Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

10 najlep┼í├şch dotykov├Żch aplik├íci├ş a aplik├íci├ş S Pen pre Android!

Samsung Note 10 Lite - najlep┼íie dotykov├ę aplik├ície a aplik├ície S Pen pre Android
Dotykov├ę pero m├í v syst├ęme Android kult. Nie je ve─ża ─żud├ş, ktor├ş ich pou┼ż├şvaj├║, ale t├Żch, ktor├ş ich miluj├║. Samsung Note zariadenia s├║ skvele dod├ívan├ę so S Pen a zariadenia ako Nvidia Shield Tablet pri┼íli tie┼ż s nimi. Na┼í┼ąastie existuje ve─ża aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żu vyu┼żi┼ą stylus. Dotykov├ę pero je oproti minul├Żm rokom trochu nadol. V├Żvoj stylusov├Żch aplik├íci├ş je pr├íve teraz na pokojnom mieste. St├íle pre nich existuje nieko─żko skvel├Żch aplik├íci├ş. Pozrime sa na najlep┼íie aplik├ície dotykov├ęho pera a aplik├ície S Pen pre Android!

  1. Aplikácie Adobe
  2. Autodesk aplikácie
  3. Tvorca znakov
  4. DocuSign
  5. Google Handwriting Input
  1. INKredible
  2. LectureNotes
  3. Kalkula─Źka MyScript 2
  4. RoughAnimator
  5. Aplikácie Samsung S-Pen

─î├şta┼ą ─Ćalej: Samsung S-Pen – The Ultimate Guide!

Tu je nieko─żko ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę by v├ís mohli zauj├şma┼ą.

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na kreslenie pre Android!

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre Android pre umelcov!


Aplikácie Adobe

Cena: Zdarma / a┼ż do 52,99 dol├írov mesa─Źne

Aplik├ície Adobe vytv├íraj├║ vynikaj├║ce aplik├ície dotykov├ęho pera. Niektor├ę z t├Żchto aplik├íci├ş zah┼Ľ┼łaj├║ Adobe Photoshop Sketch, Illustrator Draw a ─Ćal┼íie kreat├şvne aplik├ície. K dispoz├şcii je tie┼ż skener dokumentov, Adobe Fill & Sign a ─Ćal┼íie obchodn├ę aplik├ície. Toto v┼íetko s├║ vynikaj├║ce aplik├ície pre pou┼ż├şvate─żov dotykov├ęho pera a S Pen. Dost├ívaj├║ ─Źast├ę aktualiz├ície, funguj├║ celkom dobre a v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş je zadarmo. Dobre sa integruj├║ aj so svojimi n├íprotivkami na pracovnej ploche. Ak teda pou┼ż├şvate aplik├íciu Adobe Lightroom v mobilnom zariaden├ş, m├┤┼żete ju ─żahko nastavi┼ą tak, aby pracovala aj s po─Ź├şta─Źovou verziou. Vy┼żaduje si to v┼íak predplatn├ę Adobe Creative Cloud.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


Autodesk aplikácie

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii

AutoDesk je popul├írny v├Żvoj├ír r├┤znych kreat├şvnych a profesion├ílnych aplik├íci├ş. Funguj├║ dobre aj so stylusom. Aplik├ícia Sketchbook a AutoCAD s├║ ve─żmi u┼żito─Źn├ę a v├Żkonn├ę aplik├ície pre dizajn├ęrov a umelcov. S├ęria aplik├íci├ş Sketchbook sa na mobiln├Żch zariadeniach tie┼ż darila dobre. V┼íetky tieto aplik├ície zah┼Ľ┼łaj├║ pokro─Źil├ę n├ístroje, pr├ş┼ąa┼żlivos┼ą na profesion├ílnej ├║rovni a dokonca aj z├íbavn├ę nepredv├şdate─żn├ę funkcie. Napr├şklad AutoCAD 360 v├ím umo┼żn├ş orientova┼ą sa okolo kresby pomocou GPS. Zbierka Autodesk obsahuje viac ako tucet aplik├íci├ş, ktor├ę si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą. V┼íetky tieto aplik├ície spolo─Źnosti Autodesk s├║ prepojen├ę vy┼í┼íie pomocou tla─Źidla. To v┼íetko s├║ fantastick├ę dotykov├ę aplik├ície!

