10 najlepších funkcií telefónu HTC One M9

HTC One M9 sa pri svojom vydaní stretol so stredným príjmom, napriek množstvu trikov v rukáve. Veľkým faktorom pri mnohých z týchto recenzií uprostred cesty bol obrovský počet očakávaní, ktoré boli na One M9 kladené pred jeho vydaním. Zariadenie HTC nespĺňa všetky, ale obsahuje viac ako niekoľko funkcií systému Android, ktoré potrebuje každý telefón.

HTC One M9 z väčšej časti vylepšuje svojho predchodcu a prináša na stôl niekoľko nových funkcií. Aby som vám ukázal, že HTC One M9 je stále telefón, ktorý sa oplatí mať, zhrnul som jeho najlepšie funkcie, aby som sa mohol predviesť. Ak uvažujete o tom, že One One M9 dáte šancu zažiariť, zostaňte so mnou a uvidíte, čo môže ponúknuť.

1. Fantastická kvalita zvuku s technológiou BoomSound

Niečo, čo HTC One M9 nepopierateľne dobre robí, je zvuk. Vďaka tomu, čo HTC nazýva BoomSound, má One M9 dve predné strany, 5.1 reproduktory priestorového zvuku, ktoré majú najväčší rozmach smartphones len snívať o tom mať Ak pravidelne používate slúchadlá, dokonca aj doma, skúste počúvať bez telefónu HTC One M9.

reproduktory-m9-funkcie

Reproduktory One M9 s technológiou Dolby sú jednou z vecí, ktoré na M9 nepochybne splnili očakávania, a potom niektoré.

2. Klamlivo podobný štýl, ale vynikajúca kvalita zostavenia

Stačí jeden pohľad na M9 a všimnete si, že vyzerá strašne veľa rovnako ako M8. Ak odídete a necháte to tak, nie je to nič iné, ale pozrite sa bližšie a pochopíte, že HTC v dizajne vykonalo niekoľko jemných zmien.

vlastnosti tela-m9

Ak zakryjete M9 v puzdre, bude vám chýbať, ale jeho kovové telo má nový dvojfarebný dizajn, ktorý dodáva ďalšiu vrstvu elegantného štýlu. Vo väčšine ostatných prípadov má rovnaký dizajn ako starší model M8, ale je tu rovnako skvelý a v ruke sa cíti dobre ako ostatné zariadenia HTC.

Ak chcete smartfón, ktorý bude v rukách rovnako inteligentný a futuristický, ako s prstami, HTC One M9 sa vám bude hodiť.

3. Rozbaliteľné úložisko

Rozširujúce úložisko sa bohužiaľ stáva vzácnosťou, ale One M9 našťastie obsahuje slot pre kartu microSD, ktorý vášmu telefónu prinesie až 128 GB miesta navyše. Pretože M9 ponúka iba 32 GB interného úložiska, je to vítaný doplnok, ktorý vždy poteší.

funkcie karty sd-m9

Pre používateľov, ktorí si neplnia svoje telefóny nabitými dobrými aplikáciami, je 32 GB viac než dosť, ale ja som hromaditeľom digitálneho tovaru. Našťastie sa aplikácie organizujú oveľa jednoduchšie ako škatuľky čiapočiek, na ktoré sa prisahám, že každú minútu znova zdvihnem cenu.

4. Zmysel 7 Systém

Rozhranie telefónu HTC One M9 sa nazýva HTC Sense a iterácia, ktorá sa tu používa, je Sense 7. Systém sa začal používať už v roku 2009, takže spoločnosť HTC mala dostatok času na vylepšenie, vyladenie a vylepšenie systému, aby mal každý používateľ HTC One M9 príjemný zážitok.

funkcie sense1-m9

Tentoraz, Sense 7 Oproti svojmu mladšiemu (alebo v tomto prípade staršiemu) bratovi, Sense, má niekoľko noviniek 6. S 7„Myšlienka, že čím menšia je, tým lepšie prechádza službou, spolu s lepším prispôsobením.

Ikony upozornení sú vylepšené, čím sú menšie, ale výraznejšie. Navigačné tlačidlá sú prispôsobiteľné, čo je funkcia, ktorú mnohým iným telefónom s Androidom chýba. Rýchle nastavenia sú oveľa robustnejšie, prispôsobiteľnejšie a organizovanejšie ako predtým. Vstavané miniaplikácie sú čistejšie a majú minimalistický štýl, ktorý sa dobre hodí k dizajnu M9.

Najväčšou zmenou a vylepšením je pridanie Sense Home. Toto vás neupozorní, keď sa nachádzate v blízkosti vášho domova, ale je to systém na správu aplikácií a skratiek k vašim obľúbeným službám. Myslite na to ako na rýchle nastavenia, ale v prípade iných aplikácií namiesto toho. Je to neuveriteľne užitočné a funkcia HTC Sense je vítaná.

