10 najlepších Nexus 4 Príslušenstvo na oblečenie vášho elegantného telefónu

10 najlepších Nexus 4 Príslušenstvo na oblečenie vášho elegantného telefónu 1

Ak už dlhší čas používate operačný systém Android, som si istý, že patríte k ľuďom, ktorí začnú hľadať príslušenstvo hneď po kúpe nového smartfónu. Ja sám som veľkým fanúšikom príslušenstva a nemôžem sa s novým telefónom uspokojiť, pokiaľ k nemu nedostanem správne príslušenstvo.

Väčšina smartphones dodávajte so štandardným príslušenstvom, ako sú slúchadlá a nabíjačka, ale ak hľadáte niečo jedinečné, pokračujte v čítaní a zistite, aký je najlepší Nexus 4 príslušenstvo.

Po dôkladnom výskume som zostavil zoznam 10 najlepších zariadení Nexus 4 príslušenstvo. Príslušenstvo uvedené nižšie nie je vašim štandardným príslušenstvom, ale s týmto príslušenstvom bude zážitok z vášho smartfónu oveľa lepší.

1. Robustné dvojvrstvové ochranné puzdro radu JKase DIABLO: $80,98

puzdro na stojan

Dokonalá ochrana vďaka stojanu

Keď príde na Nexus 4 príslušenstva, prvá vec, ktorú mnohí z nás potrebujú, je pevné puzdro. Ak vás už unavuje pozerať sa na obaly, ktoré síce vyzerajú pekne, ale nedokážete urobiť nič pre ochranu svojho telefónu, potom môže byť práve tento prípad tým, čo hľadáte. Puzdro je vyrobené z TPU a je trvanlivé a dobre drží v rukách.

Vnútorná vrstva TPU odvádza dobrú prácu pri tlmení nárazov, vonkajšia tvrdá vrstva zaisťuje, že váš telefón bude v bezpečí pred poškriabaním a preliačinami. Puzdro obsahuje všetky príslušné výrezy pre tlačidlá a porty na zariadení Nexus 4 tiež.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Atraktívny dizajn Pevná ochrana Skvelý strih a dobré uchopenie v rukách K dispozícii v piatich rôznych farbách Má stojan

tlačidlo nákupu amazon

2. Bezdrôtová nabíjacia podložka Anker Ultra-Slim s podporou Qi: 19,99 dolárov

bezdrôtová nabíjačka

Nabíjanie bez káblov

Jedna z mojich obľúbených vecí na Nexuse 4 je, že ide o zariadenie s podporou Qi, čo znamená, že podporuje bezdrôtové nabíjanie. Bol som veľkým fanúšikom bezdrôtového nabíjania, pretože je ľahké nabíjať telefón bez zapojenia káblov. Ak vás už unavuje pripojenie USB kábla v zariadení Nexus 4 Zakaždým, keď nabíjate svoje zariadenie, môžete skúsiť bezdrôtové nabíjanie.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  K telefónu Nexus nie je potrebné pripojiť nabíjačku USB 4
  Jednoduchý a elegantný dizajn Ľahký a malý, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek LED svetlá Nabíjanie sa spustí automaticky, keď položíte telefón na podložku

tlačidlo nákupu amazon

3. iGadgitz čierna neoprénová športová posilňovňa na bežeckú pásku: $90,69

náramok

Perfektný doplnok na cvičenie

Ak radi cvičíte, určite budete potrebovať opasok a ak hľadáte lacnú, ale slušnú voľbu, potom je páska iGadgitz pravdepodobne ideálnou voľbou.

Náramok je vyrobený z ľahkého neoprénu, ktorý zaisťuje väčšie pohodlie. Má nastaviteľný pás, takže ho môžete nosiť podľa svojich predstáv. Aj keď je to perfektné na beh, beh alebo akékoľvek iné cvičenie v posilňovni, náramok je tiež odolný voči vode, čo znamená, že ho môžete používať aj pri plávaní.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Ideálne na cvičenie Vodotesné Vtlačené značky pre prístup k tlačidlám na zariadení Ľahké a pohodlné

tlačidlo nákupu amazon

4. Stylus PenGo BrushPen: 25,99 dolárov

pengo

Píšte, kreslite a maľujte

Ak vás už unavuje sledovanie používateľov phabletov, ako sa svojimi stylusmi správajú chladne, potom môže byť pero PenGo BrushPen pre vás ideálnym doplnkom. Aj napriek tomu, že Nexus 4 nie je taký veľký ako niektoré z phabletov, používanie stylusu môže byť mimoriadne užitočné, najmä ak si radi píšete poznámky alebo kreslíte do telefónu.

