10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu dosiahnu┼ą ├║spech

Potrebujete sp├┤sob, ako zosta┼ą produkt├şvnej┼í├ş vo svojej dom├ícej kancel├írii? Je pre v├ís d├┤le┼żit├ę ma┼ą so sebou v┼íetky svoje obchodn├ę dokumenty, ke─Ć ste na cest├ích?

Z├şskajte inform├ície o najlep┼íej kancel├írskej aplik├ícii pre Android, aby ste minimalizovali stres a zv├Ż┼íili zisky pre svoju firmu.

Pozn├ímka: V┼íetky aplik├ície v zozname 10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy S3 so syst├ęmom Android 4.3 Jelly Bean a Nexus 7 tabletu. V┼íetky aplik├ície be┼żali dobre a po─Źas testovania sme nezaznamenali ┼żiadne z├ísadn├ę probl├ęmy. Tento ─Źl├ínok bol nap├şsan├Ż pomocou Kingsoft Office a kl├ívesnice USB pripojenej pomocou k├íbla OTG.

1. Office Mobile pre Office 365 – sk├║┼íobn├í verzia a predplatn├ę

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Pôvodná kancelária

Nie je poch├Żb o tom, ┼że mnoho ─żud├ş uprednost┼łuje p├┤vodn├ę aplik├ície bal├şka Microsoft od spolo─Źnosti Office pred ka┼żdou inou iter├íciou. Koniec koncov, znalos┼ą n├ístrojov zohr├íva ve─żk├║ ├║lohu pri v─Źasnom dodan├ş pr├íce. Ponuka spolo─Źnosti Microsoft v syst├ęme Android bohu┼żia─ż nie je p├┤sobiv├í. Po prv├ę, aplik├ície vy┼żaduj├║ rozsiahle predplatn├ę a po druh├ę, niektor├ę popul├írne zariadenia nie s├║ ani podporovan├ę. Okrem t├Żchto z├íkladn├Żch nev├Żhod je Office Mobile pre Office 365 celkovo dobrou aplik├íciou Office, ktor├í pote┼í├ş dlhodob├Żch fan├║┼íikov aplik├íci├ş zalo┼żen├Żch na Windowse.

Vlastnosti:

Skvel├ę rozhranie. Stabiln├ę aplik├ície a v├Żkon. Optimalizovan├ę pre smartphones. Cloudov├ę ukladanie a pr├şstup. Zobrazenie prezent├íci├ş je skvel├í funkcia.

Pozoruhodn├í funkcia: Office Mobile pre Office 365 nemie┼ía zabehnut├Ż vzorec Windows Microsoft Office. To znamen├í pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş s├║ obozn├ímen├ş s Windows verzia sa bude s touto aplik├íciou c├şti┼ą ako doma.

Predplatn├ę: Office Mobile pre Office 365 bude vy┼żadova┼ą aspo┼ł z├íkladn├ę predplatn├ę vo v├Ż┼íke $70,99/mesiac. To v├ím umo┼żn├ş pou┼ż├şva┼ą Office 365 pre mobiln├ę zariadenia, ako aj pre po─Ź├şta─Źe PC a Mac. Predplatn├ę bude ─Źini┼ą +20 GB dodato─Źn├ęho ├║lo┼żn├ęho priestoru SkyDrive a 60 min├║t Skype hovory za mesiac.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. FaxFile – $2.5 za 50 kreditov

