼ítandardn├ę kl├ívesnice. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a c├şti┼ą tento druh p├şsania taky!

4, MyScript Nebo iPhone

Najlep┼íie p├şsanie rukou pre textov├ę aplik├ície pre iPhone

Toto je najlep┼íia aplik├ícia na p├şsanie rukou pre iPhone a t├íto aplik├ícia sa uk├í┼że ako najlep┼í├ş sp├┤sob p├şsania pozn├ímok. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete tie┼ż upravova┼ą a form├ítova┼ą pomocou stylusu a t├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje p├şsa┼ą alebo maza┼ą obsah a priestor a tie┼ż v├ím umo┼ż┼łuje zdobi┼ą a pou┼ż├şva┼ą ┼ít├Żly. M├┤┼żete tie┼ż kresli┼ą diagramy a kedyko─żvek m├┤┼żete upravova┼ą, maza┼ą a pres├║va┼ą. T├íto aplik├ícia m├í mnoho ─Ćal┼í├şch funkci├ş a pozn├ímky m├┤┼żete synchronizova┼ą aj s iCloudom, jednotkou Google a Dropboxom at─Ć. Z├şskajte t├║to aplik├íciu teraz a spravujte svoje pozn├ímky, projekty at─Ć.

5, Neboj sa iPhone

Najlep┼íie p├şsanie rukou pre textov├ę aplik├ície pre iPhone

T├íto aplik├ícia je aplik├ícia na p├şsanie rukou pre iPhone iPhone 2020. T├íto aplik├ícia dok├í┼że prev├ídza┼ą p├şsanie rukou na text a prinies┼ą v├ím ten najlep┼í├ş rukopis. T├íto aplik├ícia prev├ídza p├şsanie rukou na text a podporuje okolo 52 jazykov a prinesie v├ím mimoriadny z├í┼żitok z p├şsania s v├Żrazn├Żmi atramentov├Żmi efektmi, odmietnut├şm dlan├ş a re┼żimom rozostrenia pre hladk├ę p├şsanie. T├íto aplik├ícia obsahuje automatick├║ detekciu formul├írov, zvukov├Ż z├íznam na pozad├ş a tie┼ż vklad├í obr├ízky z fotografi├ş a exportuje pozn├ímky ako PDF do Dropboxu, Disk Google, e-mail, evernote a mnoho ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz!

6, predposledn├Ż iPhone

Najlep┼íie p├şsanie rukou pre textov├ę aplik├ície pre iPhone

Je to tie┼ż pekn├ę p├şsmo pre textov├║ aplik├íciu iPhone 2020 a umo┼ż┼łuje prirodzen├ę p├şsanie a skicovanie pomocou sily synchroniz├ície a vyh─żad├ívania Evernote. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete robi┼ą pozn├ímky alebo sch├┤dzky tried, zaznamena┼ą svoje my┼ílienky a na─Źrtn├║┼ą svoje najlep┼íie n├ípady. T├íto aplik├ícia zv├Ż┼íi produktivitu pr├íce s ceruzkou a papierom. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş ─żahko pracova┼ą na ktorejko─żvek ─Źasti str├ínky. Ak chcete str├ínku pribl├ş┼żi┼ą alebo vzdiali┼ą, sta─Ź├ş ju zovrie┼ą a za─Źa┼ą p├şsa┼ą. Svoje pozn├ímky m├┤┼żete synchronizova┼ą s Evernote jednoducho prihl├ísen├şm do svojho ├║─Źtu Evernote v predposlednej aplik├ícii a usporiada┼ą predposledn├ę pozn├ímky do pozn├ímkov├Żch blokov, projektov oddelen├Żch pod─ża t├ęm a z├ístupcov kateg├│ri├ş. Z├şskajte t├║to aplik├íciu teraz.

7, mazec iPhone

Najlep┼íie p├şsanie rukou pre textov├ę aplik├ície pre iPhone

Je to tie┼ż skvel├í aplik├ícia a aplik├ícia na rozpozn├ívanie rukopisu v angli─Źtine. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje zada┼ą rukou p├şsan├Ż text na kl├ívesnici v jednej z aplik├íci├ş na va┼íom zariaden├ş. T├íto aplik├ícia pon├║ka r├Żchlu alternat├şvu k p├şsaniu rukou namiesto pou┼żitia kl├ívesnice zaka┼żd├Żm, ke─Ć chcete posla┼ą e-mail, urobi┼ą soci├ílny pr├şspevok alebo robi┼ą si pozn├ímky at─Ć. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a urobte svoju pr├ícu r├Żchlo a r├Żchlo.

