10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020 1

Microsoft nedávno predstavil Xbox Game Pass pre PC, ktorý si hráči môžu kúpiť jednotlivo alebo ako súčasť Xbox Game Pass Ultimate. Rovnako ako bežný herný pas Xbox vám umožní bezplatne sťahovať všetky hry na predaj.

Kým je služba aktívna, máte prístup k tomuto privilégiu. Musíte zaplatiť $40,99 pre hru Xbox Game Pass prvý mesiac. Potom vás to bude stáť 90,99 dolárov mesačne. Odporúčame vám ho vziať, keď je na predaj, pretože je to skvelý spôsob, ako objaviť vzrušujúce nové hry počas blokovania.

Top 10 počítačových hier pre počítačovú hru Xbox PC Pass v júli 2020

V súčasnosti existuje pre spoločnosť Microsoft vyše 100 rôznych hier Windows ktoré si môžete kúpiť pomocou Xbox Game Pass. V tomto článku vám predstavíme naše výbery pre desať najlepších počítačových hier, ktoré si môžete kúpiť s počítačovým pasom Xbox v júli 2020.

Halo: Master Chief Collection

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020

Pôvodná verzia Bungie Halo pre PC prevratila herný svet FPS, keď bola pôvodne uvedená na trh v roku 2001. Po Halo 2, séria sa dlho prepínala výlučne na konzoly Xbox. Fanúšikovia sa hrýzli po PC verzii zvyšku série Halo. Nakoniec, o niekoľko rokov neskôr, je táto požiadavka konečne splnená vo forme novej hlavnej zbierky hlavných údajov o Steam. Odteraz Halo: Reach, Halo: Combat Evolution Anniversary Edition a Halo 2 Toto vydanie je súčasťou výročnej edície a zvyšok série bude čoskoro nasledovať.

Dôrazne odporúčame, aby ste chytili túto prepracovanú verziu klasickej akcie a pripojili sa k hlavnému náčelníkovi v jeho úsilí proti Konfederácii, povodniam a iným nepriateľom, ktorí hrozia vyhladením ľudstva. Séria má hlboký príbeh, ktorý vás určite zaujme, spolu s dynamickým dejom série.

Final Fantasy XV

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020

Hoci Final Fantasy XV získala veľa kritiky za mnoho vecí, tiež získala veľkú pochvalu za svoj krásny príbeh a úžasný vývoj postavy. Puto medzi štyrmi hlavnými postavami je úžasné vidieť. Musíte sa pustiť do nebezpečnej misie, aby ste zachránili Lunafreyu, snúbenicu spiaceho princa Noctisa Lucisa Caeluma. Spolu so svojimi tromi najlepšími priateľmi, Gladiolom, Promptom a Ignisom, sa Noctis statočne snaží čeliť všetkému, čo na neho môžu jeho hnevom hodiť, aby zachránil lásku jeho života. Určite budete milovať postavy a neuveriteľne dojemný príbeh dlho predtým, ako sa priblížite k dokončeniu hry.

Gears 5

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020

Toto je fantastická akčná perspektíva tretej osoby, ktorá má fantastické otvorené svety, dobre vyvinuté postavy, pohlcujúci príbeh a vážne pôsobivý bojový systém. Okrem hlavnej kampane prichádza aj s režimom „Escape“, ktorý vás uväzní v smrtiacom hrobe Swarm. V tomto režime musíte bojovať za svojich nepriateľov v presne stanovenej lehote. V tejto hre môžete tiež zažiť režim „Horde“ a niekoľko ďalších režimov PvP. Je naozaj zábavné hrať to všetko s priateľmi.

Dishonored 2

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020

V tomto dynamickom pokračovaní klasického FPS musíte prevziať úlohu bývalého kráľovského ochrancu Corvo Attana v snahe zachrániť Dunwallské kráľovstvo pred skupinou zlých sprisahačov. Predstavujeme niekoľko nových postáv, vrátane impozantného darebáka Delilah Copperspoon. Musíte použiť právomoci Outsiderov na návštevu nového kráľovstva a odhalenie tajomstiev o Outsideroch, Void a Delilah. Váš výber akcií bude mať veľký vplyv na to, ako sa udalosti odohrávajú v hre. A prichádza s cool bonusom vo forme DLC – Dishonored: Death of Outsider.