5. Dobrý výkon pod kapotou

Po odhalení špecifikácií telefónu HTC One M9 prebehlo veľa počiatočného sklamania. Je vybavený rýchlym procesorom Snapdragon 810 a najmenej 3 GB pamäte RAM, ktoré zaisťujú bezproblémový chod všetkých vašich aplikácií a služieb. Na začiatku života One M9 panovali obavy, že sa telefón príliš zahreje, príliš rýchlo, ale M9 sa zahrieva iba pri extrémnom použití.

Za cenu, ktorá sa zvyčajne pohybuje okolo 300 dolárov, funguje dobre a nezahrieva sa ani zďaleka tak, ako sa pôvodne tvrdilo.

6. Hlavné vylepšenia fotoaparátu

Fotoaparát na M8 nebol tým, o čom by sa dalo písať domov, a hoci fotoaparát na M9 si domov neodnáša žiadne najvyššie ocenenia, je to veľké zlepšenie. Pripravte sa na to, že urobíte niekoľko hviezdnych záberov s fotoaparátom s rozlíšením 20 MP a rozlíšením 2160 p, dokonca aj s predvolenou aplikáciou pre fotoaparát.

funkcie fotoaparátu-m9

S dvojitým LED bleskom One M9 sa rozlúčte so svetelnými katastrofami a ešte lepšie s potenciálom fotografovania. Skombinujte to s vynikajúcou schopnosťou snímať video v rozlíšení 4K a máte v rukách viac ako slušný fotoaparát, ktorý bude zodpovedať skvelým špecifikáciám a štýlu M9.

Súvisiace: Top 5 HDR Camera Apps pre Android pre živé obrázky

7. Dobré vlastné možnosti ROM

Táto ďalšia funkcia sa týka iba rootovaných telefónov HTC One M9, ale stojí za zmienku. Možnosti vlastného ROM, spolu s riešeniami problémov, sa od vydania M9 len rozrástli. Kým Sense 7 je to skvelý spôsob, ako preskúmať a ovládať svoj M9, tieto vlastné ROM sú fantastickou alternatívou.

Ak nie ste zakorenení, Sense 7, a One M9 pre vás stále majú spôsob, ako vám pomôcť vytvoriť si vlastnú osobnú skúsenosť.

8. Vytvorte si vlastné motívy

Aby som pomohol vytvoriť ten osobný zážitok, ktorý som spomenul vyššie, HTC One M9 má vlastné motívy. Keď hovorím o zvyku, myslím tým o zvyku, pretože užívatelia sú tí, ktorí ho dolaďujú a vyrábajú.

Je to také jednoduché, ako zachytiť obrázok a potom ten obrázok s trochou automatických alebo používateľských úprav; stane sa novou témou pripravenou na použitie. Nie je to to isté ako inštalácia vlastnej pamäte ROM, ale je to jednoduchšie a rýchlejšie ako rootovanie zariadenia a spustenie nového programu.

9. Ľahšie riešenie problémov teraz viac ako kedykoľvek predtým

Rovnako ako rast scény ROM ROM M9, používatelia mohli testovať a odstraňovať problémy s HTC One M9 od jeho vydania. Z tohto dôvodu sú ešte viac riešenia bežných problémov v rukách používateľov systému Android. Ak máte obavy z nájdenia problému s vašim One M9, ktorý nikto iný nevidel, väčšina z nich je už pokrytá.

10. Rozsiahle režimy úspory batérie

HTC One M9 nemá najlepšiu batériu na svete, ale má niekoľko rozsiahlych možností batérie, ktoré vám pomôžu s nedostatočnou výdržou batérie. Okrem bežného šetriča batérie má takmer každý telefón so systémom Android aj M9 režim extrémnej úspory energie.

Extrémne funkcie m9

Ak to nie je extrémne, neviem, čo je. Extrémny režim úspory energie zbaví váš telefón všetkého, len nie základných funkcií, a zníži spotrebu energie a dát na úplné minimum. Ak sa chcete uistiť, že vám batéria vydrží celý deň bez použitia napájacej banky, potom je to spoľahlivý spôsob, ako ušetriť výdrž batérie.

Záver

HTC One M9 ponúka veľký zoznam rozšírených možností a zaujímavých spôsobov použitia, vďaka ktorým si telefón budete pamätať. M9 dokáže byť oproti M8 veľkým vylepšením, aj keď príjem pre zariadenie Android nebol spočiatku veľký. Napriek tomu, čo sa na ňom myslelo predtým, je to dnes skvelé a stále bude.

Súvisiace: Naučte sa týchto 30 tipov, trikov a trikov, ako ovládať telefón HTC One M9

Máte niečo, čo máte na HTC One M9 radi alebo dokonca nenávidíte? Podeľte sa o svoje nápady nižšie, ceníme si ich.

Odporúčaný kredit obrázku