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Po┼ílite ich r├Żchlo

FaxFile je aplik├ícia na z├íchranu ┼żivota, ak sa pon├íh─żate odosla┼ą d├┤le┼żit├ę dokumenty faxom. Na rozdiel od v┼íeobecn├ęho presved─Źenia fax nie je ├║plne m┼Ľtvy a mnoh├ę firmy a spolo─Źnosti vy┼żaduj├║, aby ste odosielali faxy. Ak nem├íte pr├şstup k faxu alebo ak naliehavo potrebujete odosiela┼ą faxy, m├┤┼że to by┼ą pr├íve aplik├ícia FaxFile. Jednoducho si v aplik├ícii k├║pte kredity a odo┼ílite fax. Aplik├ícia sa pok├║si znova, k├Żm fax nedosiahne cie─żov├ę miesto, bez toho, aby v├ím dodato─Źne ├║─Źtoval poplatky. Aj ke─Ć s├║ n├íklady na kredity o nie─Źo vy┼í┼íie, ako by sme chceli, ale ak skuto─Źne potrebujete odosiela┼ą faxy pomocou zariadenia s Androidom, je to najlep┼íia aplik├ícia, ktor├║ m├┤┼żete z├şska┼ą. M├┤┼żete z├şska┼ą 50 kreditov za $20,50, ─Źo je dobr├ę na odosielanie viacer├Żch faxov. Sadzba sa men├ş pod─ża cie─ża, tak┼że v aplik├ícii budete musie┼ą skontrolova┼ą presn├ę n├íklady.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie. Jednoducho vyberte fax a odo┼ílite. R├Żchly a spo─żahliv├Ż.

Pozoruhodn├í funkcia: FaxFile to sk├║┼ía znova a znova, k├Żm fax neprebehne. Tento proces nebude ni─Ź st├í┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. OpenDocument Reader – zadarmo

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Jednoduch├ę ─Ź├ştanie

Niekedy sta─Ź├ş jednoduch├í ─Ź├şta─Źka dokumentov ODF a pr├íve to t├íto aplik├ícia pon├║ka. OpenDocument Reader je najjednoduch┼íia a naj─żah┼íie pou┼żite─żn├í aplik├ícia v zozname 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android a je skuto─Źne ├║─Źinn├Żm n├ístrojom. Ak m├íte ve─ża dokumentov ODF, ktor├ę si vy┼żaduj├║ pre─Ź├ştanie, mala by ste si stiahnu┼ą t├║to aplik├íciu. OpenDocument Reader sa odpor├║─Źa pre ┼ítudentov, ktor├ş maj├║ m├Ąkk├ę k├│pie u─Źebn├şc a chc├║ ich ma┼ą v┼żdy poruke. Ke─Ć┼że sa mnoh├ę u─Źebnice a dokumenty vyr├íbaj├║ vo form├íte ODF, t├íto aplik├ícia je rie┼íen├şm, ako ich udr┼ża┼ą pr├şstupn├ę.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie rozhrania. ─îist├Ż ─Źitate─ż. Pr├şstupn├ę s├║ s├║bory OpenOffice a LibreOffice.

Pozoruhodn├ę vlastnosti: Bez oh─żadu na to, ak├Ż ve─żk├Ż je s├║bor, OpenDocument Reader je v┼żdy r├Żchly a r├Żchly.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Olive Office – zadarmo

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Jednoduch├ę, ale ├║─Źinn├ę

Olive Office je vynikaj├║ca aplik├ícia, ktor├í zah┼Ľ┼ła takmer ka┼żd├Ż aspekt dobrej kancel├írskej aplik├ície. T├íto aplik├ícia m├┤┼że nielen otv├íra┼ą a pristupova┼ą k s├║borom bal├şka Microsoft Office, ale m├┤┼że tie┼ż otv├íra┼ą s├║bory vo form├íte PDF. Vytv├íranie, ├║pravy a otv├íranie s├║borov bal├şka Microsoft Office je prirodzen├ę.

Vlastnosti:

Mnoho mo┼żnost├ş ├║pravy textu. Pribl├ş┼żenie a oddialenie je povolen├ę pre ─żahk├ę ─Ź├ştanie. Form├ítovanie viacer├Żch buniek v tabu─żk├ích programu Excel.