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


Tvorca znakov

Cena: Zadarmo / $1.99- $2.49

Character Maker je s├ęria kresliacich aplik├íci├ş. V zbierke je nieko─żko aplik├íci├ş vr├ítane in┼ítrukt├í┼żnych aplik├íci├ş pre deti, grafiky pixelov a v┼íeobecnej aplik├ície pre v├Żukov├ę programy. Kreslenie je uskuto─Źnite─żn├ę prstom. S perom s├║ v┼íak ove─ża jednoduch┼íie. Tieto aplik├ície zah┼Ľ┼łaj├║ tonu tutori├ílov, tieto aplik├ície sa pohybuj├║ v cene od $10,68 a $30,68. Nemaj├║ v┼íak ┼żiadne n├íkupy v aplik├ícii ani reklamy, ktor├ę by v├ís inak ob┼ąa┼żovali. V┼íetci sa staraj├║ o skvel├ę aplik├ície dotykov├ęho pera a S Pen.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


DocuSign

Cena: Zadarmo / $2- 40 dol├írov mesa─Źne

DocuSign je popul├írna aplik├ícia pre formul├íre PDF. Umo┼ż┼łuje v├ím podp├şsa┼ą formul├íre a posla┼ą ich kamko─żvek, kam potrebujete. Aplik├ícia je v s├║lade so z├íkonom o elektronickom podpise, tak┼że dokumenty s├║ pr├ívne z├ív├Ązn├ę. M├┤┼żete tie┼ż posla┼ą nepodp├şsan├ę dokumenty ostatn├Żm ─żu─Ćom, aby ich podp├şsali. Ako m├ędium m├┤┼żete pou┼żi┼ą s├║bory PDF, Word, Excel a dokonca aj niektor├ę typy obr├ízkov. Existuje viac ako pol tuctu mo┼żnost├ş predplatn├ęho. Pohybuj├║ sa od $2 za mesiac a┼ż 40 dol├írov za mesiac. Podrobnosti o nich je ─żahk├ę n├íjs┼ą na ofici├ílnych str├ínkach DocuSign.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


Google Handwriting Input

Cena: zadarmo

Google Handwriting Input je jednou z mnoh├Żch kl├ívesn├şc na p├şsanie rukou. Jedn├í sa o perfektn├ę dotykov├ę aplik├ície. Umo┼ż┼łuj├║ v├ím p├şsa┼ą spr├ívy ─żu─Ćom prostredn├şctvom obvykl├Żch aplik├íci├ş na posielanie spr├ív, ako s├║ napr Facebook, WhatsApp, Hangouts a ─Ćal┼íie. Aplik├ícia Google Handwriting Input je vhodnou mo┼żnos┼ąou. Mnoho ─Ćal┼í├şch kl├ívesn├şc ich tie┼ż obsahuje. Akciov├í kl├ívesnica spolo─Źnosti Samsung m├í tie┼ż t├║to mo┼żnos┼ą. V─Ćaka tomu je skvel├Ż aj pre pou┼ż├şvate─żov S Pen. V├Ą─Ź┼íina z t├Żchto aplik├íci├ş je bezplatn├í.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!

10 najlep┼í├şch dotykov├Żch aplik├íci├ş a aplik├íci├ş S Pen pre Android! 1


M├íme viac odpor├║─Źan├ş t├Żkaj├║cich sa zoznamu aplik├íci├ş.

Pr├íve teraz je k dispoz├şcii 15 najlep┼í├şch bezplatn├Żch aplik├íci├ş pre Android!

15 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ─Ź├ştanie PDF pre Android!


INKredible

Cena: Zdarma / do $2.99

INKredible je aplik├ícia na kreslenie a p├şsanie. Sna┼ż├ş sa zamera┼ą na z├í┼żitok bez rozpty─żovania. V├Ą─Ź┼íina jeho funkci├ş s├║ polo┼żky pod kapotou, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ odmietnutie dlan├ş a z├íp├Ąstia, plynul├Ż z├í┼żitok a sna┼żia sa tento z├í┼żitok ─Źo najrealistickej┼íie dosiahnu┼ą. Robia to v poriadku. Okrem vec├ş pod kapotou nie je v aplik├ícii ve─ża a sme si celkom ist├ş, ┼że to m├í zmysel. Ak potrebujete z├íkladn├ę p├şsanie alebo kreslenie aplik├ície bez tony bric-a-brac, je to dobr├Ż sp├┤sob, ako ├şs┼ą. K dispoz├şcii je bezplatn├í aplik├ícia s n├íkupmi v aplik├ícii alebo pln├í verzia pre profesion├ílov. M├┤┼żete si vybra┼ą, s├║ to v┼íetko skvel├ę aplik├ície pre dotykov├ę pero.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!

