10 najlep┼í├şch bezplatn├Żch ┼íabl├│n bro┼ż├║r pre nehnute─żnosti

─îi u┼ż ste realitn├Żm agentom, prev├ídzkujete realitn├║ agent├║ru alebo chcete svojim klientom pon├║knu┼ą realitn├Ż marketing, nikdy nie je zl├Żm n├ípadom ma┼ą po ruke ve─żk├Ż po─Źet realitn├Żch pilotov. M├┤┼że to v┼íak by┼ą skuto─Źn├Ż probl├ęm, ak v├ím ch├Żbaj├║ dizajn├ęrske zru─Źnosti alebo si nie ste ist├ş, ako ┼ítrukt├║rova┼ą bro┼ż├║ru o nehnute─żnostiach, ─Źo z nej rob├ş efekt├şvny predajn├Ż n├ístroj.

Preto m├┤┼żu by┼ą ┼íabl├│ny tak├ę u┼żito─Źn├ę. Otvorte ┼íabl├│nu, pridajte svoj vlastn├Ż obsah, vytla─Źte ho a ste pripraven├ş. To nem├┤┼że by┼ą ove─ża jednoduch┼íie. Ak nem├íte rozpo─Źet na pr├ęmiov├ę ┼íabl├│ny, nemus├şte sa ani ob├íva┼ą. M├íme k dispoz├şcii rozsiahlu zbierku ┼íabl├│n bro┼ż├║r o nehnute─żnostiach dostupn├Żch na jednoduch├ę vyh─żad├ívanie.

D├┤le┼żit├í pozn├ímka: V┼íetky tieto ┼íabl├│ny s├║ bezplatn├ę, ale v┼żdy by ste si mali pre─Ź├şta┼ą drobn├ę p├şsmo, aby ste sa uistili, ┼że neexistuj├║ ┼żiadne ─Ćal┼íie podmienky pou┼ż├şvania.

S t├Żm z cesty, po─Ćme na ┼íabl├│ny bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach!

Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą: Let├íky zadarmo, ┼áabl├│ny obchodn├Żch let├íkov, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch praktick├Żch let├íkov, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch cestovn├Żch udalost├ş, ┼áabl├│ny letov├Żch party zadarmo, Zadarmo let├íky re┼ítaur├íci├ş a jed├íl, Zadarmo let├íky.

─îist├ę let├íky nehnute─żnost├ş (zadarmo, Photoshop PSD)

┼áabl├│na bro┼ż├║ry ─îist├í nehnute─żnos┼ą je vo svojom zlo┼żen├ş pomerne jednoduch├í, ale bude v├ím dobre sl├║┼żi┼ą pri snahe uvies┼ą na trh zoznam nehnute─żnost├ş. Tento s├║bor PSD sa ─żahko edituje a obsahuje z├ístupn├ę symboly obr├ízkov pre jednoduch├ę prisp├┤sobenie. Je tie┼ż nastaven├í na 300 dpi v CMYK pre ─żahk├║ tla─Ź.

┼áabl├│na Photoshop PSD pre ─Źist├ę let├íky

┼áabl├│na pilota firemn├ęho vlastn├şctva (Envato Elements, PSD, AI a EPS)

T├íto ┼íabl├│na let├íka je vynikaj├║cou vo─żbou pre marketing nehnute─żnosti alebo realitnej kancel├írie. S mnoh├Żmi miestami na prezeranie fotografi├ş a inform├íci├ş je to logick├í vo─żba. S├║bor je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├íci├ích Illustrator a Photoshop a mo┼żno ho vytla─Źi┼ą v rozl├ş┼íen├ş 300 dpi v CMYK. Obsahuje z├ístupn├ę obr├ízky, ktor├ę si m├┤┼żete ─żahko zameni┼ą, a m├í ve─żkos┼ą A4, ─Źo z nej rob├ş ide├ílnu ve─żkos┼ą.