Pozoruhodn├í funkcia: Olive Office m├┤┼że ch├Żba┼ą rozsiahle mo┼żnosti n├ístrojov, ale viac ne┼ż len kompenzuje jeho r├Żchlou a spo─żahlivou slu┼żbou.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Quickoffice – zadarmo – u┼ż nie je k dispoz├şcii

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Ofici├ílne hladk├ę

Ak chcete vo svojom smartf├│ne s Androidom iba aplik├ície od spolo─Źnosti Google, potom potrebujete aplik├íciu Quickoffice. Je to ├║plne bezplatn├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje upravova┼ą a vytv├íra┼ą dokumenty, prezent├ície a tabu─żky bal├şka Microsoft Office. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je prihl├ísi┼ą sa pomocou svojho ├║─Źtu Google a z├şskate pr├şstup k robustn├Żm funkci├ím Quickoffice.

Vlastnosti:

R├Żchly a spo─żahliv├Ż so skvelou podporou offline. Otvorte s├║bory PDF. Pr├şstup k s├║borom ulo┼żen├Żm na Disku Google. Pripojte s├║bory priamo k e -mailom.

Pozoruhodn├í funkcia: Hladko, to je to, ─Źo c├ştite pri pr├íci na Quickoffice. Je to najplynulej┼íia aplik├ícia v zozname 10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android.

Pozn├ímka od redaktora: Aplik├ícia Quick Office je ukon─Źen├í. Pre─Ź├ştajte si viac o tomto ukon─Źen├ş na webe Computer World

6. Asistent – zadarmo/ $3 za mesiac / 20 dol├írov

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Osobn├Ż sekret├ír

Ka┼żd├Ż m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą asistenta; aplik├ícia Assistant v├ím jeden poskytne zadarmo. T├íto aplik├ícia je virtu├ílnym asistentom, ktor├Ż v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą nieko─żk├Żmi sp├┤sobmi. Chcete niekomu zavola┼ą? Po┼żiadajte o to asistenta. Chcete sa prihl├ísi┼ą na Facebook? Asistent sa chyst├í pracova┼ą. Potrebujete si dohodn├║┼ą stretnutie na piatok? Povedzte asistentovi, aby v├ím ho vyrobil. S touto aplik├íciou budete m├┤c┼ą slobodne vykon├íva┼ą veci, na ktor├Żch skuto─Źne z├íle┼ż├ş, a nie vykon├íva┼ą podradn├ę ├║lohy.

Vlastnosti:

Asistent si pam├Ąt├í silu. Pomoc funguje, aj ke─Ć hovor├şte prirodzene. Spustenie aplik├íci├ş nebolo nikdy tak├ę jednoduch├ę. Vytv├íranie pl├ínov je celkom z├íbavn├ę.

Pozoruhodn├í funkcia: Asistent je k dispoz├şcii vo viacer├Żch jazykoch vr├ítane ┼ípaniel─Źiny, ru┼ítiny, nem─Źiny, ─Ź├şn┼ítiny a portugal─Źiny.

Platen├ę funkcie: Vylep┼íen├║ verziu Asistenta si m├┤┼żete k├║pi┼ą priamo z aplik├ície. Existuj├║ dva re┼żimy z├şskania pr├ęmiovej verzie, jeden je predplatn├ę za $3/mesiac a druhou je zaplatenie jednorazov├ęho poplatku 20 dol├írov za do┼żivotn├Ż pr├şstup. Vylep┼íen├í verzia v├ím umo┼żn├ş aktivova┼ą asistenta hlasom, nau─Źi┼ą ho pr├şkazom a odpovediam a zmeni┼ą pohlavie alebo pr├şzvuk asistenta.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. OfficeSuite Pro 7 – Trail a 14,99 dol├íra

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Tvorte ako profesionál

7. Skúšobná verzia

OfficeSuite patr├ş medzi najob─ż├║benej┼íie kancel├írske bal├şky na Google Play Store. Bola to jedna z najlep┼í├şch obchodn├Żch aplik├íci├ş na Google Play Store a moment├ílne je na prvom mieste. Pre─Źo je teda tak├Ż ob─ż├║ben├Ż? No OfficeSuite Pro 7 najrobustnej┼íie funkcie, ak├ę kedy boli v mobilnej aplik├ícii k dispoz├şcii. Ak ste odborn├şkom na form├ítovanie slov, ├║pravu v Exceli alebo tvorbu prezent├íci├ş a chcete vo svojich aplik├íci├ích pokro─Źil├ę funkcie, potom to mus├şte ma┼ą. OfficeSuite tie┼ż pon├║ka pln├║ podporu pre tablety; to znamen├í, ┼że aj pri v├Ą─Ź┼í├şch zariadeniach dosiahnete skvel├ę v├Żsledky v orient├ícii na ┼í├şrku.

