10 najlepších funkcií, ktoré získate v telefóne Samsung Galaxy S7

Spoločnosť Samsung odviedla skvelú prácu pri navrhovaní svojej najnovšej vlajkovej lode smartphones. Takmer každú sťažnosť, ktorú sme mali na Samsung Galaxy S6 bol odstránený z najnovšej verzie. Tento článok pojednáva o 10 najlepších funkciách spoločnosti Samsung Galaxy S7, takže sa budete môcť vedome rozhodnúť o kúpe smartfónu.

Tu je potrebné poznamenať, že som už uchvátený tým, ako sa toto zariadenie cíti v mojej ruke …

… a nenechajte ma začať na nádhernej obrazovke, ktorú spoločnosť Samsung nainštalovala na túto vlajkovú loď.

V dôsledku toho môžem v tomto článku znieť ako fanúšik Samsungu, ale nie je tomu tak. Skutočne oceňujem, keď spoločnosť pri riešení problémov so svojimi predchádzajúcimi zariadeniami ide nad rámec.

Najlepšie vlastnosti spoločnosti Samsung Galaxy S7 nie sú všetky zrejmé. Vnútri je niekoľko zmien, vďaka ktorým je smartphone oveľa lepší ako Samsung Galaxy S6. Ak by som mal tento nový smartfón vysvetliť jednoduchými slovami, povedal by som, že Samsung využil najlepšie vlastnosti Samsungu Galaxy S5 a S6 a vyrobili tento smartphone. Je to neuveriteľne šikovný smartphone, ktorý sa pohodlne zmestí do vrecka.

1. Kvalita stavby

Samsung už veľmi dlho smartphones boli zosmiešňovaní kvôli svojim plastovým telám. Toto hanbenie tela smartfónu pokračovalo, kým Samsung neuvoľnil Samsung Galaxy S6. To všetko zmenilo, teraz sú zariadenia Samsung považované za jedny z najlepších na trhu.

Tento rok boli očakávania vysoké, ale neočakávali sme veľký odklon od filozofie dizajnu pomocou Samsungu Galaxy S7. A presne o to tu išlo. Nenašli sme žiadne prekvapenie a Samsung Galaxy S7 poskytol prvotriednu kvalitu zostavenia.

dizajn galaxy-s7

Jedinými veľkými rozdielmi sú menší hrb fotoaparátu a zakrivená zadná strana, ktoré sú súčasťou smartfónu. Aj keď sa tieto malé zmeny môžu zdať nepodstatné, pri každodennom používaní redukovaný hrb fotoaparátu tiež znižuje chvenie stola. Zakrivená zadná strana vám umožní ľahko uchopiť smartfón a je príjemný na dotyk. Smartfón je vyrobený z kovu a skla. Bočné strany sú kovové a na dotyk pôsobia luxusne, zatiaľ čo zadná strana je vyrobená z kvalitného skla. Celkovo Samsung Galaxy S7 sa cíti úplne odlišne od ostatných prémiových smartphones dostupné na trhu jednoducho preto, že používajú sklenený chrbát.

Smartfón je vyrobený z kovu a skla. Bočné strany sú kovové a na dotyk pôsobia luxusne, pričom zadná strana je vyrobená z kvalitného skla. Celkovo Samsung Galaxy S7 sa cíti úplne odlišne od ostatných prémiových smartphones dostupné na trhu jednoducho preto, že používajú sklenený chrbát.

2. Veľkosť

obrázok funkcie galaxie-s7

Nie veľa ľudí chce celý deň vo vreckách gigantický smartfón. To je presne dôvod, prečo 5.1 palcový Samsung Galaxy S7 je ideálny pre tých, ktorí potrebujú praktické zariadenie, ktoré vydrží celý deň. Smartfón má skvelých 72.1% pomer obrazovky k telu, ktorý dáva stred obrazovky pre obrazovku.

Napriek tomu, že som fanúšikom veľkej obrazovky smartphones pretože na nich denne spotrebujem veľa médií a kontrolujem Samsung Galaxy S7 bola skutočná radosť. Ak ste fanúšikom menších smartphones že balík punč, Galaxy S7 a novo oznámený najnovší HTC 10 sú dokonalými kandidátmi. S rozmermi 142.4 x 69.6 X 7.9 mm (50,61 x 20,74 x 00,31 palca) je smartfón pomerne kompaktný. Váži iba 152 g, takže pre vaše vrecká nebude veľkou záťažou.

