10 najlep┼í├şch n├íkupn├Żch aplik├íci├ş pre Android na v├Żber, n├íkup a ulo┼żenie

Niektor├ş ─żudia sa jednoducho boja nakupova┼ą so svojimi bl├şzkymi alebo mami─Źkami. Nikdy som t├║to aktivitu nen├ívidel, ale dok├í┼żem nevinne pochopi┼ą boles┼ą. V─Ćaka najlep┼í├şm n├íkupn├Żm aplik├íci├ím pre Android v skuto─Źnosti nie je potrebn├ę v nede─żu popoludn├ş vst├íva┼ą z pohodlnej postele. Aplik├íciu (alebo aplik├ície) m├┤┼żete jednoducho spusti┼ą a prehliada┼ą si obsah svojho srdca.

Jeden z mojich bratrancov a sestry r├íd obchodoval iba cel├ę hodiny. A ja som musel by┼ą ┼íof├ęr a chlap─Źe, bolo to bolestiv├ę. Ale odvtedy Amazon spustila ich aplik├íciu, u┼ż ma nikdy neob┼ąa┼żovala.

Je zvedav├ę, ┼że som aplik├íciu tie┼ż vysk├║┼íal a ─Źlove─Źe, je to doplnkov├ę. Pozrel som sa na veci, ktor├ę som nikdy nemal v ├║mysle k├║pi┼ą, pre─Ź├ştal som si o nich a potom som jednoducho pokra─Źoval. Vedeli ste, ┼że pred├ívaj├║ ┼ít├Żlov├ę z├ívesov├ę h├í─Źiky?

Pozn├ímka: Aplik├ície boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka 4 smartphone. Po─Źas v├Żskumu bol konzultovan├Ż aj spo─żahliv├Ż shopaholik. V├Ą─Ź┼íinu m├│dnych aplik├íci├ş navrhol d├┤veryhodn├Ż zdroj (m├┤j bratranec, ktor├Ż m├í r├íd leskl├ę veci).

1. Amazon Nakupovanie – zadarmo

Amazon  N├íkupn├ę aplik├ície pre Android

Les produktov

Amazon je d┼żung─żou predmetov, ktor├ę nikdy nepotrebujete, ale napriek tomu sa chyst├íte nak├║pi┼ą. Ned├ívno som si k├║pil pekn├Ż mix├ęr, ktor├Ż sed├ş zabalen├Ż na kuchynskej linke. T├í vec s Amazon je, ┼że maj├║ takmer v┼íetko uveden├ę v jednej praktickej aplik├ícii.

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na aplik├ícii s├║ recenzie. Vrelo odpor├║─Źam, aby ste si pred k├║pou ─Źohoko─żvek pozreli recenzie, aj ke─Ć to stoj├ş $2. Recenzie ma zachr├ínili pred k├║pou ─Źist├ęho odpadu. Je pravda, ┼że tieto funkcie s├║ k dispoz├şcii aj na webov├Żch str├ínkach a nie s├║ exkluz├şvne pre samotn├║ aplik├íciu pre Android, ale s├║ pr├şli┼í ├║┼żasn├ę na to, aby ich bolo mo┼żn├ę ignorova┼ą.

Vlastnosti:

V zozname s├║ uveden├ę produkty Gazillion. Niektor├ę recenzie s├║ lep┼íie ako profesion├ílne. Objedn├ívka jedn├Żm kliknut├şm v├ím pom├┤┼że pri impulzn├Żch n├íkupoch.

Pozoruhodná funkcia:

Na┼íli ste produkt, ktor├Ż potrebuje v├í┼í otec? Po┼ílite mu odkaz prostredn├şctvom e -mailu, textovej spr├ívy, twitteru a dokonca Facebook. V├Żrobok si m├┤┼żete objedna┼ą aj sami a zaregistrova┼ą sa na automatick├ę upozornenie z├ísielky.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. eBay – zadarmo

eBay

Sledujte, pon├║kajte, kupujte

Najlep┼íie n├íkupn├ę aplik├ície pre zoznam Android nebud├║ dokon─Źen├ę bez povinnej aplik├ície eBay. Aplik├ícia m├í skvelo vyzeraj├║ce rozhranie, ktor├ę u─żah─Źuje n├íjdenie toho, ─Źo potrebujete. Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na tejto aplik├ícii je, ┼że vyzer├í pozoruhodne aj na tabletoch.

V skuto─Źnosti v├ím odpor├║─Źam, aby ste aplik├íciu pou┼ż├şvali, ak m├┤┼żete, na akomko─żvek tablete s Androidom. Vyh─żad├ívanie, nakupovanie alebo dokonca pon├║kanie cien je v tejto praktickej aplik├ícii ve─żmi jednoduch├ę. Svoje bal├şky m├┤┼żete dokonca sledova┼ą pohodlne a jednoducho.

