10 najlepších emulátorov Android pre PC [Updated List]

Emulátory Android sú skvelé. Umožňujú používateľom počítačov spúšťať na svojich počítačoch aplikácie a hry Android, čo by nebolo možné. Existuje mnoho aplikácií pre emulátory Android, ako napríklad testovanie nových aplikácií a spúšťanie aktuálnych aplikácií alebo hier. Našťastie dnes im chýba.

To tiež vytvára problém, pre spustenie systému Android máme veľa emulátorov, ale existuje len niekoľko z nich, ktoré sú dobré. Takže som tento článok vytvoril. Tu sa dozviete viac o najlepších súčasných emulátoroch Android, ktoré je možné použiť na spustenie akejkoľvek aplikácie alebo hry pre Android. Začnime bez ďalších krokov …

Top 10 emulátorov Android – 2020

Najlepšie emulátory Android!

nox

Internetové umiestnenie: nox

Nox je jedným z najlepších bezplatných emulátorov Android. Je to perfektné, ak chcete na svojom počítači hrať hry pre Android. V prehrávači Nox Player je veľa funkcií a možností. A môžu byť veľmi užitočné pri hraní mobilných hier pomocou klávesnice a myši. Jednou z funkcií, ktoré stojí za zmienku v emulátore Android Nox, je mapovanie kľúčov. Ako už názov napovedá, umožňuje užívateľovi priradiť k tlačidlám v mobilnej hre ľubovoľný kláves.

Z tohto dôvodu máte pri hraní hier pre Android veľmi interaktívne ovládacie prvky. Môžete to urobiť pomocou klávesnice a myši. Používatelia Nox môžu okrem toho nakonfigurovať klávesové klávesy na vykonávanie dotykových gest. To môže byť užitočné pri hraní dotykových hier na počítači pomocou emulátora Android Nox. Okrem kontroly je výkon Noxu tiež dosť dobrý. Nikdy nebudete mať problémy s výkonom. Môže tiež ľahko pracovať na špičkových počítačoch. Okrem toho používa aj hardvérovú akceleráciu. To vám umožní emulovať hry a aplikácie Android pomocou grafického procesora počítača.

šťastie

Internetové umiestnenie: šťastie

Väčšina emulátorov Android umožňuje pomerne ľahko spúšťať aplikácie pre Android. Tieto emulátory však neponúkajú zážitok podobný skutočnému fyzickému zariadeniu Android. A to je miesto, kde začína Bliss. Tento emulátor Android beží vo virtuálnom počítači v počítači. Z tohto dôvodu ponúka zážitok podobný skutočnému zariadeniu Android. Emulátor Bliss pracuje podobne ako emulácia operačného systému. Je to ako spustiť Linux na počítači pomocou virtuálneho počítača. Nielen to, ale ak chcete, môžete dokonca spustiť Android s dvojitým zavedením Windows vo vašom počítači.

Výsledkom bude, že vaše emulácie budú oveľa lepšie. Je to ako používať skutočné zariadenie s Androidom. Bohužiaľ, tento emulátor Android je určený pre pokročilých používateľov. Musíte poznať inštaláciu operačného systému a virtuálnych počítačov. Výsledkom je, že používanie Bliss nie je také ľahké ako použitie iných emulátorov Android. Ale akonáhle začnete, budete mať skvelý zážitok. Bliss vám umožňuje používať Android 8,0 modlite sa vo svojom počítači. Výkon tohto emulátora pre Android je tiež veľmi dobrý. Pri používaní Bliss sa nestretnete so žiadnym oneskorením alebo koktaním.

môj

Internetové umiestnenie: môj

MEmu je ďalší emulátor pre Android obľúbený medzi hráčmi. Ako môžete očakávať, spoločnosť MEmu vám umožňuje ľahko spúšťať mobilné hry na vašom počítači. Tento emulátor nie je príliš kompatibilný. Výsledkom je, že MEmu na rozdiel od mnohých iných emulátorov Android pracuje s AMD a Intel. A to znamená, že bez ohľadu na váš počítač môžete MEmu používať bez problémov. Spoločnosť MEmu tiež podporuje grafické karty NVIDIA a AMD. Ak máte v počítači grafickú kartu, môže to pri prehrávaní pomocou zariadenia MEmu veľmi pomôcť.

Je to možné, pretože MEmu používa hardvérovú akceleráciu. Výsledkom je, že môžete použiť MEmu na hranie mobilných hier na vašom počítači, čím sa zabezpečí plynulá prevádzka. Ďalšou veľkou výhodou MEmu je, že podporuje mnoho verzií systému Android. Z tohto dôvodu bude vaša hra pravdepodobne fungovať bez problémov na MEmu. Emulátor MEmu je tiež veľmi obľúbený medzi vývojármi hier pre Android na testovanie. MEmu vám umožňuje spustiť viac príkladov hry. To môže byť užitočné pri testovaní chýb pri vytváraní hry pre Android.