Business Brokers Flyer Template Photoshop PSD AI EPS

Trojn├ísobn├í bro┼ż├║ra o nehnute─żnostiach / bro┼ż├║ra (zadarmo, InDesign)

T├íto bro┼ż├║ra o nehnute─żnostiach je diskr├ętnou alternat├şvou s trojit├Żm a ve─żk├Żm priestorom na zobrazenie nehnute─żnost├ş a inform├íci├ş o va┼íej spolo─Źnosti. T├íto ┼íabl├│na InDesignu je pripraven├í na pou┼żitie, kde sta─Ź├ş pripoji┼ą obr├ízky a text a potom ich vytla─Źi┼ą. M├í ve─żkos┼ą 8,5 ÔÇ×x 11ÔÇť a je to dobr├í vo─żba pre pr├şpady, ke─Ć potrebujete priamo preda┼ą nehnute─żnos┼ą.

Trojn├ísobn├í bro┼ż├║ra o nehnute─żnostiach / ┼áabl├│na bro┼ż├║ry Indesign

Profesion├ílny realitn├Ż let├ík (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou, ke─Ć chcete za─Źa┼ą r├Żchlo. Je plne editovate─żn├Ż vo Photoshope s ve─żkos┼ąou 8,5 "x 11" pri 300 dpi v CMYK. T├íto ┼íabl├│na tie┼ż pou┼ż├şva bezplatn├ę p├şsmo a obsahuje bezplatn├ę obr├ízky z programu Unsplash. Sta─Ź├ş ich vymeni┼ą za obr├ízky svojich vlastnost├ş a vytla─Źi┼ą ich.

Profesionálny leták pre Flyer Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku na predaj nehnute─żnost├ş (Envato Elements, Photoshop PSD)

Jedn├í sa o skvel├║ let├íkov├║ ┼íabl├│nu, ak chcete uvies┼ą na trh konkr├ętnu nehnute─żnos┼ą, ktor├║ m├íte na predaj. Je plne upravite─żn├Ż vo Photoshope a m├í ve─żkos┼ą A4 v CMYK s 300 dpi, ─Źo znamen├í, ┼że je po dokon─Źen├ş ├║prav pripraven├Ż na tla─Ź. Organizuje tie┼ż vrstvy, ktor├ę u─żah─Źuj├║ vykon├ívanie zmien farebnej sch├ęmy, obr├ízkov a textu.

Nehnute─żnosti na predaj Flyer Photoshop PSD

Leták s krásnymi domami (zadarmo, Photoshop PSD)

Tu je ─Ćal┼íia dobr├í vo─żba volantu, ktor├í vyzer├í dobre a vyzer├í dobre, ke─Ć to rob├şte. T├íto ┼íabl├│na letu domu je upravite─żn├í vo Photoshope a pon├║ka dostatok priestoru na zobrazenie fotografi├ş exteri├ęru a interi├ęru exteri├ęru. M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą aromatick├Ż text a kontaktn├ę inform├ície, ktor├ę u─żah─Źia roz┼í├şrenie v├í┼ího podnikania.

Kr├ísny dom realitn├Ż let├ík Photoshop PSD

┼áabl├│na bro┼ż├║ry s nehnute─żnos┼ąami pre ploch├ę budovy (zadarmo, ilustr├ítor EPS)

T├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach m├í grafiku ploch├Żch budov, ktor├í je celkom presved─Źiv├í. Je to ve─żmi jednoduch├ę, ale je to dobr├í pr├íca, ktor├í poskytuje priestor na posilnenie va┼íej spr├ívy. M├┤┼żete ho tie┼ż pou┼żi┼ą na ozna─Źenie predajn├Żch ─Ź├şsel a ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş. T├║to ┼íabl├│nu je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├ícii Illustrator a je nakonfigurovan├í v CMYK a pripraven├í na tla─Ź.