Vlastnosti:

M├┤┼żete ─Ź├şta┼ą spr├ívy eBay a odpoveda┼ą na ne. M├┤┼żete tie┼ż uvies┼ą polo┼żky na predaj. Nastavte si upozornenia na veci, ktor├ę v├ís zauj├şmaj├║.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia je dod├ívan├í so skvel├Żm sn├şma─Źom ─Źiarov├Żch k├│dov, ktor├Ż je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na vyh─żadanie polo┼żiek alebo porovnanie cien. Nov├Ż z├íznam m├┤┼żete otvori┼ą aj pomocou skenera ─Źiarov├Żch k├│dov.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Wanelo – zadarmo

Wanelo

Sociálny nakupujúci

Wanelo je jedine─Źn├Ż medzi najlep┼í├şmi n├íkupn├Żmi aplik├íciami pre Android, preto┼że nejde iba o n├íkupn├║ aplik├íciu. Aplik├ícia sa viac prikl├í┼ła k tomu, aby bola aplik├íciou pre soci├ílne m├ędi├í, ne┼ż by chcela by┼ą nakupovan├şm. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje n├íjs┼ą veci, ktor├ę chcete, potrebujete alebo milujete, a niekedy zobrazuje veci, o ktor├Żch ste nikdy nevedeli, ┼że ich potrebujete.

Aplik├ícia je vo svojom z├íklade jednoduch├í a prin├í┼ía nieko─żko presved─Źiv├Żch n├ívrhov. Hlavn├í str├ínka obsahuje nov├ę polo┼żky z obchodov, ktor├ę sa v├ím v aplik├ícii p├í─Źili. Pova┼żujte t├║to aplik├íciu za n├íkupn├ęho sprievodcu, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş sledova┼ą obchody a predajne, ktor├ę v├ís zauj├şmaj├║.

Vlastnosti:

Sledujte obchody alebo dokonca ─żud├ş v aplik├ícii. Veci si m├┤┼żete k├║pi┼ą alebo ulo┼żi┼ą na nesk├┤r. Vytv├íranie bezduch├Żch zoznamov prian├ş je ├║┼żasne z├íbavn├ę.

Pozoruhodná funkcia:

V┼íimli ste si nie─Źoho, o ─Źom viete, ┼że va┼ía mama bude milova┼ą na svoje narodeniny? Nezabudnite na polo┼żku, k├ímo! Bu─Ć pou┼żijete najlep┼íie aplik├ície pre pozn├ímkov├ę bloky pre Android, alebo to ulo┼ż├şte priamo do tejto aplik├ície.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Etsy – zadarmo

Etsy

Jednoduch├ę a jedine─Źn├ę

T├íto n├íkupn├í aplik├ícia pre Android je pre t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ jedine─Źn├ę dar─Źeky. Aplik├ícia m├í, aspo┼ł pre m┼ła, hrejiv├Ż, maznav├Ż pocit. Toto je aplik├ícia, ktor├║ si va┼ía mama alebo tety bud├║ radi prezera┼ą cel├║ hodinu (z v├ís, ak ste mama). Aplik├ícia uv├ídza niektor├ę z najkraj┼íie vyzeraj├║cich vec├ş, ktor├ę vyr├íbaj├║ nez├ívisl├ę firmy.

To znamen├í, ┼że tu n├íjdete v┼íetko od pleten├Żch svetrov po ru─Źne vyroben├ę stol├şky. Ver├şm, ┼że nez├ívisl├í sc├ęna vytv├íra najlep┼íie n├ípady do reality a t├íto aplik├ícia jej d├íva za pravdu.

Vlastnosti:

Na predaj skvel├ę personalizovan├ę polo┼żky. Vyzer├í skvele na tabletoch. M├┤┼żete ulo┼żi┼ą ob─ż├║ben├ę polo┼żky pre ─żahk├Ż pr├şstup.

Pozoruhodná funkcia:

Funkcia polo┼żi┼ą ot├ízku v aplik├ícii u─żah─Źuje priamy kontakt s predajcom. Ak m├íte pochybnosti o uvedenom produkte, predajca v├ís pote┼í├ş.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. ASOS – zadarmo

ASOS

Zna─Źky Glore

ASOS, najlep┼íia zna─Źkov├í aplik├ícia na n├íkup oble─Źenia pre Android, m├í v r├ímci jednej aplik├ície zaraden├Żch viac ako 850 zna─Źiek. Ak radi sledujete najnov┼íie trendy v m├│de, toto je aplik├ícia, ktor├║ by ste mali ma┼ą vo svojom smartf├│ne.