Droid 4X

Internetové umiestnenie: Droid 4X

Droid 4X je jedným z najstarších a najpopulárnejších emulátorov Android. A ponúka veľmi jednoduché a jednoduché užívateľské rozhranie. Výsledkom je, že emulátor vyzerá celkom jednoducho, bez zvončekov a píšťaliek. Tento emulátor sa navyše ľahko používa. Aj keď nepoznáte emulátory Android, Droid 4X môžete používať bez problémov. Aj keď tento emulátor nie je určený pre hry, stále si môžete užiť bežné hry pre Android.

Ako ste očakávali, pomocou tohto emulátora môžete na svojom počítači spustiť aj ďalšie aplikácie, ktoré zvyšujú produktivitu. Bohužiaľ, Droid 4X už nedostáva aktualizácie. Pretože je tento emulátor veľmi starý, jeho vývoj bol prerušený. Stále však funguje so všetkými najnovšími hrami a aplikáciami pre Android. Aj napriek tomu sa môžu niektoré problémy vyskytnúť pri emulácii niektorých aplikácií v počítači. V takom prípade môžu používatelia Droid 4X potrebovať iný program na podporu aplikácií pre Android na svojich počítačoch.

Android Studio

Internetové umiestnenie: Android Studio

Ak ste vývojár systému Android, mali by ste vedieť o aplikácii Android Studio. Je to IDE, ktoré vám umožňuje vytvárať aplikácie a hry pre Android vo vašom počítači. Stiahnutie a inštalácia aplikácie Android Studio do vášho počítača je úplne zadarmo. Pri vývoji aplikácie je však veľmi dôležité testovanie aplikácie. Vďaka tomu ponúka Android Studio niekoľko testovacích funkcií pre používateľa.

Jedna z týchto možností umožňuje emuláciu aplikácií pre Android. Táto funkcia je určená predovšetkým pre testerov a nepracuje tak dobre ako iné emulátory. Je to však stále skvelý spôsob, ako hrať s rôznymi aplikáciami a hrami pre Android vo vašom počítači. Bohužiaľ, ako IDE je jeho použitie trochu komplikované. Najskôr sa musíte naučiť Android Studio, aby ste ho mohli napodobniť. Aj keď si chcete vytvoriť aplikácie pre Android, môže to byť skvelá voľba.

Zmeňte operačný systém

Internetové umiestnenie: Zmeňte operačný systém

Remix OS je veľmi populárny operačný systém Android pre počítače. Ako už názov napovedá, nejde o emulátor na spúšťanie aplikácií pre Android vo vašom počítači. Namiesto toho je to zostavenie systému Android určené na inštaláciu do počítačov. Na rozdiel od iných možností je to však dobre vyvinutá verzia systému Android. Celé rozhranie tejto verzie systému Android bolo navrhnuté pre počítač. Funguje dokonale s klávesnicou a myšou. V skutočnosti budete mať podobnú skúsenosť Windows,

Jednou z najlepších vecí na systéme Remix je, že je stále vo vývoji. Vďaka tomu môžete očakávať včasné aktualizácie. Pri používaní systému Remix budete mať vždy najnovšiu verziu systému Android. Nielen to, ale ponúka aj veľa funkcií určených pre hráčov. Môžu byť užitočné pri hraní mobilných hier pomocou klávesnice a myši. Okrem toho môžete tiež upraviť používateľské rozhranie systému Remix OS. Výsledkom je, že môže vyzerať tak, ako chcete. Ale najlepšia časť Remix OS je v tom, že je pomerne jednoduchá inštalácia.

archon

Internetové umiestnenie: archon

ARCHON je emulátor pre Android, ktorý bude vydaný čoskoro. Vďaka tomu ponúka najnovšie dostupné funkcie a možnosti. Nielen to, ale tento emulátor sa líši od jeho alternatív. Väčšina emulátorov Android vyžaduje, aby ste ich nainštalovali do svojho počítača. Na druhej strane je ARCHON integrovaný do prehliadača Google Chrome. ARCHON si môžete jednoducho stiahnuť a nainštalovať z Internetového obchodu Chrome. A pretože inštalácia je úplne zadarmo, mali by ste ju určite vyskúšať.

Po inštalácii sa budete baviť napodobňovaním aplikácií pre Android priamo v prehliadači. ARCHON je tiež veľmi ľahký z hľadiska výkonu. Pri emulácii aplikácií pre systém Android používa oveľa menej systémových prostriedkov. Výsledkom je, že ARCHON je ideálny pre beh na špičkových počítačoch. ARCHON funguje dokonale s takmer všetkými aplikáciami pre Android. Používatelia ARCHON sa pri používaní v prehliadači Google Chrome nebudú stretávať s problémami s kompatibilitou. Tento emulátor bohužiaľ nie je najlepšou voľbou na hranie. Je primárne určený na spúšťanie aplikácií pre Android na počítači.