Ori a Wispsova vôľa

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020 2

Pokračovanie bývalého Ori a Blind Forest, tejto pútavej hry Moon Studios, vám umožní prevziať úlohu duchovného opatrovníka v Ori a nájsť malú sova Ku. Ori sa odklonil od inej krajiny a musí silou vziať späť svetlo. Táto hra vám tiež umožňuje komunikovať s obyvateľmi novej krajiny. Nádherné hudobné body Gareth Cokera dopĺňajú úžasné obrazy hry. Toto nie je premýšľanie.

Ulice zlosti 4

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020 3

Ak ste vyrastali v 90-tych rokoch, pravdepodobne ste hrali klasický Streets Of Rage na Game Gear a ďalšie ročníky. A teraz dotemu vzal túto klasickú sériu do modernej doby, aby aktualizoval našu nostalgiu. Môžete sa ujať úlohy mocných bojovníkov, ktorí zbúrajú zločincov a oslobodia mesto od korupcie. Máte možnosť hrať individuálne a so svojimi priateľmi.

Darksiders III

Tretí príspevok v sérii Darksiders vám umožňuje prevziať úlohu ženy Nefilim, Fury, v silnom úsilí o obnovenie rovnováhy vo svete. Vďaka zaujímavému príbehu, dobrému vývoju postavy a množstvu vynikajúcich akčných sekvencií vás táto hra určite udrží v nitroch. Má veľa klasických fantasy prvkov, vďaka ktorým bola originálna hra Darksiders tak príťažlivá. Uistite sa, že ste to vyskúšali, kedykoľvek to bolo možné.

Middle Earth: Shadow of War

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020 4

Toto je nutnosť pre všetkých fanúšikov Tolkienových klasických príbehov o Strednej Zemi a nadšencov fantázie všeobecne. Je to hra otvoreného sveta, ktorá sa hrá na časovej osi medzi udalosťami Hobit a Pán prsteňov. Dostanete sa k úlohe Talionu, ktorý stratil mocenský prsteň, ktorý vytvoril. Všetko, čo milujeme od franšízy na Strednej Zemi – bojovať s hordy orkov, stretávať sa so smrteľným žralokom Urukov, mocnými zbraňami – všetci sú tu. Nehovoriac o tom, vždy je príjemné spoznať známe miesta a postavy zo série. Niet divu, že to mnohí považujú za jednu z najlepších hier na Strednej Zemi doteraz.

Špinavá rally 2,0

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020 5

Vďaka realistickej simulácii skutočnej mechaniky jazdy zostáva séria Dirt jednou z najúspešnejších franšíz závodných hier. V tomto pokračovaní získate aj skúsenosti s vplyvom počasia na konkurenčné prostredie. Silnými stránkami tejto hry sú vylepšená kontrola a interakcia s inými postavami, fantastické obrazy a adrenalínový soundtrack. Takže choďte dole po ceste a cítite tepový impulz priamo cez vás.

Mestá: Skylines (Windows 10 vydanie)

10 najlepších hier Xbox PC Game Pass v júli 2020

Ak máte radi klasickú hru SimCity, bude sa vám táto hra tiež veľmi páčiť. Má všetky vlastnosti dobrej hry na budovanie mesta – skromné ​​začiatky, usilovnú prácu pri rozvoji a rozširovaní mesta, spravovaní financií a daní, podpore podnikania a niekoľkých ďalších dôležitých úloh. Keď sa pozriete na malé virtuálne mesto, ktoré ste vyvinuli, kvitnutie je veľmi uspokojivý zážitok. Okrem toho si môžete vyskúšať aj zábavné režimy vytvorené skúsenými fanúšikmi na rôznych online fórach.

To je teraz. Dúfame, že si v júli vyskúšate skvelé hry pre hry Xbox PC Game Pass. Ak sa vám to páčilo, nezabudnite sa pozrieť na naše ďalšie tapety, Windows Sprievodcovia, herní sprievodcovia, sociálne médiá, iPhone triky a triky Android pre viac sprievodcov. Prihláste sa na odber nášho YouTube channel vám pomôže vyhrať súťaž o darček 150 dolárov. Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo spätnú väzbu, uveďte nižšie svoje meno spolu s e-mailovým identifikačným číslom a my vám čoskoro odpovieme. Vďaka.