10 najlep┼í├şch bezplatn├Żch ┼íabl├│n bro┼ż├║r o nehnute─żnostiach

─îi u┼ż ste realitn├Żm agentom, prev├ídzkujete realitn├║ agent├║ru, alebo ak chcete svojim klientom pon├║ka┼ą iba propag├íciu nehnute─żnost├ş, ma┼ą v┼żdy po ruke dostatok realitn├Żch let├íkov nie je nikdy zl├Ż n├ípad. M├┤┼że to v┼íak by┼ą skuto─Źn├Ż probl├ęm, ak v├ím ch├Żbaj├║ dizajn├ęrske zru─Źnosti alebo si nie ste ist├ş, ako ┼ítrukt├║rova┼ą bro┼ż├║ru o nehnute─żnostiach, ─Źo z neho rob├ş efekt├şvny predajn├Ż n├ístroj.

Preto m├┤┼że by┼ą pou┼żitie ┼íabl├│n tak u┼żito─Źn├ę. Otvorte ┼íabl├│nu, pridajte svoj vlastn├Ż obsah, vytla─Źte ho a v┼íetko je nastaven├ę. To nem├┤┼że by┼ą ove─ża jednoduch┼íie. Ak nem├íte rozpo─Źet na pr├ęmiov├ę ┼íabl├│ny, nemus├şte sa ani ob├íva┼ą. M├íme k dispoz├şcii rozsiahlu zbierku ┼íabl├│n bro┼ż├║r o nehnute─żnostiach dostupn├Żch na jednoduch├ę vyh─żad├ívanie.

D├┤le┼żit├í pozn├ímka: V┼íetky tieto ┼íabl├│ny s├║ ozna─Źen├ę zadarmo, ale mali by ste si ich v┼żdy pre─Ź├şta┼ą, aby ste sa uistili, ┼że neexistuj├║ ┼żiadne ─Ćal┼íie podmienky pou┼ż├şvania.

S t├Żm z cesty, po─Ćme na ┼íabl├│ny bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach!

Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą: ┼áabl├│ny bezplatn├Żch obchodn├Żch let├íkov, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch m├│dnych let├íkov, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch cvi─Źebn├Żch let├íkov, ┼áabl├│ny bezplatn├Żch hudobn├Żch udalost├ş, ┼áabl├│ny let├íkov zadarmo, ┼áabl├│ny let├íkov pre vo─żn├Ż ─Źas a re┼ítaur├ície, Zadarmo cestovn├ę let├íky.

─îist├í ┼íabl├│na pre let├íky s nehnute─żnos┼ąami (zadarmo, Photoshop PSD)

┼áabl├│na bro┼ż├║ry ─îist├í nehnute─żnos┼ą m├í pomerne jednoduch├ę zlo┼żenie, ale bude v├ím dobre sl├║┼żi┼ą pri propag├ícii z├íznamu nehnute─żnost├ş. Tento s├║bor PSD sa ─żahko upravuje a obsahuje z├ístupn├ę symboly obr├ízkov pre jednoduch├ę prisp├┤sobenie. Je tie┼ż nastaven├í na 300 dpi v CMYK pre ─żahk├║ tla─Ź.

┼áabl├│na let├íkov spolo─Źnosti v oblasti nehnute─żnost├ş (Envato Elements, PSD, AI a EPS)

T├íto ┼íabl├│na let├íka je vynikaj├║cou mo┼żnos┼ąou propag├ície nehnute─żnosti alebo realitnej kancel├írie. S mnoh├Żmi miestami na zobrazenie fotografi├ş a inform├íci├ş je to logick├í vo─żba. Samotn├Ż s├║bor je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├íci├ích Illustrator a Photoshop a mo┼żno ho vytla─Źi┼ą v rozl├ş┼íen├ş 300 dpi v CMYK. Zah┼Ľ┼ła z├ístupn├ę obr├ízky, ktor├ę si m├┤┼żete ─żahko zameni┼ą a ktor├ę maj├║ ve─żkos┼ą A4, ─Źo z nej rob├ş ide├ílnu ve─żkos┼ą.