Prehrávač KO

Internetové umiestnenie: Prehrávač KO

KO Player je tradičnejší emulátor pre Android na spúšťanie aplikácií pre Android na počítači. Poskytuje užívateľovi veľmi jednoduché a klasické užívateľské rozhranie. Aj keď nepoznáte emulátory Android, KO Player môžete používať bez problémov. Na tento emulátor si zvyknete vo veľmi krátkom čase. Akonáhle si na to zvyknete, budete sa baviť pomocou aplikácie pre Android vo vašom počítači. KO Player ponúka vynikajúci výkon pri používaní aplikácie Android na počítači.

Používatelia prehrávača KO Player sa pri jeho používaní nestretnú so žiadnym oneskorením alebo zaseknutím. Väčšina emulátorov Android má veľa pokročilých funkcií a možností. To však nie je prípad prehrávača KO Player. Namiesto toho sa tento emulátor Android zameriava na základné veci. Poskytuje jednoduché používateľské rozhranie, ľahký proces inštalácie, najnovšiu verziu systému Android a ďalšie. Podporuje dokonca mapovanie kľúčov pre bežných hráčov, ktorí chcú hrať mobilné hry. Výsledkom je vynikajúci zážitok pri používaní emulátora prehrávača Android KO Player.

Pohybové gény

Internetové umiestnenie: Pohybové gény

Motion Genes je ďalší emulátor systému Android vytvorený pre vývojárov systému Android. Nájdete v ňom veľa možností a funkcií. A môžu byť užitočné pre programátorov niekoľkými spôsobmi. Aj keď tento emulátor nie je bezplatný, veľa používateľov ho môže ospravedlniť. Väčšina používateľov programu Geny Motion sú vývojári systému Android, ktorí chcú, aby emulátor testoval aplikácie. A tento emulátor funguje na oboch Windows rovnako ako MacOS. Geny Motion okrem toho podporuje aj rôzne verzie systému Android. Aplikáciu môžete ľahko otestovať emuláciou na ktorejkoľvek verzii systému Android.

Aj keď tento emulátor ponúka veľa funkcií, pre hráčov to nie je najlepšia voľba. V porovnaní s emulátorom hry nie je výkon rovnaký. Nielen to, ale tiež mu chýbajú kľúčové možnosti mapovania. Namiesto toho nájdete veľa vecí, ktoré používajú emulátory Android. Aj keď je program Geny Motion určený pre programátorov, jeho používateľské rozhranie je pomerne ľahké. Na tento emulátor si môžete zvyknúť, aj keď nie ste programátor. Vďaka tomu je táto aplikácia celkom dobrá na spúšťanie bežných aplikácií pre Android vo vašom počítači.

Prime OS

Internetové umiestnenie: Prime OS

Väčšina emulátorov Android sú emulačné programy alebo operačné systémy. Ale Prime OS ponúka perfektnú rovnováhu medzi týmito dvoma. V dôsledku toho zaručuje výkon operačného systému Android. A, ako by ste očakávali, použitie Prime OS je veľmi jednoduché, rovnako ako tradičný emulátor Android. Prime OS to môže urobiť vytvorením oblastí ovládača vo vašom počítači. Je nainštalovaný ako akýkoľvek iný operačný systém vo vašom počítači.

Ale pokiaľ ide o jeho používanie, Prime OS funguje ako normálny emulátor. Tento emulátor môžete použiť pre aplikácie, ktoré zvyšujú produktivitu a hry pre Android. A tiež podporuje klávesnicu a myš. Klávesové skratky môžete vytvoriť aj pomocou funkcie mapovania kľúčov. To môže byť veľmi užitočné pri hraní hier pre Android vo vašom počítači. Výkon operačného systému Prime je tiež dosť dobrý. Pracuje na väčšine počítačov bez problémov. Aj keď budete hrať, funguje to bez oneskorení a zaseknutí.

Záverečné myšlienky …

Boli to najlepšie emulátory Android, ktoré môžete použiť na spustenie všetkého, čo platforma Android ponúka. Každý z týchto emulátorov Android funguje dokonale Windows Niektoré počítače pracujú aj na počítačoch MacOS a iných platformách. Sú skvelé, aj keď ste programátor alebo človek, ktorý hľadá systém Android.

Toto je koniec tohto článku, dúfame, že ste našli emulátor pre vaše potreby. Aký je váš obľúbený emulátor Android? Chýba nám niečo? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …