10 najlepších Nexus 5 Príslušenstvo: Vytvorte si chladič zariadenia Google

10 najlepších Nexus 5 Príslušenstvo: Vytvorte si chladič zariadenia Google 1

Kedykoľvek si kúpim nový telefón, snažím sa získať čo najviac príslušenstva, pretože bez správneho príslušenstva nemôžem svoj telefón skutočne využiť naplno. Som si istý, že vo svojom miestnom obchode s telefónmi nájdete nejaké najobľúbenejšie príslušenstvo k svojmu zariadeniu a pravdepodobne si po zakúpení telefónu kúpite niektoré zo základného príslušenstva, ako sú reproduktory a puzdrá. Budete však prekvapení, keď uvidíte niektoré z najbláznivejších doplnkov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii pre zariadenia s Androidom.

Ak ste si práve kúpili nový Google Nexus 5 alebo vás už unavuje natrafiť na ten istý starý Nexus 5 príslušenstva, potom pokračujte v čítaní a zistite, aké najlepšie príslušenstvo je k dispozícii pre Nexus 5. Som veľkým fanúšikom príslušenstva a úžasných zariadení Nexus 5 triky a po dôkladnom skúmaní som prišiel na to najlepšie príslušenstvo a pomôcky, ktoré urobia váš Nexus 5 do šelmy! Ak máte nejaké peniaze, ktoré by ste mohli minúť, mali by ste určite zvážiť niektoré z nižšie uvedených doplnkov.

1. Ochranné puzdro nárazníka TUDIA WAV-HYBRID: $90,90

prípad tudia

Krásny dizajn s pevným úchopom

Obaly sú jednou z prvých vecí, ktoré si väčšina ľudí kupuje hneď po kúpe smartfónu. Ako som už spomenul, zameral som sa iba na najunikátnejší Nexus 5 príslušenstvo, a preto som si vybral tento konkrétny prípad. Napriek tomu, že tento prípad nie je vodotesný, ani neobsahuje väčšinu, ktorú vo väčšine prípadov nájdete, napríklad stojany, vyzerá to úžasne.

Dizajn skutočne upútal moju pozornosť a puzdro tiež odvádza dobrú prácu pri ochrane vášho zariadenia pred poškriabaním a preliačinami. Dizajn síce ponúka niekoľko očných cukríkov a odlišuje telefón od ostatných, ale zároveň skvele drží v rukách.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Krásny a atraktívny dizajn Skvelá priľnavosť Päť rôznych farieb Perfektne sa prispôsobí telefónu

tlačidlo nákupu amazon

2. Dok pre montáž do auta so vstavanou nabíjačkou do auta: 29,95 dolárov

držiak do auta

Ľahký prístup k telefónu počas jazdy

Ak hľadáte perfektný automobilový doplnok k svojmu Nexusu 5, potom je to položka, ktorú hľadáte. Aj keď sú držiaky samy osebe veľmi užitočné, tento konkrétny držiak má tiež vstavanú nabíjačku, čo znamená, že telefón môžete umiestniť na vhodné miesto, kde bude ľahký prístup, a súčasne ho nabíjať. Držiak vám tiež umožní udržať telefón vo zvislej alebo vodorovnej polohe.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Jazdite bezpečne a ľahko pristupujte k telefónu Podporované horizontálne a vertikálne polohy Vstavaná nabíjačka Používajte telefón ako fotoaparát na palubnej doske

tlačidlo nákupu amazon

3. GreatShield neoprénová fitneska odolná voči potu: $90,99

športový náramok

Ideálne na cvičenie

Ak máte radi fitness aplikácie a cvičíte s telefónom, je to jeden z najlepších zariadení Nexus 5 príslušenstvo pre vás. Neoprénový materiál je odolný voči potu a dobre padne na všetky typy paží. Gumový dizajn tiež výrazne zlepšuje priľnavosť.

Jeden z problémov s náramkami je ten, že často spôsobujú svrbenie, ale tento konkrétny náramok je vyrobený z mäkkého materiálu, aby sa zabránilo svrbeniu. Okrem toho je tu aj malé vrecko, kam si môžete uložiť kľúče.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Pohodlný materiál bez svrbenia Skvelý úchop Hodí sa na Nexus 5 perfektne vrecko na kľúče

tlačidlo nákupu amazon

4. CHOE UPGRADED Bezdrôtová nabíjačka Qi: 24,99 dolárov

bezdrôtová nabíjačka

Nabite telefón bez káblov

Jednou z mojich obľúbených funkcií najnovších zariadení Nexus je, že podporujú bezdrôtové nabíjanie. Ak sa vám nepáči pripojenie káblov k vášmu Nexusu 5, potom si zamilujete bezdrôtové nabíjanie. Táto podložka pre bezdrôtové nabíjanie je pomerne malá a má krásny dizajn.

