10 najlepších doplnkov Motorola Droid Maxx

Keď som prvýkrát testoval Motorola Droid Maxx, páčilo sa mi takmer všetko. Fotoaparát fungoval dobre, nikdy som nemal telefón s tak veľkým displejom a trh ponúka veľa príslušenstva k telefónu, aby bol ešte chladnejší. Začal som teda prehľadávať internet a zistiť, ktoré z týchto možností sú najlepším príslušenstvom Motorola Droid Maxx. Netušil som, že narazím na spôsob nabíjania telefónu bez káblov, spôsob, ako zavesiť telefón na odvzdušňovací otvor v automobile a spôsob, akým je možné na obrazovku písať dotykovým perom.

Príslušenstvo Motorola Droid Maxx, na ktoré som narazil, je úžasné predvádzať sa so svojimi priateľmi alebo mi jednoducho uľahčiť život. Poďme sa pozrieť na tieto položky Droid Maxx a zistiť, ktoré by sa mohli hodiť do vašej zásuvky na každodenné použitie.

1. Dok Motorola HD pre Droid Maxx: $60,99

Dok Motorola HD pre DROID RAZR MAXX

Sledujte svoje videá na veľkej obrazovke

Keď som prvýkrát videl Motorola HD Dock, myslel som si, že je to len spôsob, ako sledovať filmy alebo ako nastaviť telefón ako budík. Ukázalo sa, že toto šikovné malé zariadenie podporuje váš Droid Maxx a pripája ho k televízoru, aby ste mohli sledovať televíziu a filmy na veľkej obrazovke. Je to mini zábavné centrum, ktoré používa váš telefón ako rozbočovač, kam ukladáte všetky svoje médiá. Nevadilo by mi použiť filmovú aplikáciu a ísť s touto vecou do mesta.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Pripojí vašu hudbu k akýmkoľvek reproduktorom Má port HDMI pre pripojenie k televízoru Hodí sa k vášmu telefónu skvele, dokonca aj s puzdrom Má prispôsobenú domovskú obrazovku, ktorá sa spustí vždy, keď vložíte telefón do doku

tlačidlo nákupu amazon

2. Navigačný dok vozidla Motorola Droid Maxx: 60,31 dolárov

Navigačný dok vozidla Motorola DROID RAZR MAXX

Zostaňte vo svojom aute na správnej trase

Dok do auta Motorola Droid Maxx je šikovný spôsob, ako pripevniť telefón k prednému sklu v aute. Na trhu je veľa týchto možností upevnenia GPS, ale tento funguje obzvlášť dobre. Je to trochu drahé, ale držiak je dodávaný s niekoľkými vstavanými funkciami, ktoré pomáhajú telefónu lepšie fungovať, keď v ňom sedí. Skúste to s jednou z mnohých navigačných aplikácií GPS, aby ste sa v aute zorientovali.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Má rýchlonabíjačku s dvoma portami USB. V závislosti od vášho štýlu sa dá pripevniť k oknu aj k prístrojovej doske. Po vložení do doku telefón vie, ako zmeniť domovskú obrazovku na režim jednoduchého prezerania. Má ovládanie ozveny a redukciu šumu, vďaka ktorým budete môcť telefonovať trochu jednoduchšie

tlačidlo nákupu amazon

3. Bezdrôtová nabíjacia podložka RAVPower: 24,99 dolárov

Bezdrôtová nabíjačka RAVPower

Nechajte sa nabiť, nech ste kdekoľvek

Bezdrôtová nabíjačka RAVPower je skvelý spôsob, ako sa nabiť, nech ste kdekoľvek. Neviem vám povedať, koľkokrát som to mohol použiť na vysokej škole. Ráno by som išiel do triedy a do obeda by bol môj telefón mŕtvy, takže by som nemal žiadne spojenie s nikým mimo triedu.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Na nabíjanie telefónu nepotrebujete žiadne káble Na nabíjačke je svetlo, ktoré vám oznámi, kedy je nabíjanie dokončené Nabíjačka je elegantná a super prenosná, takže ju môžete strčiť do vrecka alebo kabelky

tlačidlo nákupu amazon

4. Jarv Run BT Premium Bluetooth Smart Heart Rate Monitor: 28,95 dolárov

Spustite BT Premium Bluetooth® 4.0 Inteligentný monitor srdcového tepu

Bežecký sen

Bluetooth monitor srdcového tepu Jarv Run BT je jedným z mojich obľúbených doplnkov Droid MAXX, pretože umožňuje ľuďom sledovať ich zdravie. Keď idem na bicykel, v skutočnosti neviem povedať, koľko kalórií spaľujem alebo koľko kilometrov som prešiel. Toto je viac navrhnuté pre bežcov, ale pripája sa k vášmu telu a povie vám všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste boli zdraví.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s bezdrôtovým zariadením na meranie srdcovej frekvencie. Hrudný popruh z mäkkého materiálu je vodotesný. Klepne na niekoľko rôznych fitness aplikácií. Zaznamená vašu vzdialenosť, tempo a ďalšie.

tlačidlo nákupu amazon

5. Pomocný kábel audio systému do auta Importer520 pre Motorola Droid Maxx: $0.19

Importér520 Čierny 30,5MM JACK AUTOMAT AUDIO POMOCNÝ POMOCNÝ KÁBEL

Už žiadne zamotané drôty

V čase, keď som na vysokej škole skutočne šiel autom, mi vždy na palubnú dosku viedlo niekoľko káblov, aby som počúval hudbu a nabíjal telefón. Nanešťastie sa tieto káble vždy zamotali alebo spadli na zem, takže bolo pre mňa ťažké ich neskôr nájsť. Tiež sa mi nikdy nepáčilo, že nakoniec šliapnem na káble, pretože visia na podlahe. Už nie, so zvukovým káblom Importer!

