10 najlep┼í├şch puzdier pre Samsung Galaxy S3: Najkraj┼íia ochrana

10 najlep┼í├şch puzdier pre Samsung Galaxy S3: Najkraj┼íia ochrana 1

Samsung Galaxy S3 bol vlajkov├Żm zariaden├şm spolo─Źnosti Samsung pre rok 2012 a stal sa tie┼ż smartf├│nom roka. The Galaxy S4 je najnov┼í├şm vlajkov├Żm zariaden├şm spolo─Źnosti Samsung, ale S3 je st├íle ve─żmi popul├írny a po celom svete zaznamen├íva sol├şdne ─Ź├şsla predaja. Poh├í┼łan├Ż ┼ítvorjadrov├Żm procesorom toho S3 ve─ża nedok├í┼że a m├í v┼íetky z├íkladn├ę vlastnosti ┼ípi─Źkov├ęho zariadenia s Androidom.

PRE─î├ŹTAJTE SI TIE┼Ż: 10 najlep┼í├şch Samsungov Galaxy P├║zdra na pe┼ła┼żenky S3 pre neporazite─żn├║ hotovos┼ą

Aj ke─Ć bol S3 pri uveden├ş na trh ve─żk├Ż humbuk, spolo─Źnos┼ą Samsung kritizovala ve─ża pou┼ż├şvate─żov oh─żadom dizajnu telef├│nu. Niet poch├Żb o tom, ┼że S3 je celkovo dobre vyzeraj├║ci smartphone, ale nie ve─ża pou┼ż├şvate─żov je fan├║┼íikom plastov├ęho chrbta, ktor├Ż Samsung pou┼ż├şva vo v├Ą─Ź┼íine svojich zariaden├ş.

Z├şskanie puzdra pre va┼íu Galaxy S3 m├┤┼że zaisti┼ą, aby sa va┼íe zariadenie c├ştilo lep┼íie vo va┼íich ruk├ích, a z├írove┼ł ho zatrakt├şvni┼ą. Tieto Samsung Galaxy Puzdro S3 nielen┼że dod├íva zariadeniu elegantnej┼í├ş vzh─żad, ale taktie┼ż rob├ş skvel├║ pr├ícu pri ochrane zariadenia pred pravideln├Żmi p├ídmi. Po vykonan├ş rozsiahleho v├Żskumu sme vybrali 10 najlep┼í├şch puzdier Samsung Galaxy S3. Nebojte sa, zoh─żadnili sme aj n├íklady, aby ste za cenu, ktor├║ zaplat├şte, dostali dobr├║ kvalitu. Tu je 10 najlep┼í├şch puzdier pre Samsung Galaxy S3.

10. P├║zdro OtterBox Commuter Series – 21,43 dol├írov

vydra

Dokonalá ochrana

Na ─Ź├şsle 10 m├íme puzdro na radu doch├ídzaj├║cich od zn├ímeho v├Żrobcu puzdier OtterBox. Cena puzdra je 21,43 USD 2 vrstvy, tvrd├í vrstva na chrbte a m├Ąk┼íia vn├║torn├í vrstva. Vn├║torn├í silik├│nov├í vrstva v├Żborne absorbuje ak├Żko─żvek n├íraz, zatia─ż ─Źo vonkaj┼íia polykarbon├ítov├í vrstva chr├íni zariadenie pred pravideln├Żmi p├ídmi alebo p├ídmi a chr├íni ho pred po┼íkriaban├şm.

Na puzdre n├íjdete silik├│nov├ę klapky pre v┼íetky otvory v zariaden├ş vr├ítane konektora pre sl├║chadl├í a nab├şjacieho portu. M├┤┼żete si k├║pi┼ą tento OtterBox Samsung Galaxy Pr├şpad S3 v 5 r├┤zne farby vr├ítane modrej, ─Źiernej, zelenej, fialovej a bielej. K puzdru je tie┼ż bezplatn├Ż chr├íni─Ź obrazovky!

tla─Źidlo n├íkupu amazon

9. Produkty Speck Fabshell L├ítkov├ę zacvak├ívacie puzdro-25 dol├írov

fabshell

Urobte to b├íje─Źne

Kryt na puzdro Fabshell s podlo┼żkou od spolo─Źnosti Speck Products je na ─Ź├şsle 9. Za 25,00 dol├írov je to jednodielne tenk├ę puzdro pre S3, ktor├ę v z├ísade funguje ako hybrid puzdra s tvrdou ┼íkrupinou a obalu. Vzh─żady s├║ atrakt├şvne a trvanliv├ę n├ílepky, ktor├ę m├┤┼żete nalepi┼ą na svoje zariadenie, ale nie s├║ tak├ę dobr├ę na ochranu zariadenia.

