Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

10 najlepších podcastov na počúvanie počas karantény

Ahoj, priatelia v karanténe. Život sa teraz cíti čudne, však? Sme doma celý deň, s čím zvyčajne súhlasím a nesmieme ísť. Osobne trávim väčšinu voľného času sledovaním binges. Marvel filmy alebo televízne programy ako Priatelia, preto som predtým napísal článok o najlepších filmoch, ktoré sa majú počas tohto blokovania streamovať. Filmy však nie sú vždy najdostupnejšie. Ak teda potrebujete urobiť nejaké domáce práce a keď sa tak nebudete nudiť, tu je 10 najlepších podcastov, ktoré si chcete počas havárie Coronavirus vypočuť.

Poznámka: Tento článok rozdeľujem do kategórií, aby ste rýchlo videli podcasty, o ktoré by vás najviac zaujímal. Aj keď osobne odporúčam všetkým, aby vyskúšali vreckové odliatky v systéme Android (download) a oblačno na iOS (download) Neváhajte použiť požadovanú aplikáciu podcast alebo si pozrite náš článok o najlepších aplikáciách podcastov pre iPhone a Android.

Najlepšie podcasty komédie

1, Conan O'Brien potrebuje priateľa

Kto nepozná Conana O'Briena, moderátora talk show so svojimi koreňmi v slávnej Saturday Night Live a The Simpsons. Jej podcast je založený na predpoklade, že vo svojom živote potrebujete nejakých skutočných priateľov. Každý týždeň rozhovory s celebritou na podcaste s cieľom stať sa skutočnými priateľmi.

Ako sa dalo očakávať, výsledkom rozhovorov sú vtipné anekdoty, šikovné improvizácie a iba smiešny podcast. Toto je jeden z mojich najobľúbenejších podcastov všetkých čias, a preto vám odporúčam, aby ste si ho počas týchto ťažkých období vypočuli, aby ste sa v ňom smiali.

Osobná poznámka: Nevynechajte komerčné prestávky v tomto podcaste, Conan ich robí úžasným spôsobom.

2, Ron Burgundy Podcast

Po počúvaní Conana ste si istí, že budete vo svojom živote chcieť viac komédie a podcast Ron Burgundska je skvelý spôsob, ako počas týždňa získať viac dávok komediálnych podcastov. Podcast prezentuje Will Ferrel, ktorý spláca svoju úlohu ako Ron Burgundsko. Podcast je trochu drsný okolo okrajov a niektoré oddiely majú problémy s úrovňou hlasitosti, ako som už poznamenal, celkovo je však zábavný podcast, ktorý si môžete vypočuť.

3, office Women

Fanúšikovia kancelárie, to je pre vás. Office Ladies je podcast, ktorý predstavili Jenna Fischer a Angela Kinsey, hviezdy The Office. Je to perfektné, ak sa na vás povinne pozeráte v kancelárii, pretože ide o podcast, v ktorom chodia Jenna a Angela po častiach a tiež poskytujú niekoľko exkluzívnych príbehov príbehu!

Najlepšie vedecké podcasty

4, Veda Rules! s Billom Nye

Bill Nye Science Guy je tu s vlastným podcastom a tu nájdete odpovede na všetky vaše otázky týkajúce sa ľudskej vedy. Je to skvelý podcast pre každého, kto sa chce naučiť nové veci. Najnovšia konverzácia hovorí o Coronavíruse.

5, 60 sekúnd vedy

Ak sa zaujímate o vedu, tento podcast je vynikajúci príspevok po podcaste, kde sa dozviete viac. Vďaka prezentácii Scientific American získate pekné (takmer) 60-sekundové sekcie, ktoré hovoria o najzaujímavejších udalostiach vo vede.

Ak sa vám to páči, mali by ste tiež sledovať podcast „Scientific Talk“ vedecký Američan, ktorý je kompletným podcastom.

Najlepšie hudobné podcasty

6, Prieskumník piesní

Ľudia, ktorí sledujú hudbu hlboko a vášnivo, je to pre vás skvelý podcast. Na rozdiel od väčšiny hudobných podcastov, ktoré hovoria o novej hudbe alebo iba vedú rozhovory so známymi umelcami, má každý týždeň nového hudobníka, ktorý rozdeľuje svoje vlastné piesne a vysvetľuje, ako to napísali, čo sa im na skladbe páčilo a ďalšie.

10 najlepších podcastov na počúvanie počas karantény 1

Ak hľadáte hlbší ako obvykle ponorenie sa do sveta skladania piesní, skladania skladieb a všetkého medzi tým, mali by ste sa okamžite pozrieť na tento podcast.

7, Do úvahy sa berú všetky skladby

Všetky považované skladby sú dobrým hudobným podcastom, ktorý vám pomôže objaviť novú hudbu každý týždeň, a nehovorím len o prvých skladbách na karte, pretože ste ich mohli nájsť kdekoľvek. Tento podcast poskytuje nové objavy hudby a rozhovory s novými umelcami, takže pomocou tohto podcastu môžete tiež nájsť svojho ďalšieho obľúbeného hudobníka alebo skupinu.

Podcast s najlepšou pop kultúrou

8, The Quibbler: Harry Potter Podcast

Viem, že tento podcast má v názve Harryho Pottera, ale nie je to niečo, čo by vaše malé deti mali počúvať. Ako už názov napovedá, tento podcast je knižný klub Harry Potter, takže si prečítate knihy s našimi hostiteľmi a získate podrobný pohľad na knihy vrátane vašich myšlienok a názorov na rôzne zaujímavé miesta, postavy a ďalšie.

Je to zábavné, niekedy temné a vždy zábavné.

10 najlepších podcastov na počúvanie počas karantény 2

Ja osobne milujem tento podcast, pretože núti ma pozerať sa na jednu z mojich obľúbených kníh z celého času z kritickejšej perspektívy, niečo, čo som naozaj neurobil, keď som bol dieťa, a prečítať si ho.

Upozorňujeme, že podcast obsahuje spojlery, témy pre dospelých a kliatby. Možno sa nebudete cítiť dobre, ak ste fanúšikom Pottera, ktorý nepočuje žiadnu kritiku série.

9, Podcast Prancing Pony

Ak ste skôr Tolkein, Prancing Pony vás prenesie priamo na Strednú Zem. Podcast pozostáva z veľkej humornej diskusie o dielach J.R.R Tolkeina a v súčasnosti diskutujú o druhej knihe v The Rings of Lord, takže má veľa obsahu, ktorý je potrebné konzumovať.

10. Star Wars Minute

Som fanúšik Star Wars a Star Wars Minute je ako hlboký ponor do filmov Star Wars. Úprimne povedané, je to naozaj hlboké. Podcast trvá filmy Star Wars každú minútu a analyzuje ich. Môže to znieť nudne (a niekedy trochu nudne), ale z veľkej časti je to veľmi zaujímavé diskusie o Star Wars a nejaký humor.

Toto sú podcasty, ktoré hľadáte

Áno, nemohol som odolať tomu odkazu Star Wars; Ide však o to, že toto sú niektoré z najlepších podcastov, ktoré dávajú čas počas tohto bloku. Pokúsil som sa zahrnúť podcasty na rôzne témy vrátane podcastov komédie, vedeckých podcastov a ďalších. Ak však viete o podcaste, ktorý by mal byť na tomto zozname, nechajte v komentároch svoje meno spolu s dôvodom, prečo sa vám to páči, potom to skontrolujem.