3. Obrazovka

galaxy-s7_design_resistance_water

Samsung Galaxy S7 je dodávaný s a 5.1-inch obrazovka s rozlíšením quad HD. Vysoké rozlíšenie 1440 x 2560 pixelov na malej obrazovke má za následok neuveriteľnú ostrosť. Obrazovka má hustotu pixelov 577 ppi, takže je radosť sa na ňu pozerať.

Skombinujte to všetko s technológiou obrazovky Samsung Super AMOLED. Obrazovka má veľký kontrast a farby vyskakujú. Zariadenie má tiež niekoľko zostáv obrazovky. Režim si môžete vybrať osobne, ktorý vyhovuje vašim osobným potrebám.

Displej je tiež chránený sklom Gorilla Glass 4 takže budete mať aj výnimočnú ochranu. Celkovo sa pri sledovaní tejto nádhernej obrazovky budete skvele baviť.

4. Procesor

galaxy -s7_shortcut - hodiny

Samsung Galaxy S7 je dodávaný s procesormi QUALCOMM Snapdragon 820 alebo Exynos 8890 Octa v závislosti od vašej oblasti. V USA nájdete variant Snapdragon, zatiaľ čo na medzinárodných trhoch dostanete ten druhý. Oba tieto procesy sú neuveriteľne rýchle a schopné poskytnúť ohromujúci výkon.

Počas môjho testovacieho času v trvaní štyroch hodín nedošlo k zadrhnutiu ani oneskoreniu. Smartfón bežal dobre a všetko, čo som naň hodil, fungovalo perfektne. Hral som na smartfóne zhruba 24 minút hru a sotva sa zahriala.

Smartfón sa zahrial iba vtedy, keď som 12 minút natáčal 4K video. Videá v rozlíšení 4K sú tiež obmedzené na 10 minút, takže si Samsung dobre uvedomuje obmedzenia zariadenia. Pri každodennom používaní však nájdete Samsung Galaxy S7 neuveriteľný umelec.

5. Hydroizolácia

vodotesný - S7

Späť, keď Samsung Galaxy Predstavený bol S6, mysleli sme si, že je to vodotesný smartfón. Nebolo to však tak a mnoho ľudí bolo sklamaných, pretože smartfón vymenil odnímateľný chrbát za žiadne hmatateľné výhody. Tentoraz Samsung Galaxy S7 sa dodáva na všetkých frontoch, okrem vyberateľnej batérie.

Vďaka unibody konštrukcii a nevyberateľnej batérii bol však smartphone úplne vodotesný. Smartfón má certifikáciu IP 68 a odoláva ponoreniu 1.5 m hĺbka a 30 minút. Stále to nebudete brať na potápanie, ale každodenné vyliatie udrží váš telefón v špičkovej kondícii.

6. Rozbaliteľné úložisko

micro sd

Samsung Galaxy S6 odstránil možnosť pridania rozšíriteľného úložiska. To nesedelo mnohým fanúšikom spoločnosti Samsung, vrátane toho vášho. Samsung tentokrát do svojho vlajkového zariadenia pridal slot pre karty microSD a získal si svojich fanúšikov späť. Mnoho ľudí chce získať lacnú kartu microSD a mať k dispozícii veľa úložného priestoru smartphones.

Zahrnutie slotu na kartu microSD umožňuje používateľom ukladať na pamäťovú kartu svoje zábery v rozlíšení 4K a veľké videosúbory. Tu je však potrebné poznamenať, že spoločnosť Samsung odstránila natívnu funkciu systému Android s názvom Adaptable Storage. Umožňuje vám ukladať aplikácie a hry na kartu microSD. Dúfam, že sa spoločnosť Samsung rozhodne pridať túto funkciu späť do smartfónu, aby používatelia mohli naplno využiť silu systému Android.

7. fotoaparát

galaxy s7 späť

Aj keď sa môže zdať, že Samsung znížil výkon svojho fotoaparátu zo 16 megapixelov na 12, ale všetci vieme, že počet megapixelov nie je skutočným meradlom kvality fotoaparátu. Po použití oboch Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S7, môžem s istotou povedať, že Samsung zvýšil ich hru s fotoaparátmi. Tento nový fotoaparát je schopný snímať úžasné fotografie bez straty koncentrácie.