┼áabl├│na let├íkov spolo─Źnosti Real Estate Photoshop PSD AI EPS

Trojkombin├ícia bro┼ż├║ry s nehnute─żnos┼ąami / bro┼ż├║ry (zadarmo, InDesign)

T├íto bro┼ż├║ra o nehnute─żnostiach je diskr├ętnou mo┼żnos┼ąou s trojit├Żm a ┼íirok├Żm priestorom na zobrazenie vlastnost├ş a inform├íci├ş o va┼íej firme. T├íto ┼íabl├│na InDesignu obsahuje rozmiestnenie pripraven├ę na pou┼żitie, kde sta─Ź├ş len prepoji┼ą obr├ízky a text a potom ich vytla─Źi┼ą. M├í ve─żkos┼ą 8,5 ÔÇ×x 11ÔÇť a je vynikaj├║cou vo─żbou pre pr├şpady, ke─Ć potrebujete okam┼żite propagova┼ą nehnute─żnos┼ą.

┼áabl├│na bro┼ż├║ry o trojn├ísobnom zlo┼żen├ş pre nehnute─żnosti / Indesign

┼áabl├│na realitn├Żch let├íkov pre profesion├ílov (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou, ke─Ć chcete za─Źa┼ą r├Żchlo. Je plne editovate─żn├Ż vo Photoshope s ve─żkos┼ąou 8,5 "x 11" pri 300 dpi v CMYK. T├íto ┼íabl├│na tie┼ż pou┼ż├şva bezplatn├ę p├şsmo a obsahuje bezplatn├ę obr├ízky z programu Unsplash. Sta─Ź├ş ich vymeni┼ą za obr├ízky ich vlastnost├ş a vytla─Źi┼ą ich.

┼áabl├│na realitn├ęho profesion├ílneho let├íka Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku na predaj nehnute─żnost├ş (Envato Elements, Photoshop PSD)

Toto je fantastick├í let├ík, ak chcete propagova┼ą konkr├ętnu nehnute─żnos┼ą, ktor├║ m├íte na predaj. Je plne editovate─żn├Ż vo Photoshope a je predform├ítovan├Ż na A4 v CMYK pri 300 dpi, ─Źo znamen├í, ┼że je ├║plne pripraven├ę na tla─Ź po dokon─Źen├ş ├║prav. Organizuje tie┼ż vrstvy, ktor├ę u─żah─Źuj├║ vykon├ívanie zmien farebnej sch├ęmy, obr├ízkov a textu.

Nehnute─żnos┼ą na predaj Flyer Template Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku s kr├ísnymi dom├ícimi nehnute─żnos┼ąami (zadarmo, Photoshop PSD)

Tu je ─Ćal┼íia skvel├í vo─żba volantu, ktor├í sa dostane k veci a vyzer├í dobre, ke─Ć to rob├ş. T├íto ┼íabl├│na let├íku s nehnute─żnos┼ąami pre dom├ícnos┼ą je upravite─żn├í vo Photoshope a pon├║ka dostato─Źn├Ż priestor na zobrazenie fotografi├ş exteri├ęru a interi├ęru nehnute─żnosti. M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą aromatick├Ż text a kontaktn├ę inform├ície, ktor├ę u─żah─Źia roz┼í├şrenie v├í┼ího podnikania.

Krásny dom Realitná leták šablóna Photoshop PSD

┼áabl├│na bro┼ż├║ry vektora o ploch├Żch budov├ích s nehnute─żnos┼ąami (zadarmo, Illustrator EPS)

T├íto ┼íabl├│na bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach obsahuje grafiku rozlo┼żenia bytu, ktor├í je celkom presved─Źiv├í. Je to ve─żmi jednoduch├ę, ale rob├ş dobr├║ pr├ícu t├Żm, ┼że roz┼íiruje va┼íu spr├ívu. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na zv├Żraznenie predajn├Żch ─Ź├şsel a ─Ćal┼í├şch inform├íci├ş. T├║to ┼íabl├│nu je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├ícii Illustrator a je nakonfigurovan├í v CMYK a pripraven├í na tla─Ź.