aplik├ície s najlep┼í├şm dotykov├Żm perom a aplik├ície S Pen pre Android


LectureNotes

Cena: Zdarma / do $4.99

LectureNotes bol raz, je v s├║─Źasnosti a pravdepodobne v┼żdy bude charakteristick├Żm znakom skvelej dotykovej aplik├ície. Pon├║ka mno┼żstvo funkci├ş vr├ítane importu sn├şmok, podpory stylusu, exportu pozn├ímkov├ęho bloku (na zdie─żanie) do v├í┼ího zariadenia, Evernote a OneNote, pokro─Źil├Żch funkci├ş organiz├ície a ─Ćal┼í├şch. Ak nain┼ítalujete programy LectureVideos a LectureRecordings, m├┤┼żete do pozn├ímkov├Żch blokov vklada┼ą video a zvukov├ę nahr├ívky hne─Ć ved─ża pozn├ímok. Je mimoriadne siln├Ż a ob─ż├║ben├Ż. Existuj├║ aj ─Ćal┼íie doplnky, ktor├ę stoja peniaze navy┼íe. Prid├ívaj├║ ─Ćal┼íie funkcie.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


Kalkula─Źka MyScript 2

Cena: $2.99

Kalkula─Źka MyScript 2 je pravdepodobne najlep┼íia kalkula─Źka pre fan├║┼íikov stylusu a S-Pen. Doslova nap├ş┼íete rovnicu, ktor├║ chcete vyrie┼íi┼ą. Aplik├ícia pou┼ż├şva OCR na jej prelo┼żenie do rovnice a potom ju vyrie┼íi za v├ís. Toto je v├Ą─Ź┼íinou dobr├ę pre matematiku na strednej, vysokej a vysokej ┼íkole. Ke─Ć sa v┼íak dostanete nad trigonometriu, aplik├ícia za─Źne ve─ża bojova┼ą. ├Üprimne povedan├ę, je z├íbavn├ę sledova┼ą t├║to aplik├íciu. Rie┼íenia (a probl├ęm) z tejto aplik├ície m├┤┼żete dokonca bez probl├ęmov kop├şrova┼ą a prilepi┼ą do in├Żch aplik├íci├ş. Jedn├í sa o podvodn├║ aplik├íciu pre aplik├íciu ako je t├íto a $2.99 je ├║plne rozumn├ę. Neexistuj├║ ┼żiadne ─Ćal┼íie reklamy ani n├íkupy v aplik├ícii.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


RoughAnimator

Cena: $4.99

RoughAnimator je anima─Źn├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş animova┼ą skuto─Źn├ę pohybliv├ę obr├ízky. Funguje to tak, ┼że nie─Źo nakresl├şte, potom prid├íte r├ím a trochu zmen├şte veci. Po dokon─Źen├ş m├íte trochu animovan├Ż film. Toto je jedna z m├íla aplik├íci├ş, ktor├ę to dok├í┼żu. M├í ┼ípecifick├ę vlastnosti pre pou┼ż├şvate─żov dotykov├ęho pera a priamu podporu S Pen. Anim├íciu m├┤┼żete exportova┼ą aj do videa QuickTime, GIF alebo obr├ízkovej sekvencie. Je to prekvapivo dobr├í aplik├ícia, napriek svojej popularite. Je to jedna z t├Żch aplik├íci├ş dotykov├ęho pera, ktor├í stoj├ş za to.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


Aplikácie Samsung S-Pen

Cena: zadarmo

Pokia─ż ide o podporu S Pen, nie je tam ┼żiadna spolo─Źnos┼ą, ktor├í by bola lep┼íia ako jej tvorca Samsung. Ka┼żd├ę notov├ę zariadenie je vybaven├ę mno┼żstvom aplik├íci├ş, ktor├ę plne vyu┼ż├şvaj├║ funkcie a integr├íciu S Pen. Existuj├║ aplik├ície na zaznamen├ívanie pozn├ímok, tvorbu GIF a ─Ćal┼íie aplik├ície zalo┼żen├ę na produktivite a tvorivosti, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ hra┼ą sa s perom, ako bolo ur─Źen├ę. Odpor├║─Źame, aby ste pred v├Żmenou niektorej z nich d├┤kladne pre┼ítudovali tieto inform├ície. V├Ą─Ź┼íina ich funkci├ş sa na otvorenom trhu d├í len ┼ąa┼żko n├íjs┼ą alebo je nemo┼żn├í. S├║ to iba vynikaj├║ce dotykov├ę aplik├ície.

STIAHNU┼Ą GOOGLE PLAY!


─Äakujem za ─Ź├ştanie! Tu je nieko─żko odpor├║─Źan├ş zo zoznamu kone─Źn├Żch aplik├íci├ş!

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na skenovanie dokumentov!

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre produktivitu pre Android! (Aktualizovan├ę 2019)

Ak sme zme┼íkali niektor├║ z najlep┼í├şch aplik├íci├ş dotykov├ęho pera alebo aplik├ície S Pen, povedzte n├ím o nich v koment├íroch! Kliknut├şm sem tie┼ż m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą na┼íe najnov┼íie zoznamy aplik├íci├ş a hier pre Android!