8, Textov├Ż skener Android

Najlep┼íie p├şsanie rukou pre textov├ę aplik├ície pre Android

Toto je najlep┼íie p├şsmeno pre textov├║ aplik├íciu pre Android 2020. Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete prev├ídza┼ą a pristupova┼ą na ─żubovo─żn├║ adresu URL alebo telef├│nne ─Ź├şslo nap├şsan├ę v ─Źasopise alebo bro┼ż├║re. T├íto aplik├ícia m├í najvy┼í┼íiu r├Żchlos┼ą ─Ź├ştania funkcie na svete a tie┼ż najvy┼í┼íiu presnos┼ą ─Ź├ştania na svete. T├íto aplik├ícia podporuje viac ako 50 jazykov a podporuje v┼íetky typy rukopisu. T├║to aplik├íciu m├┤┼żete pou┼żi┼ą na pr├şstup k URL, telefonovanie a kop├şrovanie do schr├ínky, posielanie e-mailov a tie┼ż m├┤┼żete uklada┼ą na Disk Google, Google Keep a zdie─ża┼ą ich v slu┼żb├ích Google +, Hangout at─Ć. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz!

9, obrázok na text Android / / iphone

Rukopis v textovej aplikácii Android 2020

Pomocou tejto aplik├ície m├┤┼żete prev├ídza┼ą svoje tla─Źen├ę dokumenty a rukou p├şsan├ę pozn├ímky a potom ich upravova┼ą a text je mo┼żn├ę kop├şrova┼ą, uklada┼ą, po─Ź├║va┼ą a zdie─ża┼ą aj prostredn├şctvom Facebook, at─Ć. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je odfoti┼ą fotografiu ru─Źne nap├şsanej pozn├ímky a extrahova┼ą ju. a potom skontrolujte extrahovan├Ż text av pr├şpade potreby m├┤┼żete vykona┼ą opravy. M├┤┼żete tie┼ż previes┼ą text na re─Ź na po─Ź├║vanie a ulo┼żi┼ą ho do bud├║cnosti. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a vyu┼żite jej funkcie!

10. Ru─Źne p├şsan├Ż OCR Android

Najlep┼íie p├şsanie rukou pre textov├ę aplik├ície pre Android

Je to tie┼ż skvel├í aplik├ícia a t├íto aplik├ícia dok├í┼że rozozn├íva┼ą rukou p├şsan├Ż text z pozn├ímok, p├şsmen, tab├║─ż, esej├ş, formul├írov a in├Żch p├şsiem. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş zv├Ż┼íi┼ą produktivitu jednoduch├Żm fotografovan├şm rukopisn├Żch pozn├ímok namiesto ich kop├şrovania. Tento ru─Źne p├şsan├Ż OCR pracuje s r├┤znymi povrchmi a pozadiami, napr├şklad s bielym papierom, papierom so ┼żltou n├ílepkou a tabu─żou. Jedin├Żm obmedzen├şm tejto aplik├ície je, ┼że t├íto aplik├ícia je k dispoz├şcii iba v angli─Źtine. Stiahnite si t├║to aplik├íciu teraz a presnej┼íie vyu┼żite svoj ─Źas.

záver

Jedn├í sa o najlep┼íiu ru─Źne p├şsan├║ textov├║ aplik├íciu pre Android / iPhone 2020, ktor├í v├ím u┼íetr├ş ve─ża ─Źasu t├Żm, ┼że pon├║ka r├Żchlej┼í├ş sp├┤sob p├şsania alebo zad├ívania textu a umo┼ż┼łuje v├ím tie┼ż fotografova┼ą rukou p├şsan├ę pozn├ímky a prev├ídza┼ą ich na text namiesto ich kop├şrovania. D├║fam, ┼że sa v├ím t├íto aplik├ícia p├í─Źi. Kliknite na P├í─Źi sa, zdie─żajte a komentujte svoj n├ízor. ─Äakujem.