Toto puzdro Speck pre Samsung Galaxy S3 m├í strany absorbuj├║ce n├írazy a m├í kr├ísny vzh─żad podobn├Ż ko┼żi. L├ítkov├ę vzory na chrbte vyzeraj├║ ├║┼żasne a v ruk├ích sa c├ştia naozaj dobre. Puzdro je tie┼ż zdvihnut├ę nad obrazovkou, aby sa obrazovka nedostala do kontaktu pri p├íde zariadenia. Pr├şpad m├┤┼żete dosta┼ą do 2 vzory vr├ítane polovi─Źn├Żch ov├ílov modro/zelenej tla─Źe a viacfarebnej tla─Źe.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

8. Diztronic Matte Back Black flexibiln├ę puzdro TPU – $80,99

diztronic

Siln├Ż a jednoduch├Ż

─Äalej je matn├ę zadn├ę ─Źierne flexibiln├ę puzdro TPU od Diztronic. Za $80,99, Diztronic Samsung Galaxy Puzdro S3 je extr├ęmne ─żahk├ę a je iba 1Hr├║bka 0,4 mm Dokonale sa hod├ş k S3 a m├í v┼íetky pr├şslu┼ín├ę v├Żrezy pre v┼íetky porty v zariaden├ş. Skvel├í vec na tomto pr├şpade je, ┼że je odoln├Ż vo─Źi odtla─Źkom prstov, preto┼że matn├Ż povrch dr┼ż├ş v┼íetky odtla─Źky prstov a ┼ímuhy.

Puzdro je vyroben├ę z odoln├ęho TPU a pon├║ka sol├şdnu ochranu pred po┼íkriaban├şm a tie┼ż slu┼íne tlm├ş n├írazy. Okrem zadnej strany je obrazovka chr├ínen├í aj t├Żm, ┼że s├║ nad displejom zdvihnut├ę lunety.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

7. Puzdro CrazyOnDigital Guardian – $60,85

blázon do digitálu

Pevn├ę a pritom atrakt├şvne

Pr├şpad Guardian z Crazyondigital sa bl├ş┼żi 7. K dispoz├şcii za $6.85, puzdro m├í pevn├║ plastov├║ ┼íkrupinu spolu s pogumovan├Żm povlakom na zadnej strane. N├íjdete v┼íetky spr├ívne v├Żrezy pre porty na zariaden├ş a neprid├í to ve─ża na objeme.

V─Ćaka pogumovan├ęmu povlaku sa puzdro skvele dr┼ż├ş v ruk├ích a zais┼ąuje dobr├ę uchopenie v ruk├ích. Puzdro vyzer├í atrakt├şvne a je k dispoz├şcii v 5 r├┤zne farby vr├ítane ─Źiernej, ru┼żovej, bielej, modrej a zelenej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

6. Caseology Viac├║─Źelov├ę pr├ęmiov├ę puzdro na pe┼ła┼żenku PU-$50,99

viac├║─Źelov├ę

Všetko v jednom

─Äalej tu m├íme viac├║─Źelov├ę pr├ęmiov├ę puzdro na pe┼ła┼żenku PU od Caseology. K dispoz├şcii za $50,99, puzdro je mo┼żnos┼ąou typu v┼íetko v jednom a sl├║┼żi ako zadn├Ż kryt, celotelov├ę puzdro, stojan na kopance a pe┼ła┼żenka. Puzdro p├┤sob├ş pr├ęmiov├Żm dojmom, preto┼że vonkaj┼íia ─Źas┼ą je vyroben├í z luxusnej franc├║zskej ko┼że, zatia─ż ─Źo vo vn├║tornej ─Źasti puzdra je pou┼żit├ę odoln├ę TPU.