Aj ke─Ć v skuto─Źnosti nebudete nakupova┼ą, t├íto aplik├ícia m├┤┼że by┼ą skvel├Żm z├í┼żitkom z nakupovania okien. Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na aplik├ícii je funkcia vyh─żad├ívania. Polo┼żku m├┤┼żete vyh─żad├íva┼ą pod─ża ve─żkosti, zna─Źky, ceny, typu a dokonca aj farby. V─Ćaka tomu je ve─żmi ─żahk├ę zladi┼ą karm├şnov├║ obuv s drahou ta┼íkou.

Vlastnosti:

Aplik├ícia m├í jednoduch├║ platbu. Ulo┼żen├ę polo┼żky je mo┼żn├ę synchronizova┼ą aj medzi zariadeniami. Pode─żte sa o svoje n├ílezy s priate─żmi prostredn├şctvom Twitter, Facebook alebo Whatsapp.

Pozoruhodná funkcia:

Nastavte upozornenie na zauj├şmav├║ polo┼żku a aplik├ícia v├ím po┼íle upozornenie push, ke─Ć je na ┼łom v├Żpredaj. Nie je potrebn├ę kontrolova┼ą ├║┼żasn├ę svadobn├ę ┼íaty denne, ke─Ć v├ím aplik├ícia presne povie, kedy sa predaj za─Ź├şna.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Polyvore – zadarmo

Polyvore

Skvel├í vo─żba

H─żad├íte nov├ę kabelky, rifle alebo top├ínky? Polyvore je skvel├í aplik├ícia na n├íkupy. V─Ćaka aplik├ícii je ─żahk├ę a z├íbavn├ę objavova┼ą a nakupova┼ą trendy nov├ę veci, ktor├ę m├íte radi.

Je zrejm├ę, ┼że t├íto aplik├ícia je zameran├í na d├ímy a chlapcov a uspokojuje ich potreby. V aplik├ícii je uveden├ę v┼íetko od oble─Źenia po m├│du a od kr├ísy po dekor├íciu domova.

Vlastnosti:

Skvel├ę detaily o produktoch. In┼ípirujte sa tis├şckami inzer├ítov. Pode─żte sa o to, ─Źo n├íjdete, s priate─żmi.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia tie┼ż posil┼łuje prosperuj├║cu komunitu ─żud├ş s m├│dnym vkusom. Existuj├║ ─żudia, ktor├ş u┼ż maj├║ veci pripraven├ę a sta─Ź├ş sa len pozrie┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. Wheretoget – zadarmo

Heteret

Aj ja to potrebujem!

Kde vzia┼ą tak├║ kapuc┼łu, ktor├║ ste videli minul├Ż t├Ż┼żde┼ł? Toto je ve─żmi v├í┼żna ot├ízka, na ktor├║ m├┤┼że odpoveda┼ą komunita Wheretoget.

Ak chcete vedie┼ą, kde Jennifer vzala svoje nov├ę ┼íaty na ples, ale nem├┤┼żete sa jej to op├Żta┼ą (preto┼że je zl├í), odfo┼ąte ich a komunita v├ím rada pom├┤┼że. Hovor├ş sa, ┼że to nie je priamo aplik├ícia pre Android, ale pri n├íkupe v├ím to pom├┤┼że.

Vlastnosti:

├Ü┼żasne vyzeraj├║ce rozhranie, ktor├ę sa ─żahko pou┼ż├şva. Prisp├┤soben├Ż informa─Źn├Ż kan├íl vytvoren├Ż len pre v├ís. Op├Żtajte sa a dostanete odpove─Ć.

Pozoruhodná funkcia:

─Żudia s├║ akt├şvni a navz├íjom si pom├íhaj├║. Ke─Ć je na palube u┼ż pol mili├│na ─Źlenov, sotva zostane ot├ízka nezodpovedan├í.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Mama – zadarmo

mami─Źka

Tak├ę roztomil├ę die┼ąa

Aplik├ícia s n├ízvom mama nem├┤┼że by┼ą aplik├ícia na nakupovanie potrav├şn pre Android, to je ist├ę. Mama je aplik├ícia, ktor├í nie je ur─Źen├í pre mami─Źky, ale pre ich mal├ę deti. Od drobn├Żch ┼íiat po roztomil├ę mal├ę top├íno─Źky je tu v┼íetko, ─Źo s├║vis├ş s b├íb├Ątkami, bato─żatami a mal├Żmi de┼ąmi.

V aplik├ícii s├║ uveden├ę ohrieva─Źe, prikr├Żvky a niektor├ę veci, ktor├ę ani nepozn├ím. Rozhranie je funk─Źn├ę, ale nie je na ┼łom ni─Ź pozoruhodn├ę.