Používanie nabíjačky je veľmi jednoduché, pretože stačí položiť telefón na podložku a začne sa automaticky nabíjať. Táto konkrétna nabíjacia podložka sa neprehrieva a mala by fungovať, aj keď je váš telefón vo vnútri puzdra. Podložka je vybavená aj LED diódou, ktorá zobrazuje stav nabíjania.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Nabíjajte svoj telefón bezdrôtovo Nabíjanie sa spustí automaticky po vložení telefónu Jednoduchý a elegantný dizajn Má fungovať, aj keď je telefón vo vnútri puzdra LED indikátor stavu nabitia K dispozícii v čiernej a bielej farbe

tlačidlo nákupu amazon

5. Herný ovládač Bluetooth Phonejoy: 79,90 dolárov

herný ovládač

Dokonalé herné príslušenstvo

Ak ste bláznivým herným fanúšikom ako ja, potom je to perfektné príslušenstvo pre všetky vaše herné potreby. Tento konkrétny herný ovládač sa úplne líši od ostatných dostupných a za 79,90 dolárov nemusí byť najlacnejší. Ako už bolo povedané, tento ovládač má neuveriteľný dizajn, ktorý vám dáva najlepšie možné zážitky.

Namiesto umiestnenia telefónu nad ovládač, tento ovládač umiestňuje telefón medzi tlačidlá na bokoch. Je vybavený jednoduchým posúvačom na umiestnenie telefónu a jeho uzamknutím, aby perfektne sedel. Ďalšou skvelou vecou na dizajne je, že sa ľahko zmestí do vrecka. Ovládač by mal na jedno nabitie vydržať zhruba osem hodín, čo nie je na ovládač Bluetooth zlé.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Unikátny dizajn pre najlepší herný zážitok Zmestí sa do vrecka Slušná výdrž batérie Perfektné prispôsobenie 14 tlačidlám na ovládači

tlačidlo nákupu amazon

6. Puzdro na telefón na behúne pneumatík: $80,94

kufrík na pneumatiky

Unikátny dizajn s pevnou ochranou

Toto je druhý prípad v tomto zozname a rovnako ako prvý, aj tento konkrétny prípad ponúka niečo jedinečné z hľadiska zariadenia Nexus 5 príslušenstvo. Skriňa má neuveriteľný dizajn behúňa, vďaka ktorému vynikne z davu.

Hodí sa pre Nexus 5 dokonale a obsahuje príslušné výrezy pre všetky porty a tlačidlá na zariadení. Okrem toho, že tento telefón dodáva vášmu telefónu jedinečný vzhľad, robí aj dobrú prácu pri ochrane telefónu pred poškriabaním.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Cool a jedinečný dizajn Chráňte svoj telefón pred poškriabaním Perfektné výrezy pre všetky porty

tlačidlo nákupu amazon

7. Predĺžená batéria Zerolemon 3500 mAh s puzdrom a ochranou obrazovky: 39,99 dolárov

predĺžená batéria

Nech vám telefón vydrží oveľa dlhšie

Jedna z vecí, na ktoré sa veľa používateľov smartfónov sťažuje, je výdrž batérie a väčšina najnovších telefónov má najlepšie možné funkcie, ale chýba im slušná výdrž batérie. Nexus 5 nie je nič iné a ak svoj telefón používate na hranie hier, prehrávanie videí a iných vecí, ktoré majú chuť na batériu, pravdepodobne je to príslušenstvo, ktoré potrebujete.