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Káble sa zacvaknú späť do cievky, keď s nimi skončíte Funguje s mnohými rôznymi zariadeniami Je to maličké, takže sa vám zmestí do vrecka a môžete si ho vziať so sebou na cesty

tlačidlo nákupu amazon

6. Guľôčkové pero iKross Capacitive Stylus: $60,99

Guľôčkové pero iKross kapacitné stylus s prísavkami

Stylus s prísavkami

Kapacitný stylus iKross by bolo tiež vhodné mať v škole, pretože som telefón v skutočnosti nepoužíval na nič iné ako na odosielanie textových správ. Ak by som mal túto vec, možno by som použil svoj telefón alebo tablet na zaznamenávanie poznámok a ukladanie všetkého digitálne, namiesto použitia starého poznámkového bloku. Tento jednoduchý stylus funguje dobre s Droid Maxx a obsahuje niekoľko pekných funkcií.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s prísavkami, takže si ho môžete dať na stenu alebo ho pripevniť k zariadeniu Pero sa dodáva s uzáverom, keď ho nepoužívate Vôbec nepoškriabe obrazovku

tlačidlo nákupu amazon

7. Flexibilný držiak držiaka do auta s odpruženým vzduchovým ventilom: $80,99

Vysoko kvalitný flexibilný držiak do auta s odpruženým vetracím otvorom

Ľahko dostupný držiak do auta

Odpružený kolískový držiak do auta Air Vent je jedným z najzaujímavejších doplnkov Droid Maxx, pretože sa zapája do vetracieho otvoru vášho vozidla, vďaka čomu je váš telefón ľahko dosiahnuteľný a mimo vášho zorného poľa. Páči sa mi to, pretože sa nemusíte báť, že by nejaký prísavný telefón držal telefón na prednom skle a prípadne by ho poslal na palubnú dosku.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Môžete si ho usporiadať ako zvislý alebo vodorovný pohľad. Nohy sa otáčajú, aby sa vám telefón lepšie vkladal. Položka je dodávaná s príjemným polstrovaním, aby nepoškodilo vaše zariadenie. Na nastavenie tejto položky nepotrebujete žiadne pokyny.

tlačidlo nákupu amazon

8. Nyko Playpad: 17,99 dolárov

Nyko Playpad

Hranie s Androidom

Nyko Playpad rieši veľký problém, s ktorým sa mnohí hráči stretávajú pri hraní na svojich telefónoch s Androidom: Ovládanie dotykového joysticku a tlačidiel je často desivé. S týmto ovládačom môžete hrať svoje obľúbené hry na skutočnom gamepade. Skôr si myslím, že sa to najlepšie hodí k závodným hrám.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s bezplatnou aplikáciou, takže si môžete prispôsobiť rozloženie ovládača Ovládač je kompatibilný so stovkami hier Váš telefón sa behom niekoľkých sekúnd zapne a celkom dobre rozpozná zariadenie

tlačidlo nákupu amazon

9. Bluetooth reproduktor BlackBerry Mini: 19,99 dolárov

Bluetooth reproduktor BlackBerry Mini

Vaše melódie prídu so sebou kamkoľvek pôjdete

Rád chodím a predstieram, že mám svoj vlastný zvukový záznam, takže toto príslušenstvo Droid Maxx je pre mňa to pravé. Môže sa zachytiť o váš batoh alebo opasok a ísť s vami bez ohľadu na to, kam vyrazíte. Je to v podstate prenosný malý reproduktor, ktorý na cestách prehráva vašu hudbu. Skombinujte to so skvelými hudobnými aplikáciami, aby ste si to užili.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Clip-on dizajn vám pomôže dať si ho na popruh tašky alebo ho len položiť na stôl Znižuje hluk a ruší ozvy Môžete tiež prijímať hovory z reproduktora

tlačidlo nákupu amazon

10. Statív s flexibilnou nohou Smartphone iStabilizer Flex: 19,99 dolárov

iStabilizer Flex Smartphone Flexibilný statív na nohy

Stabilizujte svoje fotografie zakaždým

Statív iStabilizer Flex je nevyhnutnosťou pre fotografov, ktorí chcú používať svoje telefóny na fotografovanie seba alebo predmetov, ktoré vyžadujú zvláštny uhol. Tento malý gadget funguje ako bežný malý statív, ale tiež sa dá previesť tak, že si omotá nohy okolo čohokoľvek. Môžete ich spárovať s akoukoľvek aplikáciou pre fotoaparát a získať úžasné obrázky.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Držiak sa rozširuje, aby sa do neho krásne zmestili veľké telefóny, ako napríklad Droid Maxx. Statív je malý a obratný, takže si ho môžete vziať so sebou na cesty. Odstráňte trasúce sa alebo naklonené fotografie, ktoré sa vám môžu objaviť pri použití ruky.

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Celkovo sa mi páči príslušenstvo Motorala HD Dock a monitor srdcového tepu Jarv, pokiaľ ide o príslušenstvo Motorola Droid Maxx. Je úžasné, čo môžete s telefónom robiť, ak sa len pozriete na rôzne ďalšie doplnky, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli ešte lepšie. Dajte nám vedieť v sekcii komentárov, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto príslušenstva Motorola Droid Maxx. Povedzte nám o svojich obľúbených!