Vlastnosti:

Ve─żk├ę obr├ízky produktov. ─Żahk├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm funkci├ím. Pravideln├Ż predaj, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş u┼íetri┼ą peniaze.

Pozoruhodná funkcia:

Ak ─Źoskoro ─Źak├íte die┼ąa, je to aplik├ícia, ktor├║ by ste mali nav┼ít├şvi┼ą aspo┼ł raz. Napriek tomu, ┼że si v aplik├ícii ni─Ź nek├║pite, budete ma┼ą skvel├ę n├ípady, ako bude va┼íe nov├ę die┼ąa vyzera┼ą rozko┼íne.

Stiahnu┼ą na Google Play

9. Geek Inteligentnej┼íie nakupovanie – zadarmo

Aplikácie Geek Smarter Shopping pre Android

Elektronick├Ż geek

Tento ─Źl├ínok ─Ź├ştate na webe, kde v┼íetci z├║─Źastnen├ş miluj├║ technol├│gie. Je pravdepodobn├ę, ┼że aj vy m├íte z├íujem o k├║pu sladk├Żch pom├┤cok za dobr├ę ceny. Aplik├ícia Geek to tie┼ż vie a prin├í┼ía v├ím najlep┼íie ponuky elektronick├Żch pom├┤cok.

Existuje ve─ża lacn├Żch vec├ş, ktor├ę m├┤┼żete z├şska┼ą z tejto aplik├ície, a lacn├Żmi mysl├şm ┼ípinav├ę. Ale je to aj nev├Żhoda, preto┼że ak je vec pr├şli┼í lacn├í na to, aby to bola pravda, niekde bud├║ vyrezan├ę rohy.

Vlastnosti:

Ve─ża lacn├Żch sl├║chadiel. Niektor├ę podivn├ę veci, o ktor├Żch ste nikdy nevedeli, ┼że existuj├║. Ve─żk├ę obr├ízky vec├ş zobrazen├ę priamo na hlavnej obrazovke.

Pozoruhodná funkcia:

V ─żavom hornom rohu obr├ízku ka┼żdej uvedenej polo┼żky m├┤┼żete vidie┼ą, ko─żko je produkt z─żavnen├Ż. Nenechajte sa v┼íak chyti┼ą do pasce a k├║pte si v┼íetko impulz├şvne; pomocou rozpo─Źtovej aplik├ície najsk├┤r z├şskajte finan─Źn├ę prostriedky.

Stiahnu┼ą na Google Play

10. Prianie – zadarmo

Prianie

Ve─żk├ę z─żavy

Chcete z├şska┼ą z─żavy na tovar? Z├şskajte ┼żelanie na svojom zariaden├ş s Androidom a va┼íe ┼żelanie bude splnen├ę. Aplik├ícia je v Severnej Amerike aj v Eur├│pe siln├í a s─żubuje zna─Źn├ę z─żavy na veci. Toto je jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na n├íkup oble─Źenia pre Android a ukazuje sa.

V aplik├ícii je uveden├Żch mno┼żstvo zna─Źiek a ─Źasto sa pred├ívaj├║. Jedin├í zl├í vec, ktor├║ si m├┤┼żem v┼íimn├║┼ą, je rozhranie. Aj ke─Ć predv├ídza veci skvele, na za─Źiatku nie je zobrazen├Żch ve─ża podrobnost├ş.

Vlastnosti:

Zobrazia sa ve─żk├ę fotografie vec├ş. ─Żahko nakupujte veci priamo z aplik├ície. Veci si ulo┼żte na n├íkup, ke─Ć budete ma┼ą finan─Źn├ę prostriedky.

Pozoruhodná funkcia:

M├┤┼żu dokonca prinies┼ą veci z ─î├şny. Doru─Źenie polo┼żiek s├şce bude nejak├Ż ─Źas trva┼ą, ale je to pochopite─żn├ę.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Boli to najlep┼íie n├íkupn├ę aplik├ície pre Android, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu nielen n├íjs┼ą po┼żadovan├║ polo┼żku, ale aj k├║pi┼ą ju. Som si vedom├Ż toho, ┼że s├║ niektor├ę aplik├ície, ktor├ę som zme┼íkal, ale tieto s├║ dod├ívan├ę medzin├írodne (takmer ┼żiadna Severn├í K├│rea nie je podporovan├í). Teraz vyma┼żte kalkula─Źku alebo si pre┼ítudujte aplik├íciu s kup├│nom a cho─Ćte nakupova┼ą priamo z postele.

Pode─żte sa o n├ípady v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.