Ploch├ę budovy Realitn├Ż let├ík Vektorov├í ┼íabl├│na Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íkov s nehnute─żnos┼ąami v Gr├│nsku (Envato Elements, AI, EPS, PDF a PSD)

┼áabl├│na bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach v Gr├│nsku je ─Ćal┼íou skvelou mo┼żnos┼ąou, ktor├í umo┼ż┼łuje va┼íim obr├ízkom hovori┼ą samy za seba. Samotn├║ ┼íabl├│nu je mo┼żn├ę upravova┼ą v aplik├íci├ích Photoshop aj Illustrator a je nastaven├í na re┼żim na v├Ż┼íku v CMYK pri 300 dpi, tak┼że ju m├┤┼żete vytla─Źi┼ą ihne─Ć po dokon─Źen├ş ├║prav. Prisp├┤sobte farby, text, obr├ízky, grafiku a ─Ćal┼íie. Zahrnut├ę je bezplatn├ę p├şsmo.

┼áabl├│na pre let├íky o nehnute─żnostiach v Gr├│nsku Photoshop PSD

┼áabl├│na vektorov├ę bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach (zdarma, ilustr├ítor EPS)

T├íto bro┼ż├║ra o nehnute─żnostiach obsahuje n├ídhern├Ż dizajn, ktor├Ż by dobre sl├║┼żil v┼íetk├Żm obchodom s nehnute─żnos┼ąami. V aplik├ícii Illustrator je plne upravite─żn├í a hoci budete musie┼ą doda┼ą svoje vlastn├ę obr├ízky, je pripraven├ę na tla─Ź hne─Ć po dokon─Źen├ş ├║prav. Existuj├║ miesta na zahrnutie inform├íci├ş o nehnute─żnostiach, ┼ítvrtiach, ktor├ę sl├║┼żia pre inform├ície o spolo─Źnosti a ─Ćal┼íie.

┼áabl├│na vektorovej bro┼ż├║ry s nehnute─żnos┼ąami Photoshop PSD

┼áabl├│na n├ívrhu elegantnej bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach (zdarma, Illustrator EPS)

Elegantn├í ┼íabl├│na Real Estate Flyer je jednoduch├í: obsahuje ve─żk├Ż obr├ízok va┼íej nehnute─żnosti prekryt├Ż tu─Źn├Żm nadpisom pod─ża v├í┼ího v├Żberu (zvy─Źajne ÔÇ×nehnute─żnos┼ą na predajÔÇť), men┼íie obr├ízky, ktor├ę m├┤┼żu zobrazova┼ą konkr├ętne vlastnosti nehnute─żnosti, medail├│ny a inform├ície kontakt. Upravte t├║to ┼íabl├│nu v aplik├ícii Illustrator a potom ju vytla─Źte. Nie je to ove─ża jednoduch┼íie.

Elegantn├í ┼íabl├│na n├ívrhu let├íku pre nehnute─żnosti Illustrator EPS

┼áabl├│na let├íku pre dekor├íciu nehnute─żnost├ş (Envato Elements, Photoshop PSD)

Tu je ─Ćal┼íia ┼íabl├│na let├íka, ktor├í je mimoriadne jednoduch├í, ale rob├ş skvel├║ pr├ícu pri ┼í├şren├ş va┼íej spr├ívy. ┼áabl├│na Real Estate Flyer je upravite─żn├í v aplik├íci├ích Illustrator a Photoshop a obsahuje preh─żadn├ę vrstvy na ─żahk├║ edit├íciu a prisp├┤sobenie. Je nastaven├í na 300 dpi CMYK, tak┼że ju m├┤┼żete tla─Źi┼ą na cest├ích a pon├║ka priestor pre vlastn├ę obr├ízky, logo, text ar├│my a ─Ćal┼íie.