M├í tie┼ż v┼íetky pr├şslu┼ín├ę v├Żrezy, vrecko na ulo┼żenie hotovosti a 2 priehradky na karty pre va┼íe ID a kreditn├ę karty. Toto vykl├ípacie puzdro m├┤┼że tie┼ż sl├║┼żi┼ą ako stojan na prezeranie m├ędi├ş v zariaden├ş. Pr├şpad je k dispoz├şcii v 8 r├┤zne farby vr├ítane ru┼żovej, hor├║cej ru┼żovej, ─Źervenej, ┼żltej, ─Źiernej, hnedej, tmavomodrej a tyrkysovej m├Ąty.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

5. Tvrd├Ż kufr├şk Case-Mate-17,64 dol├íra

kasemat

Heavy Duty so skvelou pri─żnavos┼ąou

Na ─Ź├şsle 5 prich├ídza Galaxy puzdro s3 od Case-Mate. Puzdro m├í vo vn├║tri m├Ąkk├║ vrstvu vank├║┼ía pre absorpciu n├írazov a vonkaj┼í├ş polykarbon├ít, aby sa zabr├ínilo po┼íkriabaniu a prelia─Źin├ím. M├í n├írazn├şkov├Ż povrch, ktor├Ż chr├íni zariadenie pred ka┼żdodenn├Żm p├ídom. Ak zariadenie spadne, n├írazn├şk sa proti nemu postav├ş a zariadenie sa odraz├ş od povrchu.

Predn├í strana je tie┼ż chr├ínen├í krytom kv├┤li hrub├Żm r├ímom okolo obrazovky, ─Ź├şm sa zabr├íni ak├ęmuko─żvek kontaktu s povrchom. Puzdro s cenou 17,64 dol├íra pon├║ka sol├şdnu ochranu a skvele sa dr┼ż├ş v ruk├ích v─Ćaka robustn├ęmu ┼ítrukt├║rovan├ęmu povrchu na zadnej strane. Puzdro m├┤┼żete dosta┼ą bu─Ć v ├║plnej ─Źiernej alebo v ─Źiernej a ru┼żovej farbe.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

4. Hybridn├ę puzdro Acase Superleggera PRO – $40,95

pr├şpad

─Żahk├ę a odoln├ę vo─Źi odtla─Źkom prstov

Hybridn├ę puzdro superleggera pro od Acase pr├şde na rad 4 v na┼íom zozname. K dispoz├şcii za $4.95, puzdro m├í vo vn├║tri m├Ąkk├║ silik├│nov├║ vrstvu, zatia─ż ─Źo zadn├í strana je vyroben├í z polykarbon├ítu s pogumovan├şm. Puzdro m├í silik├│nov├ę klapky pre v┼íetky porty zariadenia vr├ítane nab├şjacieho portu a konektora pre sl├║chadl├í.

Skvel├í vec na tomto najlep┼íom puzdre samsung galaxy s3 je, ┼że je ─żahk├Ż a skuto─Źne tenk├Ż, ale ani tak nezabr├íni ochrane zariadenia. Polykarbon├ít na zadnej strane je odoln├Ż vo─Źi odtla─Źkom prstov a tie┼ż dobre dr┼ż├ş v ruk├ích. Pr├şpad je k dispoz├şcii v 7 farby vr├ítane modrej, ─Źiernej, ru┼żovej, fialovej, ─Źervenej, bielej a ┼żltej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

3. Balistick├Ż pr├şpad SG – 17,01 dol├íra

balistick├ę

Tenk├Ż a v├Żkonn├Ż

Pr├şpad SG od Ballistic je na ─Ź├şsle 3 na zozname. Puzdro odv├ídza skvel├║ pr├ícu pri ochrane zariadenia pred extr├ęmnymi p├ídmi 3 r├┤zne vrstvy. Prv├í vrstva je vyroben├í z polym├ęru absorbuj├║ceho n├írazy, druh├í je pevn├í polykarbon├ítov├í ┼íkrupina a tretia vrstva je vn├║torn├í silik├│nov├í vrstva.

Okraje s├║ tie┼ż vyv├Ż┼íen├ę nad obrazovkou, ─Źo zabr├íni tomu, aby ju obrazovka na ┼íkrabancoch udr┼żala na rovnom povrchu. Puzdro perfektne sed├ş na telef├│n a je ve─żmi ─żahk├ę. K dispoz├şcii za 17,01 dol├írov, puzdro je k dispoz├şcii v 5 r├┤zne farby vr├ítane ─Źierneho, ru┼żov├ęho, bieleho, tmavomodr├ęho a rub├şnov├ęho v├şna.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

2. Caseology Retro Flex Series: Slim Fit TPU Protector Tlmi─Ź n├írazn├şka – $70,99

kazeol├│gia retro

┼Żiv├ę farby, napriek tomu odoln├ę vo─Źi oleju a ne─Źistot├ím

Na ─Ź├şsle 2, m├íme puzdro slim flex TPU retro flex pre Samsung Galaxy S3. Kazeol├│gia navrhla nieko─żko fantastick├Żch pr├şpadov pre smartphones a to nie je v├Żnimkou. Za $70,99, puzdro je vyroben├ę z odoln├ęho TPU, ktor├Ż v├Żborne chr├íni zariadenie. Puzdro vyzer├í a vyzer├í ako pr├ęmiov├ę pevn├ę puzdro, ale je tie┼ż absorbuj├║ce n├írazy ako m├Ąkk├ę puzdro.