Dôvod, prečo som si vybral tento konkrétny stylus, je jeho kvalita a vymeniteľné hroty. Tipy sú navrhnuté tak, aby ste pri použití aplikácie na maľovanie v zariadení Nexus skutočne mali pocit, že maľujete 4.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  3 vymeniteľné hroty Prirodzený pocit maľovania pri použití špičiek Uzáver na ochranu hrotov

tlačidlo nákupu amazon

5. Zadné puzdro Nintendo Game Boy: $50,95 (Produkt nie je v súčasnej dobe k dispozícii)

Puzdro Nintendo

Vráťte staré spomienky na konzolu

Ak ste strávili detstvo hraním hier Nintendo, pravdepodobne vám to vráti staré spomienky. Tento konkrétny prípad je jedným z najneobvyklejších zariadení Nexus 4 príslušenstvo, ktoré som už nejaký čas videl. Toto puzdro, vyrobené z plastu a hliníka, tiež dobre chráni vaše zariadenie pred poškriabaním a preliačinami.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Oživte staré spomienky na svoju hernú konzolu Nintendo Nechajte svoj telefón vyniknúť z davu pomocou jedinečného dizajnu Chráňte svoje zariadenie a zároveň zachovajte štíhlosť zariadenia Farba a dizajn nevyblednú

tlačidlo nákupu amazon

6. Puzdro na predĺženú batériu Mugen Power: 95,99 dolárov

mugenová batéria

Dokonalý spoločník na batérie

Toto je jeden z najlepších zariadení Nexus 4 príslušenstvo pre všetkých náročných používateľov. Ak máte radi hranie hier HD alebo sledovanie videí na svojom zariadení niekoľko hodín denne, potom je puzdro na predĺženú batériu Mugen Power pre vás ideálnym doplnkom.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Nikdy sa vám nebude vybíjať Sledujte filmy a hrajte hry na svojom Nexuse nepretržite 4
  Ročná záruka vrátenia peňazí Spoľahlivá značka

tlačidlo nákupu amazon

7. Dokovacie reproduktory Philips AS140/37 Fidelio: 49,64 dolárov

Philips fidelio

Ostré reproduktory v krásnom stojane

Toto je pravdepodobne moje obľúbené univerzálne príslušenstvo pre Android, ktoré funguje takmer s každým smartfónom s Androidom. Som si istý, že ste už videli niekoľko dokovacích reproduktorov pre iPhone a iPod Apple užívatelia sa stále chvália. Sám som hľadal dobré dokovacie reproduktory pre Android a odpoveď, ktorú som našiel, sú dokovacie reproduktory Philips Fidelio.

Lepšie dokovacie reproduktory ako tieto pre zariadenia s Androidom nenájdete. Tento konkrétny model vyzerá atraktívne a má vstavaný aj budík. Do Nexusu si budete musieť nainštalovať oficiálnu aplikáciu Fidelio 4 na spárovanie reproduktorov s telefónom.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Možno najlepšie dokovacie reproduktory, ktoré nájdete pre zariadenia s Androidom Nádherný dizajn Vstavaný budík FM rádio Hlasný a čistý zvuk

tlačidlo nákupu amazon

8. Slúchadlá Zipbuds PRO Never Never Tangle Zipper: 39,99 dolárov

zipbuds

Vaše slúchadlá sa už nikdy nezamotajú!

K dispozícii sú rôzne slúchadlá niektorých popredných značiek, ale dôvod, prečo som si vybral tieto konkrétne slúchadlá, je ten, že sú jedinečné. Najčastejším problémom slúchadiel je, že sa zamotávajú a vy ich musíte stráviť veľa času, kedykoľvek budete chcieť počúvať hudbu.