Vlastnosti:

M├┤┼żete pou┼żi┼ą r├┤zne p├şsma. Obsahuje prehliada─Ź s├║borov. Pr├şstup k cloudov├Żm ├║lo┼żisk├ím.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: Aplik├ícia je kompatibiln├í s mnoh├Żmi roz┼í├şreniami vr├ítane QuickSpell, ktor├Ż zvy┼íuje presnos┼ą p├şsania.

Stiahnu┼ą na Google Play

7.b Platená verzia

Sk├║┼íobn├í verzia tejto aplik├ície je plne funk─Źn├í. T├íto platen├í verzia otv├íra iba neobmedzen├Ż pr├şstup. S platenou verziou nie s├║ spojen├ę ┼żiadne nov├ę funkcie.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Disk Google – zadarmo

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Snaha vytvori┼ą

Potrebujete jednoduch├Ż editor a prehliada─Ź s├║borov? M├íte ┼í┼ąastie, preto┼że Disk Google m├í v┼íetko. Dokumenty m├┤┼żete uklada┼ą na Disk Google, otv├íra┼ą ich a upravova┼ą pod─ża vlastn├ęho uv├í┼żenia. V tejto jednoducho pou┼żite─żnej aplik├ícii od spolo─Źnosti Google m├┤┼żete vytv├íra┼ą textov├ę s├║bory, tabu─żky alebo prezent├ície. Potom ich m├┤┼żete ulo┼żi┼ą aj ako s├║bory pr├şstupn├ę pre Word alebo Excel. Najlep┼íie na tom je, ┼że cloudov├ę ├║lo┼żisko je ├║plne zadarmo a k svojim s├║borom m├íte dokonca pr├şstup aj z ak├ęhoko─żvek prehliada─Źa PC. Bez oh─żadu na to, kam p├┤jdete, si pr├ícu m├┤┼żete vzia┼ą so sebou. Najlep┼íie na tom je, ┼że sa m├┤┼żete o svoje v├Żtvory podeli┼ą s k├Żmko─żvek chcete, len ke─Ć zad├íte ich e -mail. K rovnak├ęmu s├║boru m├┤┼że s├║─Źasne pristupova┼ą a upravova┼ą viac ─żud├ş, ─Źo u─żah─Źuje spolupr├ícu.

Vlastnosti:

R├Żchle a jednoduch├ę. M├┤┼żete exportova┼ą s├║bory vo viacer├Żch form├ítoch. Pr├şstup k PDF je povolen├Ż. Automaticky uklad├í pr├ícu online.

Pozoruhodn├í funkcia: Disk Google mus├şte ma┼ą, ak si chcete uklada┼ą d├┤le┼żit├ę obr├ízky, dokumenty alebo s├║bory online. Potom k nim m├íte pr├şstup kdeko─żvek na svete pomocou sily internetov├ęho pripojenia a jednoduch├ęho webov├ęho prehliada─Źa.

Stiahnu┼ą na Google Play

9. CamScanner – zadarmo a $40,99

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Wham scan, ─Ćakujem mami─Źka

9.a bezplatná verzia

CamScanner je vynikaj├║ca aplik├ícia, ak chcete skenova┼ą dokumenty na cest├ích. CamScanner skuto─Źne rob├ş, ┼że urob├ş ─Źist├Ż obraz dokumentov a vytvor├ş dobre ─Źitate─żn├Ż obr├ízok. ─î├şm sa t├íto aplik├ícia l├ş┼íi od povedzme ┼ítandardnej aplik├ície pre fotoapar├íty? CamScanner pou┼ż├şva vlastn├Ż algoritmus orez├ívania a vylep┼íovania obrazu, ktor├Ż poskytuje jasn├Ż obraz. T├║to skvel├║ aplik├íciu mus├şte vysk├║┼ía┼ą sk├┤r, ako pr├şdete k z├íveru; je dobr├ę, ┼że existuje bezplatn├í verzia.