Home Decor Real Estate Flyer Template Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íku pre modern├ę dom├íce firemn├ę nehnute─żnosti (zdarma, Illustrator EPS)

┼áabl├│na bro┼ż├║ry Modern Home Corporate Real Estate je pomerne jednoduch├í, ale rozlo┼żenie mrie┼żky pon├║ka ve─ża pr├şle┼żitost├ş na prezent├íciu va┼íich vlastn├Żch obr├ízkov a textov├Żch inform├íci├ş, ktor├ę zobrazuj├║ konkr├ętne vlastnosti alebo na propag├íciu v├í┼ího realitn├ęho podnikania ako celku. Tento vektorov├Ż s├║bor je pripraven├Ż na tla─Ź a je ├║plne zadarmo s uveden├şm zdroja.

Modern├ę dom├íce firemn├ę let├íky - ┼íabl├│ny Illustrator EPS

┼áabl├│na let├íkov s nehnute─żnos┼ąami Dream House (zadarmo, Photoshop PSD)

T├íto let├ík m├í ve─żmi zauj├şmav├Ż dizajn. Obsahuje v├Żrezy diamantov, ktor├ę zobrazuj├║ segmenty obr├ízkov. To v├ím umo┼żn├ş vytla─Źi┼ą ve─ża podrobn├Żch fotografi├ş do men┼íieho priestoru. Samotn├Ż dizajn a mo┼żnosti p├şsma tie┼ż pripom├şnaj├║ dom├íce telev├şzne rel├ície, ktor├ę by mohli da┼ą vyhliadkam spr├ívny pr├şstup. S├║bor je mo┼żn├ę upravova┼ą vo Photoshope.

Dream House Real Estate Flyer šablóna Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íkov s nehnute─żnos┼ąami (zadarmo, Photoshop PSD)

┼áabl├│na bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach je ─Ćal┼íou sol├şdnou mo┼żnos┼ąou propag├ície nehnute─żnost├ş. Tento s├║bor PSD m├í ve─żkos┼ą 8,5 ÔÇ│ X 11 ÔÇ│ v 300 dpi CMYK, tak┼że ste pripraven├ş tla─Źi┼ą na papier ┼ítandardnej ve─żkosti. Dobre usporiadan├ę vrstvy v s├║bore ┼íabl├│ny tie┼ż u─żah─Źuj├║ prisp├┤sobenie toho, ─Źo chcete, vr├ítane farebnej sch├ęmy, p├şsma, textu, grafiky a obr├ízkov.

┼áabl├│na let├íkov s nehnute─żnos┼ąami Photoshop PSD

┼áabl├│na let├íkov so ┼ítyrmi str├ínkami nehnute─żnost├ş (zadarmo, slovo)

Posledn├í ┼íabl├│na, ktor├║ tu dnes predstav├şme, je ┼íabl├│na bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach 4 str├ínok. T├íto vo─żba umo┼ż┼łuje tla─Źi┼ą ┼ítyri mini let├íky na str├ínku, ─Źo z nej rob├ş praktick├║ a kompaktn├║ bro┼ż├║ru. Dizajn v├ím umo┼ż┼łuje prid├íva┼ą vlastn├║ grafiku a obr├ízky a predstavuje skvel├Ż sp├┤sob, ako propagova┼ą svoje realitn├ę podnikanie ako celok. Pop├ş┼íte svoje slu┼żby, pripojte fotografiu seba a fotografiu domu, ktor├Ż ste predali, a budete pripraven├ş tento let├ík doda┼ą v doh─żadnom ─Źase.

┼áabl├│na so ┼ítyrmi stranami pre bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach

Ak pracujete v oblasti nehnute─żnost├ş, m├┤┼że by┼ą ─żahk├ę sa znova a znova dosta┼ą pomocou rovnak├Żch typov propaga─Źn├Żch n├ístrojov. Na┼í┼ąastie t├íto zbierka ┼íabl├│n bezplatnej bro┼ż├║ry o nehnute─żnostiach v├ím uk├í┼że, ┼że existuj├║ aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti, a tie┼ż v├ím d├í pr├şle┼żitos┼ą roz┼í├şri┼ą svoje mo┼żnosti propag├ície svojho podnikania a predstavi┼ą nehnute─żnosti, ktor├ę m├íte na predaj. A ako v┼żdy, ve─ża ┼í┼ąastia!