Vďaka Zipbuds sa vaše slúchadlá už nikdy nezamotajú. Slúchadlá majú veľmi zaujímavý patentovaný dizajn na zips, takže ich môžete zapnúť na zips, aby ste sa vyhli zamotaniu .. Navyše tieto slúchadlá majú veľmi dobrú kvalitu zvuku a sú pohodlné.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Najneobvyklejší dizajn slúchadiel, aký kedy uvidíte Nikdy sa nezamotajú Pohodlná a skvelá kvalita zvuku Potlačenie hluku

tlačidlo nákupu amazon

9. Stlačte inteligentné tlačidlo Androidu: 29,99 dolárov

Stlačené tlačidlo

Pridajte nové hardvérové ​​tlačidlo

Pressy je ďalšie jedinečné príslušenstvo pre Nexus 4 a ako naznačuje názov, do telefónu vám pridá tlačidlo. Niektorí používatelia uprednostňujú hardvérové ​​tlačidlá pre funkcie, ako je fotoaparát, najnovšie zariadenia s Androidom však majú iba dve alebo tri fyzické tlačidlá. Ak ste si napríklad želali, aby váš Nexus 4 mal tlačidlo spúšte fotoaparátu alebo akékoľvek iné fyzické tlačidlo, potom je Pressy váš najlepší Nexus 4 výber príslušenstva.

Pressy sa v podstate zmestí do vášho 30,5 mm konektor pre náhlavnú súpravu a pridá tlačidlo do vášho zariadenia. Pomocou oficiálnej aplikácie Pressy v obchode Google Play môžete meniť funkcie tlačidla.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Pridá do vášho zariadenia nové hardvérové ​​tlačidlo Prispôsobte si, čo tlačidlo robí (uzávierka fotoaparátu, blesk atď.) Priložený držiak na kľúče, aby bol Pressy v bezpečí, keď ho nepoužívate K dispozícii v štyroch farbách

tlačidlo nákupu amazon

10. Vodotesný bezdrôtový reproduktor Bluetooth ECOXGEAR ECOXBT: 97 dolárov

vodotesné reproduktory

Počúvajte hudbu v sprche

Jeden z mojich obľúbených Nexusov 4 Príslušenstvo je reproduktor Bluetooth, ktorý môžete používať so zariadením Nexus 4 aby ste si mohli bezdrôtovo vychutnávať svoju hudbu. K dispozícii je veľa ďalších reproduktorov Bluetooth, ktoré sú známe čistým zvukom, tieto konkrétne reproduktory sú však vodotesné. Je ťažké nájsť produkt, ktorý by vyhovoval viacerým funkciám.

Tieto konkrétne reproduktory sú vodotesné, ale kvalita zvuku je tiež veľmi solídna. Reproduktory môžu ľahko zaplniť miestnosť a nie sú také odlišné od reproduktorov Beats Pill Bluetooth. Reproduktory vydržia až 10 hodín nepretržitého používania na jedno nabitie.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Používajte reproduktory v sprche Hlasné a vynikajúca čistota Pôsobivá výdrž batérie Jednoduché párovanie cez Bluetooth

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Príslušenstvo k smartfónom vám môže výrazne uľahčiť každodenný život a môže výrazne zlepšiť zážitok zo smartfónu. Nexus 4 je jedným z vlajkových zariadení od spoločnosti Google a aj keď je na trhu k dispozícii niekoľko základných doplnkov, vybral som niektoré z najneobvyklejších a najzaujímavejších zariadení Nexus. 4 príslušenstvo, o ktorom ste možno mnohí z vás nepočuli.

Aj keď niektoré z týchto Nexus 4 Príslušenstvo nemusí byť lacné, stojí za to, ak máte peniaze, ktoré môžete minúť. Tento zoznam je vytvorený podľa mojich vlastných preferencií a ak by ste sa chceli podeliť o svoj obľúbený Nexus 4 príslušenstvo, môžete nám napísať do sekcie komentárov nižšie.