Vlastnosti:

R├Żchlo digitalizujte dokument. Extrahuje text z obr├ízkov. Umo┼ż┼łuje odosiela┼ą s├║bory PDF a JPEG.

Pozoruhodn├í funkcia: CamScanner je jednou z jedine─Źn├Żch aplik├íci├ş v zozname 10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android. ─îas od ─Źasu sa uk├ízalo, ┼że poskytuje spo─żahliv├║ slu┼żbu. Ka┼żd├Ż dokument naskenovan├Ż pomocou tejto aplik├ície je skuto─Źne jasn├Ż.

Stiahnu┼ą na Google Play

9.b Platená verzia

Bezplatn├í verzia tejto aplik├ície je dod├ívan├í s reklamami; platen├í verzia sa ich zbav├ş. Tie┼ż obr├ízky uroben├ę v bezplatnej verzii maj├║ vodoznaky, ktor├ę s├║ odstr├ínen├ę po zak├║pen├ş licencie.

Stiahnu┼ą na Google Play

10. Kingsoft Office – zadarmo

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android

Pozdravuj kr├í─ża

Kingsoft Office je aplik├ícia ─Ź├şslo jedna v zozname 10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android. D├┤vodom je, ┼że poskytuje ┼ípi─Źkov├ę funkcie napriek tomu, ┼że je ├║plne zadarmo. S Kingsoft Office m├┤┼żete upravova┼ą, vytv├íra┼ą a zobrazova┼ą takmer ka┼żd├Ż typ dokumentu. ─îi u┼ż chcete urobi┼ą p├┤sobiv├║ prezent├íciu s obr├ízkami alebo potrebujete vytvori┼ą zlo┼żit├║ tabu─żku, Kingsoft v├ím v┼żdy dod├í.

Vlastnosti:

Spr├íva s├║borov na ukladanie a prezeranie. Jednoduch├ę p├şsanie vo form├íte Word. Vytv├íranie skvel├Żch pokro─Źil├Żch tabuliek. Vytv├íranie prepracovan├Żch prezent├íci├ş a ich projektovanie Jednoduch├ę ─Ź├ştanie s├║borov PDF.

Pozoruhodn├ę vlastnosti: Kingsoft Office podporuje kl├ívesnicu Bluetooth a kl├ívesnicu USB, tak┼że ak k nim m├íte pr├şstup, pr├ícu v├ím zna─Źne u─żah─Ź├ş.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

10 najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android nielen┼że predstavuje, pre─Źo sa Android st├íva ob─ż├║benou vo─żbou medzi podnikate─żmi a profesion├ílmi, ale tie┼ż ukazuje silu platformy. Tieto aplik├ície pomohli mnoh├Żm pou┼ż├şvate─żom v ─Źase n├║dze. Skenovanie dokumentu pomocou CamScanner a jeho odoslanie cez FaxFile je samo osebe ve─żmi obohacuj├║ce. Uistite sa, ┼że vysk├║┼íate e -mailov├ę aplik├ície, aby ste boli produkt├şvnej┼í├şmi a met├│dy rozop├şnania zipsov, ktor├ę zadr┼żia v┼íetky va┼íe s├║bory.

Ak ste v minulosti pou┼ż├şvali niektor├║ z najlep┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş pre Android alebo sa ju chyst├íte pou┼żi┼ą teraz, pode─żte sa s nami o svoje n├ízory. V┼żdy t├║┼żime po─Źu┼ą od na┼íich kolegov milovn├şkov syst├ęmu Android.