Fotoaparát má F/1.7 clona a ohnisková vzdialenosť 26 mm. Dodáva sa však aj s a 1.2/6 veľkosť snímača, ako aj 1.4 µm veľkosť pixelu. Pre tých, ktorí sa v terminológii fotoaparátov nevyznajú, to znamená, že fotoaparát je schopný osvetliť objektívom senzora veľa svetla. Výsledkom je pozoruhodná kvalita obrazu pri slabom osvetlení.

Pôjdem tak ďaleko, že poviem, že Samsungu sa podarilo svojim fotoaparátom prekonať všetky ostatné smartfóny na trhu. Spoločnosť Samsung tiež do svojho hlavného fotoaparátu pridala skutočnú spomalenú funkciu, ktorá dokáže zaznamenávať rýchlosťou 240 snímok za sekundu v rozlíšení 720p.

8. Vždy na displeji

galaxy-s7_shortcut

Bežný používateľ smartfónu zapne svoj smartphone v priemere takmer 50 -krát denne. To znamená zapnúť svetlá celého domu len kvôli kontrole nástenných hodín. Samsung smartphones prichádzajú s obrazovkami Super AMOLED, ktoré osvetľujú iba potrebné pixely.

To je dôvod, prečo čierna farba na ich obrazovke vyzerá tak realisticky. Tiež im to umožňuje neustále zobrazovať určité prvky na obrazovke. Vždy zapnutý displej umožňuje smartfónu zobrazovať hodiny, dni alebo dokonca náhodný obrázok, ktorý na obrazovke vyberiete, bez toho, aby to malo veľký vplyv na načasovanie batérie.

V skutočnosti môj priateľ oznámil, že táto funkcia sa iba vyčerpáva 1-1.5% batérie za hodinu. Nebojte sa, akonáhle svoj smartphone vložíte späť do vrecka, displej sa automaticky vypne.

9. Skener odtlačkov prstov

Nie veľa ľudí chce vložiť PIN kód do svojho smartfónu, ale musí to urobiť z bezpečnostných dôvodov. Našťastie Samsung Galaxy S7 je vybavený skvelým snímačom odtlačkov prstov, ktorý vám umožní odomknúť telefón v priebehu niekoľkých sekúnd. Aby ste získali prístup k dôležitým funkciám, už nemusíte zadávať kód alebo sledovať vzor na obrazovke.

Stačí si poriadne naskenovať prst a o ostatné bude postarané, a tým sa dostanete k smartfónu. Skener odtlačkov prstov funguje dobre a uzamkne smartphone v priebehu niekoľkých sekúnd. Stále by som však povedal, že Nexus 6P má najlepší snímač odtlačkov prstov, ktorý je na trhu k dispozícii; je nielen rýchlejší, ale aj umiestnený na veľmi výhodnom mieste. To neznamená, že Samsung Galaxy S7 je pomalý alebo zlý, je tiež skvelý, ale dá sa ešte vylepšiť.

10. Väčšia batéria

galaxy-s7_gallery_back_black

Aj napriek tomu, že Samsung Galaxy S7 je relatívne menší smartphone, stále obsahuje batériu 3000 mAh. To, čo moji kolegovia ľahko zažili, trvá celý deň mierneho používania, pričom na konci dňa zostáva 10 až 15%. Oproti minuloročnému Samsungu ide o výrazné zlepšenie Galaxy S6. Povedal by som, že Samsung odviedol skvelú prácu pri napchávaní takej veľkej batérie do 5.1-smartfón s palcovou obrazovkou.

Záver

Toto bolo 10 najlepších funkcií spoločnosti Samsung Galaxy S7, a som si celkom istý, že teraz, keď ste o nich počuli, určite budete chcieť získať smartphone. Odporúčam však, aby ste chvíľu počkali, ak už máte Samsung Galaxy S6 alebo niektorý z jeho súrodencov, pretože nejde o veľký upgrade.

Ak však stále pretrvávate v spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 4 alebo Samsung Galaxy S5, smartphone bude výraznou aktualizáciou. Môžete si tiež prezrieť najlepšie puzdrá a kryty pre Samsung Galaxy S7 a najlepšie kožené puzdrá pre Samsung Galaxy S7, aby chránil váš smartphone tak, ako chcete.

Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa zariadenia, neváhajte sa nás opýtať v nižšie uvedených komentároch.

Kredity za obrázok