Najlep┼íie na tomto pr├şpade je, ┼że zadn├í ├║prava chr├íni pred olejom, ne─Źistotami a ┼íkrabancami, v─Ćaka ─Źomu bude v├í┼í pr├şstroj v┼żdy vyzera┼ą atrakt├şvne. Puzdro nielen┼że rob├ş skvel├║ pr├ícu pri udr┼żiavan├ş zariadenia v bezpe─Ź├ş, ale rob├ş ho aj atrakt├şvnej┼í├şm, ako existuje 7 na v├Żber s├║ ┼żiv├ę farby vr├ítane ru┼żovej, hor├║cej ru┼żovej, limetkovej, nebesky modrej, tyrkysovej m├Ąty, bielej a ─Źiernej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

1. Puzdro Gear Armor – 21,22 dol├írov

mestsk├ę brnenie

V┼íetko, ─Źo potrebujete

Nakoniec pri ─Ź├şsle 1, M├íme puzdro Urban Armor Gear, ktor├ę rob├ş v├Żnimo─Źn├║ pr├ícu pri ochrane zariadenia a rob├ş ho ┼ít├Żlovej┼í├şm. Toto puzdro je skuto─Źne ─żahk├ę a chr├íni zariadenie pred tvrd├Żm pancierom a m├Ąkkou vn├║tornou vrstvou odolnou vo─Źi n├írazom. Puzdro m├í nadrozmern├ę tla─Źidl├í, ktor├ę sa daj├║ jednoduch┼íie zatla─Źi┼ą s puzdrom. V├Żrobca odviedol fantastick├║ pr├ícu pri navrhovan├ş puzdra, v─Ćaka ktor├ęmu je tak atrakt├şvny a z├írove┼ł zost├íva ─żahk├Ż ako pierko.

Otvory pre porty s├║ navrhnut├ę ┼ípeci├ílne tak, aby bolo zaisten├ę, ┼że zhotoven├ę sn├şmky s bleskom bud├║ bez oslnenia a ┼że kvalita zvuku bude najlep┼íia. K puzdru dostanete zadarmo aj chr├íni─Ź obrazovky a ─Źistiacu sadu 1 ro─Źn├í z├íruka od v├Żrobcu. K dispoz├şcii za 20,18 dol├írov, puzdro m├┤┼żete dosta┼ą do 6 r├┤zne farby vr├ítane bielej, ─Źiernej, machovej, plazmovej, hrdzavej a bridlicovej.

─î├ŹTAJTE VIAC: Samsung Galaxy Recenzia puzdra na prevodovku S3 Urban Armor

tla─Źidlo n├íkupu amazon

Záver

V┼íetky tieto pr├şpady s├║ skvel├Żm sp├┤sobom, ako necha┼ą zariadenie vysko─Źi┼ą v dave a chr├íni┼ą ho pred pravideln├Żm a hrub├Żm pou┼ż├şvan├şm. Ak si chcete k├║pi┼ą puzdro pre Samsung Galaxy S3, m├┤┼żete si vybra┼ą jeden zo zoznamu na z├íklade vlastn├Żch preferenci├ş, ako je lep┼í├ş dizajn alebo v├Ą─Ź┼íia ochrana. Nech u┼ż si vyberiete ak├Żko─żvek pr├şpad, v┼íetky pr├şpady odv├ídzaj├║ relat├şvne dobr├║ pr├ícu za cenu, ktor├║ za ne mus├şte zaplati┼ą.

─îO ─ÄAL┼áIE: 10 najlep┼í├şch Samsung Galaxy Pr├şslu┼íenstvo S3: Gadget Inspector

Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch, ak m├íte nejak├ę ot├ízky alebo si mysl├şte, ┼że sme preme┼íkali pr├şpad, ktor├Ż by mal by┼ą pridan├Ż do zoznamu.

Related Articles

Back to top button