Batéria Zerolemon 3500 mAh môže výrazne predĺžiť životnosť batérie a už nikdy sa nebudete musieť starať o udržanie nízkej úrovne jasu. Pretože je batéria veľká, budete potrebovať iný zadný kryt a Zerolemon ponúka skutočne skvelé puzdro spolu s batériou. Puzdro sa perfektne hodí k predĺženej batérii, má stojan a puzdro a chráni telefón pred poškriabaním.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Už sa nemusíte starať o výdrž batérie Bezplatné puzdro s stojanom a puzdrom Bezplatná ochrana obrazovky 180 -dňová záruka výrobcu a 30 dní Amazon záruka.

tlačidlo nákupu amazon

8. Dokovacia stanica reproduktorov Hale Devices Inc: 99,99 dolárov

hale dock

Počúvajte hudbu pri nabíjaní telefónu

Jedná sa o jeden z najobľúbenejších univerzálnych dokov reproduktorov pre Android a jeden z ideálnych zariadení Nexus 5 príslušenstvo, ak žiarlite na používateľov iPhone s ich dokovacími reproduktormi.

Pripojenie telefónu k reproduktoru je veľmi jednoduché a stačí si stiahnuť aplikáciu pre ovládanie doku z Google Play Store. Aj keď tieto reproduktory nemusia byť také hlasné ako úplný stereo systém, zvuk môže pokojne zaplniť miestnosť.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Zvuk vypĺňajúci miestnosť Nabite svoj telefón pri počúvaní hudby Jednoduché pripojenie V zariadení Nexus použite akúkoľvek aplikáciu prehrávača médií 5 s reproduktorom

tlačidlo nákupu amazon

9. Slúchadlá do uší House of Marley Jamaica: 29,99 dolárov

slúchadlá jammin

Zažite atmosféru reggae

Ak hľadáte kvalitné slúchadlá pre svoj Nexus 5 a ste unavení z ľudí, ktorí odporúčajú Beats od Dr. Dre, potom som si istý, že tieto konkrétne slúchadlá môžu upútať vašu pozornosť. House of Marley je jednou z mojich obľúbených značiek slúchadiel a slúchadlá Smile Jamaica sú lacné a poskytujú úžasnú čistotu zvuku.

Slúchadlá, rovnako ako ostatné výrobky House of Marley, sú vyrobené z ekologických výrobkov a šnúra je potiahnutá tkaninou, takže zamotanie by malo byť menej pravdepodobné.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Skvelá kvalita zvuku Unikátny dizajn Ekologické výrobky Kábel potiahnutý látkou Úložné vrecko

tlačidlo nákupu amazon

10. Vodeodolný reproduktor Bluetooth Splash Shower Tunes: 21,99 dolárov

sprchové reproduktory

Počúvajte pri sprchovaní nejakú hudbu

Ak radi počúvate hudbu alebo odpovedáte na telefónne hovory, keď ste v sprche, potom je tento reproduktor jedným z najlepších zariadení Nexus 5 príslušenstvo pre vás. Či už sa chcete rýchlo osprchovať alebo si chcete dopriať príjemnú hudbu s bublinkovým kúpeľom, nemusíte sa báť poškodenia reproduktora vodou.

Okrem prehrávania hudby môžete na telefónne hovory odpovedať aj pomocou reproduktora. Ak nemáte vodotesný smartphone, je to najlepšie príslušenstvo do sprchy. Reproduktor je k dispozícii v piatich rôznych farbách a na jedno nabitie vydrží zhruba 15 hodín.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Počúvajte hudbu pod sprchou Prijímajte hovory v sprche Pôsobivá výdrž batérie Jednoduché pripojenie Bluetooth

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Príslušenstvo je hlavnou súčasťou vášho zážitku zo smartfónu, a preto by ste sa mali uistiť, že si kúpite správny Nexus 5 príslušenstvo. Aj keď môžete nájsť veľa bežného príslušenstva, ako sú nabíjačky a štandardné slúchadlá, Nexus 5 vyššie uvedené príslušenstvo je jedným z najunikátnejších doplnkov, aké kedy nájdete. Keď svoj telefón s týmto príslušenstvom zosilníte, možno ho dokonca budete chcieť ešte lepšie vychladnúť zakorenením Nexusu 5 alebo nainštalovať Android L.

Ak hľadáte vylepšiť zážitok z telefónu alebo chcete skvelé pomôcky, vyberte si zo zoznamu vyššie svoje obľúbené príslušenstvo a objednajte si ho ešte dnes! Vyššie uvedený zoznam odzrkadľuje môj osobný názor a urobil som všetko pre to, aby som uviedol ten najlepší možný Nexus 5 príslušenstvo. Ak máte pocit, že mi chýba vaše obľúbené príslušenstvo, alebo ak chcete poskytnúť spätnú väzbu, urobte to v sekcii komentárov nižšie.