Ploch├ę budovy Realitn├Ż let├ík Vector Mall Photoshop PSD

┼áabl├│na letu s nehnute─żnos┼ąami v Gr├│nsku (Envato Elements, AI, EPS, PDF a PSD)

Gr├│nska bro┼ż├║ra o nehnute─żnostiach je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou, ktor├í umo┼ż┼łuje va┼íim fotografi├ím hovori┼ą samy za seba. Samotn├║ ┼íabl├│nu je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├íci├ích Photoshop aj Illustrator a je nastaven├í na re┼żim CMYK na v├Ż┼íku 300 dpi, tak┼że ju m├┤┼żete vytla─Źi┼ą ihne─Ć po dokon─Źen├ş ├║prav. Prisp├┤sobte farby, text, obr├ízky, grafiku a ─Ćal┼íie. Vr├ítane fontov zdarma.

Gr├│nsky realitn├Ż let├ík Photoshop PSD

┼áabl├│na vektorov├ę bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach (zdarma, ilustr├ítor EPS)

T├íto bro┼ż├║ra o nehnute─żnostiach m├í vynikaj├║ci dizajn, ktor├Ż by dobre sl├║┼żil v┼íetk├Żm realitn├Żm spolo─Źnostiam. V aplik├ícii Illustrator je plne upravite─żn├í a aj ke─Ć mus├şte odosla┼ą svoje vlastn├ę obr├ízky, je pripraven├í na tla─Ź ihne─Ć po dokon─Źen├ş zmien. Existuj├║ miesta na zahrnutie inform├íci├ş o nehnute─żnostiach, ┼ítvrt├ş, v ktor├Żch s├║ obsiahnut├ę obchodn├ę inform├ície a ─Ćal┼íie.

┼áabl├│na bro┼ż├║ry s nehnute─żnos┼ąami vo form├íte Photoshop PSD

Elegantn├í ┼íabl├│na pre bro┼ż├║ru o nehnute─żnostiach (bezplatn├í, ilustr├ítor EPS)

Elegantn├í ┼íabl├│na letu s nehnute─żnos┼ąami je jednoduch├í: m├í ve─żk├Ż obraz va┼íej nehnute─żnosti prekryt├Ż tu─Źn├Żm nadpisom pod─ża v├í┼ího v├Żberu (zvy─Źajne ÔÇ×nehnute─żnos┼ą na predajÔÇť), men┼íie obr├ízky, ktor├ę m├┤┼żu zobrazova┼ą konkr├ętne vlastnosti nehnute─żnosti, medail├│ny a kontaktn├ę inform├ície. Upravte t├║to ┼íabl├│nu v aplik├ícii Illustrator a potom ju vytla─Źte. Nie je to jednoduch┼íie.

Elegantná realitná leták ilustrátor šablóny EPS šablóny

Let├íky do bytov├Żch zariaden├ş (Envato Elements, Photoshop PSD)

Tu je ─Ćal┼íia ┼íabl├│na let├íka, ktor├í je mimoriadne jednoduch├í, ale rob├ş dobr├║ pr├ícu, ke─Ć sprostredkuje va┼íu spr├ívu. ┼áabl├│nu pre pilotov nehnute─żnost├ş je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├íci├ích Illustrator a Photoshop a obsahuje preh─żadn├ę vrstvy na ─żahk├║ edit├íciu a prisp├┤sobenie. Je nastaven├í na 300 dpi CMYK, tak┼że ju m├┤┼żete tla─Źi┼ą na cest├ích a pon├║ka priestor pre vlastn├ę obr├ízky, logo, text ar├│my a ─Ćal┼íie.

Vybavenie domácnosti Flyer Photoshop PSD

Modern├Ż obchodn├Ż let├ík s nehnute─żnos┼ąami (bezplatn├Ż, ilustr├ítor EPS)

┼áabl├│na bro┼ż├║ry Modern Home Corporate Real Estate je pomerne jednoduch├í, ale rozlo┼żenie mrie┼żky pon├║ka ve─ża pr├şle┼żitost├ş na prezent├íciu va┼íich vlastn├Żch obr├ízkov a textov├Żch inform├íci├ş, ktor├ę ukazuj├║ konkr├ętne vlastnosti alebo propaguj├║ v├í┼í realitn├Ż priemysel ako celok. Tento vektorov├Ż s├║bor je pripraven├Ż na tla─Ź a je ├║plne zadarmo s uveden├şm zdroja.

Realitn├Ż makl├ęr Modern├Ż obchodn├Ż ilustr├ítor EPS Illustrator

Realitn├Ż let├ík Dream House (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto let├ík m├í ve─żmi zauj├şmav├Ż dizajn. M├í koso┼ítvorcov├ę rezy, ktor├ę zobrazuj├║ segmenty obr├ízkov. To v├ím umo┼żn├ş vytla─Źi┼ą ve─ża podrobn├Żch fotografi├ş do men┼íieho priestoru. Samotn├Ż dizajn a mo┼żnosti p├şsma tie┼ż pripom├şnaj├║ telev├şzne programy na renov├íciu domu, ktor├ę m├┤┼żu da┼ą vyhliadky na spr├ívny pr├şstup. S├║bor je mo┼żn├ę upravova┼ą vo Photoshope.

Dream House Realitn├Ż let├ík Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íkov s nehnute─żnos┼ąami (zadarmo, Photoshop PSD)

┼áabl├│na bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach je ─Ćal┼íou dobrou alternat├şvou pre marketing nehnute─żnost├ş. Tento s├║bor PSD m├í ve─żkos┼ą 8,5 ÔÇ│ X 11 ÔÇ│ v 300 dpi CMYK, tak┼że ste pripraven├ş tla─Źi┼ą na papier ┼ítandardnej ve─żkosti. Dobre usporiadan├ę vrstvy s├║boru ┼íabl├│ny tie┼ż u─żah─Źuj├║ prisp├┤sobenie toho, ─Źo chcete, vr├ítane farebnej sch├ęmy, p├şsma, textu, grafiky a obr├ízkov.

Let├ík s nehnute─żnos┼ąami pre Photoshop PSD

┼áabl├│na letu s nehnute─żnos┼ąami na ┼ítyri str├ínky (zadarmo, slov├í)

Posledn├í ┼íabl├│na, ktor├║ tu dnes uv├ídzame, je ┼íabl├│na bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach 4 str├ínok. T├íto vo─żba umo┼ż┼łuje tla─Źi┼ą ┼ítyri mini obaly na stranu, ─Źo z nej rob├ş praktick├║ a kompaktn├║ bro┼ż├║ru. Dizajn v├ím umo┼ż┼łuje prid├íva┼ą vlastn├║ grafiku a obr├ízky a predstavuje skvel├Ż sp├┤sob, ako preda┼ą svoje realitn├ę podnikanie ako celok. Pop├ş┼íte svoje slu┼żby, pripojte fotografiu seba a fotografiu domu, ktor├Ż ste predali, a ste pripraven├ş tento let├ík doda┼ą v doh─żadnom ─Źase.

┼átyri slov├í ┼íabl├│n slov pre realitn├ę bro┼ż├║ry

Pri pr├íci v oblasti nehnute─żnost├ş m├┤┼że by┼ą ─żahk├ę znova a znova z├şska┼ą ten ist├Ż typ marketingov├ęho n├ístroja. Na┼í┼ąastie t├íto zbierka ┼íabl├│n bro┼ż├║r o nehnute─żnostiach v├ím uk├í┼że, ┼że existuj├║ aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti, a d├í v├ím tie┼ż pr├şle┼żitos┼ą roz┼í├şri┼ą sp├┤sob, ak├Żm obchodujete s va┼íou firmou, a predstav├ş nehnute─żnosti, ktor├ę m├íte na predaj. A ako v┼żdy, ve─ża ┼í┼ąastia!